Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 13:47   #21
Dobro, nemojte od mene radit nekog anđela ili idola mladih. Ja sam čovjek koji u BBB ima nadimak "Ludi", onda možeš mislit o kakvom se idiotu radi.

Kao mizantrop, apsolutno ne radim neke stvari da bi me ljudi obožavali. Pošalji mi na Fejsu poruku obožavanja ili divljenja i odmah ću te blokirat. S druge strane, moja djeca i ja smo osuđeni živjet u ovom sjebanom društvu i zato se barem piskaranjem trudim ukazat na neke stvari. Kome se sviđa super, kome ne, nek čita s kim se kara Soraja Vučelić.

Što se čite humanitarnih sranja, ona su mi oduvijek išla na kurac i sudjelovao sam samo zato da podignem imidž navijača. Ali kako je to u debiliziranom društvu skoro pa nemoguće, odustao sam.

Za sirotinju smatram da je uglavnom sama kriva za svoje stanje i fakat vrlo malo suosjećam s njima. Kao građanin i poduzetnik plaćam tolika davanja i poreze da od jebene države i grada očekujem da im pomognu, a ne da ja još moram od krvavo zarađene pinke ili malo slobodnog vremena davat nekom tko se zajebavao dok sam ja učio ili tko je umjesto mrava odabrao bit cvrčak. Ima među njima i puno psihički poremećenih, ali i njima treba pomoć naše preplaćeno zdravstvo, a ne ja.

Iznimka su bolesni ljudi, to se doista može dogodit svakome. A jasno da zdravstvo ne može pokrivat liječenje u inozemstvu ili neke slične stvari.

Ako pak sirotinja želi stvarne promjene, nek se pobuni i jebe majku lopovima koji su ovu zemlju osiromašili. Zato sam napisao da nek zapale Banske dvore. Kaj imaju za izgubit?

Najgluplje što se rasprava razvila nakon upisa ove neke tovarske trolovske izdrkotine koja kvari sve topice i misli da će me razjebat.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 14:09   #22
Kad netko treba pomoc, uvijek imas one koji su u stanju pomoci, to i ucine. Imas one koji mogu pomoci ali ne zele i jednostavno ih boli k. Ee postoje i oni koji mogu pomoci ali ne zele, samo njih ne boli k nego ih grize savijest ili se osjecaju lose zbog toga. Tada obicno jebu majku onome kome je pomoc potrebna, onima koji im pomazu pa sve do onih koji nisu uradili sto je trebalo da do toga svega ne dodje.
Demagogija nije nikoga najela niti ugrijala, ili pomognes ili jednostavno prodjes!!
__________________
Solo forte barabe iz geta
UM94 is offline  
Old 11.10.2013., 14:32   #23
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Dobro, nemojte od mene radit nekog anđela ili idola mladih. Ja sam čovjek koji u BBB ima nadimak "Ludi", onda možeš mislit o kakvom se idiotu radi.

Kao mizantrop, apsolutno ne radim neke stvari da bi me ljudi obožavali. Pošalji mi na Fejsu poruku obožavanja ili divljenja i odmah ću te blokirat. S druge strane, moja djeca i ja smo osuđeni živjet u ovom sjebanom društvu i zato se barem piskaranjem trudim ukazat na neke stvari. Kome se sviđa super, kome ne, nek čita s kim se kara Soraja Vučelić.

Što se čite humanitarnih sranja, ona su mi oduvijek išla na kurac i sudjelovao sam samo zato da podignem imidž navijača. Ali kako je to u debiliziranom društvu skoro pa nemoguće, odustao sam.

Za sirotinju smatram da je uglavnom sama kriva za svoje stanje i fakat vrlo malo suosjećam s njima. Kao građanin i poduzetnik plaćam tolika davanja i poreze da od jebene države i grada očekujem da im pomognu, a ne da ja još moram od krvavo zarađene pinke ili malo slobodnog vremena davat nekom tko se zajebavao dok sam ja učio ili tko je umjesto mrava odabrao bit cvrčak. Ima među njima i puno psihički poremećenih, ali i njima treba pomoć naše preplaćeno zdravstvo, a ne ja.

Iznimka su bolesni ljudi, to se doista može dogodit svakome. A jasno da zdravstvo ne može pokrivat liječenje u inozemstvu ili neke slične stvari.

Ako pak sirotinja želi stvarne promjene, nek se pobuni i jebe majku lopovima koji su ovu zemlju osiromašili. Zato sam napisao da nek zapale Banske dvore. Kaj imaju za izgubit?

Najgluplje što se rasprava razvila nakon upisa ove neke tovarske trolovske izdrkotine koja kvari sve topice i misli da će me razjebat.
prava židovčina iz knjige,zbog ovoga vas je i stavljalo u visoke peći
ćiket is offline  
Old 11.10.2013., 14:39   #24
Quote:
UM94 kaže: Pogledaj post
Kad netko treba pomoc, uvijek imas one koji su u stanju pomoci, to i ucine. Imas one koji mogu pomoci ali ne zele i jednostavno ih boli k. Ee postoje i oni koji mogu pomoci ali ne zele, samo njih ne boli k nego ih grize savijest ili se osjecaju lose zbog toga. Tada obicno jebu majku onome kome je pomoc potrebna, onima koji im pomazu pa sve do onih koji nisu uradili sto je trebalo da do toga svega ne dodje.
Demagogija nije nikoga najela niti ugrijala, ili pomognes ili jednostavno prodjes!!
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Old 11.10.2013., 15:08   #25
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
prava židovčina iz knjige,zbog ovoga vas je i stavljalo u visoke peći


Da, Izrael je baš prepun sirotinje i beskućnika. Tamo da dođeš gologuz bi ti dali kuću u kibutzu. Laprdalo neobrazovano...

Ti si pravo dijete komunizma. Što je i razumljivo jer je to jedino slavno vrijeme tvog kluba:

http://www.zaslike.com/files/0sz3fhiubiysyrgfe80.png
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 15:12   #26
Thomase uzivo si normalan tako da ne znam koji ti je kurac na netu.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Old 11.10.2013., 15:20   #27
Quote:
Rex-Croatorum kaže: Pogledaj post
Thomase uzivo si normalan tako da ne znam koji ti je kurac na netu.
A što sam netočno rekao?
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 15:20   #28
Daj nek moderator ovo obrise stvarno ste klincadija a tebe kavgo sramota moze biti kaj pises strasno
__________________
VICTORY OR VALHALLA
fedayn is offline  
Old 11.10.2013., 15:33   #29
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Dobro, nemojte od mene radit nekog anđela ili idola mladih. Ja sam čovjek koji u BBB ima nadimak "Ludi", onda možeš mislit o kakvom se idiotu radi.

Kao mizantrop, apsolutno ne radim neke stvari da bi me ljudi obožavali. Pošalji mi na Fejsu poruku obožavanja ili divljenja i odmah ću te blokirat. S druge strane, moja djeca i ja smo osuđeni živjet u ovom sjebanom društvu i zato se barem piskaranjem trudim ukazat na neke stvari. Kome se sviđa super, kome ne, nek čita s kim se kara Soraja Vučelić.

Što se čite humanitarnih sranja, ona su mi oduvijek išla na kurac i sudjelovao sam samo zato da podignem imidž navijača. Ali kako je to u debiliziranom društvu skoro pa nemoguće, odustao sam.

Za sirotinju smatram da je uglavnom sama kriva za svoje stanje i fakat vrlo malo suosjećam s njima. Kao građanin i poduzetnik plaćam tolika davanja i poreze da od jebene države i grada očekujem da im pomognu, a ne da ja još moram od krvavo zarađene pinke ili malo slobodnog vremena davat nekom tko se zajebavao dok sam ja učio ili tko je umjesto mrava odabrao bit cvrčak. Ima među njima i puno psihički poremećenih, ali i njima treba pomoć naše preplaćeno zdravstvo, a ne ja.

Iznimka su bolesni ljudi, to se doista može dogodit svakome. A jasno da zdravstvo ne može pokrivat liječenje u inozemstvu ili neke slične stvari.

Ako pak sirotinja želi stvarne promjene, nek se pobuni i jebe majku lopovima koji su ovu zemlju osiromašili. Zato sam napisao da nek zapale Banske dvore. Kaj imaju za izgubit?

Najgluplje što se rasprava razvila nakon upisa ove neke tovarske trolovske izdrkotine koja kvari sve topice i misli da će me razjebat.
ti si debil
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Old 11.10.2013., 15:39   #30
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
A što sam netočno rekao?
Puno toga, ne da mi se ulazit dublje.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Old 11.10.2013., 15:41   #31
Morda je malo sirovo, radikalno to prikazao, ali u globalu ša je krivo rekao?
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 11.10.2013., 15:50   #32
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Morda je malo sirovo, radikalno to prikazao, ali u globalu ša je krivo rekao?
Djeca socijalizma. Crvendaći. Komunjare. Djeca parazita i paraziti.

Najbolja izreka ikad je da nije sramota bit siromašan, sramota je to ne pokušat promijenit.

A naša sirotinja (čast izuzecima) spada upravo u tu kategoriju.

Imam masu primjera gdje su ljudi iz ničega stvorili nešto. Gdje su radili sve kako bi uspjeli. A ima masu primjera gdje su se ljudi rodili siromašni i cijeli život samo kmečali i žicali. Pomaganjem takvima, samo im činite medvjeđu uslugu.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 15:55   #33
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Djeca socijalizma. Crvendaći. Komunjare. Djeca parazita i paraziti.

Najbolja izreka ikad je da nije sramota bit siromašan, sramota je to ne pokušat promijenit.

A naša sirotinja (čast izuzecima) spada upravo u tu kategoriju.

Imam masu primjera gdje su ljudi iz ničega stvorili nešto. Gdje su radili sve kako bi uspjeli. A ima masu primjera gdje su se ljudi rodili siromašni i cijeli život samo kmečali i žicali. Pomaganjem takvima, samo im činite medvjeđu uslugu.
ti si teški debil
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Old 11.10.2013., 16:01   #34
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
meni je bolja ona da: nije sramota biti bogat, sramota je umrijeti bogat.
Slažem se. Samo je pitanje kome bi dao pare. Ja sigurno ne bih dao sirotinji. Rađe bih dao BBB da tri dana jedu, piju i drogiraju se. Od BBB je ovo društvo imalo itekakve koristi, od sirotinje baš i ne.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 16:04   #35
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
ti si teški debil
Da, debil sam jer imam 41 godinu i pun mi je kurac parazita koji žive na mojoj jebenoj grbači. Pa i te jebene sirotinje, ali naravno, ponajprije uhljeba, lezilebovića, drkadžija i parazita svih fela kojima ovaj narod obiluje, a debilna socijalistička država im pogoduje.

Debil sam jer ne želim plaćat najveće poreze na svijetu, a onda kod doktora čekat 6 mrtvih sati da bi me pregledao sa 50 šavova na trbuhu koji bole za popizdit.

Svi mi koji ovdje živimo smo debili.

A vi im samo palucajte anus i pomažite.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 16:38   #36
Jedina razlika između bogatih i siromašnih je u mentalitetu.

Oduzmi današnjim bogatašima njihovo bogatstvo i raspodjeli to bogatsvo jednako na sve mase, ali dopusti slobodno tržište i opet će za 10 godina ti koji su bili bogati opet postati bogati (uz nekoliko iznimaka), a oni koji su siromašni opet postati siromašni (uz nekoliko iznimaka).

Ali ne treba pljuvati po privatnim humanitiranim akcijama, ako netko hoće privatno pomagati siromašne i za to koristiti privatna sredstva i u akciju uključiti druge koji će se pridružiti svojim slobodnim privatnim izborom - super.
Po meni to tako i treba biti.

Ono što treba ukinuti jest socijalna pomoć, tj. nasilno oduzimanje sredstava bogatima da bi se davala siromašnima, a usput ponešto još zamračilo i završilo u džepovima komunisitičkih političara.

Jebiga, privatno možeš birati kome ćeš pomoć i kako pomoć, možeš birati udrugu i akciju, kad država oduzima onda to ide i Romima i sličnima.
JustOnPaper is offline  
Old 11.10.2013., 16:52   #37
zivija fasizam!
zivija komunizam!
smrt neoliberalnoj gubi!
budha 1980 is offline  
Old 11.10.2013., 16:57   #38
Koja je to bolesna ideologija da su siromašni sami krivi za svoje stanje.Ideologija koja u čovjeku vidi životinje i gdje su ljudi kao u hranidbenom lancu gdje ranjeni bolesni nemaju šanse preživjeti.Mukte nije hrv amerika gdje postoji jedna skupina koja ima priliku raditi ali radije živi od socijalne pomoći iako ne kažem da i u hrv ne posoje takvi.Ja npr radim u školi i kolega mi je doslovno gladan iako je završio faks jer mu je žena ostala bez posla a on sa 5 tisuća kn nemre prehranit svoje troje djece i plaćat kredit za stan.To je vrijedan i pametan čovjek i nije neki uhljeb.Jebote jel ti kužis koliko si se bribližio mamićevoj ideologiji hranidbenog lanca jer snalažljivost smatraš kriterij za uspjeh.
klanac is offline  
Old 11.10.2013., 17:00   #39
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Da, debil sam jer imam 41 godinu i pun mi je kurac parazita koji žive na mojoj jebenoj grbači. Pa i te jebene sirotinje, ali naravno, ponajprije uhljeba, lezilebovića, drkadžija i parazita svih fela kojima ovaj narod obiluje, a debilna socijalistička država im pogoduje.

Debil sam jer ne želim plaćat najveće poreze na svijetu, a onda kod doktora čekat 6 mrtvih sati da bi me pregledao sa 50 šavova na trbuhu koji bole za popizdit.

Svi mi koji ovdje živimo smo debili.

A vi im samo palucajte anus i pomažite.
Potpis ko kuća.
balkanski pastuh is offline  
Old 11.10.2013., 17:05   #40
Quote:
klanac kaže: Pogledaj post
Koja je to bolesna ideologija da su siromašni sami krivi za svoje stanje.Ideologija koja u čovjeku vidi životinje i gdje su ljudi kao u hranidbenom lancu gdje ranjeni bolesni nemaju šanse preživjeti.Mukte nije hrv amerika gdje postoji jedna skupina koja ima priliku raditi ali radije živi od socijalne pomoći iako ne kažem da i u hrv ne posoje takvi.Ja npr radim u školi i kolega mi je doslovno gladan iako je završio faks jer mu je žena ostala bez posla a on sa 5 tisuća kn nemre prehranit svoje troje djece i plaćat kredit za stan.To je vrijedan i pametan čovjek i nije neki uhljeb.Jebote jel ti kužis koliko si se bribližio mamićevoj ideologiji hranidbenog lanca jer snalažljivost smatraš kriterij za uspjeh.
Takvom čovjeku bih bubreg dao. Ali taj čovjek sigurno neće ić okolo žicat pomoć nego će makar kopat kanale da bi preživio. Rekao sam - čast izuzecima.

Ali imamo "profi" siromahe koji su se fino ufurali u to da su siromašni i bespomoćni i tako guraju cijeli život.

Mamić, to sam vam već objašnjavao je primjer "crony capitalisma" latinoameričkog tipa koji je kod nas zapravo izdanak etatizma jer država je lopovima omogućila da džabe ovladaju javnim dobrima.

Mamić bi u normalnoj državi bio nečija cura iza rešetaka, a ne ugledan građanin.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.