Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2012., 23:10   #1
Fiat Bravo 1.2 16V - pokazivač goriva problem!

Znači, u pitanju je Fiat Bravo 1.2 16V 2001 godina.

Natankao sam danas rezervoar do vrha (ovo mi se prvi puta danas desilo), i nakon 2 km vožnje, kazaljka za pokazivač goriva je počela rapidno padati, i zaustavila se malo ispod polovice.
Ugasio sam auto, pričekao nekoliko trenutaka, upalio, i pokazivač je opet bio na full.
Nakon nekoliko km, ista stvar - pokazivač se spustio malo ispod polovice. I tako mi se cijeli dan dešava.
Pregledao sam, nigdje ne curi benzin.

Molim Vas za pomoć, da li iskusniji ljubitelji auta znaju u čemu bi mogao biti problem?

Hvala!
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 00:26   #2
Ma zajebava te davač od plovka. Komično je da neki benzini izazivaju koroziju potenciometra i on počne "zaje...". A onda natankaš par tankova "ispravnog" benzina i sve se vrati u normalu. U najgorem slučaju ćeš kupiti od VDO-a kit plovka. Jer ako pitaš Fiat .... onda se mjenja SVE. Plovak, filtar i PUMPA. Pa te veselje košta malo više.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 13:34   #3
Znači, da li je problem u kvaliteti benzina zbog plovka? Tankam na Euro Petrolu.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 14:32   #4
MOŽE BIT do goriva. Baš na tim davačima je bio slučaj da ih neki aditiv totalno sludi. I nije to tako samo na Fiatu. I Audi i BMW koriste iste, sa istim problemima.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.