Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2008., 13:13   #21
pogotovo za ovu trojicu koji su pokazali svoju ružniju stranu,mislili bit kulturni,pa ispali naguženi
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 00:38   #22
jel' zna netko kaj je sa Šepson boysima? dugo nisam ništa čuo o njima, istina i klub je jako pao...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 16:08   #23
Quote:
native kaže: Pogledaj post
jel' zna netko kaj je sa Šepson boysima? dugo nisam ništa čuo o njima, istina i klub je jako pao...
nista na nogometu ih nema.... mislim da sad idu sam na rukometne utakmice al ni to nisam siguran,a na nogometu se polako skuplja mlađa ekipa...
bilo je bas zanimljivo na zadnjoj tekmi bjelovara protiv suhopolja,ovih doslo negdje 50-60,a nas 7-8 ih nadglasali i nasmijali
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 18:15   #24
Quote:
ringo starr kaže: Pogledaj post
nista na nogometu ih nema.... mislim da sad idu sam na rukometne utakmice al ni to nisam siguran,a na nogometu se polako skuplja mlađa ekipa...
bilo je bas zanimljivo na zadnjoj tekmi bjelovara protiv suhopolja,ovih doslo negdje 50-60,a nas 7-8 ih nadglasali i nasmijali
šteta za Bjelovar, al dobro d aide naprijed. nisam skužio, ko je koga nadglasao?
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 18:39   #25
nas 7-8 bjelovarcana nadglasalo ovih 50 sta su dosli iz suhopolja...
inace bilo je zadnje kolo ovima trebala pobjeda da budu prvi a nama trebala pobjeda da ne ispadnemo iz 3.HNL....
iduce sezone bi moglo bit vise nas entuzijasta koji cemo pratit bjelovar,da se napokon pomakne stvar sa mrvte tocke ,a ove god klub slavi 100 obljetnicu valjd ce i dinamo doc...eto prilike da nadglasamo BBB
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 18:54   #26
Quote:
ringo starr kaže: Pogledaj post
nas 7-8 bjelovarcana nadglasalo ovih 50 sta su dosli iz suhopolja...
inace bilo je zadnje kolo ovima trebala pobjeda da budu prvi a nama trebala pobjeda da ne ispadnemo iz 3.HNL....
iduce sezone bi moglo bit vise nas entuzijasta koji cemo pratit bjelovar,da se napokon pomakne stvar sa mrvte tocke ,a ove god klub slavi 100 obljetnicu valjd ce i dinamo doc...eto prilike da nadglasamo BBB
ma to carevi, nadam se da za par godina ulazite i u 1. ligu, al imali ste već prilike pa vas je mafija zaribala. a kak ćete vi nadglasat BBB, kad ste i sami to?
ajd' uživajte
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 23:50   #27
hehe bjelovar u 1.HNL zvuci lijepo,ali neostvarivo prije 1.ŽNL
sad smo trebali ispast iz 3. lige u 4. al je nasa "vrhunksa" uprava sredila stvar pa izgleda da cemo ostat u 3.HNL
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 09:59   #28
Crni ratnici
http://i26.tinypic.com/2yo8tna.jpg
__________________
Ofsajd je zakon!
Bornich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 11:21   #29
olimpijci županja

http://www.olimpijci.com/
čaruga73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:56   #30
evo sto se tice nk bjelovara i navijaca... ima nas jedno 8-10 za sad isli na gostovanja prijateljske utakmice i danas nam trener platio gajbu pive na domacoj tekmi ...
danas isto bila prijateljska i popilo se i navijalo se dosta...ali zasad jos nesluzbeno ime nam je BAGRA nist od shepsona...
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:08   #31
Quote:
ringo starr kaže: Pogledaj post
evo sto se tice nk bjelovara i navijaca... ima nas jedno 8-10 za sad isli na gostovanja prijateljske utakmice i danas nam trener platio gajbu pive na domacoj tekmi ...
danas isto bila prijateljska i popilo se i navijalo se dosta...ali zasad jos nesluzbeno ime nam je BAGRA nist od shepsona...
ajde, baš dobro. kad je ta obljetnica kluba na koju dolazi Dinamo?

p.s. nitko mi ne zna objasnit odakle shepson boys naziv? naliješ se pa šepaš ne znam...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:23   #32
neznam od kud naziv shepson boys mada sam bas proslu subotu bio u gradu s jednim shepsonom koji je iso na sve tekme i nasluo sam se svakakvih prica kak su ukrali nekoj babi kolace iz dvorista, zatim kako su njima 15 dosla 2 marice da ih smire, zatim kako se neki pjesacili i do 40 km do bjelovara posto su ih izbacili iz busa,a decki isli u osijek na gostovanje...

a sto se tice obljetnice to se jos nist ne zna,nikakve informacije iz kluba ne dolaze, cak nam na stranici kluba nisu dali tocne informacije o ovim pripremnim utakmicama...tako da je dolazilo do paradoksalnih informacija igraci nam govore da se utakmica igra u subotu a ovi govore u srijedu...al nema veze svejedn smo dosli na tekmu u viroviticu
a ko zna sta nam uprava priprema nebi se cudio da za 100 obljetnicu organiziraju turnir limaca...

bit ce zanimljiva zadnja pripremna protiv naftaša,ak ce bit i oil boysi mozd i popijemo nest zajedno u ivanicu el...

P.S. al sam se raspiso
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:26   #33
ajd mi ringo, kad ti se bude dalo, pošalji neki raspored vaših utakmica za ovu sezonu. i naravno javi ak saznaš za Dinamo ili turnir.
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:45   #34
šepson boysi su dobili ime po nekom vinu šeparović il tak nekak...

bjelovar ima jos dvije pripremne utakmice
13.08.2008. "Croatia" - Grabrovnica
16.08.2008. "Naftaš" - Ivanić

a raspored prvenstvenih imas ovdje
http://www.nk-bjelovar.hr/index.php?...d=132&Itemid=1
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:43   #35
e fala, javi se još koji put
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:00   #36
u okolici Šibenika ima jedno lipo malo misto Unešić, klub se zove Zagora(2. ili 3. prošle sezone u 3.HNL) a navijači Pašajice. ja osobno nikad nisan bija tamo ni vidija ih ali svako malo pročitam u lokalnim novinama da rade dobru atmosferu i idu na gostovanja, Šibenik im posuđuje igrače pa i ti naši igrači kažu da su momci odlični pa eto ako neki Pašajica čita ovo neka stavi koju sliku il tako nešto.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 14:13   #37
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
u okolici Šibenika ima jedno lipo malo misto Unešić, klub se zove Zagora(2. ili 3. prošle sezone u 3.HNL) a navijači Pašajice. ja osobno nikad nisan bija tamo ni vidija ih ali svako malo pročitam u lokalnim novinama da rade dobru atmosferu i idu na gostovanja, Šibenik im posuđuje igrače pa i ti naši igrači kažu da su momci odlični pa eto ako neki Pašajica čita ovo neka stavi koju sliku il tako nešto.
da, da , vidio sam ih jednom u nekim novinama ili na tv-u, svi su bili u crvenim dresovima kluba i svi imali šalove "Zagora". predobar marketing i očito lokalni brand za tak malo mjesto
evo s google-a:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...ravelikail.JPG
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 23:28   #38
Rudeš old school

http://i248.photobucket.com/albums/g...zg/medulin.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=HwWqq...eature=related
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:48   #39
rudeš boysi u australiji

http://i248.photobucket.com/albums/g...g/P1010141.jpg
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:54   #40
Quote:
saku helle kaže: Pogledaj post
Koji carevi.
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.