Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2009., 16:02   #1
Što pokloniti teti u referadi?

Uskoro cu diplomirat, pa razmisljam o obvezama i poklonima, kako to vec ide.. i sjetih se tete u referadi.. jer kad ju usporedim s dozivljajima drugih ljudi, u referadi, na njihovim faxevima, ova moja je iz raja poslana pa zasluzuje nesto...

I sad nemam pojma sto joj poklonit?

Po mojoj procjeni ima negdje srednje 30-e (iako uvijek gadno promasim godine) mada mi isto izgleda od pocetka studiranja... onako je tiha, samoazatajna, plaha, njezna... malo sminke trosi (ili se ne zamijeti)...

Sad ne bih preklasicno cvijece i bonbonijera ili nes tako... Svaka ideja za je dobrodosla..

Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 16:19   #2
ja sam jedna od onih s pričama o tetama u referadi s dijametralno suprotne strane

zaista zaista mi apsolutno ništa ne pada na pamet, a da nije preklasično cvijeće i bombonijera.

božićnu zvijezdu možda, taman i za blagdane?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:00   #3
Lijepu svilenu maramu. Meni je to lijep poklon; ne preosoban, ne preslužben i ne preobičan.
Mallory Knox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:40   #4
Mozes napravit svoje vlastite luksuzne truffles, stavit u neku lijepu posudu, luksuzni papir za podlogu, sve zamotat u prozirni nailon i stavit veliku lijepu masnu

Evo kako:

http://www.videojug.com/film/how-to-...olate-truffles

ili luksuzne karamele ( mozes dodat npr usitnjene bademe)

http://www.metacafe.com/watch/549460/yummy_fudge/

i slicno zamotat, u neku lijepu kutiju stavit
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 18:49   #5
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Uskoro cu diplomirat, pa razmisljam o obvezama i poklonima, kako to vec ide.. i sjetih se tete u referadi.. jer kad ju usporedim s dozivljajima drugih ljudi, u referadi, na njihovim faxevima, ova moja je iz raja poslana pa zasluzuje nesto...

I sad nemam pojma sto joj poklonit?

Po mojoj procjeni ima negdje srednje 30-e (iako uvijek gadno promasim godine) mada mi isto izgleda od pocetka studiranja... onako je tiha, samoazatajna, plaha, njezna... malo sminke trosi (ili se ne zamijeti)...

Sad ne bih preklasicno cvijece i bonbonijera ili nes tako... Svaka ideja za je dobrodosla..


Divno.. Koliko divnih ljudi ima. Ja sam jedva čekala da završim faks i da od mene dobiju nogom u gujicu.

btw; ako je tiha i samozatajna, definitivno chanel 5, on ovako dosta otvara....
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 19:07   #6
predmnijevam

Najljepši poklon joj je da te neće više gledat..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 19:14   #7
A kako lijepooo

ja ovim našim tetama nisam ništa kupila, nisu zaslužile ni šibice nego nogom u dupe
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:29   #8
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post
Najljepši poklon joj je da te neće više gledat..
A i njemu bi trebao biti!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:42   #9
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A i njemu bi trebao biti!
Zasto?
Ako neka od vas nema lijepih iskustava u referadi, ne znaci da nitko nema
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 20:47   #10
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Zasto?
Ako neka od vas nema lijepih iskustava u referadi, ne znaci da nitko nema
Pa gdje li ti studiraš, živo me zanima? Svaka čast vašim tetama!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 21:24   #11
Zapravo je samo ta jedna teta (kod koje sam ja).. One druge kao da su ispale iz Auschwitza
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 21:37   #12
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post

I sad nemam pojma sto joj poklonit?

osmijeh
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 21:43   #13
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Zapravo je samo ta jedna teta (kod koje sam ja).. One druge kao da su ispale iz Auschwitza
Kako je ta jadna zalutala u referadu?!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:27   #14
Nemam pojma... frend je (kod druge, ne moje) prijavljivao curi ispit i to je ovako izgledalo..

On: (daje joj prijavnicu)
Teta: Krivo ste napisali prezime profesora (vrati mu prijavnicu i nastavi svoje nesto radit)
On: Mozete mi rec tocno prezime?
Teta: Ne (i nastavi pisat nesto svoje)

A kad tek slusam dozivljaje s drugih fakulteta... ova moja je iz raja poslana.. uvijek mi je rekla sto mi je trebalo i bez da sam pitao.. cak i kad nes nisam znao je sama raspitala ako znam.. uvijek me pita za zdravstvno stanje (od kad sam imao nezgodu).. kad bih znao uranit prije otvaranja uvijek me uzimala prije otvaranja da ne cekam.. zaj... me da me dugo nije bilo kad ne bih neko vrijeme prijavio ispit bas draga i super... ali kad sma poceo slusat druge ljude sma shvatio da je valjda u opisu tog radnog mjesta da moraju bit rospije
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:38   #15
ja imam isto super iskustva s jednom tetom iz referade. inace su i kod mene na faksu rospije, no ova (koja je njima sefica,dakle voditeljica sluzbe) je zbilja divna.
Imala sam problem s faksom i ects bodovima, tete su me odj.... samo tako, a ona je dosla,pitala u cemu je problem , angazirala se, sama mi napisala molbu i odnijela prodekanu , vratila se s njom, upisala me lijepo i jos bila jako ljubazna i dobra.
Svaka joj cast.

Upamtit cu je kao divnu osobu i svakako joj nesto jednom donijeti (ne smijem sad,prerano je,ispalo bi mito ) pa me ova tema bas razveselila.

Teta-
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:50   #16
da sam ja ta tetka iz referade, voljela bih dobit neko lijepo pićence
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:27   #17
Ja bogme francuski konjacic...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 10:56   #18
Ja također imam super iskustvo s tetom iz referade, dakle nisu sve loše
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 16:07   #19
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Uskoro cu diplomirat, pa razmisljam o obvezama i poklonima, kako to vec ide.. i sjetih se tete u referadi.. jer kad ju usporedim s dozivljajima drugih ljudi, u referadi, na njihovim faxevima, ova moja je iz raja poslana pa zasluzuje nesto...

I sad nemam pojma sto joj poklonit?

Po mojoj procjeni ima negdje srednje 30-e (iako uvijek gadno promasim godine) mada mi isto izgleda od pocetka studiranja... onako je tiha, samoazatajna, plaha, njezna... malo sminke trosi (ili se ne zamijeti)...

Sad ne bih preklasicno cvijece i bonbonijera ili nes tako... Svaka ideja za je dobrodosla..

zašto bi kupovala nekome poklon ako samo radi svoj posao

znaš, ona ti već dobiva nagradu a to je plaća svakog mjeseca

gle, postoje ljudi koji svojposao rade loše i oni koji ga rade dobro ali kako onima koji ga rede loše ne grebemo auto, ne gađamo ih balonima napunjenim vodom i sl, tako ni onima koji ga rade dobro ne moramo kupovati nikakve poklone

glupost
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 16:41   #20
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
zašto bi kupovala nekome poklon ako samo radi svoj posao
Zasto bi ti kupovala poklon nekome tok radi svoj posao? Ne znam.. Mislim da ti na to pitanje nitko ne moze odgovoriti osim tebe same

Quote:
znaš, ona ti već dobiva nagradu a to je plaća svakog mjeseca
I zasto da ne dobije bonus uz tu "nagradu"?

Povuci cu analogiju s necim drugim...

Vadio sam lipom iz ruke (kvrzica bila na ruci, nismo znali sto je)... Narucen kod jedne kirurginje, dodjem u dogovoreno vrijeme, svi smo cekali par sati.. prvo se izderala na pacijente (nas) u cekaonici da joj smetamo dok prolazi (iako su svi sjedili)... kad sam ja dosao na red prvo je imala ideju da drzim ruku u zraku dok operira i da ju ne pomicem uopce.. srecom izasla je na trenutak pa je sestra namjestila stalak na koji sam namjestio ruku... prekocit cemo dio da je pocela rezat prije nego je anestezija pocela djelovat i njen komentar "Nema veze" na moju reakciju da boli... kao i dio da se izderala na mene sto mi je tako smetalo to u ruci.. itd.

Nakon nekoliko godina opet sam zavrsio na stolu skidaju madez pod obrvom.. druga kirurginja.. prvo smo popricali o tome sto cemo i kako (buduci da je vidjela da se bojim).. onda je pocekala da anestezija pocne djelovat, pa kad sam rekao da jos osjecam malo mi je dala jos jednu... i dok je radila pricali smo o psihijatriji (sto mi je blisko podrucje) i jos stvari koje su nam oboje zanimljive... tako da sam skroz zaboravio gdje sam sto radi.. itd.

One su obje radile svoj posao i napravile su ga kvalitetno, zar ne? Ali mojom logikom druga ga je napravila ipak bolje i osjecam potrebu izraziti joj zahvalnost jer se potrudila ubaciti i dio koji nije morala i koji joj ipak iziskuje dodatni napor..

Tako i ova moja teta u referadi mi je mogla presutjet puno stvari koje nisam znao i pustit me da se patim i zajebavam s tim na tezi nacin troseci puno vise vremna i resursa...

Quote:
gle, postoje ljudi koji svojposao rade loše i oni koji ga rade dobro ali kako onima koji ga rede loše ne grebemo auto, ne gađamo ih balonima napunjenim vodom i sl, tako ni onima koji ga rade dobro ne moramo kupovati nikakve poklone
Naravno da ne moramo nista ali to sto ne moramo, ne znaci da ne smijemo

Quote:
glupost
Ne znam zasto postajes uznemirenija, ali da nema raznolikosti bilo bi nam dosadno
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.