Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 12:49   #21
Odlicna serija!
Ignorirala sam je neko vrijeme zbog glavne pi**e koju ne podnosim, da bih na kraju progutala desetak epizoda u par dana.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 19:59   #22
Nova epizoda je bas bila zanimljiva. Slucaj mi je bio dobar, a i drago mi je sto je ovaj put slucaj bio vise u pozadini, dok se veci dio serije bavio njenom obitelji.
Cini mi se da je cijela ta prica oko Floricka puno veca nego sto izgleda, ali sam se nadala da ce Kalinda radit za njega, a ne za Childsa. Zasada je dvostruki izdajnik, pitam se kome ce se priklonuti.
U svakom slucaju, serija ide u dobrom smjeru, odusevljena sam
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:04   #23
Čini mi se da nijedna epizoda nije bila loša, svaka je imala dobru pravnu priču, koja drži vodu, dobar dio oko obitelji, sve u svemu moja najdraža nova dramska serija.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 20:13   #24
Meni je isto serija super, 12-u sad skidam, 11-u sam pred malo pogledao. Šteta što je na kraju dobio onaj republikanski talk show voditelj Baš sam htio da ga ponize do kraja. Onaj smijeh od Lockhartice na kraju Mislite da je lezbijka?

Logan iz Gilmorica mi je i dalje bzvz.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 21:10   #25
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Onaj smijeh od Lockhartice na kraju Mislite da je lezbijka?

Logan iz Gilmorica mi je i dalje bzvz.
http://www.youtube.com/watch?v=PLhdMBQPv6I

smijeh na kraju
kako je Alicia pogledala prema Kalindi

Logan mi je podnosljiv samo zato sto je Logan
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 23:21   #26
Evo najavljuju je na hallmarku i nisan virova (jer inače na otkupljuju tako brzo nove serije) pa san pogleda na njihovoj stranici i stvarno je...
copy/paste sa
http://hr.hallmarkchannel.tv/program...rom=Highlights

Žanr: Drama
Oblik: Serija
Godina proizvodnje: 2009
Glumci: Archie Panjabi, Christine Baranski, Josh Charles, Julianna Margulies, Matt Czuchry
Sljedeće u prikazivanju:
27. siječanj 2010 21:00
27. siječanj 2010 22:00
30. siječanj 2010 18:00
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 14:33   #27
Je je sinoc je krenula na Hallmarku, i ja sam bila iznenadjena...i to dvije epizode idu odjednom.
pantaghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 09:51   #28
Nemojte me ubiti, ali nakon 2 odgledane epizode (Hvala Hallmark) ja tu ne vidim ništa posebno...veselila sam se Chrisu Nothu, ali nije ga baš bilo, očekivala sam malo više suza, boli i svađa oko onog što se dogodilo na početku prve epizode, ali ništa. Očekivala sam i malo više razjašnjenja što se i zašto dogodilo s njenim mužem (zašto su mu dosadašnji suradnici zabili nož u leđa? i jesu li doista oni iza toga?)...no jako sma gladna dobrih serija pa vas molim razuvjerite me - ima li nade da se još što poboljša?
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 11:16   #29
Chris Noth je više nešto kao special guest star, tako da ako misliš samo zbog njega gledati, možeš prestat, nema ga nešto previše.

Meni je ona (Julianna) izvrsna

U vezi radnje, pa ne može ti sve biti razjašnjeno u prve dvije epizode, mora bit neke radnje za cijelu sezonu. Iz epizode u epizodu, mic po mic, otkrivaju se dirty details.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 10:18   #30
Nije bilo epizode prosli tjedan, ni ovaj, iduca je tek 2.2.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 15:00   #31
Super epizoda, bas sam odusevljena.
Slucaj mi je bio dobar, najvise zbog Dylan Bakera!

dok su se on i Alicia rukovali: Don't worry. I killed her with my other hand.

Alicia: Is it true that when they told you of your wife's death, you said, "oh, no, now I'll need a fourth for bridge."
Sweeney: Yes. And when Paul McCartney was told of John Lennon's death, he said, "what a drag."

Bas me zanima hoce li Peter prihvatit ponudu ili ne?

Sljedeca epizoda za tjedan dana, napokon nema pauze.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 16:11   #32
odgledala sam tek prvu epizodu...serija mi je odlicna... Julianna je meni fenomenalna jos iz doba ER i C.Law sam gledala samo radi nje...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 20:47   #33
Pogledala sam 8 epizoda i mogu reci da mi se serija jako svida. Svida mi se nacin na koji je Alicia kulturno odbrusila tuzitelju na saslusanju za jamcevinu. Izgleda da ima neka dublja i zamrsenija prica iza skandala sa njenim muzem. Od sporednih likova svida mi se Calinda i malac od Alicie.
Almuccia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:22   #34
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Nemojte me ubiti, ali nakon 2 odgledane epizode (Hvala Hallmark) ja tu ne vidim ništa posebno...veselila sam se Chrisu Nothu, ali nije ga baš bilo, očekivala sam malo više suza, boli i svađa oko onog što se dogodilo na početku prve epizode, ali ništa. Očekivala sam i malo više razjašnjenja što se i zašto dogodilo s njenim mužem (zašto su mu dosadašnji suradnici zabili nož u leđa? i jesu li doista oni iza toga?)...no jako sma gladna dobrih serija pa vas molim razuvjerite me - ima li nade da se još što poboljša?
Jako dobro si opisala zasto se meni bas svidja Svidja mi se sto zena ne dramatizira (izmedju ostaloga i zbog klinaca). Svidja mi se i sporo otkrivanje price oko muza kao i njen odnos prema njemu. Al to valjda meni igra. Tebi mozda ne.
Ako ti nije interesantna, ne zamaraj se. Nadam se da ces naci nesto po svome gustu.
Nego, da bubnem, je si li pogledala Drop dead diva i Hung? Preporuka
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 15:50   #35
Najvise me odusevljava serija zbog polaganog razvoja te price oko njenog muza. Svaki put se nesto drugo sazna, a opet je i neki slucaj tu u pitanju.
Vrlo realan prikaz zivota, paralelno se mora nosit i s obitelji i s poslom i s muzem i njegovim slucajem.

Evo promo za iducu epizodu 9.2. vrlo dobro izgleda.
http://www.youtube.com/watch?v=oFGAjJnC97c
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 18:51   #36
super je promo... Jooj ja sam tek na 6 epizodi...moram to malo stisnut...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:46   #37
Sad sta mislite da li je Sweeny ubio svoju suprugu ili ne?
Almuccia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 10:04   #38
Quote:
Almuccia kaže: Pogledaj post
Sad sta mislite da li je Sweeny ubio svoju suprugu ili ne?
Ne mogu se odlučit, ali vise sam za NE odgovor. Mozda je na kraju onaj njegov razgovor s Aliciom opet bio krinka jer on voli da ga se ljudi lagano plaše, voli ostavit taj dojam. Nisam sigurna.
Ali sam bila oduševljena tim krajem, volim kad nije sve tako jednostavno, oni nevini, oslobođeni. Postane dosadno

Ali ova zadnja epizoda, Hi mi je bila izvrsna! (ocito kao i sve do sada )
Chris Noth je bio super, bas mi je svidio, pogotovo na kraju, kad dodje i kaze: Hi.

Kalinda zakon kao i inace, bila sam uvjerena da ih nece iznevjerit i bas mi je drago, a sudac lol, br. 12.

A i Will s bradicom mi je bio vrlo sexy

Jedva cekam iducu epizodu da vidimo kako ce se priviknuti na to da je Peter doma. Samo se nadam da nece opet bit pauze, a sve mi se cini da hoce.

Ali nema veze, ako nastave u ovom tonu, koji tjedan pauze im mogu oprostit.



edit: tek sam sad shvatila otkud mi je poznat Childs! Glumio je u Voyageru, bio je na brodu Equinox kad su se susreli, one dvije epizode.
__________________
Immigrants, we get the job done

Zadnje uređivanje Sadie Borge : 11.02.2010. at 10:11.
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 20:26   #39
He he svida mi se predhodni komentar Meni je Childs tako gadljiv ali drago mi je sto Piter ne popusta i ne pada na njegove ucjene i prijetnje. Veceras gledam novu epizodu i ocekujem dosta novih detalja vezanih za cijelu situaciju oko Pitera. Chris Noth mi je extra glumac i svida mi se njegova uloga ovdje.
Almuccia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 12:23   #40
Osim što su pogodili sa Julianne u ulozi Alicie, izbor Chris Notha je valjda najbolji u ovoj seriji i teško mi je naći nekog drugog glumca koji bi tako dobro upio tu esenciju Peterovog lika.
I dalje kontam, ali nitko mi ne pada napamet....
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.