Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2010., 11:29   #101
bok

imam candy aquamatic 1000 okretaja stara oko 2,5 godine koristi se ravno godinu dana. Od početka se šeta i to varira od laganog zaokreta do pomicanja metar izvan svog mjesta.
Čini mi se da je i dosta glasna ali to mi je čak i manje bitno samo da miruje. Navikla sam ostaviti perilicu dok radi i otići ali sad se ne usuđujem. Čak i ne volim prati navečer jer se desi da usred filma koji gledamo počne skakati na centrifugi i onda je treba držati

Majstori su izvadili one blokade (tako da nije to ), i u ful vaservagi je (provjereno prije 3 min).

To je ona mala mašina za 3,5 kg ima li netko takva iskustva?
I, da li garancija vrijedi ako je nije ovlašteni majstor došao uključiti?
milenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 13:19   #102
IZ UPUTSTVA:

Smjetnja:
GREŠKA 7
Voda se slabo ili uopće ne
izljeva iz stroja.
(stroj javi grešku).

Uzrok:
Izljev vode iz stroja je
začepljen.

Što učiniti:
Provjerite dali:
• je fi ltar čist
• je odvodna cijev presavinuta,
• izljev (sifon) je začepljen,
• je odvodna cijev postavljena više
od 1 m.
Ponovno pritisnite na START.
WA63121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 13:15   #103
Vidjela sam da je netko spominjao da mu veš nakon pranja poprimi onaj gadni miris vlage. Znam kako je to. Uglavnom, kupila sam Gorenje mašinu koja ima neku ludu opciju da se čisti sama. Pojma nisam imala koje sve opcije ima….bilo mi je samo važno da kupim Gorenje mašinu….to mi je navika od staraca koji se još ne odvajaju od svoje Gorenjke stare prek 30 godina. Dakle, postoji jedan gumbić s kojim se ona sama očisti – kažu da je to najbolje jednom mjesečno napraviti i onda veš ne smrdi…..i stvarno ne smrdi. Eto...
deadori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 17:32   #104
ja imam elextroluxovu mašinu i veš kad stavim prati tamni mi jako zaudara..a primjetila sam da je guma sa unutarnje strane vrata sva prljava pa možda od toga poprimi miris..jel se može ta guma promjeniti.perilica je stara 3 god i sve super radi al taj miris samo na programu za eko-pranje je koma..molim vas pomoć
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 01:23   #105
eto izgleda da mi crkla perilica rublja. imamo 4 god. elektroluxovu.
prvo sam primjetila da ne grije kad perem na 90 stupnjeva, došao majstor kaže nije grijač več nekakva sonda, uzeo 2oo kuna i otišao ja sretna idem prati veš kad ono još veće sranje.
perilica podivljala, cijelo vrijeme mi blinka svijetlo koje pokazuje da nisu dobro zatvorena vrata??? al svejedno ona radi i cijelo vrijeme uzima vodu pa ispušta pa opet uzme vodu pa ispusti pa uzme pa ispusti, uopće ne radi kako treba i ne svijetle lampice koje trebaju svijetliti. stavljala na razne programe, ništa ona ne kuži samo blinka svijetlo za vrata koji govori da ima neki kvar...ma za poluditi, veš se skupio a majstor samo još više zasro, kreten!
svijet27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 16:57   #106
zašto prerilica skače? nije poluprazna, nije pretrpana
__________________
11.9.2010.
matea87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 19:36   #107
Quote:
matea87 kaže: Pogledaj post
zašto prerilica skače? nije poluprazna, nije pretrpana
je li u "vaser-vagi"? možda koja nožica prekratka, preduga...=?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 11:27   #108
Ma imamo doma Candy perilicu rublja i odkad smo ju kupili non stop neka sranja, grijač, ležajevi... Stara je već luda... Uglavnom kad god pere npr. nešto na 30 nakon nekog vremena se počne grijat i tako već sigurno 2 godine ... Užas!
Jel možda otišao termostat?

Hvala
Krusne mrve is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 18:18   #109
Electrolux

E, ovako.
Imamo electroluxovu perilicu i pocela nas je ubijati u pojam.
Naime, cesto se desi da program zasteka. Sve krene kako treba i onda samo stane (k'o windows). Iskljuci, sacekaj, nesto klikne i onda mozemo, ali ispocetka.
Software ili hardware, ima li kakav reset gumb?Ni svedjani nisu ko sto su nekad bili... (garant negdje pise Made in China)
Svaka pomoc je sobro dosla...
mofo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 17:31   #110
Perilica Bosch Maxx 5.

Program je zaštekao, stao na 1 minuti i to je to. Sad kad god je upalimo, blinka oznaka ključa na displeju, i svijetle postavke tog nedovršenog programa.

Ne možemo ni resetirati, niti pokazuje neki "F xx" kvar.

Ideje?
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 18:06   #111
Kamenac rastura!
Voda se ne zagrije!
I otkad su grijači cilindrični treba ih čačkat!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 19:41   #112
bog.imam problem sa perilicom rublja.kad primi vodu i prvih nekoliko okretaj bubnja u desnu stranu ne može.čuje se zujanje,pokušaj da se bubanj okrene dođe do pola i vrati rublje u početni položaj to traje neko vrijeme i onda sve ok.brine me to zujanje kao da će stati.ne znam jel sam dobro pojasnila.unaprijed hvala
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 20:34   #113
Problem sa perilicom Gorenje WA 61101

Molim pomoć. Perilica rublja nakon što je uključim uzme vodu ali se nakon toga ništa ne događa, signalne lampice zablinkaju 4 puta što bi trebalo nešto značiti ali ko za vraga u uputstvima ne piše o kakvoj se grešci radi. Ako netko zna protumačiti o kakvoj se grešci radi bila bih zahvalna da vidim isplati li se zvati servisera ili je red mijenjati perilicu.
perpetum1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 20:52   #114
Perilica rublja s punjenjem odozgo - problemi

Lijep pozdrav, imamo perilicu rublja s punjenjem odozgo već 3 godine, Gorenje WT 52113, osim slabog centrifugiranja veša veći nam je problem održavanje posudica za prašak i omekšivač. Može se odvojiti od glavnog poklopca odozgo, ali sama kutija je katastrofa za čišćenje jer se ne mogu njezini dijelovi odvojiti.

http://4.static.slando.com/photos/li...561596_2_F.jpg
Evo ovako izgleda ta velika posudica i uopće mi nije laka za održavanje kao kod obične perilice Jednom sam barem nekako očistila s parnim ručnim strojem, ali inače nikako skroz da odu ostaci omekšivača.
Ima li tko iskustva s time?
Woman Yoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:25   #115
Ves masina Gorenje PS 306 BM

Radila normalno i onda sam je preneo iz prizemlja na sprat.
Sad je ukljucim, npr od 4-tvorke, primi vodu, motor pocne da okrece u jednu stranu i ne staje, rukom pomjerim programator, odradi sljedecu funkciju, napr centrifugu, ali vrti stalno u jednu stranu i programator nece sam da okrece.
Moze li pomoc, je li moguce da som kod tog nosanja nesto pokvario ili... ne znam.
Dakle, programator se ne pomjera kod bilo kog broja i motor stalno vrti u jednu stranu, bez prekida.
mali41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 12:20   #116
Candy Alise Perilica+Sušilica

Ima li na forumu neki serviser ili sam svoj majstor, koji bi mi znao objasniti kako promijeniti bravicu na Candy perilici rublja. Nema nikakvih vijaka, a strah me na silu čupati/gurati da nešto ne polomim
jcezar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 18:19   #117
Pozdrav serviseri.

Imam pitance ako netko zna i ima volje pomoć. Imam staru perilicu rublja GORENJE ( 13 g ) WA 412 ( služi samo za pranje radne odjeće , a novija je za finije stvari ).
Usred pranja samo je stala !!!! Trik je što se i vrata bubnja ne mogu otvorit. Malo sam poluknuo unutra( otvorio poklopac perilice ) i vidio da tri žice idu element koji otvara vrata ( EMV ili nešto takvog ?? !! ) Ljubičasta ide na dolazni prekidač , crna na programator ( bar mislim da se tako zove ) , a bijelu nisam pratio 8 ona je tanja ) .
U prvom redu htio bih otvoriti vrata da izvadim rublje ,a potom ,..... ako nije neki kvar da to otklonim ili pozovnem majstora!

Hvala lijepa !
chaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 17:12   #118
Loše oprana roba tamne boje

Već sam pitao za savjet početkom godine a sad sam poludio jer je tamno plava majica puna sitnih dlačica kao da je mraz pao po njoj.
Mali grizzly mi je savjetovao kako očistiti i poslušao sam ga . Ali nije bilo puno bolje. Onda nakon mjesec dana sam ponovio postupak .
Ali dobar rezultat je izostao.
Perilicu sam čistio tako da sam ubacio 1/2 kg limunske kiseline, pustio da odradi pranje na prazno na 60 st. , obrisao bubanj ,gumu, očistio filter /u kojemu nije bilo nečistoće / i... ništa bolje.
Možda postoji još neki recept.Pomozite molim vas.
milić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 23:06   #119
evo ja ti mogu pomoci iz svog iskustva jer zbog posla imam puno crne robe ... ja sam barem kod nas doma primjetil da takve dlacice ostaju kad se pere neki komad koji je tak dlakav i onda te dlacice predu na svu robu i odu dolje samo nakon nekoliko pranja ili susenjem u susilici. probaj malo pripazit kakav je koji komad robe, pa one sumljive peri odvojeno, ili pokusaj ubacit u pranje samo pamucne majce pa da vidis jel ce biti isto eto tolko od mene i mog iskustva. ja sam se toga rijesil, nadam se da ces i ti
pata_fix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 09:14   #120
Hvala

probat ću i ja paziti ali će to pomoć.
milić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.