Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2015., 11:38   #2741
Otisla bi u Bg na nekih mjesec dana. Mozda i nesto duze. Ovi stanovi sto sam gledala za dnevni najam su mi previse skupi s obzirom na broj dana koji cu ostati. Ako imate prijedlog za neku povoljniju opciju ? Znaci za jednu osobu (moze i garsonjera), a da je u sirem centru. Fleksibilna sam oko datuma. Molim na pm.
Hvala
__________________
x
Naked Mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 16:09   #2742
Pozdrav svima, ja sam Nemanja, bavim se dnevnim najamom apartmana u Beogradu. Ne znam koliko Vas putuje i zadrzava se u Beogradu, ali ukoliko Vas ima mogu Vam ponuditi stvarno kvalitetnu uslugu po veoma pristupacnim cenama. Vise mozete saznati preko sajta Apartmani u Beogradu, a za sve posetioce ovog foruma napravicu neku specijalnu ponudu ukoliko su zainteresovani za neki od apartmana.
Svako dobro
nemanja159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:02   #2743
Kakva je vibra u Beogradu u usporedbi sa Zagrebom?
Je li Hrvati mogu ostat živjet tamo nekoliko mjeseci?
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:02   #2744
ja živim - možeš.
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 15:19   #2745
pozdrav svima
naime, zanima me poznaje li netko od vas ili ima kontakt od nekog ko iznajmljuje apartmane u centru Bg ?
konkretno zanima me postoji li netko ko iznajmljuje aparman za 2 osobe za Novu godinu po nekoj prihvatljivoj cijeni,znaci nekih cca 30 € noc?
unaprijed zahvaljujem,
lp
unire is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 17:18   #2746
Pozdrav svima!
Za iduci vikend dolazim u Beograd, tocnije u Belgrade City Hotel (Savski trg 7). Jel mi netko iz Beograda može navest lokale koji ne nalaze u blizini tog hotela? Dakle sve clubove, splavove i kafane što imaju. Ja sam čuo da za kafanu "Tarapana", i da je tu odlična atmosfera.
macchiato0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 19:11   #2747
Pozdrav...

Moze li mi netko preporuciti najpovoljniji oblik putovanja do Beograda? Polazak je iz Rijeke 29./30.12. i ostajemo do 4.1.2016. (dakle, 5-6 dana)... za sada sam jedino nasla autobus iz Rijeke za 545kn povratna, a gledali smo i da bi isli iz Rijeke za Osijek, pa iz Osijeka za Beograd, no cijena nije pretjerano manja pa nam se ne da tramakivati... Pa ako netko ima bolju ideju/povoljniju opciju, bila bih zahvalna...
Svaka informacija bi dobro dosla, preporuke koje ste pisali za restorane i sto pogledati sam vec zapisala pa vas necu s time gnjaviti... :P

Hvala svima unaprid
__________________
Ako već poziraš nad zahodskom školjkom, dogovori neko sponzorstvo s Anitrom, tako da i ti, i WC školjka i duckface imate smisla... -.-
Lexyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 19:23   #2748
blablacar, ja vam vozim 28 ili 29.12 Zagreb - Beograd. obično se uzme 20 eur po smjeru
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 19:26   #2749
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
blablacar, ja vam vozim 28 ili 29.12 Zagreb - Beograd. obično se uzme 20 eur po smjeru
Vidjela sam taj blablacar... ali je decko paranoik, ne zna "koliko je to sigurno"... :P
__________________
Ako već poziraš nad zahodskom školjkom, dogovori neko sponzorstvo s Anitrom, tako da i ti, i WC školjka i duckface imate smisla... -.-
Lexyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:59   #2750
sigurno je koliko i svaki drugi transport. a evo, vozim i ja

možete se i tu javit https://www.facebook.com/groups/442dobgzg/?fref=ts

najbrže, najeftinije, najudobnije i najsigurnije
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 20:40   #2751
Docek Nove 2016 godine u Beogradu

WWW.KLUBOVIBEOGRADA.COM

Docekajte predstojecu 2016 godinu u Beogradu, gradu najludjeg provoda i zurki u najpopularnijim klubovima, kafanama, hotelima, restoranima i splavovima sa vrhunskim izvodjacima i bendovima.

Najveci izbor dogadjaja na jednom mestu. Rezervisite Vase mesto na vreme. Nasa ponuda, Vas izbor

Sve informacije i rezervacije karata mozete dobiti putem naseg sajta WWW.KLUBOVIBEOGRADA.COM ili putem telefona:
+38169/7111-67

+38164/0052047

+38164/401-89-35

(Poziv, SMS, Viber, WhatsApp)
Club Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 13:09   #2752
Tražim povoljan stan za jednu osobu, 10 noćenja.
SugarGlider is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:11   #2753
Bok, molim vas preporuku kluba ili splava za doček nove godine u Beogradu cajke uključene!
najki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 14:22   #2754
Treba se odvest jednom do tamo, i vidit taj povijesni grad, vrijedi
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 10:58   #2755
Kako je najlakše doći do zoološkog od centra? Hvala
Frankenweenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:05   #2756
Parking oko Narodnog Pozorišta?

Pozdrav, idemo na neku predstavu, može preporuka za najlakše naći, a opet da je koliko toliko sigurno (noć i RH table naravno), i ne daleko parkiralište od Narodnog Pozorišta? Može i plaćeno, al da je za očekivati da bi moglo biti mjesta jer vjerovatno dolazimo na knap.

Hvala
marinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:29   #2757
@frank
knez mihailovom ulicom. (centar je terazijska cesma)

@marinkovic
parking na obilicevom vencu. uvece mozete ubosti i park mesto koje se placa sms-om. iznenadio bih se da neko dira auto zato sto su RH table. samo nemojte ostavljati pozadi tipa torbicu koja vristi ''ovde ima novaca''; tu table vec nisu nimalo bitne...
japjapjap is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 15:05   #2758
kakva je situacija s taxijima u Bg? ima ih dovoljno ili se čeka po pola sata/sat kao u Zg vikendom?

je li realno očekivati da ćemo uloviti taxi u novogodišnjoj noći?

ako ima neki privat taxista za preporučiti, molim u inbox
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 10:07   #2759
u novogo0dišnjoj noći skoro pa nemoguće 0d 2h - 4h. oko 1 i 6 ujutro. vrlo lako
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 08:52   #2760
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
u novogo0dišnjoj noći skoro pa nemoguće 0d 2h - 4h. oko 1 i 6 ujutro. vrlo lako

Presretna sam i moram se pohvaliti da sam nam organizirala tahija i do grada i natrag

Smješteni u Novom Bg, svaki dan javnim prijevozom do centra...jako sam zadovoljna i javnm prijevozom, konobarima, prodavačicama, ljudima na cesti koje sam ispitivala kako gdje ovo-ono..
nisam mogla vjerovat kako se ubacuju kad čuju u busu da tražimo neku stanicu, onda navale objašnjavat, ne možeš ih se riješiti
Jedino mi se nije svidjelo-zbilja je prljav grad...od smeća do drekeca po centru

Prvi put sam bila u Bg i ponovit ću to kad zatopli..nisam puno razgledala grad, čim mi košava ukoči lice, odmah jadna sjednem u prvu kafanu
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.