Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2004., 10:55   #1
Oštećena sluznica nosa

Dakle, u zadnje vrijeme imam problema s sluznicom u nosu. Osjećam onako snažno peckanje i suhoću. To zna trajati po par dana. Osim toga, lučenje sekreta u nosu mi je prilično pojačano, tako da mi je skoro uvijek nos pun. Bez obzira na to, nos mi je prohodan i normalno dišem.

Ovo me stvarno čudi jer u zadnje vrijeme trošio nikakve kapljice za nos, ni ništa slično. Zapravo, kolko se ja sjećam, u zadnjih 10 godina sam kapao nos svega par puta (3-4). Nemam problema s učima, očima, sinusima, ni ničim sličnim što bi bilo povezano s nosom.

Ne čini mi se takva stvar da bi zbog toga morao doktoru, a opet zna iritirat. Ima tko kakva iskustva?
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 21:07   #2
Možda zbog boravka u prostoriji sa suhim zrakom (radijatori, klima)?! Ili si alergičan na nešto - možda na sobnu prašinu?
Dav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 21:16   #3
definitivno alergija

to su meni bili prvi simptomi prije 7.5 godina

alergicna sam na travu, prashinu, javor, jasmin, zohare, i malo na macke (al ja svoju macku ne dam!)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 08:28   #4
Alergija?
Samo mi je još i toga trebalo.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 00:46   #5
Quote:
margarita kaže:
definitivno alergija

to su meni bili prvi simptomi prije 7.5 godina

alergicna sam na travu, prashinu, javor, jasmin, zohare, i malo na macke (al ja svoju macku ne dam!)
istina je!!!

tak je i meni pocelo a sad sam alergican na prasinu i na ambroziju
i na neke gljivice a cak mi se prije par dana pocela guliti koza na dlanovima a ne da mi se ici doctoru
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:36   #6
Quote:
MilkyWay kaže:
Alergija?
Samo mi je još i toga trebalo.
Jedini način da budeš siguran ti je uputnica za alergološki test. Možeš ga napraviti na Jordanovcu. Ja sam je od svog otorinca dobila još u siječnju, al nikako da stignem.

A i on je biser. Sjetio se da bih mogla napraviti al. test nakon što imam problema sa sinusima pun kua i 800 godina i nakon što sam lanjsko ljeto bila na sinusoskopiji ( manji operativni zahvat na sinusima) - a stanje je i dalje nepromjenjeno, što znači - loše.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:08   #7
Vjerojatno je alergija, i ja imam alergijski rinitis pa prepoznajem simptome.
Svakako, posjeti doktora a u međuvremenu kupi u apoteci fiziološku otopinu (10-ak kuna) ili neku morsku vodicu (40-ak kuna) pa to kapaj/sprejaj u nos. Pomaže
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 22:28   #8
sluznica nosa

Sluznica nosa mi je već duže vrijeme otečena i puna ranica. Zvala liječnicu danas, ona veli da uzmem nisita mast, a ako ona ne pomogne za par dana da se javim pa ćemi dati uputnicu vjerovatno za bris nosa? Jel tko imao taj problem? O čem se radi?
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 10:37   #9
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
Sluznica nosa mi je već duže vrijeme otečena i puna ranica. Zvala liječnicu danas, ona veli da uzmem nisita mast, a ako ona ne pomogne za par dana da se javim pa ćemi dati uputnicu vjerovatno za bris nosa? Jel tko imao taj problem? O čem se radi?
radi se o tome da kopaš nos
stonfa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.11.2011., 11:04   #10
I ti si digao temu staru 5 godina da bi napisao ovakvu glupost.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 01:48   #11
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
Sluznica nosa mi je već duže vrijeme otečena i puna ranica. Zvala liječnicu danas, ona veli da uzmem nisita mast, a ako ona ne pomogne za par dana da se javim pa ćemi dati uputnicu vjerovatno za bris nosa? Jel tko imao taj problem? O čem se radi?
Evo ja imam ranice koje krvare kad sklonim te krastice /sline i jako oštećenu sluzokožu nosa da malo i boli. Koristila sam Rhinocort, valjda se tako piše. I kaže doktorka da mi je od njega. Sad mažem kantarion pa cu da vidim. Kapiram da će sama da se obnovi. Sad ne koristim ni jedan lek za nos i nemam nameru nikad vise u životu da koristim. Duša cu na usta
dudasoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.