Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 21:41   #81
49 kn
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:48   #82
vidjela sam jucer u dm-u butter za solarij za tamnjenje...nekih 29kn...pa eto da znate,od sun dancea je...
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 20:52   #83
večer. jel mi netko može reći dal je taj lerbolario pekmez štetan u trudnoći ? trudna sam pa me zanima dal se smije mazati? hvala
žilavkaSb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 21:12   #84
Ne bi trebao biti jer je prirodan ali imaj na umu da nema zastitnog faktora
Najbolje ti je otic u ljekarnu i pitat, oni to najbolje znaju
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 13:12   #85
ne znam jesam pogodila temu, al imam pitanje svijetle sam puti, ali mogu potamniti, prošle godine se nisam izlagala suncu preko ljeta zbog toga što sam uklanjala 2 madeža, pa su ožiljci bili prilično svježi. ove godine sam rekla da ću se opet sunčat do mile volje, a čula sam da vitamin B pomaže u zaštiti, ali i pri dobivanju boje. nisam ga uzimala prije ljeta, već bih sad počela - je li kasno? hoće vitamin B napravit svoj posao?
Niara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 14:54   #86
Beta karoten se treba počet pit dosta (cca 3-4 tjedna) prije izlaganja suncu
bioastin (astaksantin alge) se mogu počet piti i par dana prije izlaganja suncu i navodno (prema riječima ljekarnika) su 10X jače od beta karotena
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:09   #87
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
kupila Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15), javim rezultate,jer sutra plažaaaaaaaaaaaaaa
a kaj velim u ljekarni ? kak se to veli na hrvatskom,da znam seljo sam, al ne bum ja to znala sve to izgovorit!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:56   #88
Bijele noge

Vec neko vrijeme idem u solarij no noge su mi jos uvijek bijlele naspram ostalih djelova tijela. To mi se pocelo dogadjati prije dvije godine. Jednostavno mi se boja nogu razlikuje za par nijansi i to me bas zifcira.
Ak izlazim, namazem noge bronzerom no to mi nije rjesenje.
Dali se to dogadja i vama? Kak se to moze rijesiti?

Unaprijed hvala...
Sanja1 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.06.2010., 23:26   #89
Quote:
Sanja1 kaže: Pogledaj post
Vec neko vrijeme idem u solarij no noge su mi jos uvijek bijlele naspram ostalih djelova tijela. To mi se pocelo dogadjati prije dvije godine. Jednostavno mi se boja nogu razlikuje za par nijansi i to me bas zifcira.
Ak izlazim, namazem noge bronzerom no to mi nije rjesenje.
Dali se to dogadja i vama? Kak se to moze rijesiti?

Unaprijed hvala...
hmm,pa meni se zna desit recimo da mi je trbuh tamniji od ruku recimo,nemam pojma zakaj, al uglavnom nije tak strašna razlika.
pa ne znam da li si pokušala se mazat nekom kremicom za solarij,koja ubrzava i pospješuje tamnjenje, pa naneseš samo na mjesta koja slabije tamne,recimo na noge u tvom slučaju? imaš ih kupit il u salonu, ili ima izbor i u dm par njih.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 19:47   #90
Nisam jos nista isprobavala jer se bojim razlike u boji izmedju gornjeg i donjeg dijela. Mozda bi morala probati....
Moze biti da to ima veze sa zdravljem?
Sanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 09:49   #91
Quote:
Sanja1 kaže: Pogledaj post
Nisam jos nista isprobavala jer se bojim razlike u boji izmedju gornjeg i donjeg dijela. Mozda bi morala probati....
Moze biti da to ima veze sa zdravljem?
pa neće biti razlike između gornjeg i donjeg dijela, bas zato i stavljas kremu na dijelove koje ti slabije pocrne kako bi izjednačila boju. ja fakat nemam drugu ideju, al ako ides u solarij nist te ne kosta da par puta namazes noge, pa ces vidjet kako ti djeluje.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 14:21   #92
Meni noge i trbuh budu tamniji...gornji dio i ruke nikako pa nikako..valjda jer sam žgoljava.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:48   #93
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Meni noge i trbuh budu tamniji...gornji dio i ruke nikako pa nikako..valjda jer sam žgoljava.
i meni isto tak
__________________
album-->dodane nove stvari :))
*_Lolla_* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 17:46   #94
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
pa neće biti razlike između gornjeg i donjeg dijela, bas zato i stavljas kremu na dijelove koje ti slabije pocrne kako bi izjednačila boju. ja fakat nemam drugu ideju, al ako ides u solarij nist te ne kosta da par puta namazes noge, pa ces vidjet kako ti djeluje.
Imas pravo. Probala sam se namazati sa onom Nivea SUN touch Self-Tan Gel http://www.nivea.com/products/show/36564 (pronasla sam tu negdje na forumu) i mogu reci da mi je sada boja na nogama jednaka ili cak malo tamnija od ostalih djelova tijela.
Moram reci da sam odusevljena ovim gelom. Ne ostavlja strafice, lako se nanosi i nakon samo dva mazanja su mi noge cist oke.

Doduse, na tubi pise da se postupak mora ponavljati svaka 3 do 4 dana tako da to nije nekakvo dugotrajno rijesenje no sasvim je u redu uzimajuci u obzir da se nakon tusiranja i ovak i onak mazem losionom za tijelo. Jedino sto sada za noge koristim taj gel.
Sanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 18:55   #95
ja sam prosle godine koristila iz dm-a sundance ulje i bilo mi je super,jos mi je malo ostalo,pa cu to prvo potrositi,a onda mislim napraviti ovu kombinaciju s maslinovim i orasima valjda ce uspjeti.i imam neko "cokoladno" ulje,ispostavilo se dobro i fino mirisi,ali pcele su me obljetale
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 10:55   #96
imam pitanje za onaj domaci recept s maslinovim uljem,orasima i mrkvom.Ako se mrkva nariba i eto mozda orasi jel to poslije nebude kao neka kasa? kakao se to poslije odvoji? necu se nazat s tim,pa da po sebi imam komadice mrkve i oraha?
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:08   #97
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
imam pitanje za onaj domaci recept s maslinovim uljem,orasima i mrkvom.Ako se mrkva nariba i eto mozda orasi jel to poslije nebude kao neka kasa? kakao se to poslije odvoji? necu se nazat s tim,pa da po sebi imam komadice mrkve i oraha?
Moraš to procijediti kroz odgovarajuću cjediljku, da ti nema nikakvih mrvica.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 14:33   #98
pa i mislila sam,hvala
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:15   #99
kupila Evelin kremu za sunčanje,spf 20 - 40kuna

uz to što ima zaštitu sadrži sve bitne sastojke za postizanje brončane puti te za što duže zadržavanje

+fino miriši
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 10:18   #100
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
imam pitanje za onaj domaci recept s maslinovim uljem,orasima i mrkvom.Ako se mrkva nariba i eto mozda orasi jel to poslije nebude kao neka kasa? kakao se to poslije odvoji? necu se nazat s tim,pa da po sebi imam komadice mrkve i oraha?
Odličan recept, ali stvarno kada se već dobije neka boja, ni slučajno prvi-drugi dan sunčanja stavljati ovo! Znam neke žene koje jesu jer su bile tvrdoglave pa isto tako znam kako su izgledale! Mislim da im je cijelo ljeto prisjelo!
Ali divna bojica se dobije poslije, zbilja potiče tamnjenje rekordnom brzinom!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.