Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2013., 02:09   #1701
mom dragom se jako svidja pasteta s bademima. ja bas i nisam nesto od pastete, ali ne mogu reci da je losa. klasicna jeftina pasteta, ali dodatak je sasvim zgodan.

od sladoleda probala i chocolate fudge. ocekivala sam neku gustu cokoladno-tjestastu masu, pandan onoj iz cookie dough, no toga nema. orasi mi pasu, no komadici cokolade mi jako smetaju. ne mogu gristi hladnu cokoladu pa moram cekati da mi se otopi u ustima, sto je sporo. sladoled bi mi bio drazi da je cisti. necu ponovo kupovati ni taj, ni cookie dough. jos uvijek mi je najdrazi tiramisu iz velike case, onaj obrubljen slagom.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 19.07.2013., 02:12   #1702
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
jos uvijek mi je najdrazi tiramisu iz velike case, onaj obrubljen slagom.
što je sad pak ovo, sladoled ili kolač u čaši?
kako izgleda, koliko je velik, gdje stoji, koliko košta?
Krkimir is offline  
Old 19.07.2013., 02:45   #1703
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
što je sad pak ovo, sladoled ili kolač u čaši?
kako izgleda, koliko je velik, gdje stoji, koliko košta?
pa pricam o sladoledu. gelatelli, bilo ih je i prije. kartonska casa, veca od ovih novih american, mislim da je 750 ml. stoji u zamrzivacu. ne znam kol'ko kosta, samo uzmem.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 19.07.2013., 10:57   #1704
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post


Manji sam kupovala i prije, a on je nekako više jogurtast u odnosu na onaj od litru. Litreni je kao kiselo vrhnje, gust, kremast..
i koliko ima P/M/UH?

i kakav je u usporedbi s dukatosom?

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
cookie dough
ovo nisam vidjela... kakav je to sladoled? kornet, štapić, čaša, kutija, kaj?
__________________
you own me...

Zadnje uređivanje Andariel : 19.07.2013. at 11:18.
Andariel is offline  
Old 19.07.2013., 11:14   #1705
Krki, grčki jogurt od litru, u kantici, imaju samo tijekom grčkog tjedna i drukčiji je od grčkog jogurta kojeg inače imaju u čašicama.
Gipsyqueen is offline  
Old 19.07.2013., 18:39   #1706
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ovo je dobra vijest za mene
naime, kad god jedem biftek u zelenom papru ja prvo potamanim zelene paprove, nikad mi nije dosta
a inače ne jedem paštetu, ne sjećam se kad sam ju zadnji put jeo... uzet ću ju isključivo zbog zelenog papra
edit: taj jogurt od kile o kojem pričate, to je onaj isti kao što ima sa jagodom (ali sad bez jagode)?
e pa ovdje ima stvarno puno zelenih paprova! samo tuci!
x-type is offline  
Old 19.07.2013., 20:54   #1707
bio danas u Lidlu, nema nijedne paštete sa zelenim paprom nego sve sa brusnicom
izgleda da stvarno treba doći prvi dan u 8 ujutro, poslije teško da ćeš išta naći
Krkimir is offline  
Old 19.07.2013., 22:14   #1708
u velikoj gorici nema grckog jogurta od litre,ali sam uspjela bocnuti one male u pakiranju po 4.
Zla patka is offline  
Old 19.07.2013., 22:41   #1709
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
ne znam kol'ko kosta, samo uzmem.
20 kuna košta
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 20.07.2013., 23:32   #1710
ako neko poželi uzeti mađarski topljeni sir za mazanje neka to ne radi nije dobar
inače, nije mi jasno kako funkcioniraju te akcije, naime danas sam opet tražio paštetu sa zelenim paprom i bilo je samo par komada, naravno nijedna s paprom
onda sam tražio crvene feferone punjene sa sirom sa grčkog tjedna, ne da ih nema nego nema ništa
a na blagajni sam dok sam čekao u redu uspio uzeti češko Majestic pivo koje tražim već 2 tjedna... nije bilo ni tamo gdje su pive, ni gdje su proizvodi sa skcije, ni u frižderu, nego na zadnjoj liniji fronte prije blagajne
Krkimir is offline  
Old 21.07.2013., 00:43   #1711
kak je Kinder jaje tri poklona u jednom, tak je i Lidl uključio treasure hunt za zabavu kupaca
tanveer is offline  
Old 21.07.2013., 16:50   #1712
Ja moram reci da mi se one pastete nisu svidjele. Uzeo sam sa pecenim mesom i sa paprom. Sama pasteta je miljama od Gavriloviceve a ona sa pecenim mesom je bas losa. Ona sa paprom je bolja i papar je fin ali stvarno ga je previse. Iritira pod zubima.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 22.07.2013., 12:20   #1713
Je li netko probavao one Lidlove smrznute sladoledne torte/kolače?
Trebalo bi mi par komada ovaj tjedan, a ne želim na slijepo kupovat
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 22.07.2013., 14:48   #1714
ako neko preferira njemacku nutellu od one koju mi imamo za kupiti u vecini ducana (poljsku) nek ode danas u lidl po nju,ona ponuda velikih brandova ima i nutellu od 800g iz njemacke
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 22.07.2013., 18:03   #1715
Tko voli kokos i čokoladu svakako neka proba:



Ja mogu samo reći:
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 22.07.2013., 18:15   #1716
Kako sam se napušio k... ok, pogriješio sam kupujući čokolade koje koštaju 3,89 kn ili tako nešto, oko 4 kn- koje ko fol imaju tekuće punjenje s okusima jagode, maline, kokosa, karamele itd.
Ajd reko, tekuće, za svaki dan po koja kockica- kupio sebi i još nekima ta tlane, a tamo
ni tekućeg, ništa... samo taj neki umjetnoobojeni nugat kruti.
Nabijem ih.
Nisam ni sačuvao račun, mogao sam ih vratiti. Sad imam (ne želite znati kolko) tih čokolada doma, avaj! Nisam ih ni poklonio onima koje sam mislio kao obradovati (a la obitelji i sl.).
Oće neko?
Deedy is offline  
Old 22.07.2013., 19:14   #1717
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Je li netko probavao one Lidlove smrznute sladoledne torte/kolače?
Trebalo bi mi par komada ovaj tjedan, a ne želim na slijepo kupovat
Meni je onaj smrznuti kolač od badema bio super. Zadnje vrijeme ga ne viđam u svom lidlu, na žalost.
NanoTechinican is offline  
Old 22.07.2013., 21:08   #1718
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Kako sam se napušio k... ok, pogriješio sam kupujući čokolade koje koštaju 3,89 kn ili tako nešto, oko 4 kn- koje ko fol imaju tekuće punjenje s okusima jagode, maline, kokosa, karamele itd.
Ajd reko, tekuće, za svaki dan po koja kockica- kupio sebi i još nekima ta tlane, a tamo
ni tekućeg, ništa... samo taj neki umjetnoobojeni nugat kruti.
Nabijem ih.
Nisam ni sačuvao račun, mogao sam ih vratiti. Sad imam (ne želite znati kolko) tih čokolada doma, avaj! Nisam ih ni poklonio onima koje sam mislio kao obradovati (a la obitelji i sl.).
Oće neko?
joooj jesu to ovakve? ja inače znam kupit tu mliječnu, ok mi je za u griz stavit i jednom sam uzela nougat, kao - za promjenu malo... probala jednu kocku i završila je u smeću odmah
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 22.07.2013., 21:17   #1719
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
joooj jesu to ovakve? ja inače znam kupit tu mliječnu, ok mi je za u griz stavit i jednom sam uzela nougat, kao - za promjenu malo... probala jednu kocku i završila je u smeću odmah
Da, to su te. A na fotki teče iz njih ko iz Niagare.
ok, pretpostavljam da ti nećeš biti ta koja ćeš se javiti da ti predam svoje fine spakiranke?

Deedy is offline  
Old 22.07.2013., 22:22   #1720
Od tih su mi dobre jedino one s kikirikijem, mljeven je unutra ala kako inace budu s ljesnjacima .
Doria is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.