Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2011., 04:01   #201
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Kaj da ti velim... I meni je krivo...

U filmiću u potpisu si zaboravio kreditirati Jelenu Rozgu za soundtrack.
pjesma je hit,zna see
aaa što mislite što će antonija unedjelju obuć??možda bude u vreći za smeće,znate ono,solidarnost i to..
silas2012 is offline  
Old 02.04.2011., 22:14   #202
negdje sam pročitala da ih oblači stilist Olje Karleuše...ko god da ta bila...neka cajka pretpostavljam
i ja jedva čekam vidit kako ih je ove nedjelje stilizirao
Lake is offline  
Old 02.04.2011., 22:32   #203
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
negdje sam pročitala da ih oblači stilist Olje Karleuše...ko god da ta bila...neka cajka pretpostavljam
i ja jedva čekam vidit kako ih je ove nedjelje stilizirao
jest cajka je...ja sve strahujem što li će sutra navečer marijana i antonija obuć...
silas2012 is offline  
Old 02.04.2011., 23:15   #204
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
negdje sam pročitala da ih oblači stilist Olje Karleuše...ko god da ta bila...neka cajka pretpostavljam
i ja jedva čekam vidit kako ih je ove nedjelje stilizirao
Baš mi jednom palo na pamet kako mi nekako puno jadnije izgleda obučena sada nego li za vrijeme nasih BB-ova.
Tada joj je oblekicu za live emisije ,birao Grubnić.
sebastiana is offline  
Old 02.04.2011., 23:59   #205
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
a vidi marijanu prošle godine ...pa onda usporedi sa ovogodišnjim kreacijama
http://zena.blic.rs/data/images/2009...ver=1258645808
prekrasna je...
From A Nut House is offline  
Old 03.04.2011., 02:50   #206
Quote:
sebastiana kaže: Pogledaj post
Baš mi jednom palo na pamet kako mi nekako puno jadnije izgleda obučena sada nego li za vrijeme nasih BB-ova.
Tada joj je oblekicu za live emisije ,birao Grubnić.
tog tipa mrzim iz dna duše ali evo mu jer ovo sad je
silas2012 is offline  
Old 03.04.2011., 05:05   #207
Eo. Treći stupac u dnu: ...ali o odeći ne smem ništa da kažem, ubiće me Darko Kostić. Google ga povezuje s Karleušom, dakle, on ih oblači. Misterij riješen. http://www.gay.hr/forum/images/smilies/sherlock.gif
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 03.04.2011., 05:47   #208
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Eo. Treći stupac u dnu: ...ali o odeći ne smem ništa da kažem, ubiće me Darko Kostić. Google ga povezuje s Karleušom, dakle, on ih oblači. Misterij riješen. http://www.gay.hr/forum/images/smilies/sherlock.gif
znam ko je Darko...to je gore nego da ih onaj jadnik Grubnić oblači
silas2012 is offline  
Old 03.04.2011., 05:50   #209
Ne bih znala iz prijašnjeg iskustva, al ovo kaj sad trebice nose je čista strava... A sudeći prema ovom gore linkanom intervjuu, to misle i cure, sam kaj ne smiju nikaj reći.
A Grubnić... Kolko god tog tipa ne voljela, ako je on stvarno prije oblačio Antoniju, svaka mu dala (ili svaki, nebitno), zna posal.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 03.04.2011., 05:53   #210
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Ne bih znala iz prijašnjeg iskustva, al ovo kaj sad trebice nose je čista strava... A sudeći prema ovom gore linkanom intervjuu, to misle i cure, sam kaj ne smiju nikaj reći.
A Grubnić... Kolko god tog tipa ne voljela, ako je on stvarno prije oblačio Antoniju, svaka mu dala (ili svaki, nebitno), zna posal.
Ma kostić je očajan...kad se probudim bit ću riječitiji po pitanju njega,ali ovo što im oblači pa jbt to ne bi moja pokojna baka obukla
silas2012 is offline  
Old 03.04.2011., 11:22   #211
Quote:
sebastiana kaže: Pogledaj post
Baš mi jednom palo na pamet kako mi nekako puno jadnije izgleda obučena sada nego li za vrijeme nasih BB-ova.
Tada joj je oblekicu za live emisije ,birao Grubnić.
e pa dobro joj ih je birao moram priznat, a ovo sada je strava i užas!! ne znam di nalazi one kreacije bapsko -trešerske, koma koma...
Lake is offline  
Old 03.04.2011., 12:08   #212
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Antoniju, svaka mu dala (ili svaki, nebitno), zna posal.
90% sam sigurna, na moju žalost pamtim tako nebitne informacije, sjećam se da je za vrijeme BB slavnih, komentirala i branila Marka za vrijeme njegovog boravka u kući, jer se s njim sprijateljila još prijašnjih sezona BB-a kada ju je oblačio za live.
A i taj put kad je on bio sudionik bilo je izjava kako joj je unaprijed priredio oblekicu.
sebastiana is offline  
Old 03.04.2011., 12:44   #213
ipak je od svega najgora bila ona marijanina mašna, crvena s točkicama, ako se ne varam.

kao da se i ona natječe s klaunovima u koloseumu.

imaju li one dvije pravo reć - to ne želim obuć?
Plavi kaputić is offline  
Old 03.04.2011., 16:22   #214
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
ipak je od svega najgora bila ona marijanina mašna, crvena s točkicama, ako se ne varam.

kao da se i ona natječe s klaunovima u koloseumu.

imaju li one dvije pravo reć - to ne želim obuć?
čisto sumnjam da one imaju pravo izbora...a antonija sad brani šibenčanku svoju po novinama
silas2012 is offline  
Old 03.04.2011., 20:08   #215
Pa u šta ovo oblače Antoniju, a štikle ne može ni da hoda
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Old 03.04.2011., 20:25   #216
nisam ju vidjela dok stoji, al mislim da mi se sviđa ovo što vidim... i friz i neutralna šminka!
modra is offline  
Old 03.04.2011., 20:26   #217
Antonija kaže da su je upamtili kao "onu debeljuškastu" kad je bila u BB. Nadodala bih da smo je upamtili i kao onu koja se popišala Maciniću za vrat
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Old 03.04.2011., 20:26   #218
Quote:
Novembre kaže: Pogledaj post
Antonija kaže da su je upamtili kao "onu debeljuškastu" kad je bila u BB. Nadodala bih da smo je upamtili i kao onu koja se popišala Maciniću za vrat
ljudi govore da će svi zaboravit na marijanu i sve ovo za par godina... al evo, neke stvari se nikad ne zaboravljaju
sedativka is offline  
Old 03.04.2011., 23:00   #219
Quote:
Novembre kaže: Pogledaj post
Antonija kaže da su je upamtili kao "onu debeljuškastu" kad je bila u BB. Nadodala bih da smo je upamtili i kao onu koja se popišala Maciniću za vrat
jedan od najtrenutaka naših BB-ova...aaa večeras je bila dobra
silas2012 is offline  
Old 03.04.2011., 23:10   #220
-- da kad je popišala onog Svisca...
-- danas je bilo,Tonka-Marijana 0:1
Vanya83 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.