Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2005., 23:32   #1
Šumarski fakultet - Zagreb

ej

jel' itko zna kad su upisi na shumarski fakultet u zg-u jer ne mrem nikak nach, na njihovoj stranici taj linkinch ne radi a nigdi drugo i ne pishe a prijatelju mi triba, pod hitno..fala..
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 00:03   #2
Re: Upisi na sumarski fakultet

Quote:
Hedonism_Girl kaže:
ej

jel' itko zna kad su upisi na shumarski fakultet u zg-u jer ne mrem nikak nach, na njihovoj stranici taj linkinch ne radi a nigdi drugo i ne pishe a prijatelju mi triba, pod hitno..fala..
oko 25. bi trebao izaci natjecaj.. pa mislim da ces tek onda saznati...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 11:04   #3
ja sam na sumarstvu al ni ja nemam pojma kad ce bit prijamni.. jebiga..hehe pogledaj 27. u novinama
__________________
Tri milijuna i jedan mrav žive, rade i spavaju
U mravljem gradu,
Ispod veeelike kruške u hladu.
Faaak Am Se is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 11:09   #4
Je li istina da na pejzaznu arhitekturu idu oni koji se ne mogu upisati na obicnu arhitekturu?
__________________
The dinosaur's eloquent lesson is that if some bigness is good, an overabundance of bigness is not necessarily better... by Eric Johnston
izumrli ostatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 17:41   #5
Jel planira netko s foruma na šumarski? Ja sam odlučio pokušati na urbano šumarstvo na jesenskom, piše na njihovoj stranici da je prema neslužbenim rezultatima ostalo još 10 mjesta uz linearno plaćanje. Danas sam nabavio potrebnu literaturu. Pa jel imate onda kakve savjete, korisne informacije? Prijemni je 6. rujna.
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 18:51   #6
firestarter_17:
za prijemni bi ti bilo dobro da si nabavis primjere od prethodnih godina (imaju u referadi) i to malo prodes i naucis, mislim da ti je to pola muke manje! ja sam prije 2 godine bila na prijemnom i mogu reci da je vrlo lagan bio, pogotovo matematika i kemija, neke osnove samo. biologija je imala vecinom botaniku i genetiku ak se ne varam... no naglasavam, bilo je to prije 2 godine
ako te zanima nesto detaljnije u vezi samog smjera i predmeta slobodno se javi, imam iskustva iz prve ruke

btw, izumrli ostatak, na sumarstvu ti nema pejzazne arhitekture.. al imas krajobraznu arhitekturu na agronomiji..
aniaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:26   #7
Hvala ti na pomoći, što se tiče smjera najviše me zanima urbano šumarstvo pa bi mi koristila neka korisna informacija u vezi tog smjera. Brošure sa primjerima pitanja na prijemnom sam nabavio, imam i potrebnu literaturu za učenje, to sam nabavio od frenda koje je upisao šumarstvo ove godine na prvom roku.
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 17:52   #8
odi radije na agronomiju
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 18:39   #9
Mene zanima, jel vi taj studij upisujete jer to tako zelite ili samo zato sto niste uspjeli upisat ono sto ste htjeli u prvom planu?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:29   #10
mislim da se ipak vecina upisuje jer to zeli. naravno da ima i onih koji upisuju tek toliko da vide, jer ne znaju kamo drugdje a zvuci im zanimljivo i sta ja znam iz kojih jos razloga, toga svugdje ima....
zapravo najmanje ima onih koji dolaze na prijemni jer im je ovaj faks rezerva (kao sto to biva sa npr. pmf-om, konkretno znam za biologiju, gdje se crta pomiče za 100tinjak mjesta jer su dotični upisali medicinu, stomatologiju ili sto vec)
ja sam upisala jer sam to htjela, jer me zanimalo, jer mi se cinilo zanimljivo..
aniaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 22:59   #11
...Fax je upisan iz zajebancije....tak da sam i ove godine brucoš..na faxu je jebeno,ekipa je zakon samo kaj se treba od pocetka zanimati..a ne ko neki..ugl...svima ko upisuju zelim srecu...nije teško...heh
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:24   #12
Šumarski fakultet-jel tko upisao(brijem da nema nikog)

jel tko na ovom forumu upisao ili studirao ovaj fax ili ga želi upisati.Nevjerujem da nema nikog............
__________________
jutro je usrana stvar
trenkillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 22:26   #13
Quote:
trenkillo kaže: Pogledaj post
jel tko na ovom forumu upisao ili studirao ovaj fax ili ga želi upisati.Nevjerujem da nema nikog............
aa neman veze sa šumarstvom al za naslov teme
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 14:11   #14
upisala moja prijateljica...
my love is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 17:42   #15
dajte ljudi tko je na sumarskom fakultetu,javite se. pa nisam ja valjda jedini upisao.to mi nekako neštima......
__________________
jutro je usrana stvar
trenkillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:28   #16
jel tko na ovom forumu upisao ili studirao ovaj fax ili ga želi upisati.Nevjerujem da nema nikog...........

frend jedan iz srednje upisao sumarski (urbani sum.)
veli da je ok, ali i meni je nekak okej taj smjer
spajalica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:31   #17
ima malo ljudi ovdje. ja nisam medu njima, doduse, dijelimo dvoriste.... agronomija
NessOfTheLoch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 10:10   #18
ja sam upisala urbano sam koga god da pitam svi su na šumarstvu.
pinky_pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 20:51   #19
Je li to težak faks?
Čula sam da se govori da je prilično zahtjevno...
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 23:07   #20
Quote:
my love kaže: Pogledaj post
upisala moja prijateljica...
također
__________________
-After all this time? -ALWAYS.
condelli5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.