Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 22:08   #21
ok je serija, ali ono malo previše nerealno

mislim curicu traže doslovno ko ludi i sad oni oslobode njezinog starog kojeg isto tako traži cijela zemlja i oni ih upare skupa da postoji još veća mogućnost da ih uhvate, koji mozak je to smislio da mi je znati
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 11:56   #22
Valja li ovo? Mislio sam počet sa gledanjem, ali vidim neke loše kritike..
__________________
Never trust anything that bleeds for a week and doesn't die.
DarkPassenger90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 00:30   #23
Quote:
DarkPassenger90 kaže: Pogledaj post
Valja li ovo? Mislio sam počet sa gledanjem, ali vidim neke loše kritike..
Ako si u manjku serija, onda gledaj, ako već imaš 300 komada na watchlisti, onda se posveti važnijim, ovo može čekat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 13:09   #24
Ček, ček, tek je treća a meni već... štajaznam... dosadila...

Ono kad je ona preusmjerila dron. Mislim. Za eksperiment idu naprogramirat dron u centru New Yorka. I to prolazi.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 15:27   #25
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ako si u manjku serija, onda gledaj, ako već imaš 300 komada na watchlisti, onda se posveti važnijim, ovo može čekat.
Imam oko 15 serija na watchlisti, pa moze ovo pricekat
__________________
Never trust anything that bleeds for a week and doesn't die.
DarkPassenger90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 15:34   #26
Quote:
DarkPassenger90 kaže: Pogledaj post
Imam oko 15 serija na watchlisti, pa moze ovo pricekat
Ma to ti je sjajna serija, klinka je su-per (ozbiljno), glavni glumac je dobar i ima fini odnos s klinkom, sve je okej, ali samo dok ne uključiš mozak.

Recimo, ako želiš isprobavat najnoviji uređaj za otklanjanje zračne opasnosti, hoćeš li baciti bombu na centar Zagreba i onda stavit svoju obranu u pogon dok bomba pada na Jelačić plac? Pa normalno da neš. To se radi na nekoj čistini, jeltako.

Ovi sličnu stvar rade na Manhattanu.

E, to je to.

Osim toga i činjenice da se već tri epizode naganjaju po New Yorku a bez ikakvog vidljivog razloga, serija obećava.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:22   #27
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Ma to ti je sjajna serija, klinka je su-per (ozbiljno), glavni glumac je dobar i ima fini odnos s klinkom, sve je okej, ali samo dok ne uključiš mozak.

Recimo, ako želiš isprobavat najnoviji uređaj za otklanjanje zračne opasnosti, hoćeš li baciti bombu na centar Zagreba i onda stavit svoju obranu u pogon dok bomba pada na Jelačić plac? Pa normalno da neš. To se radi na nekoj čistini, jeltako.

Ovi sličnu stvar rade na Manhattanu.

E, to je to.

Osim toga i činjenice da se već tri epizode naganjaju po New Yorku a bez ikakvog vidljivog razloga, serija obećava.
Uvjerio si me mozda cu prije ovog pocet gledat Boardwalk Empire i Sons of Anarchy, ali cu definitivno dat sansu ovome.
__________________
Never trust anything that bleeds for a week and doesn't die.
DarkPassenger90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 20:23   #28
Quote:
DarkPassenger90 kaže: Pogledaj post
Uvjerio si me mozda cu prije ovog pocet gledat Boardwalk Empire i Sons of Anarchy, ali cu definitivno dat sansu ovome.
Bravo!

Općenito, mozak je veliki neprijatelj televizije. Ako gledaš većinu toga u stanju obamrlosti, onda nećeš prigovarat, uživat ćeš, imat ćeš estetske doživljaje i bit će ti lijepo.

U ovoj seriji ima specijalnih efekata. Npr. plavi leptir koji leta. I šarafi koji izlete iz pištolja koji oće upucat glavnog lika. Fora. Da o levitaciji i ne govorim.

(Ove serije koje spominješ nisam gledala, jedna je o političarima koje treba poubijat a ne snimat serije o njima, a druga mi se čini jako dobra, ali nekako nije stigla još na red. Bude jedamput. )
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 14:35   #29
SOA je definitvno serija koju se treba pogledati...
Fora mi je u ovoj seriji sta u svakoj epki mala pomogne jednoj osobi kad joj je najpotrebnije, a Tate totalna suprotnost haha xD
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 21:24   #30
Ok ovo s dronom je bilo malo puno previše ali i onako je fokus na Bo i Tate koji su mi baš super zajedno. Nadam se da taj bijeg ima neku svrhu, mislim da imaju neki cilj?!? A ne da se igraju lovice po USA-a. Definitivno bi volio više vidjeti Channing...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 13:25   #31
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
hahahhaha prihvaćam krivicu Baš mi izgleda dobro. Vjerojatno bi ti kasnije, nakon što bi pogledala par epki, ionako rekla da pogledaš
Pa i bolje da je prihvatis jer me serija bas odusevila

Nije mi previse bitna logika oko dronova itd. Bas mi je mala super i Tate i jedva cekam da sazna da joj je tata.
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:49   #32
što se tiče ove serije , ni meni nije posebno bitna ta sva logika

Odnos između likova mi je zasad super i to je ono što mi čini seriju zanimljivom , Bo i Tate su genijalni i jedva čekam nove pustolovine
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 17:33   #33
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
što se tiče ove serije , ni meni nije posebno bitna ta sva logika

Odnos između likova mi je zasad super i to je ono što mi čini seriju zanimljivom , Bo i Tate su genijalni i jedva čekam nove pustolovine
Vrijedi li gledat 3. epizodu?
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 01:52   #34
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Vrijedi li gledat 3. epizodu?
Unatoč tome što ima nekih nelogičnosti i s tim da vjerojatno ih bude bilo još mislim da se može pogledati Jer nije ovo serija koja će biti neko remek djelo niti treba previše očekivati od nje. Za sad je odnos između likova dobar i to je ono što je meni trenutno bitno
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 12:31   #35
Ovo definitivno više ne gledam.
Čak mi nelogičnosti i bedastoća same radnje toliko i ne smetaju, koliko to guranje Altruizma i Plemenitosti silom u nos.
Nisam vidjela cijelu epizodu, samo onaj dio gdje klinka ide riskirat da ovog vrate u zatvor da bi ona isfurala neku Lijepu Ljudsku Priču Punu Ljubavi i Plemenitosti - fuuuuuuuuuuuuuuuj!

Rekli su ovo otkazat.
Nek otkažu.

Čim prije tim bolje.

(Ostaje, naravno, pitanje što ću ja više uopće gledat uz ovakav attitude... )
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 02:39   #36
Ne znam..meni je ok. Valjda zato jer mi odgovara ovaj zanr..gdje is to procitao da ce je otkazati?? sad ne znam bili je uopce nastavio gledati.
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:03   #37
hm ja mislim da nije tu samo happy ending neke ljubavne priče, možda sam u krivu , ali mislim da sve to ima neku ajmo reći višu svrhu

Jer ono njeno kako moraju biti zajedno , imam osjećaj da ima tu neki razlog, tipa kao da nisu zajedno , možda bi se nešto u budućnosti promijenilo ili bilo gore i nešto tako ..samo se nadam da sam u pravu i da će na kraju svi ti kojim je pomogla kasnije imati utjecaj na nešto

Samo što možda ni ona sama sada ne zna zašto točno , ali eto moraju biti zajedno

A možda sam u krivu, nadam se da nisam Ja gledam i dalje
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 08:19   #38
pogledao pilot i zažalio, smeće, smeće od serije, jeftino i loše
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 19:19   #39
Ja pratim i dalje. Možda nije nešto bistra serija, ali šta ja znam, nije mi dosadila još.

Sve neka simbolika u zadnjoj epizodi. Još kad je Tate rekao Bo da ga podsjeća na njega.
Jedino ne znam zašto misli da ga može naučiti ovo što ona zna.
Jer on izgleda "normalno".
Uskoro ćemo sigurno saznati i da mu je ona ekipa namjestila zatvor i smrtnu kaznu.

I da, nadam se da će barem nekako zaokružiti priču, ako bude otkazivanje u pitanju.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 01:31   #40
a tesko da će zaokruzit pricu nakon one recenice "this will be best years of your life" ili kako je vec rekao
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.