Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 14:09   #61
koje to pjesme su jučer pjevane, a da ste se tolko napalili na kopiranje torcide??
q-pack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 15:18   #62
Quote:
saku helle kaže: Pogledaj post
Aj osječani nabacite neke fotke, prek tv-a je dobro to izgledalo. Šteta zbog lošeg vremena.
Čestitke!
SLIKE CIJELOG PROGRAMA ROĐENDANA

al, moraš se registrirat na forum... kratko je pa ne bi trebao biti problem

Quote:
q-pack kaže: Pogledaj post
koje to pjesme su jučer pjevane, a da ste se tolko napalili na kopiranje torcide??
iskreno rečeno pojma nemam, mislim da apeliraju na onaj ritam bubnjeva ak se ne varam
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:10   #63
Prejebeno bilo jučer na stadionu, samo šteta što nas vrijeme nije poslužilo jer bi brojnost bila puno veća, a i koreografija bi mogla bit u potpunosti izvedena (nisu čak ni zastave na dva štapa ni barjaci vađeni)... atmosfera prejebena uz nekoliko delirija

svaka čast dečkima na čini mi se sedmoj utakmici bez poraza! idemo po europu


a što se tiče ovih koji od cijelog rođendana izdvoje jednu pjesmu, tj, jedan ritam koji je kao kopiran od torcide stvarno nemam riječi..
a i jel su sve pjesme od boysa i tocide izvorno njihove originalni ritmovi melodije i sve
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:16   #64
kako je momku kojem su amputirani prsti šake?


to se događa kada ljudi pokušavaju slijedit trendove drugih...i rukuju onime što vide prvi put u životu pa misle da bacaju male piratice
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:57   #65
Svi komentiraju taj ritam bubnjeva, a ne znaju da je Armada prije Torcide ga počela upotrebljavati, što je i Torca priznala, pa ako se Armada ne buni na kopiranje te melodije od drugih, ne vidim razlog da se Torca ili ko drugi isto tako...i tako je to pokupljeno iz vana...Kohortino jučer dobro rođendansko izdanje (šteta zbog kiše), naravno što je i upriličeno čestitkom (darom) od strane Armade ( 70-tak), bačenom (vračenom) Kohortinom krpom u teren (Ekipa 031)...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 21:23   #66
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
to se događa kada ljudi pokušavaju slijedit trendove drugih...i rukuju onime što vide prvi put u životu pa misle da bacaju male piratice
ajd ne kenjaj, jer nemaš pojam šta se dogodilo!
q-pack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 21:39   #67
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
a što se tiče ovih koji od cijelog rođendana izdvoje jednu pjesmu, tj, jedan ritam koji je kao kopiran od torcide stvarno nemam riječi..
a i jel su sve pjesme od boysa i tocide izvorno njihove originalni ritmovi melodije i sve
ajde, molim te, Torcidin brand je postala pjesma "samo tebe volim ja i više nikoga", a onda usred procvata te pjesme vi ju iskopirate sa "odvedi me di još nisam bio ja"

da sutra postane popularan Tony Cetinski i njega bi kopirali...
a imate odličnih svojih pjesama. i upalo je to u uho (i oko) jer ste tu pjesmu baš forsirali.
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 21:58   #68
Thumbs up

Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
ajde, molim te, Torcidin brand je postala pjesma "samo tebe volim ja i više nikoga", a onda usred procvata te pjesme vi ju iskopirate sa "odvedi me di još nisam bio ja"

da sutra postane popularan Tony Cetinski i njega bi kopirali...
a imate odličnih svojih pjesama. i upalo je to u uho (i oko) jer ste tu pjesmu baš forsirali.
de majstore opusti se..nisi izmislio toplu vodu..nikakvo kopiranje nije u pitanju..sve gotovo pjesme imaju istu shemu ili ritam,melodiju..tak da vi isto niste izmislili nista nevidjeno...sve je stvar stihova i obrade same pjesme..
os24a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:09   #69
kombiniramo malo, ha?
ili je svaka sličnost slučajna?

http://img202.imagevenue.com/loc72/t...s_122_72lo.jpghttp://img242.imagevenue.com/loc406/..._122_406lo.jpghttp://img215.imagevenue.com/loc123/..._122_123lo.jpg
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:18   #70
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
ajde, molim te, Torcidin brand je postala pjesma "samo tebe volim ja i više nikoga", a onda usred procvata te pjesme vi ju iskopirate sa "odvedi me di još nisam bio ja"

da sutra postane popularan Tony Cetinski i njega bi kopirali...
a imate odličnih svojih pjesama. i upalo je to u uho (i oko) jer ste tu pjesmu baš forsirali.
Ta pisma je prvo bila Torcidina obrada pisme "Amico E".
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:18   #71
vidim kopao si po arhivi..pa lega ak cemo iskreno..pa de pogledaj malo talijankse tifose..tako nešto vidiš i kod njih..uhvatio si se slike..jer ovo s pjesmama niti malo ne drži vodu...i baš su dečki tražili uzor u torcidi,kad su pravili sliku..ne vrti se sve oko njih..toga ima po cijelom svijetu..naravno..skidam kapu i za torcine koreografije..
os24a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:25   #72

Quote:
Pojam "Kohorta" dolazi od latinske riječi cohors koja ima dva objašnjenja. Prema prvom bila je to osnovna pješadijska taktička jedinica Rimske vojske - deseti dio legije. U vrijeme rimskih careva cohors je brojio 400 do 600 ljudi i bio je stacioniran u gradu. Druga verzija Kohortu predstavlja kao vrlo čvrstu, povezanu skupinu ljudi.

sad ti meni reci jeli svaka sličnost slučajna između značenja imena Kohorta i šetalice? ili (možda će zvučati nevjerovatno) možda vidiš ipak neku povezanost?

i daj ti neki prijedlog šta je trebalo biti na šetalici.. šta je napiso neko na torcidinom forumu jel trebo biti pajo patak nacrtan?
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:30   #73
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
i daj ti neki prijedlog šta je trebalo biti na šetalici.. šta je napiso neko na torcidinom forumu jel trebo biti pajo patak nacrtan?
a zakaj ne bi mogao bit samo vojnik? ili samo prizor bitke? nego baš ovak? i nisam znao da Kohorta traži prijedloge za koreografije na forum.hr
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:41   #74
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
a zakaj ne bi mogao bit samo vojnik? ili samo prizor bitke? nego baš ovak? i nisam znao da Kohorta traži prijedloge za koreografije na forum.hr
a da je bio samo vojnik onda kao nebi opet stavio onu torcinu šetalicu

a što se tiče pjesme O Osječe povedi me, gdje još nisam bio ja, nek se svuda ore pjesme, tvoje vjerne Kohorte! melodija je skinuta s početka pjesme Sa istoka ori jedan odjek (koja je nastala ako se nevaram još u prošlom stoljeću)... ako ne vjeruješ evo skini si ju kad te takve stvari toliko opterećuju... i nevidim preveliku podudarnost s onom torcinom... http://www.kohorta.net/audio.asp
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:45   #75
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
...
znam ja vaše pjesme, ne treba mi link i ne vidim ni najmanju sličnost s ovom koju spominješ, jer se pjesma ne sastoji od samo tog dijela, nego i onog na na na, na na na, na na naaaa, kaj ti moram pjevat ovdje?

hoću reć da je po ovoj pjesmi poznata baš Torcida kod nas, vi imate neke svoje koje su odlične, a stalno forsirate Torcidine i to vam je veliki minus...

ponos istoka...
moj Osječe, daj nam pobjede...

p.s. zamisli da mi iskopiramo baš tu Torcidinu, pa to bi bilo nakaradno i licemjerno, budući da su nam najveći konkurenti. ak želite bit ozbiljni tak i vi trebate razmišljat. forsirat svoje. dobronamjerno kažem, al nije da se ovdje odlučuje o ičemu...
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:48   #76
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
znam ja vaše pjesme, ne treba mi link i ne vidim ni najmanju sličnost s ovom koju spominješ, jer se pjesma ne sastoji od samo tog dijela, nego i onog na na na, na na na, na na naaaa, kaj ti moram pjevat ovdje?

hoću reć da je po ovoj pjesmi poznata baš Torcida kod nas, vi imate neke svoje koje su odlične, a stalno forsirate Torcidine i to vam je veliki minus...

ponos istoka...
moj Osječe, daj nam pobjede...

p.s. zamisli da mi iskopiramo baš tu Torcidinu, pa to bi bilo nakaradno i licemjerno, budući da su nam najveći konkurenti. ak želite bit ozbiljni tak i vi trebate razmišljat. forsirat svoje. dobronamjerno kažem, al nije da se ovdje odlučuje o ičemu...
sve pet..malo si zabrijao na povezanost svega s torcidom...a uostalom vec sam ti odgovorio...pusti priče,navijaj
os24a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 00:02   #77
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
ne vidim ni najmanju sličnost s ovom koju spominješ,

ovo je onda jedan veliki minus za tebe, jer je to ta identična melodija s početka pjesme Sa istoka ori jedan odjek (ne od refrena)

Quote:
wallace kaže: Pogledaj post

hoću reć da je po ovoj pjesmi poznata baš Torcida kod nas, vi imate neke svoje koje su odlične, a stalno forsirate Torcidine i to vam je veliki minus...

ponos istoka...
moj Osječe, daj nam pobjede...
mislim da je Kohorta ipak preozbiljna skupina da pjeva i forsira nečije pjesme...

koliko sam shvatio, kažeš da je moj Osječe, daj nam pobjede... kopirana od torcide, moram te opet razočarati, refren http://youtube.com/watch?v=n-8u3sFbG3o


i ok nema smisla dalje raspravljati, ko što kaže os24a pusti priče, navijaj... ne se zamarati sa nebitnim stvarima...
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 00:07   #78
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
koliko sam shvatio, kažeš da je moj Osječe, daj nam pobjede... kopirana od torcide, moram te opet razočarati, refren http://youtube.com/watch?v=n-8u3sFbG3o
to nisam rekao, to su bili primjeri dobrih vaših pjesama, čitaj bolje...

kopirano je ono "O Osječe,... Kohorta tvoja voli te"
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:46   #79
pa wallace kakav si ti indijanac, to sviejt niej vidio!
pjesmu smo msilisli na gostovanju za šibenik, i ide na melodiju ono "ooooooooooo oooooo Osijek nananananannaannanana Osijek".. to pjeva 90% grupa na svijetu. mi pjevamo već 20 god, sam smo sad ubacili tekst.

ovo za koreo također. dođi u naš klub navijača pogledaj malo na zid pa će ti bit jasno odakle nam ideja za koreografiju!

i još jednom: ili si neka indijančina ili strašno ne voliš kohortu. svaki pravi navijač bi sigurno cijenio kad neka ovakva manja grupa napravi dvije koreo, zapali tolko piroethnike unatoč nikad žešćoj represiji. al ne ti izmišljaš neka kopiranja. pa ne vrti se cijeli svijet oko torcide.
q-pack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 12:47   #80
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
to nisam rekao, to su bili primjeri dobrih vaših pjesama, čitaj bolje...

kopirano je ono "O Osječe,... Kohorta tvoja voli te"

aaaaa kakav car, ako ovu gore pjesmu sam napsiao da pjeva 90%, onda ovu pjeva 95%. pa sam pogledaj kod nas, armada, bbb, vi, mi... vjerojatno i ovi manji, ali njih ne pratim tolko.
q-pack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.