Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 01:34   #1
Ljigavac

Sutra je zadnji dan. Selim se i vraćam se u Hrvatsku.

On je pak u 3. zemlji.

Nije najteža stvar na svijetu, al nije ni fuckin lagano!!! Molila sam ga da me nazove jer nemam kredita. Rekla sam mu da ga volim, a on i njegova fucking paranoja - ko sluša razgovor, ko je kraj tebe..??????
Nema nikog oko mene i on to zna. Molila sam ga da mi kaže da me voli, jer mi treba malo podrške.
Nije mi rekao, rekao je da ne može i spustio slušalicu. I poslao sms

Stvarno si najgora, dno dna. A ovamo s podsmjehom "ljubavi kaži da me voliš, nježno me pitaj nešto". Volim s tobom da se čujem dok razgovaram s tobom. Prestani glumiti i budi ono što jesi. Sutra ujutro rano idem. Čujemo se. Laku noć.

Mislim WTF? Nemam energije da se pakujem i opraštam s ljudima i njemu da nešto glumim. Sve što mi treba je malo podrške. I molila sam ga samo da mi kaže da me voli.

Mislim da me s ovim definitivno otjerao od sebe. Ako nije kraj mene (barem podrškom) sad kada mi treba, da li će ikad će biti? Jel očekujem previše od muškarca? I koji k se događa s njegovim egom da je tako sjeb... ?? Znamo se godinu dana, da je htio mogao je u bilo kojem trenutku otići od mene. I dalje je u kontaktu samnom, zašto???? i ne daje mi ono što mi treba..?? minimum....zašto me uopće onda zove?????????????
holly g is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:39   #2
Quote:
holly g kaže: Pogledaj post
Stvarno si najgora, dno dna. A ovamo s podsmjehom "ljubavi kaži da me voliš, nježno me pitaj nešto". Volim s tobom da se čujem dok razgovaram s tobom. Prestani glumiti i budi ono što jesi. Sutra ujutro rano idem. Čujemo se. Laku noć.
ovako se ne razgovara s osobom koju voliš. katastrofa.
kuriozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:46   #3
Quote:
holly g kaže: Pogledaj post
I dalje je u kontaktu samnom, zašto???? i ne daje mi ono što mi treba..?? minimum
a zašto si ti i dalje u kontaktu s njim ako ti ne daje ono što ti treba tj. daje ti minimum?
Gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:46   #4
ak je meni jasno o cem se ovdje radi
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:53   #5
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ak je meni jasno o cem se ovdje radi


njih dvoje žive u inozemstvu u dvije različite države. izgleda da se radi o ljubavi na daljinu. usput se preko telefona i smsa malo časte. pokretačica teme je momentalno uzrujana i želi se vratiti u hrvatsku. svoju ljubav smatra ljigavcem. to bi bilo to. ukratko.

kuriozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 02:00   #6
Quote:
Gas kaže: Pogledaj post
a zašto si ti i dalje u kontaktu s njim ako ti ne daje ono što ti treba tj. daje ti minimum?
Zato jer nažalost nije sve uvijek crno-bijelo. U nekim stvarima je bio divan, al to se više odnosilo na vrijeme kad smo bili fizički skupa svaki dan. Napravio je neke lijepe stvari za mene i nije da mu baš na čelu piše ljigavac.

Ono što bi htjela od njega je da znam da me voli, da je na mojoj strani i da imam njegovu podršku kad mi treba. Nije mi baš lako preselit se sama natrag u hr, al znam da to mogu i napravit ću to.

Htjela bi da zna što hoće. Ako me ne želi u životu i ako mu nije stalo do toga da me učini sretnom, onda neka ode. Hasta la vista..

MEN!!!!!!! I pitam se zašto nam onda trebaju?? kad mi treba neće biti tu, a kad je sve ok, doći će da me primi za ruku i odvede u šetnju?
holly g is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 02:03   #7
Quote:
kuriozna kaže: Pogledaj post


njih dvoje žive u inozemstvu u dvije različite države. izgleda da se radi o ljubavi na daljinu. usput se preko telefona i smsa malo časte. pokretačica teme je momentalno uzrujana i želi se vratiti u hrvatsku. svoju ljubav smatra ljigavcem. to bi bilo to. ukratko.

Zapravo volim kad netko moje probleme sažme, stvari uvijek izgledaju malo lakše

Ljubav na daljinu traje tek manje od mjesec dana, fizički je bilo puno duže. Nije ni to toliko bitno, samo se pitam koja je ono točno uloga muškarca...????
holly g is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 02:09   #8
i koji su to 'deal breakeri' preko kojih cura ne bi trebala preć..???
holly g is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 03:48   #9
Ja bi volio saslušati i njegovu stranu... uputi ga na forum
Imao sam nedavno sličnu situaciju u kojoj sam se naveliko prosro... i znam da mi nebi nikako bio drago da je sve na tom završilo
__________________
Oš opet pitat glupost...?!
Poindexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:20   #10
Quote:
holly g kaže: Pogledaj post
Zato jer nažalost nije sve uvijek crno-bijelo. U nekim stvarima je bio divan, al to se više odnosilo na vrijeme kad smo bili fizički skupa svaki dan. Napravio je neke lijepe stvari za mene i nije da mu baš na čelu piše ljigavac.

Ono što bi htjela od njega je da znam da me voli, da je na mojoj strani i da imam njegovu podršku kad mi treba. Nije mi baš lako preselit se sama natrag u hr, al znam da to mogu i napravit ću to.

Htjela bi da zna što hoće. Ako me ne želi u životu i ako mu nije stalo do toga da me učini sretnom, onda neka ode. Hasta la vista..

MEN!!!!!!! I pitam se zašto nam onda trebaju?? kad mi treba neće biti tu, a kad je sve ok, doći će da me primi za ruku i odvede u šetnju?
eeeh..znas da na svetu ima raznoraznih zena pa tako ima i raznoraznih muskaraca.tebi je izgleda zapao onaj koji je tezak na recima i izrazavanju osecanja a uz to i mozda za sebe misli da nije dovoljno jak ili dobar da nekome bude podrska, vidjala sam i takve. u svakom slucaju, ne racunaj na njega kao potporu cak ni verbalno i psihicki, uzdaj se u sebe i hrabro napred.to sto ti je nekada jednom ili u vise navrata pruzio nesto lepo..ok ali to mu nije kredit za ostatak zivota.
a kad sve zavrsis i onako, na kraju dana pred pocinak ostanes sama onda zapitaj sebe da li ti zasta, i koliko treba neko takav. videces da ces znati sama sebi da das odgovor na to..
-btw...puno srece ti zelim, samo hrabro..
__________________
..Volim-znaci postojim..:)
lollypop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 13:47   #11
Quote:
lollypop kaže: Pogledaj post
eeeh..znas da na svetu ima raznoraznih zena pa tako ima i raznoraznih muskaraca.tebi je izgleda zapao onaj koji je tezak na recima i izrazavanju osecanja a uz to i mozda za sebe misli da nije dovoljno jak ili dobar da nekome bude podrska, vidjala sam i takve. u svakom slucaju, ne racunaj na njega kao potporu cak ni verbalno i psihicki, uzdaj se u sebe i hrabro napred.to sto ti je nekada jednom ili u vise navrata pruzio nesto lepo..ok ali to mu nije kredit za ostatak zivota.
a kad sve zavrsis i onako, na kraju dana pred pocinak ostanes sama onda zapitaj sebe da li ti zasta, i koliko treba neko takav. videces da ces znati sama sebi da das odgovor na to..
-btw...puno srece ti zelim, samo hrabro..
beautiful, puno hvala na lijepim riječima!!! i nekako se ne čudim puno što dolaze od žene
holly g is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.