Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2014., 00:19   #141
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja to govorim od prve epizode prve sezone. I popizdim kako je svi u Americi uzdižu i trube kako je genijalna, izvrsna.
Baš da.. overrated je u Americi, zbilja ne zna glumiti.. Scena između nje i Cyrusa kada mu ona kaže da zna njegovu tajnu je zbilja bila cringe worthy!

Kakvi su ono uzvici, kakvo je ono histerično smijanje, šta je ono bilo???
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 16:13   #142
Potpisujem ovo za Kerry. Meni je ona iritantna i kao lik i kao glumica. Bilo me sram gledat onu scenu histeričnog smijanja
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 01:42   #143
Ne mogu skuzit sta vam ne valja kod Kerry, nikako. Meni je bas o-dli-cna, naravno da ima i losijih trenutaka ali realno toliko losih glumaca ima da jednostavno ne mogu shvatit da biste je svrstali u tu kategoriju (nije da ste bas tako rekli al dalo bi se zakljucit po ovom sta pisete)
Sta kazete na ep.? Quinn i Huck, sta je ono bilo??
Flashbackovi Cyrus James
Sve skupa odlicna epizoda, uvijek me uspiju iznenadit s necim. Ok Mellie i onaj njen to se dalo predvidit. Zanima me sta mute ova Adnan i majka. Ma imaju tolko super prica da ne mogu ostat ravnodusan nakon sta pogledam epizodu. Bas me odusevljavaju svaki put.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 21:21   #144
Meni je stvarno loša. Mislim, po meni ovo šta ona radi nije gluma, već čitavo preseravanje i preglumljavanje emocija. Maybe it's just me. Općenito, izuzev par glumaca, gluma je ovdje ispod svakog nivoa.

A sad nova epizoda - napokon nam pokazali Melliene ( ) klince. Nisam skužio, jesu Karen i Jerry blizanci ili postoji razlika u godinama? Malo mi je bilo ofrlje objašnjeno kako im trebaju sad klinci za nove izbore, kao "da se predstave Americi". Pa šta ih nisu već Amerikanci upoznali ako je ovo za Fitza second-term?

Što se tiče Quinn, bože sačuvaj šta od toga lika rade. Koristeći "Smash" referencu samo ću reć jedno: Quinn should really go on a Starbucks run for the creative team.

Jake će isto još malo pa postati full psycho.

Fitz je isto grozan čovjek. Malo se izderava na Oliviju, onda je odmah zove natrag. Malo vara Mellie s Olivijom, al je veliki no-no kad ga Mellie vara s Andrewom. Plus i grozan je prema klincima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 08:20   #145
Slažem se, gluma većine likova jako loša. Najviše me iritira što njih dosta izgovara rečenice na apsolutno isti način, ista intonacija, pauze. To što je Shonda svima pisala rečenice u istom stilu maratonskih rečenica, ne moraju ih izgovarati na isti način. Tu su krivi i glumci a i Shonda. Nemaju svi ljudi isti vokabular pa da im u usta stavljaš iste fraze.Postaje negledljivo koliko me to iritira.
Zadnje dvije još nisam ni pogledala, uopće me ne vuku na gledanje. Nisu više ni zabavni. Počela sam gledat onu epizodu gdje Syrus tuguje, i stala nakom 10 minuta.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 12:20   #146
Slazem se s Jayem, zao mi je sta rade od Quinn i Jakea.. od dobrica postaju psihopati.
one scene s Quinn i busilicom mislim opcenito mi takve scene nisu bas sjele koliko s brutalne al kad vidim Hucka jos ajde, s Quinn mi je to jos gore, zena i jos da tako uziva u mucenju ljudi.
Kako kaze sally, the devil came in, al ne samo u nju nego u sve zive tamo. ova sezona je iznimno brutalna, haha
Volio bih da Abby daju vecu minutazu, nekako su je zapostavili.
Uopce ne znam jesu li oni namjeravali otici ovim putem kad je serija tek pocela, ocekivao sam u svakoj epizodi zaseban slucaj s Pope's client, a na kraju su to skroz zanemarili, sad bi serija mogla glatko proc u kategoriju sapunica jer epizoda ko epizoda nije vise samostalna.. a i po sadrzaju.
Ali eto, zanimljivo pa jos gledam nesto mi se svida kod njih i ne mogu protiv toga!
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova

Zadnje uređivanje Jobi : 30.03.2014. at 12:25.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 19:03   #147
Kao i Pretty little liars,dok gledam Scandal stalno mislim ''kakva glupa serija,sto mi je trebalo da se navucem na te gluposti''. I to je ono sto mi sve vise smeta;radnja je sve vise i vise jednostavno nevjerojatna.Mogla bih pomislit da je serija Sci-fi,ali nije...k'o fol je drama.Nista u seriji nije normalno,moguce i nista nema smisla (kao ni moje gledanje).I slazem se za Kerry Washington,losa glumica.Od glumaca Jeff Perry je zakon (Cyrus).
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 20:08   #148
super epizoda!! pogotovo zadnjih par min!

Jeannine Locke, koja kraljica, haha

Jos samo 2 ep...
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 19:17   #149
Dobra epizoda - nije bilo previše Olivijinog preglumljavanja
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 20:30   #150
zadnjih par dana ispala neka rupa sa serijama koje inače pratim, pa krenula gledati taj skandal ... jedini skandal u ovoj seriji je preglumljavanje, inače prekrasne, Washington, dakle ... mi smo nekada tako morali recitirati, ono, moraš naglašavati riječi da stane u stav mirno mogla bi komotno odrecitirati odu revoluciji ili tako nešto ...
Što se scenarija tiče, malo je falilo da si popljujem ekran kad je gospon predsjednik u gaćama izletio iz kreveta s riječima da on ne može duže spavati ujutro jer on je lider slobodnog svijeta ...
Inače, između predsjednika i ove male crne od kemije i tenzije ni K ni T, uzbudljivije je gledati mriještenje divljih lososa
Idem tražiti nešto zanimljivije u iščekivanju Mad mana ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 07:44   #151
Odgledala sam epizode nakon pauze u komadu i baš sam se zakačila Obožavam Shonda dramatiziranje Izgleda da joj je ova serija onako za iživljavanje jer su svi likovi više ili manje poremećeni.

Liv me baš naživcirala u zadnjoj epizodi, ne volim to njeno božansko ponašanje. Inače mi je ok, istina da se preserava al ja valjda to očekujem od osobe kao što je ona Meni više smeta što svi u seriji izgovaraju te duge rečenice i to na isti način.
Cyrus na kraju epizode
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:32   #152
Quote:
krivonja kaže: Pogledaj post
Izgleda da joj je ova serija onako za iživljavanje jer su svi likovi više ili manje poremećeni.
ovo bi trebao bit službeni opis serije hahah
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:55   #153
Mene to tako iritira. Taj vražji B613 i to šta su sad svi likovi ubojice, prevaranti, ubojstvo im je svima kao "ah, just another day at the White House". Jbt, u prvoj sezoni su se svi tamo uzjebali kad je ona Amanda Tanner nestala, sad je sve urota, zavjera, ubijaju ove sporedne likove bez beda.

Visoko producirana telenovela. Niš drugo. O glumi da ne krenem, kriminal.

Noel iz Felicity ubije Jamesa, u ovoj epizodi mu Cyrus čestita na "job well done" (oko druge stvari, ali svejedno ?????). Koji racku.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 21:31   #154
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Noel iz Felicity ubije Jamesa, u ovoj epizodi mu Cyrus čestita na "job well done" (oko druge stvari, ali svejedno ?????). Koji racku.
Meni je jedino objašnjenje ( ako ga ima ) da bi Cyrus prije ili kasnije sam ubio Jamesa. Ipak je njemu a i svima tamo najavžnije ostati na poziciji na kojoj jesu, a James mu je to ugrozio. Ali da pretjeruju, pretjeruju. Baš mi je u oko upala scena u kojoj Abby hladno na mob govori Davidu kako se eto rješavaju tjela. Kao da je najnormalnija stvar.
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 14:20   #155
Kako dobro finale

I sad pauza do desetog mjeseca
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:04   #156
Slazem se, stvarno odlicna epka.


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:30   #157
Abby s "My eyes" scenom Quinn/Huck trebaju prestati postojati, degutantni su oboje.

Ne mogu vjerovat da su mu sina ubili. To me stvarno šokiralo i nisam to uopće očekivao.

Sally je takva mustra, obožavam je.

Za Harrisona me živo zaboli.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 20:37   #158
Ne znam, meni finale nije bilo ništa posebno Nije me šokiralo što je papa Pope iza svega jer je nekako bilo za očekivati. Ne može njemu odjednom bit stalo do drugih.
Ne mogu vjerovati da su ubili sina...a Harrison mi je sav neki nebitan pa me briga za njega
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 02:04   #159
Odlicno finale, pomalo natrpano ali odlicno Tko ce docekat jesen...
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 00:07   #160
ode nam harrison
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.