Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 09:32   #1
Exclamation MTV Video Music Awards 2008

ne sjećam se da su prošli vma išli u nedjelju na ponedjeljak?
mislim da je uvijek išlo četvrtak na petak

evo baš gledam što se snimalo cijelu noć..

opening act mi je najzanimljiviji dio kao i uvijek..
uvodni skeč sa britney je bio smiješan





dvorana im je jako mala, kao da je riječ o studiju
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:10   #2
ove godine su srezali sve, vrlo brzo bilo gotovo



Best Female Video
Britney Spears - Piece of me

Best Male Video
Chris Brown - With you

Best Dancing in the Video
Pussycat dolls - When I grow up

Best Rock Video
Linkin park - Shadow of the day

Best Hip Hop
Lil Wayne ft Static Major - Lollipop

Best New Artist
Tokio Hotel

Best Pop
Britney Spears - Piece of Me

Video of the Year
Britney Spears - Piece of me
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:55   #3
vidiš, ja se sjećam da je uvijek išlo sa subote na nedjelju.

nekak sam se malo iznenadila kako je Brit sve pokupila. baš sam se i pitala dal stvarno ljudi misle da je ona najbolja ili je to nekak dano iz sažaljenja nad njom u pokušaju da joj se digne malo samopouzdanje. ak je ovo drugo, to je...aj moglo bi se reći ok.
al ja sam čitavu noć bila budna samo da pogledam nastup od P!nk. my sweetheart. bilo bi još bolje da Jenny i Stacey nisu onako kreštale kao prateći vokali. (možete sam zamisliti kolki sam fan kad znam imena i pratećih vokala. )

ali najviše mi je žao Katy Perry (btw. koji outfit ). ooooodličan joj je album i mislim da je stvarno zaslužila nagradu za najboljeg novog izvođača. cijela Njemačka je naravno glasovala za Tokio Hotel, tak da cura nije imala šansu.
andreao is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:05   #4

ne kužim što ljudi vide u pjesmama od britney..
pink je imala akcijski nastup, spustila se zastorom sa prvog kata!


Katy mi ima iritantnu pjesmu, al spot joj je ok

Ja sam poljubio curu, i svidjelo mi se
okusio sam njene trešnjaste nakupine
nadam se da mom dečku neće smetat'

__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:09   #5
nisam već godinama gledala vma joj kad se sjetim kad sm prije cjelu noć ostajala budna samo zbog toga...prijem mi je sve to bilo spektakularnije i puno se pričalo i tome a sad nekak ko da se nije ni dogodilo
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:25   #6
da, zato i pratim sada svake godine, bez obzira što više nije spektakl kao 80tih
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:36   #7
ne mislim je na 80te nego prije nekih 7-8 godina tad mi je bilo puno bolje, sad pogledam nastupe na youtube i to je to, ajd stavi još slika ako imaš
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:40   #8
Ja sam za najboljeg novog izvođača navijala za Miley Cyrus i Katy Perry. Nažalost nijedna nije dobila...Prokleti Tokiohotelovci. Odvratni su. A Brit izgleda sjajno, i stvarno je zaslužila sve nagrade koje je dobila.
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:41   #9
Exclamation

Quote:
krivonja kaže: Pogledaj post
ne mislim je na 80te nego prije nekih 7-8 godina tad mi je bilo puno bolje, sad pogledam nastupe na youtube i to je to, ajd stavi još slika ako imaš
izbrisao sam
bit će večeras prikazan VMA od 19h na svim MTVovima
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:43   #10
Exclamation

Quote:
summer123 kaže: Pogledaj post
Ja sam za najboljeg novog izvođača navijala za Miley Cyrus i Katy Perry. Nažalost nijedna nije dobila...Prokleti Tokiohotelovci. Odvratni su. A Brit izgleda sjajno, i stvarno je zaslužila sve nagrade koje je dobila.
britney izgleda odlično! skroz se oporavila i tjelesno i u glavi, odlično je obavila skeč, najave.. al svejedno joj pjesme nisu toliko dobre za nagradu
baš kao što su i rekli u VMA, britney do sada nije osvojila niti jednu nagradu na VMA

...sa razlogom
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:43   #11
Ja ne kontam taj Tokyo hotel, užasni su mi nemogu vjerovat da su oni uspjeli u Americi (nisam to znama do sad)
Katy Perry mi je fora
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:46   #12
i ja sam se iznenadila za britniku,al čudi me što dosad nije osvojila ni jednu nagradu jer ipak su to video nagrade a ona ima ok spotove sad njene pjevačke sposobnosti su druga stvar
evo ovdje imaju njene slike i video sa dodjele
http://www.index.hr/xmag/clanak/vide...rs/401266.aspx
jel i ona nastupala
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:46   #13
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
britney izgleda odlično! skroz se oporavila i tjelesno i u glavi, odlično je obavila skeč, najave.. al svejedno joj pjesme nisu toliko dobre za nagradu
baš kao što su i rekli u VMA, britney do sada nije osvojila niti jednu nagradu na VMA

...sa razlogom
Lol, a čuj, to je stvar mišljenja. Meni osobno je Piece of Me jedna od najdražih pjesama ikada, a Britney sam zadnji put prije toga slušala u 6. osnovne...
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:47   #14
vratio sam iz recycle bin jonas nastup...koji je bio odličan jer počinje sa njima kako mirno pjevaju ispred vrata i onda odjednom sve propada i gomila ljudi počne trčat prema njima a oni na pozornici..
ovogodišnji VMA bio je izgleda na filmskom setu što je odlična ideja


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:50   #15
Exclamation

Quote:
krivonja kaže: Pogledaj post
Ja ne kontam taj Tokyo hotel, užasni su mi nemogu vjerovat da su oni uspjeli u Americi (nisam to znama do sad)
Katy Perry mi je fora
meni oni izgledaju smiješno sa frizurama, kao da su ispali iz anime crtića u stvarnost
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 12:52   #16
Exclamation

Quote:
summer123 kaže: Pogledaj post
Lol, a čuj, to je stvar mišljenja. Meni osobno je Piece of Me jedna od najdražih pjesama ikada, a Britney sam zadnji put prije toga slušala u 6. osnovne...

pjesma je strava i užas
toliko ima kvalitetnih i dobrih pjesmi u usporedbi sa tom pobjedničkom
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:02   #17
ja već bog zna koju godinu ovo uživo gledao i moram reći da je ovo najgora dodjela ikada, na razini porina.
prvo, britney je trebala otvoriti dodjelu s nečim smiješnim što je na kraju ispalo totalno bezveze, a ona mi se ne čini još svojom.
pozornica je bila mala kao i cijela dvorana, jako jadno, još ako se uzme u obzir da je ovo 25. godišnjica. nastupi su bili bezveze; rihanna je bila dobra za gledat, ali ne i za čut sa 7 nation army verzijom. pink je bila najbolja, otkačena kao uvijek.
ostali nisu vrijedni spomena, jonas su katastrofa kao uvijek.
katty perry, ženska koja nema veze s pjevanjem, je , kao uvijek, zasrala IKAG i izvela vjerojatno najgoru obradu Like a Virgin ikada, no na svu sreću nisu u cijlosti prikazali nastup.
Nominacije su isto bezvezne bile. Mariah je trebala dobiti za ženski video, a ovo s Britney je sve namješteno jer su htjeli da se sve vrti oko nje i da na neki način zaboravi prošlogodišnji užas.

@CF: ukusi su očito različiti, no comment na tvoje hvaljenje jonas brothersa i "smiješnu" britney, ali POM je jedna od boljih njenih pjesama, a usotalom, ne nagrađuju se pjesme nego spotovi.

A kako se uopće glasalo, za nominacije je mogao svatko, ali odabrati pobjednika se nije moglo, kako onda tvrdite da je njemačka glasala za TH?

VMA su izgubile smisao, zadnji put su bile ok 2004./05.
Voditelj, od kojeg sma puno očekivao, je totalno podbacio i bio jko nezanimljiv, ipak je najbolji kad pijan vodi na Britsima.
Sve u svemu, jako loše.
vrtlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:26   #18
meni je skeč bio smiješan, nasmijao sam se čak, a to je znak da je smiješno


video od POM nije ništa bolji od ostalih


za telefonsko glasanje se moglo samo iz područja amerike, a preko weba se trebalo logirati da bi se glasalo, što je mene natjeralo da odustanem od glasanja
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 16:06   #19
Quote:
vrtlog kaže: Pogledaj post
pink je bila najbolja, otkačena kao uvijek.
Zato ja tu žensku naprosto obožavam slušat. Čak i kad gostuje kod nekog, ispadne ko neka zajebancija. A tek na koncertima?! Presavršena je.

Ja sam se još prije registrirala na mtv.com pa sam zato i mogla glasovat.
Ali većinom gledam razne serije tamo na MTV-u.
andreao is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 16:13   #20
Quote:
andreao kaže: Pogledaj post
Zato ja tu žensku naprosto obožavam slušat. Čak i kad gostuje kod nekog, ispadne ko neka zajebancija. A tek na koncertima?! Presavršena je.

Ja sam se još prije registrirala na mtv.com pa sam zato i mogla glasovat.
Ali većinom gledam razne serije tamo na MTV-u.
aha, baš je super, puna pozitvne energije.

a ja sam se isto logirao pa nisam mogao glasat osim za new artist.
vrtlog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.