Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2013., 16:03   #1
Navijači, ponovo trebamo vašu pomoć

Udruga Mali zmaj ove subote ima jednu veliku humanitarnu akciju zbog koje trebamo vasu pomoc.

Dijelit cemo zimske jakne, kapute, deke i ostalo potrebno za zimu, 50-ak zagrebackih socijalno ugrozenih obitelji s malom djecom a dolaze i beskucnici koje ce poslati jedna druga udruga.

Sve je vec dogovoreno i organizirano, ljudi su pozvani.. ali su nam danas otkazali kombi za subotu jer ide na servis.

Moramo do subote ujutro naci drugi kombi ili 5 ljudi s autima koji bi mogli otici s nama u Veliku Mlaku i pokupiti cijelo skladiste zimske robe i prevesti ga u Zagreb.

Odjeca ce se dijeliti u Ilici 181 (na pola puta izmedju Crnomerca i Britanca) i tamo treba sve iskrcati i posloziti dok pocnu dolaziti ljudi.

Volontere za slaganje i pomaganje na akciji smo vec skupili ali nemamo ljude s autima koji bi mogli prevesti stvari.

Oko 12:30 bi trebali biti u Velikoj Mlaki.

Moze li tko uskociti?


p.s. skupljamo i deke za beskucnike pa mozete priloziti ako imate koju
satori is offline  
Old 03.10.2013., 16:47   #2
Teško da će ti ovih dana netko moći pomoći, 42 kombija nam je na putu za Bugarsku.
ZGV is offline  
Old 03.10.2013., 17:17   #3
Ako im je hladno nek zapale Vladu pa se griju na leševima političara.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 03.10.2013., 17:22   #4
Zar se ne bojite da ce djecu zapaliti bakljama, beskucnike prebiti na mrtvo ime, a deke pokrasti?
Ja s tim teroristima sto bacaju ljude sa tribina i kao sto vidimo trenutno demoliraju prekrasnu Sofiju na vasem mjestu ne bih imao posla. Huligani fuj.
__________________
Clanak 6, stavak 3 - trebaju nam IZBORI
Po novom clanak 8. i clanak 16. stavak 1.
borussenfront is offline  
Old 03.10.2013., 17:48   #5
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Zar se ne bojite da ce djecu zapaliti bakljama, beskucnike prebiti na mrtvo ime, a deke pokrasti?
Ja s tim teroristima sto bacaju ljude sa tribina i kao sto vidimo trenutno demoliraju prekrasnu Sofiju na vasem mjestu ne bih imao posla. Huligani fuj.
a mozda se oni boje mene pa su uvijek fini i pristojni
satori is offline  
Old 03.10.2013., 17:52   #6
znas di mozes bojse kontaktirat, imas na webu broj.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Old 03.10.2013., 18:22   #7


https://www.forum.hr/showthread.php?p=47039812
ćiket is offline  
Old 05.10.2013., 00:43   #8
znači, žena temu imenuje sa sljedećim:
"Navijači, ponovo trebamo vašu pomoć", što će reći da već ima ugodna i pozitivna iskustva sa vama kada vam se ponovno obraća za pomoć i onda ju dočeka ovo:
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Zar se ne bojite da ce djecu zapaliti bakljama, beskucnike prebiti na mrtvo ime, a deke pokrasti?
Ja s tim teroristima sto bacaju ljude sa tribina i kao sto vidimo trenutno demoliraju prekrasnu Sofiju na vasem mjestu ne bih imao posla. Huligani fuj.
čemu?


Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ako im je hladno nek zapale Vladu pa se griju na leševima političara.
od tebe sam očekivala više..
ili pak manje..u ovom slučaju, bolje ne napisati ništa..tako je suvišno..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.10.2013., 03:56   #9
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
znači, žena temu imenuje sa sljedećim:
"Navijači, ponovo trebamo vašu pomoć", što će reći da već ima ugodna i pozitivna iskustva sa vama kada vam se ponovno obraća za pomoć i onda ju dočeka ovo:

čemu?



od tebe sam očekivala više..
ili pak manje..u ovom slučaju, bolje ne napisati ništa..tako je suvišno..
A što ona misli da udruga posjeduje svoje kombije? Najam kombija 2 sata je 150 kuna. Ako treba para neka stavi žiro jednostavno.
tuberkuloza is offline  
Old 05.10.2013., 10:29   #10
Quote:
tuberkuloza kaže: Pogledaj post
A što ona misli da udruga posjeduje svoje kombije?
molila bi da se citira dio u kojem ona moli nešto od udruge i koje udruge..
koliko ja vidim, obraća se ljudima dobre volje, navijačima, ne navodeći nikakvu udrugu, sa sljedećim:
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
Moramo do subote ujutro naci drugi kombi ili 5 ljudi s autima koji bi mogli otici s nama u Veliku Mlaku i pokupiti cijelo skladiste zimske robe i prevesti ga u Zagreb.
nemamo ljude s autima koji bi mogli prevesti stvari.
Moze li tko uskociti?
Quote:
Najam kombija 2 sata je 150 kuna.
bravo ti..dobro da još nisi napisao koliko košta gorivo od zagreba-velike mlake-zagreba..

ako možeš pomoći, pomogneš i to je to..
sva dodatna komentiranja, pitanja i potpitanja su zaista suvišna u nečem tako hvalevrijednom kao što je humanitarna akcija..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.10.2013., 10:30   #11
Quote:
tuberkuloza kaže: Pogledaj post
A što ona misli da udruga posjeduje svoje kombije? Najam kombija 2 sata je 150 kuna. Ako treba para neka stavi žiro jednostavno.
znam da udruga nema kombi ali isto tako znam da ima jako puno clanova i neki od njih imaju kombije i u proslosti su nam pomagali da pomognemo ljudima

u krajnjem slucaju, ima ih jako puno koji imaju auto i skupilo bi se ljudi da se to preveze

uglavnom, skupili smo 6 dobrovoljaca s autima, jedan od njih je i navijac s ovog foruma koji je vidio temu na forumu i odlucio pomoci

hvala mu
satori is offline  
Old 05.10.2013., 10:41   #12
p.s. gorivo placa nasa udruga. a i hranu za volontere koji ce ostati na akciji popodne
jedini problem su ljudi kojih imamo premalo a i oni koje imamo su uglavnom studenti i ekipa bez svog auta
satori is offline  
Old 05.10.2013., 10:52   #13
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
uglavnom, skupili smo 6 dobrovoljaca s autima, jedan od njih je i navijac s ovog foruma koji je vidio temu na forumu i odlucio pomoci

hvala mu
bravo, tako se to radi..
hvala forumašu
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 05.10.2013., 11:23   #14
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Zar se ne bojite da ce djecu zapaliti bakljama, beskucnike prebiti na mrtvo ime, a deke pokrasti?
Ja s tim teroristima sto bacaju ljude sa tribina i kao sto vidimo trenutno demoliraju prekrasnu Sofiju na vasem mjestu ne bih imao posla. Huligani fuj.
cemu ovakvi debilni komentari?
znaju ljudi zasto su se tu obratili a umjesto pametovanja bolje da ste ponudili bilo kakvu pomoc. slijedeci put ne pisite nista ako nemate sto pametno za napisati
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 10.10.2013., 22:47   #15
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
Udruga Mali zmaj ove subote ima jednu veliku humanitarnu akciju zbog koje trebamo vasu pomoc.

Dijelit cemo zimske jakne, kapute, deke i ostalo potrebno za zimu, 50-ak zagrebackih socijalno ugrozenih obitelji s malom djecom a dolaze i beskucnici koje ce poslati jedna druga udruga.

Sve je vec dogovoreno i organizirano, ljudi su pozvani.. ali su nam danas otkazali kombi za subotu jer ide na servis.

Moramo do subote ujutro naci drugi kombi ili 5 ljudi s autima koji bi mogli otici s nama u Veliku Mlaku i pokupiti cijelo skladiste zimske robe i prevesti ga u Zagreb.

Odjeca ce se dijeliti u Ilici 181 (na pola puta izmedju Crnomerca i Britanca) i tamo treba sve iskrcati i posloziti dok pocnu dolaziti ljudi.

Volontere za slaganje i pomaganje na akciji smo vec skupili ali nemamo ljude s autima koji bi mogli prevesti stvari.

Oko 12:30 bi trebali biti u Velikoj Mlaki.

Moze li tko uskociti?


p.s. skupljamo i deke za beskucnike pa mozete priloziti ako imate koju
http://www.youtube.com/watch?v=efbTasJhMu4
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Old 11.10.2013., 01:31   #16
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
cemu ovakvi debilni komentari?
znaju ljudi zasto su se tu obratili a umjesto pametovanja bolje da ste ponudili bilo kakvu pomoc. slijedeci put ne pisite nista ako nemate sto pametno za napisati
Imaš komentar svoga pulena na ovoj temi koji glasi:

Ako im je hladno nek zapale Vladu pa se griju na leševima političara.

a vidim da si i brisao komentare normalnih ljudi, ali bitno je da si ovaj proser ostavio!

Prijatelju, ako im je hladno kaže lik?

A njemu je fino i toplo sa iMAC laptopom iz udobnog doma proseravat ovakva govna? i onda još držat nekakve moralne prodike o društvu u kojem živimo...

na dalje piše i članke koje je svatko normalan davno prožvakao...

najlakše je srat i onda iz pozadine gledat kako se netko drugi bori za njegove ciljeve, dabi koračao priko leševa i pokupija zasluge, jad i bijeda...

ajde i ovo sada pobriši...

pokretačici teme, molim da mi se javi na PM da pomognem ljudima.
__________________
Pastafarijanac
Nervozni Sinus is offline  
Old 11.10.2013., 01:56   #17
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
cemu ovakvi debilni komentari?
znaju ljudi zasto su se tu obratili a umjesto pametovanja bolje da ste ponudili bilo kakvu pomoc. slijedeci put ne pisite nista ako nemate sto pametno za napisati

možda ga je ponilo ? možda bi i mene ponilo ovako reagirat ?
kad si dobar onda izideš govno , a ja se nesjećam da je ikoja udruga stala u obranu navijača , a uredno se zove nas za sve , dok se preko portala i novina pljuje po nama .,.
eto ti odgovor !
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Old 11.10.2013., 08:44   #18
Tko ne poznaje Mukte-a taj i ne zna šta je Mukte htio reć. Naravno kad se neko hoće napravit pametan reći će "kako te nije stid" "ako nećeš pomoć ne moj tako ni pisat" i na taj način od sebe pravit nekog humanistu kao TheProvense. A ako si normalan i ako pratiš mukteovne kolumne, komentare onda ne trebaš bit previše pametan da vidiš šta je htio da kaže, i ako je itko spreman pomoć pogotovo u takvim stavrima onda je sigurno to On.
A da smo mi sami ostali kao otok, da nas se ocrnjuje sa svih strana od braniteljiskih nekih udruga pa do ne znam ni ja kojih etničkih zajednica itd i u ovim teškim trenutcima za nas (navijače) od nas se traži pomoć. Kako se nikad niste sjetili nas javno pohvalit npr.?(pogotovo kad udarajau na nas sa svih strana em pendrecima em "perom" ) Kako nikad u ovom medijskom i policijskom masaakru koji se vrši prema nama niste niti jednom a kao takva udruga bi i te kako imalo težinu da se na neki umjeren način samo rekli istinu o nama da mi nismo samo huligani nego i humanisti da smo uvijek tu kad treba pomoć. Ja vjerujem da će vam se pomoć i ovaj put i svaki put onoliko koliko može al nemojte se pravit ni ludi ni glupi. Mi vas nikad nećemmo ostavit na cijedilu ali hoće politika i političari jer je samo po sebi sramota za DRŽAVU za VLADU da vi po sebi tražite pomoć na ovaj način i to od navijača ( "državnog neprijatelja br.1"). E sad da ne nabrajam koliko je stotina tisuća eura i gdje otišlo. Zato sad još jednom pročitaj Mukteov post.
Apostol12 is offline  
Old 11.10.2013., 12:48   #19
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
od tebe sam očekivala više..
ili pak manje..u ovom slučaju, bolje ne napisati ništa..tako je suvišno..
Mukte gleda malo širu sliku od tebe.


@ apostol
hippopotamuSS is offline  
Old 11.10.2013., 12:54   #20
Quote:
Apostol12 kaže: Pogledaj post
Tko ne poznaje Mukte-a taj i ne zna šta je Mukte htio reć. Naravno kad se neko hoće napravit pametan reći će "kako te nije stid" "ako nećeš pomoć ne moj tako ni pisat" i na taj način od sebe pravit nekog humanistu kao TheProvense.
osoba koja čita sa razumijevanjem, u mojoj rečenici "od tebe sam očekivala više", prepoznati će da sam upoznata sa njegovim radom i opusom, kojeg između ostalog i vrlo cijenim..jer u suprotnom, ne bi napisala isto; od nekoga koga ne poznaješ ni na kojoj razini, od njega ne očekuješ ništa, a kamoli više ili manje..
ali bez obzira na to, smatram da trosmislenosti, crnom humoru, sarkazmu i/ili cinizmu, pa čak i traženju nekakvih dubljih značenja, sakrivenima duboko ispod površine nije mjesto na temi ovako ozbiljnog i humanitarnog karaktera, zato i reagirah tako..
Na temu dolaska zime, hladnoće i beskućnika te potražnje deka za iste, napisati "Ako im je hladno nek zapale Vladu pa se griju na leševima političara" nije moja probavljiva šalica čaja..ma koliko god ju napisao mukte kavga..
ali tako svejedno, akcija je završena, a sve je ionako dobro što se dobro svrši..
podvučeno- evo, ostavio si me bez riječi, koliko god me iste vole..zaista ne znam što bi ti odgovorila na ovo..

Zadnje uređivanje TheProvense : 11.10.2013. at 13:00.
TheProvense is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.