Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 16:35   #2061
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Imam na drugom kompu pronaći ću ne brini no neće tebi to biti toliko bitno ...

A zbog čega je on bitan?
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 16:36   #2062
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
A zbog čega je on bitan?
Pa onda što te brige??
Budi noj i dalje i nemoj provirti glavu kad ti nije za nevolju
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 17:13   #2063
Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
ti si podjednako sebe i mene okarakterizirao kao duhovnjaka. ja sebe ne vidim kao takvog tak oda me tvoje riječi ne pogađaju...samo još jedan manevar...
Ne pogađam ja tebe ničim ; niti imam želju – čovjek kako god živi tako mu se i vraća naposljetku. Uči konstantno o (daru) životu, i razumijećeš da treba ustat s poda i krenuti dalje. Onaj tko sjedi i gleda što da čini sa svojim životom, zadovoljan je u svojoj hipnozi. Ako ti živiš na taj način i imaš razumijevanje (koje imaš) ja ti ne bi trebao bit prepreka (tvojoj duhovnosti) budući da mi ne smetaš nimalo (itko ovdje), već ti imaš želju da se nadmećeš samnom u nečemu ?! Malo čudno, jel sve ok kod tebe?. Nije još neko s tobom (duhovno)??? Samo nevidim korist od nadmetanja, jer ja se NE želim nadmetati s tobom. Da otvorim ti teretanu, pa da se iživljavaš malo, box vreća, lopata, kramp-pijuk isl.??


Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
podsmjevaš se ti itekako, ali ono blagonaklono ne sekiraj se imaš pravo na to
Rekoh „ne“, ali tvoj um traži sebi duševnu hranu za nastavak komunikacije...ne podsmijavam se nikom, i veliku grešku čine mnogi jer misle da pisanjem riječi na forumu – stječu sliku da je persona „to“ što se zamišlja iza ogledala.

Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
ne mogu te ja prosvjećivati. Drug kojem težiš
Ne govorim ti oholo već čisto i razumijevno. Prihvaćam svaku sugestiju, što je i normalno, ja volim da mi se ukaže na moje slabosti – i volim to raščistiti sa sobom (kad tad) zašto stvaraš sliku šta je iza ogledala? Neki misle da služe Gospodu, ali njihova duša traži suprotno. I oni, koji se zaklinju da je s njima sve u redu, puno puta su zatočeni u svojoj krletci. Riječ „mi“ znam da Muslimani pišu svi kao jedan. Ja sam napisao „ja“ jer ne zastupam nikoga, osim sebe. Znači, pišem u svoje ime. Pišem sa svojim razumom, osobno.

Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
tako da ti ne kontam šta si mislio pod ovim "posredi" i ne mogu ti ništa reći za ovo.
Ne znaš značenje te riječi? Uputio sam mir na obojicu (Hristos da je sa nama!!!), tako da nas ON razveže od tvojih bolesnih sumnji u moje džine, i moje pogrešno shvatanje o tvojoj želji (pomoć?) da mi ukažeš da sam pod dejstvom đavola... da oslobodi ono što nije potrebno (nikome) to je to značenje !

Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
ti sebe vidiš kao posjednika nekog skrivenog tajnog znanja koje nije za svakog, ali problem je što ti sam procjenjuješ za koga jest a za koga nije znanje... jel tako lipi moj
E lipi moj drug Bosanac (drage mi Bosne u srcu) gospon, ili kako se već odzivaš, ti si postavio sva pitanja i dao sve odgovore. Nije li ti to malo čudno? Nešto se ne slaže onda sa tvojim dobrim sugestijama, duhovnošću, i odnosom na mene kao sugovornika teme ! Ti bi da ja kažem DA, eto u pravu si. No mašta čuda radi. Nemoj toliko. Što se tiče Gospoda Hristosa, pa brate moj, nitko tebi ili meni ne brani da Ga volimo kako želimo (ili ko ne želi). Shvati da pisanje sa izraženom pozitivom daje rezultate, nemoj me tjerati da sad mislim da ovo namjerno činiš? Nemoj da te ego uništi! Što prije shvatiš da se netrebaš s time zamarati, tvoj ego će se dovesti u normalu...

Quote:
MukaFFa kaže: Pogledaj post
ali obrati pažnju na ovo boldirano... .
Prijatelju moj, šta je značenje riječi „nisi ti ni bitan“? Pa jel treba crtat svaku dijagonalu MukaFa? Nije to ništa loše izrečeno (na tebe), već sam ti ukazao da te nešto upućuje da mi to činiš, a to što činiš (već jedno dulje vrijeme) shvatio sam da si ti pod džinima – uvjeren da si na pravom putu. Forum jest naša bolest, slažem se, i meni nije teško priznat da sam ja najgori od sviju vas...ego je najopasnija stvar - priznajem......
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 17:19   #2064
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Pa onda što te brige??
Budi noj i dalje i nemoj provirti glavu kad ti nije za nevolju
Pa i jesam izvukao glavu iz pijeska zvanog "ako ne slijediš Isusa ideš u pakao" i otkrio vrli novi svijet: budizam, islam, taoizam, konfucionizam... nije ni to samo po sebi svrha ni poanta (niti tvrdim da je kršćanstvo generalno loš svjetonazor), ali je lijepo vidjeti, shvatiti, čuti, osjetiti i druge duhovne puteve, između ostalog.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 20:01   #2065
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Karmička težina su računi nerašćišćeni iz prošlosti pa se ponavlja dok se ne reguliraju stvari...
Tek sam sad vidio da si identificiran ka Srbin. Mislim da bi takav mogao dosta o Bosni znati... No, Bosna je ostala bez svog finog veza...bez vezivnog tkiva... Hrvata!...nerasčisćenih računa više nema. Sto se pojelo popilo...mi Hrvati smo platili. Sve. Kuća od cigli, bez veziva, potresa se plaši... Bosna više povjest nema,...pitaj muslimana ili srbina...biseri su bačeni..neka se tamo časte. mir svojoj djeci želim u njihovom gradu i domovini. Na Hrvatskom izvoru bistrom, kraj Hrvatskog mirnog mora! Da se slade grožđem slatkim oca svoga.
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 20:13   #2066
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Pa onda što te brige??
Budi noj i dalje i nemoj provirti glavu kad ti nije za nevolju
rekoh ti da te dojmovi varaju

dux je baš jedan od onih koji su otvoreni prema svemu... ako itko, on je... baš suprotno od ovoga što imputiraš

al dobro, muško si, zato toliko i griješiš u dojmovima
__________________
"Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2
sjena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:30   #2067
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Tek sam sad vidio da si identificiran ka Srbin. Mislim da bi takav mogao dosta o Bosni znati... No, Bosna je ostala bez svog finog veza...bez vezivnog tkiva... Hrvata!...nerasčisćenih računa više nema. Sto se pojelo popilo...mi Hrvati smo platili. Sve. Kuća od cigli, bez veziva, potresa se plaši... Bosna više povjest nema,...pitaj muslimana ili srbina...biseri su bačeni..neka se tamo časte. mir svojoj djeci želim u njihovom gradu i domovini. Na Hrvatskom izvoru bistrom, kraj Hrvatskog mirnog mora! Da se slade grožđem slatkim oca svoga.
Ja sam Arapin falio si..

EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:31   #2068
Quote:
sjena. kaže: Pogledaj post
rekoh ti da te dojmovi varaju

dux je baš jedan od onih koji su otvoreni prema svemu... ako itko, on je... baš suprotno od ovoga što imputiraš

al dobro, muško si, zato toliko i griješiš u dojmovima
Ne generalno shvati analogiju...
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 23:37   #2069
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Pa i jesam izvukao glavu iz pijeska zvanog "ako ne slijediš Isusa ideš u pakao" i otkrio vrli novi svijet: budizam, islam, taoizam, konfucionizam... nije ni to samo po sebi svrha ni poanta (niti tvrdim da je kršćanstvo generalno loš svjetonazor), ali je lijepo vidjeti, shvatiti, čuti, osjetiti i druge duhovne puteve, između ostalog.
Generalno supaš duxi..

Prati kontekst

I što meni ti kršćanstvo pominješ ja nisam od te svite..

EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 00:14   #2070
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Generalno supaš duxi..

Prati kontekst

I što meni ti kršćanstvo pominješ ja nisam od te svite..

da fakat, ja nisam upratila, od koje si svite?
__________________
"Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2
sjena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 00:51   #2071
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Ja sam Arapin falio si..

daa! selam halejkum casni! posto barel...trebaš odvjetnika? Ozbiljnog, vidim u frci si. Sad će te sestra Zehra tražiti...voli Meku, tamo sami goli Arapi, niđe Vlaha
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:00   #2072
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Pa i jesam izvukao glavu iz pijeska zvanog "ako ne slijediš Isusa ideš u pakao" i otkrio vrli novi svijet: budizam, islam, taoizam, konfucionizam... nije ni to samo po sebi svrha ni poanta (niti tvrdim da je kršćanstvo generalno loš svjetonazor), ali je lijepo vidjeti, shvatiti, čuti, osjetiti i druge duhovne puteve, između ostalog.
EPP, islamsko proljeće...koliko imas za samoreklamiranje islama, mislim sa svojom ekipicom. Djelujete degutantno. Nedosljedno, nedostojanstveno, proračunato...kako je sam Muho i poučavao !
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:09   #2073
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Generalno supaš duxi..

Prati kontekst

I što meni ti kršćanstvo pominješ ja nisam od te svite..

U strahu su velike či... Perun..aš, a i on je ras-trojen
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:13   #2074
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
daa! selam halejkum casni! posto barel...trebaš odvjetnika? Ozbiljnog, vidim u frci si. Sad će te sestra Zehra tražiti...voli Meku, tamo sami goli Arapi, niđe Vlaha
Što imaš protiv nas Arapa??
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:17   #2075
Quote:
sjena. kaže: Pogledaj post
da fakat, ja nisam upratila, od koje si svite?
Ovi su moji korjeni ...

http://www.youtube.com/watch?v=UP1JO...ure=plpp_video
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:40   #2076
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Što imaš protiv nas Arapa??
nista , puka ljubomora na vas božanstveni jezik, bozju objavu samo vama,.. a ne samo nama,..moram boga molit kisu da mi njiva rodi, vama već rodilo...a i Zehrica vas voli
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 01:50   #2077
Pa dobri momci su Arapi, nemojte se zahebavat
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 02:01   #2078
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
nista , puka ljubomora na vas božanstveni jezik, bozju objavu samo vama,.. a ne samo nama,..moram boga molit kisu da mi njiva rodi, vama već rodilo...a i Zehrica vas voli
Nešto si razjaren ...
Možda ti pravi život da riječi utjehe.


Budi s mirom Domi.

Bye bye
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 02:02   #2079
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Nije da to mene vrijedja da se ja nesto sad nerviram zbog toga nego jednostavno princip je upitanju,ko mu je dao pravo da vrijedja na najgore nacine islamske svetinje...
Koliko si jak da se nosiš sa izazovima, toliko je jaka tvoja vjera. Koliko dopustiš sebi da te nešto iritira, moraš poraditi na sebi da to dovedeš redu.
__________________
Σύμφωνα με τον Ιησού Χριστό, τον Ηλία
barmen jitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 02:02   #2080
Quote:
barmen jitro kaže: Pogledaj post
Pa dobri momci su Arapi, nemojte se zahebavat
jesu vala , Zehra zna.vis kako joj EEL zape zaoko
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.