Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2013., 08:12   #41
Meni je dobro ovako, bez zahuktavanja. Nadmudrivanje je potrebno kako bi ostao na životu jer glavni šef samo traži valjani razlog kak da ga smakne.

Jedino što bih promjenio jest da svaka epizoda ima 60 minuta i da potpišu za snimanje još par sezona
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 18:15   #42
Evo slučajno naletio na ovu temu. Pari zanimljivo, skidam upravo.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 18:59   #43
vrijedno gledanja

odgledao prve 3

moram priznati da sam zadovoljan, u svakom nastavku ti ne da previse, ali ni premalo
taman, svaki put se na kraju ulovim misleci da su prikazali i vise nego bi covjek ocekivao (u usporedbi s ostalim nekim serijama)

za vikinge
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:03   #44
sad sam se sjetio

come and join us, priest koja scena :klap:
jaqen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 01:18   #45
Pogledao drugu i šta ja znam, nije mi baš nešto. Prva epizoda je bila bolja, dosadno je. Al ajd skidam treću, možda me još stigne zainteresirat.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 01:19   #46
To oni samo radi nas žemskih snimaju takve stvari
__________________
if it talks it doesn't mean it's intelligent
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 16:35   #47
U drugoj epizodi, kad se spremaju da pođu, Rollo siluje onu djevojku. Ne razumijem tu scenu, samo onako ubačeno. Šta je to bilo jedna putna, koji k? Ili da dočaraju vikinge kao ubice i kasapine?
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 17:30   #48
mislim da je poanta da se naglasi položaj žene. gospođa supruga, kao slobodna žena, je umlatila onu dvojicu koji su je htjeli prašit, al ova mala je bila ropkinja. ona je stvar koju svi koriste kako žele tako da se nije nit pokušala braniti. ...bar sam ja to sebi tak posložila

Floki :klap:
mala gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 22:54   #49
Očekivao sam više od treće epizode. Svejedno, serija se i dalje gleda. Imam osjećaj da kad ulovi maha da će bit fantastična. Dobra i loša strana što je Byrne u postavi, odličan je ali bi bilo puno zanimljivije vidjeti Lothbroka kako ga izaziva i miče sa položaja.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 01:53   #50
Drago mi je da sam dao još jednu šansu seriji, treća epizoda je bila zanimljiva.
Grof je odvratan, htio bih da ga Ragnar kokne što prije, ali to onda ne bi bilo to.
Svećenik je zanimljiv. Nadam se da neće napustit radnju oko njega sad kad su ovi otputovali.
Nego koji je vrag bilo ono pozivanje da im se pridruži u krevetu
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 01:28   #51
Fantasticna serija, Ima malih nebulozica ali je vrlo zanimljiva.
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 16:35   #52
Prijatelj Svedjanin s kojim sam gledao je profesor povijesti i kaze da serija ima mnogo gresaka.

Ali generalno svi smo u neku ruku zadovoljni jer vikinga nikad dosta.
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 16:57   #53
istina, i ja sam primjetila.
malo me zasmetalo jer volim to njihovo razdoblje i općenito vikinge, ali ipak je to serija. i to dosta dobra.
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:44   #54
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Evo slučajno naletio na ovu temu. Pari zanimljivo, skidam upravo.
Ja i dalje skupljam...

Bojim se razočaranja...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:50   #55
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Prijatelj Svedjanin s kojim sam gledao je profesor povijesti i kaze da serija ima mnogo gresaka.

Ali generalno svi smo u neku ruku zadovoljni jer vikinga nikad dosta.
Nego, kojima se ova serija bavi, Dancima, Šveđanima ili Norvežanima, mislim geografski?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 10:47   #56
Karta plovidbi

Ovo je zgodna karta (ako je točna) jer uz putanje prikazuje i vremensko razdoblje.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 13:41   #57
jel itko pogledao četvrtu? nisam se mogla odlijepit od ekrana!
naravno da ima mnogo odstupanja od povijesti, ali mi je super što serija nije preamerikanizirana ili pak svedena na tipični slash & slay. ne znam... nakon ove zadnje epizode definitivno sam fan dobro grade priču. ne brzaju sa sukobima s vrhovnom vlasti i može se pratit hijerarhija odnosa u društvu.

i ofc, Floki
mala gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 17:55   #58
Četvrta je najbolja do sada. Na trenutak sam se uplašio da će krenuti u nekakve intrige i slične sapunaste stvari ali lijepo su sve to zapakirali.

Kada su primjetili saksonce da ih čekaju na obali prvo sam pomislio da će stati, razmisliti, odlučiti koju će taktiku izabrati....a kad ono .

Uigrana ekipa
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 21:02   #59
Pogledao prvu, sviđa mi se, realno je i kvalitetno, ali me smeta onaj nepotrebni dio kada mu kao žena ostane nezaštićena, i još je kao Ksena, mislim ono
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 21:20   #60
Najbolja do sada, zbog najbolje šore.

Nikako da im krene s likovima i njihovim odnosima, u mojoj bar glavi još nisu zaživjeli toliko da bi mi bilo stalo do njih. Imalo.

Ragnar bez veze, Priest samo bogomolji, žena tamani sve pred sobom, a nekako uspjeva pri tome biti totalno nezanimljiva, za bracu smo skužili i prvi puta kad ste nam rekli da bi za ručak htio šogoricu i da si je ljubomoran na bracu...dosadno. Nemaštovito.

Pa onda barem neka bude što više raidova i haračenja, taj dio im ide odlično. Uživala sam u šori sa saxoncima i kako su ih potamanili. Stvarno dođe čovjeku da se pridruži.

"I have never in my life seen men fight as these northmen fight".

Dajte nam onda još toga.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.