Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2009., 19:25   #61
da oprostis, to je goli kurac od pile, kad se ona gusi na onoj grančici...
uzmi kvalitetno akd vec uzimas, ak ne novu , onda rabljenu stihl..
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 11:12   #62
Uzmi dva bosanca, oni servis nose sa sobom!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:54   #63
Imam Troy-bilt i zadovoljan sam njom,doduše napravila je tek oko 170m drava(balvana a ne grančica),mjenjo 2 lanca,i sada mi treba novi zupčanik koji vuče.Pa i mene zanima gdije ima servis.Ako netko zna nek napiše,molim lijepo.
pašće is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 03:38   #64
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
mmmm, kontraštil 070... e to je za prave mouže, ali poslje cjelodnevnog rada s njom otpadaju ruke...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 09:58   #65
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
mmmm, kontraštil 070... e to je za prave mouže, ali poslje cjelodnevnog rada s njom otpadaju ruke...
Nebi htio radit cijeli dan sa njom jer mislim da bi umro. Ruke su gotove i nakon 1-2 sata i to ako nosim rukavice, nisam naviknut. Vibracije su oko 5-10 puta veće nego na motornoj flakserici, možda na novoj nisu tolike bile. I buka je strašna. Al i nakon 40 godina reže ko da je drvo maslac
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:55   #66
Question STIHL trimer??

Dali netko zna koja je razlika izmedu FS 55 i 45-ice trimera kolika je snaga motora jednoga , a kolika je drugog... Jer imam FS 55 8 godina staru i otisla mi je radilica da bih je popravio treba mi oko 1600 kn, a koliko sam cuo 45-ica nova kosta otprilike toliko? Neznam sta da radim dali da kupim novu 45-icu ili da popravljam FS 55 jer neznam koja je snaga motora jedne i druge? Unaprijed zahvaljujem
Cro_Dream_Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 22:02   #67
što će ti motorka...

sikira rula
__________________
..i ko me to stavlja u red, veže mi zvonce za vrat...
inprocess is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 23:22   #68
Quote:
Cro_Dream_Boy kaže: Pogledaj post
Dali netko zna koja je razlika izmedu FS 55 i 45-ice trimera kolika je snaga motora jednoga , a kolika je drugog
Snaga je ista. To se ne isplati popravljat. Ja bi uzeo tu FS 45, a evo ti FS 55 pa vidi razlike.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 01:38   #69
ma ovo si uzmi http://www.youtube.com/watch?v=8eS-BGzVESM
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:41   #70
Rastavljanje Stihl pile

moje ime je maja i mog supruga jako interesira kako se rastavlja i sastavlja pila stihl 038......hvala unaprijed svima
cana1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:44   #71
Quote:
cana1986 kaže: Pogledaj post
moje ime je maja i mog supruga jako interesira kako se rastavlja i sastavlja pila stihl 038......hvala unaprijed svima
slično kao i stihl 039 , samo za jedan broj manje , i nek pazi da ne pošeremeti cincinator
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:58   #72
Još je bitnije da pazi da mu se ne razštela gefufna jer tada slobodno može baciti pilu
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 19:06   #73
Quote:
sanatorium kaže: Pogledaj post
ej hocu da uzmem ovu motornu pilu ( evo i link so malo vise podatka )znaci ima 45cc i 1.8kw ( oko 2.3-2.4hp ) ne treba mi za secenje neka velika drva nego onako za male ( domasnu-amaterski upotrebu ) e sad dali netko ima nekakva iskustva so ovi pilu i dali ju je probao inaku pise da karburator je proizveden u japoniju motora lanac i sl. u americi i da plastike su kineski i da uzeo bi ovi aradi to so je mogu nabaviti za oko 100e http://images.google.com/imgres?imgu...a%3DN%26um%3D1 isto evo i video kako radi http://www.youtube.com/watch?v=JxpIcDrbA0E i http://www.youtube.com/watch?v=8AlvF...eature=related i sta bi mi rekli dali da je uzmem ????

kupi hurricane
SuperJozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 19:14   #74
Quote:
strumf78 kaže: Pogledaj post
Imam elektricnu Hurricane Bauhaus i bezinsku Makita (). Elektricna je lagana i ekonomicnija za po doma. Ako bas trebas raditi na terenu onda benzinsku. Ako kupujes elektricnu uzmi sto jacu jer su dosta slabije u odnosu na benzin. Inace ova benzinska Makita je zakon, 0% vibracija, reze ko luda i jako sam zadovoljan. Jedino sto je skupa. Al ja imam veliku shumu pa investicija nije promasena.
i ja imam hurricane i reže sve po redu super pila kupio sam ju bauhausu u austriji bila je na sniženju 100eura
SuperJozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 17:14   #75
Kupila sam ja lancanu pilu Stark 1200 W, 1,2kW, benzinsku i kostala me u Neckerman-u oko 800 kn, isto bila na akciji. Suprug zadovoljan.
Narucujem i kosilicu, ovu cu na struju, samo za oko kuce.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 17:18   #76
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Kupila sam ja lancanu pilu Stark 1200 W, 1,2kW, benzinsku i kostala me u Neckerman-u oko 800 kn, isto bila na akciji. Suprug zadovoljan.
Narucujem i kosilicu, ovu cu na struju, samo za oko kuce.
Nemoj na struju, stalno moraš razvlačiti kabel i paziti na njega, a i puuuno je slabija od najslabije benzinske.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 20:48   #77
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Kupila sam ja lancanu pilu Stark 1200 W, 1,2kW, benzinsku i kostala me u Neckerman-u oko 800 kn, isto bila na akciji. Suprug zadovoljan.
Narucujem i kosilicu, ovu cu na struju, samo za oko kuce.
Spremaš se odrezati mužu onu jedinu stvar muškosti koja mu je ostala?
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 21:38   #78
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Nemoj na struju, stalno moraš razvlačiti kabel i paziti na njega, a i puuuno je slabija od najslabije benzinske.
To mi i suprug govori, ali meni inace ide na nerve miris benzina kada sagorijeva. Zivimo u malom mjestu i zrak je cist. Ali ipak, hvala na savjetu. Razmislit cu i kupit cu ono sto je bolje.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 21:41   #79
Quote:
Khufu kaže: Pogledaj post
Spremaš se odrezati mužu onu jedinu stvar muškosti koja mu je ostala?
Za to nije potrebna pila od cvrstog materijala, postoje i psiholoske pile.
Nema potrebe za to jer se danas seksa cijeli dan. Nije jos za baciti.
Kod mene ne pale stvari kao sto su strajk i opstrukcija po pitanju sesa. To je rezervirano za zene. A muskarci dok funkcioniraju, funkcioniraju.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 21:47   #80
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Za to nije potrebna pila od cvrstog materijala, postoje i psiholoske pile.
Nema potrebe za to jer se danas seksa cijeli dan. Nije jos za baciti.
Kod mene ne pale stvari kao sto su strajk i opstrukcija po pitanju sesa. To je rezervirano za zene. A muskarci dok funkcioniraju, funkcioniraju.
A da? Šta ćeš mu prijetiti i kokodakati dok ne osuši i otpadne?

Drugi dio nije potrebno komentirati.
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger