Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2014., 08:38   #2981
Muž i ja tražimo stan u Zg, Dubrava, Vukomerec, Ravnice, uglavnom istočni dio...

Oboje zaposleni, nepušači, cca 30god+/- , bez djece i kućnih ljubimaca...

Imamo samo nekoliko bitnih sitnica koje gledamo:
da je stambena zgrada (nikako kuća jer nemamo dobra iskustva, bitno nam je da imamo mir...)
da je stan noviji, ili da je namještaj noviji (kad sam vidjela što sve ljudi iznajmljuju, sa gotovo raspadajućim namještajem, nevjerovatno)
da ima parkinga oko zgrade
da grijanje nije na struju
sutereni i podrumi isključeni (i tu smo doživjeli svašta i svakakve ponude)

Poželjno: balkon!

Nudimo:
super redovito plaćanje
uredni i mirni podstanari
nešto namještaja imamo i mi (kupili uslijed svakojakih gore navedenih iskustava), pa ako stan nije potpuno namješten možemo se dogovoriti


Dolazi u obzir i prazan stan, ali onda nam je bitno da bude na duže. Razmišljali smo o toj opciji, jer ima dosta neprodanih novih stanova, pa ako netko ima takav - evo nas! Možemo se dogovoriti!
Ponude na PP!
anna1501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 09:22   #2982
Centar Zg - iznajmljuje se soba studentici

Pozdrav, tražim cimericu (studentica i nepušač) za dvosoban stan u centru Zg u vrlo lijepom kvartu s puno zelenila, na 2 min. od busa i tramvaja. U stanu se trenutno nalazi još jedna studentica koja je vrlo mirna i pristojna te ne bi trebalo biti problema s slaganjem s novom cimericom. Soba je prostrana s puno svjetla (24m2), nalazi se u stanu koji ima flat tel. i internet,sobni bicikl i balkon. Cijena je 1200kn+1/2 režija+ polog koji se poslije vraća (ako nema štete za nadoknaditi). Više info na PP. hvala
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:52   #2983
Lijep pozdrav!
Tri zaposlene djevojke traže trosoban stan do 65 metara kvadratnih na području Jaruna i bliže okolice. Jedna od opcija je da stan ima dnevnu sobu plus dvije spavaće sobe i mali balkon ili vanjski prostor te da je dozvoljeni kućni ljubimac ( mačka koja je sterilizirana).
Druga i još bolja opcija je da stan ima tri manje sobe sa dnevnom boravkom ili bez njega plus balkon ili vanjski prostor te da je kućni ljubimac dozvoljen
Nije nam važna godine izgradnje zgrade, ali nam je važno da namještaj izgleda pristojno. Isto tako nam je od velike važnosti da stan nema bolesne zidove ( probleme sa vlagom) i da je grijanje preko gradske toplane. Stan može biti u zgradi ili kući, a nudimo pristojnih 300 Eura plus režije...
Pa ako netko iznajmljuje nešto slično, slobodno nas kontaktirajte na:
099 856 7315
097 700 7276
Hvala!
elliesabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 13:41   #2984
RUDEŠ - stan iznajmljujemo

Iznajmljuje se stan u Zagrebu, u Rudešu (Trešnjevka).

Stan je dvosoban, nalazi se u potkrovlju kuće (podstanari bi bilo sami, vlasnici žive na drugoj adresi).

U blizini su autobusna i tramvajska stanica.

Stan je namješten (ukoliko se želi staviti vlastiti namještaj i to je mogućnost).

Cijena najma je 1600 kuna, prijava ide svakako, režije se plaćaju posebno.

Manja životinja kao kućni ljubimac nije problem.

http://i.imagefra.me/fb2jsd02

http://i.imagefra.me/dfdjsd06

http://i.imagefra.me/120jsd08

http://i.imagefra.me/504jsd0b

http://i.imagefra.me/3a5jsd0d

http://i.imagefra.me/e4djsd0h

http://i.imagefra.me/326jsd04

http://i.imagefra.me/eb0jsczy

Kontakt broj 091 572 4480.
__________________
I can turn a gray sky blue

Zadnje uređivanje SubSV : 27.02.2014. at 13:50.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 18:38   #2985
kuća Šestine-iznajmljujem

Iznajmljujem kuću(sa zajdničkim dvorištem,ali ne s vlasnikom,dvodomka)u centru Šestina,100 m.U prizemlju kuhinja,dn.soba,kupaonica.Kat:4 manje sobe,kupaonica.Na duži rok,može više studenata,bračni par s djecom,kućni ljubimac.2.200 kn +režije.Potpuno namješteno.
Na upit šaljem slike i dr. informacije.
Evil pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 16:28   #2986
Bračni par,30-28 g,oboje stalno zaposleni,tražimo 1.5 soban stan na području max 2 km od okretišta Črnomerec,u bilo kojem smjeru

Kućnih ljubimaca nemamo,oboje smo nepušači,uredno plaćamo stanarinu i režije.

od 1.4. i maximalno 1800 kn stanarine
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 18:26   #2987
Mali stan za jednu osobu http://bit.ly/RB0F4n
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 18:13   #2988
Trazim cimericu. Radi se o istocnom dijelu Zg-a. Rijec je o trosobnom stanu, imala bi svoji sobu. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, dnevne sobe, kuhinje, spajze, kupaone, jos jedne sobe i balkona. Povezanost sa gradom - 3 autobusne linije: Dubec, Sesvete i Zitnjak. Blizina stanice. Grijanje je na plin. Prednost da je nepusacica i nema kucnih ljubimaca.

Svi ostali upiti u pp.
__________________
I onda kada ti se život promjeni i postane teži, ti promjeni sebe i postani jači.
nitka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:14   #2989
Iznajmljujem namještenu garsonjeru u Utrini ( N. Zagreb ) veličine 22 m2, cijena je 150 € plus režije ( nisu visoke ). U blizini je tramvaj, tržnica, stan je na gradskoj toplani... U stanu su osim osnovnih stvari i perilica za rublje, televizor... Poželjan je najam na duži rok.
free404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 15:11   #2990
Pozdrav svima!
Iznajmljujem 2-sobni stan u Zagrebu, Vinkovačka ulica br. 30 (Drvinje).
Stan ima 56m2 i nalazi se na 1. katu privatne kuće, u mirnoj ulici i u potpunosti je namješten.
Sastoji se od 2 (spavaće) sobe (u jednoj je bračni, u drugoj krevet za 1 osobu), kuhinje (+ blagovaonice), kupaonice i hodnika, a za grijanje se koristi plinska peć (redovito servisirana).
U neposrednoj blizini kuće je autobusna stanica za liniju 118 (Voltino-Mažuranićev trg), a nedaleko se nalazi i okretište tramvaja Ljubljanica.

LINK

Za sve dodatne info, slobodno se javite
Herethere is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 15:31   #2991
Traži se stan od barem 50m2 na potezu Lanište-Knežija-Jarun-Prečko do maksimalno 340 eura + režije. Ovisno o ponudi u obzir dolaze i Vrbani i Špansko iako nam taj dio baš i ne paše.
U obzir bi došao i stan u Trnskom ili Sigetu.

Tražimo:

Privatnost, dogovorit se povremeno za kavu nije problem, ali upadanje u stan dok nas nema jer ste eto u prolazu ne dolazi u obzir.

Obavezno - klima, protuprovalna vrata, plinski štednjak, lift, veliki je plus ako bi se moglo donijeti nešto vlastitog namještaja.

Odlična zvučna izolacija, iz iskustva znamo da postoji masa zgrada u Zg gdje se čuje kad susjedi kašlju, kišu, pričaju na mobitel...

Dovoljno parkirnih mjesta u blizini zgrade koja se ne naplaćuju.

Obavezno potpisivanje ugovora, po mogućnosti na minimalno godinu dana.


Nudimo:

Redovno plaćanje režija i stanarine putem internet bankarstva (potvrde šaljemo na mail).

Održavanje stana u najboljem mogućem redu (suprug i ja smo nepušači, nemamo kućne ljubimce, ne radimo tulume).

Kontakt prijašnjih najmodavaca ako vam treba preporuka.


Molim vas da mi ne šaljete linkove na stanove bake i dede koji nisu godinama održavani, nikakvi kauči za razvlačenje ne prolaze pod bračni krevet, kuhinje u raspadnom stanu isto nisu opcija.


Hvala!

Zadnje uređivanje City : 07.03.2014. at 13:41.
Pangaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 21:41   #2992
Iznajmljujem stan na dnevnoj bazi. 100 kn/dan.

Iznajmljujem stan na dnevnoj bazi. 100 kn/dan.
Nalazi se u centru Zaprešića, namješten ( kupaona, kuhinja, dnevni boravak s dvosjedom, trosjedom i foteljama, balkon okružen zelenilom, dvije rastuće biljke i telka ). Stančić je skroz ugodan, kao i kvart u kojem se nalazi. Konzum, plac, Dom zdravlja, pošta i banke se nalaze u krugu od 100m. U neposrednoj blizini je i faks VSPU Adam B. Krčelić kao i velika gradska knjižnica.
Povezanost sa Zagrebom je odlična. Autobusna stanica udaljena je punu minutu od stana, ZETov bus vozi i u noćnim satima, a u blizini je i željeznička stanica, vlakom ste na Glavnom kolodvoru za cca 15 min.
Po dogovoru iznajmljujem i na duži period.

Upite u inbox.
miss Naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 08:06   #2993
Tražim cimericu, Centar Zg

Pozdrav, tražim cimericu (studentica i nepušač) za dvosoban stan u centru Zg u vrlo lijepom kvartu s puno zelenila. U stanu se trenutno nalazi još jedna studentica koja je vrlo mirna i pristojna ne bi trebalo biti problema s slaganjem s novom cimericom. Soba je prostrana s puno svjetla (24m2), nalazi se u stanu koji ima flat tel. i internet,sobni bicikl i balkon. Cijena je 1100kn+1/2 režija+ polog koji se poslije vraća (ako nema štete za nadoknaditi). Više info na PP. hvala
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 13:23   #2994
Pozdrav.

Iznajmljujem 60m2 stan u rudešu

Cijena stana je 2000,00kn + režije (zima 500kn ,ljeto 300kn cca)

Grijanje je plinsko etažno

Svi potrebni uređaji su u stanu ( hladnjak , perilica rublja , šporet , intenet i sve dozvole)

Stan se nalazi u kuči točno na križanju voltino - rudeš (kod okretišta busa 118)

AKO IMA ZAINTERESIRANIH ,JAVITE SE NA PM.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 00:22   #2995
Čakovec / Nedelišće - tražim

Tražim stan / garsonijeru / sobu u Nedelišću ili Čakovcu.

Tražim prostor koji je očuvan, sa perilicom rublja, štednjakom i internetom.
Ja sam nepušačica, bez kućnih ljubimaca.
Podmirujem obveze na vrijeme, očekujem privatnost i korektan odnos.
Za to plaćam 200 eura + režije.
Ponude i detalji preko pp.
__________________
Q: [to Chakotay] Facial art. Ooh, how very wilderness of you.
crvenooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:19   #2996
Iznajmljujem sobu od 25m2 dvijema osobama u stanu od 83m2, zajednička upotreba kuhinje, kupaonice i zasebnog WC, brži internet BNET, na petom katu od 8.katova zgrade, pogled na jezero Jarun, Prečko. Blizina tramv/bus 5 min. Cijena po osobi 400kn + režije (režije se dijeli po osobi u stanu - približno 250 kn ljeti do 350 kn zimi). Fotke sobe možete zatražitii preko PM kao i ostale info.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 14:35   #2997
Pozdrav!

Iznajmljujem stan u samom centru Sesveta 55 metara kvadratnih , dvosoban , 4.kat (nema lifta)
Stan se nalazi u samom centru Sesveta, odmah preko puta prekrasna šetnica koja vodi u šumu, dječje igralište , blizina svih trgovačkih centara , trgovinica opčenito, crkva, vrtići škola (osnovna i srednja) , i ono najvažnije ako niste mobilni ( ZETOVA stanica) do Dupca ima jedna stanica , 5 minuta. Ispred zgrade parkirno mjesto .

Stan je novouređen ( sve osim kupaonice) , većina namještaja nova , ima prelicu rublja, štednjak, hladnjak ... ( sve osim tv-a).

Cijena : 1800kn + režije , uzeli bi stanare na duže vrijeme i isključivo na ugovor o najmu .
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 10:03   #2998
tražim sobu

Tražim sobu u zapadnom dijelu Zg-a. Poželjno u cimeraju. U mogućnosti sam izdvojiti maksimalno 1100 kn u što bi bile ukljuičene režije. Molim ozbiljne ponude u inbox. Hvala.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 00:09   #2999
trešnjevka, 2-ipo sobni stan

Iznajmljuje se stan povrsine 55 m2 s balkonom cca. 12 m2 u novoj
zgradi. Stan se iznajmljuje nenamjesten.
u stanu se nalazi kuhinju sa svim aparatima te masina za rublje.
Ima protuprovalna vrata, te dovoljno besplatnih parkirnih mjesta
u okolici zgrade. Blizina javnog prijevoza.
Cijena najma stana je 300 € + režije
Za slike i dodatne informacije molim poslati pp.
baumax is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 14:48   #3000
Mladi bračni par započinje sa traženjem svog prvog stana
Tražimo manji stan, po mogućnosti jednosobni, prvenstveno na Rudešu, Vrbanima, Jarunu, Španskom i tom dijelu grada, no nisu isključeni niti ostali ako nam se nešto svidi...
Ono što je jako bitno naglasiti jest da ćemo kroz par mjeseci dobiti bebu, pa imajte i to u vidu.
Uredni smo, mirni i plaćamo na vrijeme.
Cijena maksimalno do 200 eura + režije, a poželjno je da stan ima manje režije.

Molim da ponude šaljete u PM, obavezno sa slikom stana, cijenom i najbitnijim informacijama.
Hvala
Unbroken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.