Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 10:34   #81
zna li netko kad bi trebali izać durig modovi, odnosno fixovi, ja sam malo igrao i u 2 turna 2 klana su uništena...XD...inače borba mi se čini dosta težom nego u ostalim Total warima...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 13:40   #82
AI je također preagresivan, znam da je to takvo doba i shogunat al opet, ak ti nikog ne napadneš oni tebe napadnu,a kad osvojiš neku provinciju, ne treba ni 3 turna čekat da se regrupiraju i napadnu te sa duplo većom vojskom nego što je tvoja...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:12   #83
Izašla FLT verzija
Deadwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:02   #84
Kasniš dva dana.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:16   #85
sta je FLT?
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:18   #86
FairLight, Scene release grupa.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:38   #87
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
AI je također preagresivan, znam da je to takvo doba i shogunat al opet, ak ti nikog ne napadneš oni tebe napadnu,a kad osvojiš neku provinciju, ne treba ni 3 turna čekat da se regrupiraju i napadnu te sa duplo većom vojskom nego što je tvoja...
Jebiga izgleda da je moto ove igre "Širi se il umri". Ja sam krenuo kampanju igrati sa Shimazu-om da bi me 55 turnova kasnije satrali ko mladoga majmuna. Taman dok sam rješavao ostatke Ito i Shoni klanova Sagara je satrala mene i mog saveznika.
Najbolje od svega mi je to da me je Ito klan iako je imao samo jednu provinciju napadao u prosjeku svaka 4 turna sa preko 1100 ljudi.
__________________
Razbijte mi dobre i pametne
ZeroOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:25   #88
Quote:
ZeroOne kaže: Pogledaj post
Jebiga izgleda da je moto ove igre "Širi se il umri". Ja sam krenuo kampanju igrati sa Shimazu-om da bi me 55 turnova kasnije satrali ko mladoga majmuna. Taman dok sam rješavao ostatke Ito i Shoni klanova Sagara je satrala mene i mog saveznika.
Najbolje od svega mi je to da me je Ito klan iako je imao samo jednu provinciju napadao u prosjeku svaka 4 turna sa preko 1100 ljudi.
ma neznam, al ja sam najviše uživao igralući rome total war, imam ga i sada sa ekspanzijama i modovima instaliranog na kompu i guštam se...trebalo bi izaći nešto slično tome po meni...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:06   #89
Quote:
ZeroOne kaže: Pogledaj post
Jebiga izgleda da je moto ove igre "Širi se il umri". Ja sam krenuo kampanju igrati sa Shimazu-om da bi me 55 turnova kasnije satrali ko mladoga majmuna. Taman dok sam rješavao ostatke Ito i Shoni klanova Sagara je satrala mene i mog saveznika.
Najbolje od svega mi je to da me je Ito klan iako je imao samo jednu provinciju napadao u prosjeku svaka 4 turna sa preko 1100 ljudi.
Kad Ai vara tako da dobiva vojsku badava...gradove uopce ne nadograđuju, niti brane podrucja kak spada, agenti su svi beskorisni, bitke su beskorisne ako nisu opsade (jer cemu unistiti vojsku i izgubiti 300 ljudi ako slijedeci turn AI opet dobije 2000 vojnika )...nemoj slucajno uzimati saveznike, vazale ili nesto slicno jer ce te napasti dok se cijeli Japan okrene protiv tebe i nikakva diplomacija ili nesto slicno ne pomaze...ova igra treba modove strasno.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:11   #90
znaci jos uvijek nisu popravili diplomaciju?


a kak funkcioniraju oni upgrejdovi kaj si sam biras, jel to valja kaj?


sad si upravo instaliravam igru.
najbolja uputa mi je:
10. Install the ali213 patch, its in chinese but you will figure it out
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:17   #91
Pa imas jedan veliki kao talent tree za tvoj klan di biras nove tehnologije, zgrade, formacije, abilitije, bonuse kao u civilizationu..a agenti i generali imaju svoj talent tree di određujes kakvog generala ili agenta hoces imati, di biras skilove dok dobijes lvl s tim likom..to je prilicno dobro napravljeno.
__________________
What can change the nature of a man?

Zadnje uređivanje Spectre : 23.03.2011. at 16:17. Reason: Čemu Quote?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:19   #92
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=436082

ovo je mod tako kad postanete Shogun, odete u minus sa svima negdje oko -50, ali nakon toga vam se odnosi popravljaju za +4, tako da necete biti sa svima u ratu, moci cete imati saveznike, diplomacija ce biti moguca.
mozda ce ovo pomoci
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:03   #93
di mjenjam postavke jezika?
na spanjolskome mi je igra lol,
nis se nemogu snaci.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:25   #94
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
di mjenjam postavke jezika?
na spanjolskome mi je igra lol,
nis se nemogu snaci.
Zajebo si kod instalacije
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 20:26   #95
moze se i ovako slozit:


Go to .../game folder/data/ and change name of local_[your language].pack to local_en.pack and vice versa. For example, if U want it to be in polish, change local_pl.pack to local_en.pack and local_en.pack to local_pl.pack. U will still have voice in mini-films in english, but all important text will be in chosen language. There might be a simpler way, but I didn't find it.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 21:07   #96
Igra je totalno sexy Grafika i ambijent presuper, bas sam se ufurao u japanca, jos malo pa ce mi se oci poceti kositi :-p


Razvijanje tehnologija i likova presuper, u bitkama AI ne radi gluposti (previse :P), bas je odlicno. Ono sto mi se JAKO ne svidja i zbog cega mi igra dobiva veliki minus je ekonomski aspekt AI-a. Ja s 15 provincija i 4 trade posta + par trade ruta imam 2 velike vojske i 2 flote, a AI mi se sece po provinciji do mene s 4 velike vojske unutar svoje 2 provincije. Nema sanse da se to supporta iz te 2 provincije, koje dok zauzmes budu skroz nerazvijene.

Tu mi igra jako gubi bodove, ti se ubijas da balansiras ekonomiju i vojsku, dok AI stvara i supporta jedinice "iz zraka", uopce nema potrebe raditi nesto na razvoju. Nadam se da ce se to moci kroz neke modove rijesiti (isto kao i diplomacija, al to se jos prezivi)...
the wicked is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 22:40   #97
Quote:
the wicked kaže: Pogledaj post
Igra je totalno sexy Grafika i ambijent presuper, bas sam se ufurao u japanca, jos malo pa ce mi se oci poceti kositi :-p


Razvijanje tehnologija i likova presuper, u bitkama AI ne radi gluposti (previse :P), bas je odlicno. Ono sto mi se JAKO ne svidja i zbog cega mi igra dobiva veliki minus je ekonomski aspekt AI-a. Ja s 15 provincija i 4 trade posta + par trade ruta imam 2 velike vojske i 2 flote, a AI mi se sece po provinciji do mene s 4 velike vojske unutar svoje 2 provincije. Nema sanse da se to supporta iz te 2 provincije, koje dok zauzmes budu skroz nerazvijene.

Tu mi igra jako gubi bodove, ti se ubijas da balansiras ekonomiju i vojsku, dok AI stvara i supporta jedinice "iz zraka", uopce nema potrebe raditi nesto na razvoju. Nadam se da ce se to moci kroz neke modove rijesiti (isto kao i diplomacija, al to se jos prezivi)...
slazem se apsolutno! glupo mi je napadat one njihove luke, drvarnice i to kad nema nikakve veze. ono, u prijasnjim total warovima nekome blokiras luku i cestu i ekonomski ga iscrpis i zatim napadnes, ovdje to nema veze. ja imam 20 četa u njihovoj provinciji i unistavam im sve, ali oni i dalje grade vojsku kao da se ništa ne događa.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 22:51   #98
vidim da će se čekati neki patchevi/modovi
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 07:34   #99
izasao Darth mod za Shogun 2

The most important changes:
• Many tweaks in battle mechanics to create more lasting battles and better troop responses.
• Realistic speeds, accelerations, mass and physics for a more realistic battle experience. As a result more battle chaos and charge penetrations are generated.
• Removal of the “laser trails”. In combination with the reduced speeds there is a significant FPS increase.
• Improvements in fatigue levels (troops get tired and rest more dynamically).
• More morale resistance for more intense battles.
• Cavalry is more powerful, can last more in a melee, and can perform lethal charges.
• Reload rate of towers reduced slightly from 4 to 3.
• Projectiles less accurate and less effective against armour and generally are more realistic.
• More dynamic diplomacy attitudes settings.
• Improved auto calculation of battles.
• Removal of the most insane CAI handicaps and in compensation I made the CAI to use better the decision weight system so to develop more and coordinate better the attack/defense (needs testing).
• Trade is more lucrative.
• Tax rate from provinces is increased.
• Units gain experience more rapidly per battle.
• Character experience points per upgrade increased from 2 to 3.
• CAI will recruit less archers than before.
• Food shortages reduced by lowering the food consumption of certain buildings.
• Less tidy formations.
• General command radius increased.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 12:32   #100
Darth Mod je vec updejtan na 1.1, nova verzija ukljucuje micanje onog balona s generala i malo balansiranje promjena.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.