Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2008., 16:40   #41
ajoj! ok,ja cekam! tvoja kokos i mali covjeculjci su spremni za zamjenu!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 19:33   #42
koji je to model s 5000 kockica? mislis na onaj falcon?? ili isto neki novi ogromni destroyer?
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:21   #43
http://www.peeron.com/inv/parts/45982

ja bi ovakve kotace!!!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:20   #44
oko 400 kn + carina i pdv za 8 komada, di si njih našao
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:23   #45
Quote:
cro_janje kaže: Pogledaj post
koji je to model s 5000 kockica? mislis na onaj falcon?? ili isto neki novi ogromni destroyer?

Falcon, dalje nisam ni gledao. Vjerojatno ima i većih. Prijatelj koji je stvarno maher u Legu ga je sastavljao 18h.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:25   #46
e jeste technic frikovi
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:33   #47
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Ja sam se igrao legićima sredinom 80-ih, zahvaljujući svome didu koji je puno putovao po Europi i redovno mi donosio po kutiju. Imao sam policiju, hitnu, vatrogasce, par kućica, pumpnu stanicu sa parkingom na dva kata....cijeli jedan grad.

Ima li kakav link na te stare kataloge ili sl.?
Možda neko ima kakvu fotku?
Ako netko ima kakvu kutiju punu starih kockica, koja samo skuplja prašinu, rado bi otkupio
Ja za razliku od tebe još uvijek imam većinu tih stvari, uglavnom razdoblje '85-'95, imam baš tu pumpu sa garažom na 2 kata, policija, vatrogasci, bolnica, pizzeria, restoran, aerodrom, kolodvor i još puno toga...

inače ako te hvata nostalgija mislim da ti je ovo dobra stranica, klikni na browse i onda tražiš po temama, godinama...
http://www.brickset.com/

a ako briješ na grad onda moraš pogledat ovaj blog, stavi si ga u favorite jer se često mijenja...
http://www.bricktowntalk.blogspot.com/

za sada toliko, pozdrav svima...

lakuda ne brini neću te tužit za autorska prava kaj se tiče potpisa, ak naletim na neki SW, RC ili technic javim ti...a ti meni javiš ako nađeš neki grad, vlak, gusare...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 23:36   #48
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
oko 400 kn + carina i pdv za 8 komada, di si njih našao

to govoris da kostaju na netu 400 kuna takvi kotaci ili? nisam te bas shvatio! nije vrag da 8 kotaca dodje 400 kuna? ili ti mene malo cimas?
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 01:34   #49
http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=47727

kao što vidiš, najeftiniji ti je 6.2 po komadu. moraš naći gdje ih imaju min 8 kom i onda platiš dostavu, carinu i pdv na sve skupa
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 07:30   #50
strasno! onda mi je bolje kupiti onaj traktor u city centru za 400 kuna a ima kotace 82x nesto ,otprilike! i tako 2 komada, pa evo mi za 800 kuna 8 kotaca jos vecih i dva cijela traktora!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:06   #51
Čini mi se da traktor nema iste prednje i zadnje kotače tako da bi ti trebala četri seta
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:45   #52
ima sam ih ka mali masu ali su mi se uvik misale i stale sve skupa jer nisam ima volje sve stavljat u svoju kutiju ima sam masu lego kockica i onih batman figura
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 13:35   #53
ja kad sam bio mali,skoro uopce se nisam igrao s Legicima........a moj brat je imao priliku ici raditi u dansku za Lego,ali nije htio............
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 15:14   #54
trebali bismo imat contest na ovom lego topicu npr. svi koji sudjeluju trebaju od recimo deset određenih kockica sastavit neki zadani pojam, pa to slikat i onda tu zalijepimo svi slikice i pričamo o našim kreacijama...

što mislite? jel bi sudjelovali u takvoj igrici?
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 15:30   #55
ne
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 15:56   #56
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=47727

kao što vidiš, najeftiniji ti je 6.2 po komadu. moraš naći gdje ih imaju min 8 kom i onda platiš dostavu, carinu i pdv na sve skupa
lakuda, kaj ti uvijek opale carinu i pdv kad kupuješ na bricklinku??
jel se dogovoriš sa ovim kaj šalje da napiše manju cijenu ili kako??
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:10   #57
Pa obično naručujem manje pošiljke pa stignu u pismu ali ako uzmeš set sa kutijom čim otvore će znati o čemu se radi jer postoji na našem tržištu. Postoji mogućnost ako uzmeš polovno da ti napišu 'poklon' bez računa pa ako prođe dobro iako prodavači to izbjegavaju.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:14   #58
Vidim da u katalogu iz 2007 i 2008 ima dosta istih stvari, ne znam dali je to do uvoznika
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:33   #59
ali ako recimo naručuješ vlak ili npr. policijsku stanicu iz recimo 1997., kako će onda oni znat koliko to vrijedi?!
daj mi reci koliko iznosi otprilike poštarina, jel ima razlike ako naručuješ više stvari od istog frajera, dal ti daje onda popust ili snosi možda troškove poštarine??...pitam zato jer bi u tom slučaju mogli naručit zajedno nas par...naravno ako se radi o nekoj većoj lovi...ako ćemo uštedit svaki 10 dolara onda nije ni bitno...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:35   #60
kaj se tiče Mullera oni sigurno još nisu dobili novitete za 2008., a Turbo limach i One2play jesu...ali meni je Muller definitivno naj, a i cijene su niže (kad govorimo o skupljim i većim kutijama)
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.