Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 12:29   #21
dobijete po glavi od te male armade hahahahaahaha

pa ovo nema nigdi, i sad će me banirat, ali vi iz armade iduću utakmicu se osvrnite oko sebe, pogledajte se na šta ličite...pa grupa vam izgleda ko da imate prijelazni oblik downovog sindroma, gori od gorega, cigani, šiptari...
frajebo is offline  
Old 10.04.2014., 13:19   #22
kako vam je jakoo
http://i62.tinypic.com/py4gi.jpg

odite svi na šake u privatne poruke
štae is offline  
Old 10.04.2014., 13:50   #23
Quote:
ArmadaRi1987 kaže: Pogledaj post
a ovo za demone,torcidu i bbb necu ni spominjat...hahahaha da paok srbi i poljaci...pa srbi nesmiju izac iz srbije jer ih je strah...poljaci su sarali po gradu grafite kad je lyon bio pa su dobili svoje
krv ti jeben pa jel ovo moguće?? pripadnik grupe koja na udarno gostovanje ide sa murijon i to u sramotnon broju, pripadnik scene di izuzev 2 grupe svi stanu u 4 kombija (pričan o ekipi), di prave sukobe nazad par godina moš nabrojat na prste jedne ruke, pripadnik grupe koja omaložava upad ekipe u svoj grad jer su eto došli rano ujutro, čovik bi reka da je derbi pionira u najmanju ruku ..naša se ovako podcjenjivački pričat o scenama di se sukobi događaju češče od vašeg drkanja na vašeg legendu Anasa (ili izdajicu ), zamisli naša se podcjenjivat Poljsku, Srbiju, Grčku di se u podiljenin gradovima navijački život mora živit 24/7 ili si inače ugašen u jednoj noći...večini grupa u HR triba jedno jebeno spuštanje na zemlju..nego eto srića vaša da još niste naletili na kakve udarače, čak i poljske drugoligaše (o Legiji,, Zenitu i sličnima je bespredmetno pričat)...navijački pozdrav pravin ali malobrojnin rječkin ultrasima koji su tu bili i prije AC Rijeke, a instant huligani dalje raspravljajte kako čete nabit Feyenorda ili koga već ovo lito
__________________
Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo.
Peni10 is offline  
Old 10.04.2014., 14:15   #24
Quote:
thirst kaže: Pogledaj post
Usput, samo da vidite koliko ima šminkera s dobrim autima i maminih maza, nebi mogli vjerovati. Eventualno ovi s Vežice i Turnića su klošari, ali njima 2 šamara i na podu su, čast izuzecima. U svakom slučaju, neka mole Boga da se ne susretnu s prvim ekipama nekih Poljaka, Srba, Grka (PAOK pogotovo) ili Demona nedaj Bože. Armada je u svakom slučaju najrazvikanija navijačka skupina ... bez temelja. Pozdrav.
Čitajući ovu baljezgu (cijeli post, zajedno sa ovim kvotanim) čovjek bi pomislio da nema šore na kojoj ti nisi bio i pobjedio. Definitivno najjači forumaš, svi se mogu sakrit , ae

Isto tako, sa obzirom na tu tvoju samouvjerenu ležernost, pretpostavljam da znaš kako je kada naletiš na nekoga tko misli da je jači i da će te skinut sa "2 šamara". Ishod koji je svima znan, možda vas to i jebe

Zadnje uređivanje WWest : 10.04.2014. at 14:20.
WWest is offline  
Old 10.04.2014., 16:53   #25
Torcida u Rijeci u rangu Kohorte ove godine,sve mulci...bilo je par starijih tipova iznad 30,sve drugo jad i bijeda..
samorijeka is offline  
Old 10.04.2014., 16:55   #26
ništa bolja ekipa vam nije bila zadnji put kad su bili neredi...sve mulci...
samorijeka is offline  
Old 10.04.2014., 17:48   #27
Torcida je najjača ..
NA INTERNETU!
__________________
samo jako samo desno uvijek svjesno nikad stresno!
ultra mjau is offline  
Old 10.04.2014., 17:58   #28
Quote:
samorijeka kaže: Pogledaj post
Torcida u Rijeci u rangu Kohorte ove godine,sve mulci...bilo je par starijih tipova iznad 30,sve drugo jad i bijeda..
Ti isti mulci su vam 2012. 20 minuta prije utakmice upali bez pratnje ispred tribine pa nakon sto ste " junački " bacili koji kamen dali ste se petama vjetra a ovi sta su ostali nisu dobro prošli.
fortissimus is offline  
Old 10.04.2014., 18:09   #29
Vidim, retardi s izagola su otkrili nove čari interneta.
vonabiultras is offline  
Old 10.04.2014., 18:17   #30
Quote:
ultra mjau kaže: Pogledaj post
Torcida je najjača ..
NA INTERNETU!

ultra mjau

Quote:
Originally Posted by dosje1950 View Post
pa to i je poanta

al s druge strane nama nije nikad bija problem baciti djir,dok vi nikako dalje solina
ajde baci djir faco

05.04.2014., 23:01



pozlice mi od ovih kava,smanji dozivljaj malo
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Old 10.04.2014., 22:16   #31
al najjači izraz koji se samo od tovara čuje:

"e, a znan da nema smisla ovo govorit, al ovo ću reć ZADNJI put..."

i onda hrpa kmečanja

i tako već godinama

nebitni 1987
Flumen is offline  
Old 10.04.2014., 22:24   #32
Quote:
improvizator kaže: Pogledaj post
sta nisu vas izjebali svi zivi, od ultrasa sa transom brda, kohorta vam ne uzmice nikada i redovito vam je trn u oku iako su brojcano slabiji, bbb su daleko ispred vas i izjebali su vas na svim poljima, cak i u turskoj , viole su vam skidale transove, manijaci , u st. petersburgu ste pustili covjeka na milost i nemislost samo da svoje dupe spasite, u rijeci pustate ljude vec 2 derbi zaredom, lik vadi noz usred frke ( pojedinac ipak).. i tako je najjace grupa u svemiru zaglavila na armadi



Quote:
Flumen kaže: Pogledaj post
al najjači izraz koji se samo od tovara čuje:

"e, a znan da nema smisla ovo govorit, al ovo ću reć ZADNJI put..."

i onda hrpa kmečanja

i tako već godinama

nebitni 1987
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 10.04.2014., 22:30   #33
Quote:
ArmadaRi1987 kaže: Pogledaj post
marginalac da ti sad ne kvotam sve..znaci ako ja ta mala armada tako slaba grupa neznam zasto vi skoro svaki put dobijete od te "male" armade po glavi..to znaci da ste vi jos slabiji ili vam ne dode puna ekipa u Rijeku jer smo nebitni
jbg, problem je što nama Mate i Mile iz Vrlike upadnu vama u grad pa vi bacite nekoliko boca i kamenja pa smatraš da si ga pretukao ,dok vi nama dolazite pod pratnjom ili s busom bižite po lučkom od 15 ljudi , a da ne nabrajam još nekoliko situacija o čemu dalje pričat , ispada da nama ta 42 ekipa iz vrlike ima više muda i upada u grad nego vaša prva ekipa
__________________
Heroji ne plaču i kad gube pobjeđuju, heroji ne mole zube stisnu i prebole!
Onore agli assenti
jollyroger is offline  
Old 10.04.2014., 23:06   #34
Quote:
jollyroger kaže: Pogledaj post
jbg, problem je što nama Mate i Mile iz Vrlike upadnu vama u grad pa vi bacite nekoliko boca i kamenja pa smatraš da si ga pretukao ,dok vi nama dolazite pod pratnjom ili s busom bižite po lučkom od 15 ljudi , a da ne nabrajam još nekoliko situacija o čemu dalje pričat , ispada da nama ta 42 ekipa iz vrlike ima više muda i upada u grad nego vaša prva ekipa
jeje na luckom je bio omjer taman..mislim cak da je nama u korist..120 nasih..vasih 2000...a,e
ArmadaRi1987 is offline  
Old 11.04.2014., 10:22   #35
Quote:
fortissimus kaže: Pogledaj post
Ti isti mulci su vam 2012. 20 minuta prije utakmice upali bez pratnje ispred tribine pa nakon sto ste " junački " bacili koji kamen dali ste se petama vjetra a ovi sta su ostali nisu dobro prošli.
Imali su sreće što su uletili minutu prije utakmice pa su naletili na naše indijance, jer neznam što bi bilo i da je naša i najmlađa ekipa bila tamo.
__________________
"Millions are spent for a pair of feet, football became the wall street, We are ultras, the last spirit of fallen football."
el_tiburon87 is offline  
Old 11.04.2014., 11:31   #36
Quote:
el_tiburon87 kaže: Pogledaj post
Imali su sreće što su uletili minutu prije utakmice pa su naletili na naše indijance, jer neznam što bi bilo i da je naša i najmlađa ekipa bila tamo.
Uuuuuhhhh... moj kurac je veći od tvog... uuuuuhhhh...
ProPatria is offline  
Old 11.04.2014., 13:35   #37
Bogati još postoji ovaj forum ?
__________________
Na zapadu našu smo mladost, proživjeli mi..... 40 180+
CA87 is offline  
Old 11.04.2014., 13:44   #38
Quote:
CA87 kaže: Pogledaj post
Bogati još postoji ovaj forum ?
Kakav si ti to navijac, ne pises na forumu.. pih...
chelios is offline  
Old 11.04.2014., 14:07   #39
Quote:
chelios kaže: Pogledaj post
Kakav si ti to navijac, ne pises na forumu.. pih...

boli me kurac, imam facebook
__________________
Na zapadu našu smo mladost, proživjeli mi..... 40 180+
CA87 is offline  
Old 11.04.2014., 14:36   #40
Quote:
CA87 kaže: Pogledaj post
boli me kurac, imam facebook
A kako ce vecina ovih na fejsu pisat, vidjet ce ljudi tko su pa ih nitko nece ozbiljno shvacat..
chelios is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.