Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 19:18   #21
Quote:
kia pride kaže: Pogledaj post
kako si doso do air alert-a II. Ja bi to probo pa ak funkcionira onda bi se i dodatno potrudio nabavit. Daj par smjernica (vjezbice za prvih 10-tak dana), onako u grubo, da vidim dal se isplati potrudit
Moram naci tu knjizicu, skenirat cu je i poslat link, ima tablica sa brojem serija koje ponavljas kroz 12 tjedana.

Kad se samo sjetim kako sam dosao do nje. Nasao sam reklamu u magazinu SLAM i kad sam vidio da je neki tip iz Srbije poslao zahvalu jer mu je pomoglo, reko, to moram i ja narucit. Nisu valjda izmislili takvog lika za zahvalu. Promjenio kune u dolare i poslo im tako u koverti. Proslo vec mjesec i nesto, ja mislio da nista od toga, da su samo uzeli novce, kad ono stize pismo i Charlotte i knjizica u njoj...
To je bilo jos u srednjoj, kad sam bio lud za kosarkom i dalo mi se vjezbat.
Pomoci ce ti sigurno, nisu to nikakve magicne vjezbe, treba ipak zapet. A koliko ce pomoci... ovisi o tebi
Maj.Tom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:24   #22
Evo sad vidio da ima Air alert III na emule pa mozes tamo skinut kompletni program.
Maj.Tom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:05   #23
Quote:
Maj.Tom kaže: Pogledaj post
Evo sad vidio da ima Air alert III na emule pa mozes tamo skinut kompletni program.
fala na infu, uspio skinut.
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:38   #24
u teretani obvezno radi sve klasicne vjezbe snage(cucnjevi,bench press,mrtva dizanja).
treba ti zamah rukama(cak do 15% skoka ti je tu,pogledaj cartera kak zamahne).predlazem bodybuilding.com,ima ti tamo dobrih programa.
al cuj.najbolji trening za skok je hakl.nema druge.
__________________
Everyone knows...
Fat Boys Don't Fly!
marcvs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:40   #25
Vježbe za veći odraz

Pliometrija stari i Olimpijsko dizanje utega (nabačaj, izbačaj, trzaj, polučučanj - skok, step na sanduk - startna brzina)
A onaj tip kaj je imao 132 cm odraz Earl the goat Manigault. Tip je zakucao 36 puta iza glave za okladu od 50 dolara, zakucao jednom rukom, uhvatio ispod mreže loptu drugom i zakucao opet sve u jednom skoku, skidao novčanice naljepljene žvakom na vrh table (oko 4 metra visine). Ima film o njemu. Zove se Rebound - legenda o Earlu the goat Manigaultu. Glumi ga Don Cheadle. Bio je oko 179 cm visok i oko 50 - 60 kila težak, pa si ti misli koji je to odraz čovječe. Koja je to eksploziva.
Ko da ima raketu umjesto kurca.
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:45   #26
ma trbušnjaci brate i čučnjevi i nema te sile koja će te zaustaviti!
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 18:55   #27

Gle... najviše za skok: Air Alert III (što se sastoji od skakanja na stolac na pod, dizanje na prste, skokovi sa ukočenim koljenima, skokovi iz polučučnja itd.), dizanje utega (nabačaj, izbačaj, čučnjevi sa utezima), obični čučnjevi, skakanje preko užeta, trčanje uz stepenice, trčanje na kratke staze, igranje košarke (odnosno stalno skakati), doma stalno skakti dok ideš od sobe do kuhinje (ja skačem do plafona, i tako dok se ne umorim), Kupiti nekakve uteziće pa staviti na noge i skakati, trčati...

To ti je najefikasnije... ali zabranjeno je bildanje... to te samo usporuje i postaješ trom (u ovo se ne ubraja bench, potisak itd.)
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 01:54   #28
Quote:
lone rider kaže: Pogledaj post
Pliometrija stari i Olimpijsko dizanje utega (nabačaj, izbačaj, trzaj, polučučanj - skok, step na sanduk - startna brzina)
Tako je.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 09:22   #29
Slažem se i ja!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 13:51   #30
Ako nije kasno da se ukljucim u diskusiju, moja formula je sledeca: trbusnjaci, vijaca, "dubinski skokovi" i STEPENICE!
Bajastrasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 21:44   #31
Quote:
Bajastrasni kaže: Pogledaj post
Ako nije kasno da se ukljucim u diskusiju, moja formula je sledeca: trbusnjaci, vijaca, "dubinski skokovi" i STEPENICE!
www.VerticalJumpProgram.ning.com
Tu ti je sve prijavi se i to ti je to ...
__________________
www.VerticalJumpProgram.ning.com
Vježbe za odraz za sve uzraste ...
JESUS28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 12:19   #32
Quote:
Morski vražičko kaže: Pogledaj post
Da ali jel ti poznato da je i bjelac osvojio jedan nba all star dunk event???

I to zakucavanjem sa linije slobodnih bacanja.....
Je
Brent Barry igrač Clippersa, neznam točno ali prije nekih 12-13 godina, baš kako kažeš
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:36   #33
radiš duboki skok i onda kad ideš skočiti svom silom, ali baš svom silom se odgurneš i trzneš.
FunkermaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:45   #34
neće van pomoć puno svakakve te vježbe.sve je to u genima.ne isplati se potrošit lovu,vrime i živce za 2-3cm odraza
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:35   #35
Quote:
no name kaže: Pogledaj post
neće van pomoć puno svakakve te vježbe.sve je to u genima.ne isplati se potrošit lovu,vrime i živce za 2-3cm odraza
Griješiš brate , jako griješiš ja sam napumpao toliko odraza preko svog programa koji sam sam napravio koji uključuje i prehranu i sve to je sve do koliko jako želiš skočit ali mnogi misle da nije moguće jer se ne odmaraju nakon vježbi se treba odmorit
__________________
www.VerticalJumpProgram.ning.com
Vježbe za odraz za sve uzraste ...
JESUS28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:38   #36
Quote:
no name kaže: Pogledaj post
neće van pomoć puno svakakve te vježbe.sve je to u genima.ne isplati se potrošit lovu,vrime i živce za 2-3cm odraza
chosen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:44   #37
Quote:
JESUS28 kaže: Pogledaj post
Griješiš brate , jako griješiš ja sam napumpao toliko odraza preko svog programa koji sam sam napravio koji uključuje i prehranu i sve to je sve do koliko jako želiš skočit ali mnogi misle da nije moguće jer se ne odmaraju nakon vježbi se treba odmorit
sve to stoji ako si atletičar,al ako treniraš bilo koji drugi sport npr košarka bolje je potrošit1-2sata na igralištu šutirajuči nego to
chosen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:07   #38
Quote:
chosen kaže: Pogledaj post
sve to stoji ako si atletičar,al ako treniraš bilo koji drugi sport npr košarka bolje je potrošit1-2sata na igralištu šutirajuči nego to
Tak je, ak si košarkaš bolje je poraditi 1-2 sata na vođenju lopte i šutiranju nego na vježbama odraza.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 17:10   #39
Odraz!!Plinometrija ili utezi?

Što je bolje?
SpeedRider is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 18:46   #40
Ono,mogao si malo to opširnije,tako da bi ti ljudi mogli točnije odgovoriti.A i malo pretraži podforum,već ćeš naći ovakvu temu,znam da je bilo nešto prije godinu-dvije.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.