Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 13:54   #1001
Video iz Županje: http://www.youtube.com/watch?v=48cD9Hn5NnI

Zadnje uređivanje Irriducibili : 05.10.2009. at 14:12.
ataM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 09:47   #1002
Slaven Belupo - OSIJEK

http://kohorta.org/foto/albums/2009-...en-osijek4.jpg

http://kohorta.org/foto/thumbnails.php?album=162
ataM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 10:32   #1003
Mora se priznati,Kohorat ove godine u samom vrhu...čak bi rekao i odmah do Torce...
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 11:10   #1004
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Mora se priznati,Kohorat ove godine u samom vrhu...čak bi rekao i odmah do Torce...
slažen se, unatoč katastrofalni rezultatima osijeka u zadnjih neznan ni ja koliko godina oni su sve bolji bolji, imaju uzlaznu putanju, možda jedini u hr osin torcide.
simpatizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 11:26   #1005
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Mora se priznati,Kohorat ove godine u samom vrhu...čak bi rekao i odmah do Torce...
meni isto super izgledaju preko ovih klipova i slika, ali došlo ih na dinamo-osijek 50ak i nisu baš puno pokazali dok je armade i demona došlo po cca 200 imali koreografije dobro navijali itd.

ne kažem da su loši, ponavljam super izgledaju ali ono kaj sam uživo vidio je dosta loše.
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 14:24   #1006
trebao si onda biti jučer u koprivnici pa da vidiš kako to izgleda kad gubimo 5:2 a stadion se ori od naše pjesme

p.s. uostalom mislim da vi bbb ste zadnji koji trebaju komentirat nečiju brojnost, bez uvrede

Zadnje uređivanje mikalbc : 27.09.2009. at 14:38.
mikalbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 16:33   #1007
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
slažen se, unatoč katastrofalni rezultatima osijeka u zadnjih neznan ni ja koliko godina oni su sve bolji bolji, imaju uzlaznu putanju, možda jedini u hr osin torcide.
i Demona....
Rud is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 16:43   #1008
Quote:
mikalbc kaže: Pogledaj post
trebao si onda biti jučer u koprivnici pa da vidiš kako to izgleda kad gubimo 5:2 a stadion se ori od naše pjesme
kaj bi radio u koprivnici dok dinamo igra na maksimiru. al dobro vjerujem ti na riječ

Quote:
mikalbc kaže: Pogledaj post
p.s. uostalom mislim da vi bbb ste zadnji koji trebaju komentirat nečiju brojnost, bez uvrede
da smo užasno malobrojni stoji ali nema veze s temom, forum služi za komentiranje pa ako se smiju komentirat tučnjave od ruskih i poljskih grupa zašto se ne bi komentirala kohorta?

woodoo je napisao da ste odmah uz bok torcidi a ja sam samo napisao da ste dobri ali da ste kod nas imali lošije izdanje od demona i armade. dio razloga mi je objašnjen preko pm ali tako se poklopilo i šta sad.
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 16:51   #1009
Quote:
Rud kaže: Pogledaj post
i Demona....
I Gademza...

Ali slažem se u vezi Kohorte, dobri su...
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 17:21   #1010
Quote:
maZGa_ kaže: Pogledaj post
meni isto super izgledaju preko ovih klipova i slika, ali došlo ih na dinamo-osijek 50ak i nisu baš puno pokazali dok je armade i demona došlo po cca 200 imali koreografije dobro navijali itd.

ne kažem da su loši, ponavljam super izgledaju ali ono kaj sam uživo vidio je dosta loše.
Nije baš istina da nas je bilo samo 50-ak u zg-u na dinamu, je da je ono izgledalo smješno gdje su nas stavili, ali opet je bilo malo više ljudi od 50

http://kohorta.org/foto/thumbnails.php?album=156
moškakoš1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 17:35   #1011
Quote:
maZGa_ kaže: Pogledaj post
meni isto super izgledaju preko ovih klipova i slika, ali došlo ih na dinamo-osijek 50ak i nisu baš puno pokazali dok je armade i demona došlo po cca 200 imali koreografije dobro navijali itd.

ne kažem da su loši, ponavljam super izgledaju ali ono kaj sam uživo vidio je dosta loše.
da,vi ste zadnji koji bi ih tribali optuživat zbog brojnosti,a i zašto gledaš samo jednu utakmicu?
točno,u ovon trenutku su po brojnosti kraj torcide najjači kohorta i demoni
ultras šbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 00:21   #1012
Quote:
ultras šbk kaže: Pogledaj post
da,vi ste zadnji koji bi ih tribali optuživat zbog brojnosti,a i zašto gledaš samo jednu utakmicu?
točno,u ovon trenutku su po brojnosti kraj torcide najjači kohorta i demoni
ajde čitaj pažljivo. ne optužujem ih zbog brojnosti, nisam rekao da ih je bilo malo nego da ih je bilo manje od armade i demona. gledam samo jednu utakmicu jer sam ih samo na toj gledao uživo. inače po slikama i klipovima s drugih utakmica stvarno jesu dobri i brojni.

i ja isto imam živaca

inače sorry kohorati ak vas je bilo više od 50, vjerujem vam, samo su vas sabili na 2x2 metra pa izgleda da vas je tolko.
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 12:36   #1013
video
http://www.youtube.com/watch?v=O0chdfBicQ0
ataM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:26   #1014
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
I Gademza...
I Red Fuckersa...
__________________
Torcida,30,150+
Balkanstyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 16:43   #1015
Quote:
maZGa_ kaže: Pogledaj post
meni isto super izgledaju preko ovih klipova i slika, ali došlo ih na dinamo-osijek 50ak i nisu baš puno pokazali dok je armade i demona došlo po cca 200 imali koreografije dobro navijali itd.
U Zaprešiću je ove sezone bilo 90-100 ljudi, a prošle sezone na Maksimiru je bilo nešto manje od 200.
Pessimus dux is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:34   #1016
Zadnja pjesma koju pjevaju je prerada http://www.youtube.com/watch?v=PhGdAPibZOo koju smo mi napravili prije par godina a naravno sad su je napravili i oni...

naša verzija:

VOLIMO RIJEKU I RIJEČANKE,
MIRISNO VINO, SRDELICE,
NAŠU KANTRIDU I NAŠ ZAPAD I BIJELE BOJE DRESOVE,
MRZIMO BOYSE I TOVARE,
PRODANE DUŠE, ČMAROVE,
ROĐEN U RIJECI A VOLI HAJDUK TU NE POSTOJI LOGIKE,
ANĐELI NEK IH ČUVAJU KOJI SE NAMA ZAMJERE,
JER KADA DOĐE RIJEČKA ARMADA,
NJIH TADA ČEKAJU NEVOLJE!!!!
RI-1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:42   #1017
bolja mi je od kohorte definitivno

a ova od armade kao da je dijete pisalo (čmarovi, tu nema logike itd itd) ne kažem da trebaš biti dobriša cesarić da pišeš navijačke pjesme, al ne trebaš ni na razini predškolarca
tos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 15:21   #1018
Quote:
RI-1987 kaže: Pogledaj post
Zadnja pjesma koju pjevaju je prerada http://www.youtube.com/watch?v=PhGdAPibZOo koju smo mi napravili prije par godina a naravno sad su je napravili i oni...

naša verzija:

VOLIMO RIJEKU I RIJEČANKE,
MIRISNO VINO, SRDELICE,
NAŠU KANTRIDU I NAŠ ZAPAD I BIJELE BOJE DRESOVE,
MRZIMO BOYSE I TOVARE,
PRODANE DUŠE, ČMAROVE,
ROĐEN U RIJECI A VOLI HAJDUK TU NE POSTOJI LOGIKE,
ANĐELI NEK IH ČUVAJU KOJI SE NAMA ZAMJERE,
JER KADA DOĐE RIJEČKA ARMADA,
NJIH TADA ČEKAJU NEVOLJE!!!!
Skladano noć prije rukometa Karlovac-Zamet kraj 1997 ili početak 1998 u klubu navijača iznad Indexa, uz Laguna bijelo i crno. bila je pauza u nogometu pa je bio dobar i rukomet ( i to kako dobar,hehehehehe)...
hnkr ultras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:22   #1019
Quote:
RI-1987 kaže: Pogledaj post
Zadnja pjesma koju pjevaju je prerada http://www.youtube.com/watch?v=PhGdAPibZOo koju smo mi napravili prije par godina a naravno sad su je napravili i oni...
Tako je, no radi se o preradi Darka Rundeka, a ne Armade.
Pessimus dux is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 11:38   #1020
Jučer u kopu protiv Intera oko 250-ak Kohortaša, tribinu su nam kroz gotovo cijelu utakmicu krasile nove bijelo plave zastavice, a navijanje je bilo odlično. Na momente se pridružio i cijeli istok što je stvorilo sjajnu atmosferu. Ne treba izostaviti i pobjedu Osijeka, uvertiru za masovno gostovanje u Rijeku.
__________________
HRVATSKA ZEMLJA POČIVA U NAMA, MI POČIVAMO U HRVATSKOJ ZEMLJI!
stiv_mekrajan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.