Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 12:03   #41
možeš raditi razne deserte, lignje, ribu, povrće, meso na saft, umake..ma svašta!ja oduševljena!!!!
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 13:22   #42
i mi je isto imamo vec vise od godinu dana i izvrsna je- mogu toplo preporuciti..mi uglavnom przimo krompirice u njoj- probala sam i cips od tikvica i bio je isto ukusan..
jedino je problem sto moze primiti samo oko 1kg hrane..tako da ponekad treba prviti 2-3 masine pomfrita z aredom - npr ako se ima puno gostiju..
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 11:32   #43
malo recepata za acti fry ako koga veseli

Pileće prsa sa sirom i šunkom

Sastojci:
• 0,5 kg pilećih prsa
• 15 dag sira gaude
• 10 dag šunke
• 1 žličica vegete
• sol po želji
• 1 ActiFry žlica biljnog ulja

Pileća prsa narežite na srednje tanke odreske, posolite ih s obje strane i punite ploškom sira i šunke. Zarolajte i krajeve pričvrstite čačkalicama da što manje sira iscuri tijekom pečenja.
Poslažite zarolane odreske u ActiFry fritezu, posipajte po njima vegetu i ulje te pecite 25 min.


Lignje s tunjevinom i krumpirima

Sastojci:
• 8 lignji
• 160 g tunjevine iz ulja
• 50 dag krumpira
• 50 g krušnih mrvica
• 1 češanj češnjaka
• 2 limuna
• pola žličice suhog peršina
• žlica maslinova ulja
• sol i papar po želji
• 1 ActiFry žlice biljnog ulja


Tunjevinu dobro ocijedite od ulja, zgnječite vilicom i dodajte joj krušne mrvice, sitno sjeckani češnjak, peršin, sol i papar. Izmiješajte sve sastojke u kremasti, ali kompaktni nadjev. Nadjevom punite očišćene i oprane lignje koje ćete uzdužno povezati štapićima za ražnjiće. Krumpire ogulimo, operemo i narežemo na ploške te posolimo.
Punjene lignje poslažemo u ActiFry fritezu i na njih posložimo krumpire i zalijemo biljnim uljem. Pečemo 30-35 min.

Lignje odvojimo od krumpira i zalijemo s maslinovim uljem i limunovim sokom. Začinjene lignje poslužimo uz krumpire.
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 20:12   #44
Kako vam pomfri sa jednom žlicom ulja ispadne kao da je pržen u dubokom ulju? Isto tako pohano meso? Jel to u konačnici ima okus prženog ili pečenog? Kako u njoj pripremate i ribu i poslije sve ostalo, zar se ne uvuče miris ribe? Hvala!
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 11:49   #45
prvo, ima prženog ali bez one teške masnoće, možda je to okus pečenog, ne znam teško mi je to razlokovati dakle zagrizeš pomfrit i ne osjetiš ulje, osjetiš krumpir
pohano meso, ista stvar, ne osjetiš ulje, jer ulja nema, ne znam jesi li ikada probala pohati bez ulja u pećnici? ja jesam, poslagala na masni papir, uključila pećnicu i čekala, čekala, čekala...ok ali dugoo traje, ovdje pak ne a dobiješ pohani odrezak ali da se kada ga režeš ne cijedi ulje iz njega


što se tiče miješanja okusa, nema ih, to je super stvar kod ove friteze, naime unutrašnjost je posuda od neprianjajućeg sloja (isti kao kod Tefalovih tava), dakle niš se ne primi, kada si gotov, izvadiš posudu i staviš je u suđericu i miran si..ili opereš ručno naravno
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 12:54   #46
joj, ubice me muz kad mu ovo spomenem. svidja mi se sta pisete
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:57   #47
A jesu mrvice na mesu i krumpir hrskavi?
Ja inače imam jednu tefalku samo za ribu, jednu samo za palačinke, a ostale za meso i povrće...nekako uvijek nanjušim miris ribe bez obzira kaj ih perem u suđerici.
Ovo me fakat zagrijalo...nije mala lova, ali mi se čini dobar ulog.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:12   #48
krumpirići izvana hrskavi a unutra mekani...ako meso ostaviš dulje, također dobiješ hrskave mrvice
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 13:49   #49
Jel se može povući paralela s onom turno infracrvenom pećnicom što prodaju na TV prodaji?
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 16:17   #50
ne znam kak radi ta pećnica, niti sam ju vidla, niti probala pa nemrem ništa reći
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 20:13   #51
Ja sam to čudo tehnike dobila kao vjenčani pokloni izgleda odlično - baš je strpala u prelilicu-sutra probavam :-))))
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 10:31   #52
Ovo se cini savrsenim
Sad pocinjem razmisljat da kupim.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 13:06   #53
Kupila sam je jučer i isprobala sinoć. Pofrigala pomfrit. Ne stane puno,max. kilo ali ispali su izvana krckavi a iznutra meki. Knjiga recepata koju sam dobila uz nju mi je na svim jezicima osim na hrvatskom tako da ću početi sama lagano eksperimentirati.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:16   #54
Jesi ga radila klasično u puno ulja ili samo žličicom?
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 16:06   #55
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
Kupila sam je jučer i isprobala sinoć. Pofrigala pomfrit. Ne stane puno,max. kilo ali ispali su izvana krckavi a iznutra meki. Knjiga recepata koju sam dobila uz nju mi je na svim jezicima osim na hrvatskom tako da ću početi sama lagano eksperimentirati.
Trebao bi biti kupon uz nju uz koji dobiješ kuharicu na hrvatskom-dobro pogledaj - ja svoj šaljem sutra
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 08:03   #56
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Trebao bi biti kupon uz nju uz koji dobiješ kuharicu na hrvatskom-dobro pogledaj - ja svoj šaljem sutra
Nema ga,ajde kad dobiješ kuharicu na hrv.javi mi,pa da mi iskopiraš ako nije problem
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 08:04   #57
Quote:
Happy_Day kaže: Pogledaj post
Jesi ga radila klasično u puno ulja ili samo žličicom?
samo žličica,i meni je bio super,nije se topio u ulju.samo da mi je kuharica na hrv.da vidim što ova friteza sve može
__________________
MOJ ALBUM

Zadnje uređivanje Jolanda : 02.10.2009. at 09:09.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:09   #58
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
Nema ga,ajde kad dobiješ kuharicu na hrv.javi mi,pa da mi iskopiraš ako nije problem
Nebude problem...čim dobim javim se tu...
Pitanjce - kad pohate meso u njoj, ne razdrobe se mrvice i ne spadnu zbog lopatice???Nisam probala još pa me zanima
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:10   #59
da ne usfali, evo nekoliko receptića za acti fry, našla na netu
Pekarski krumpir
Porcije: 4
Priprema: 25 min
Kuhanje: 35 min

Sastojci:
• 80 dag krumpira
• 10 dag crvenog luka
• 5 dag dimljene slanine
• 30 dag pučke kobasice
• 2 žličice vegete
• sol po želji
• 1 ActiFry žlice biljnog ulja

Priprema:
1. Krumpir ogulimo, operemo i izrežemo na ploške. Crveni luk ogulimo i izrežemo na polumjesece. Dimljenu slaninu izrežemo na kockice, a pučku kobasicu na kolutiće. Sve izmiješamo u jednoj posudi zajedno sa solju i vegetom.

2. Pripremljene sastojke uspemo u ActiFry fritezu i ravnomjerno ih prelijemo uljem. Pečemo ih 35 min međutim nakon 20 min otvorimo fritezu i žlicom promiješamo sadržaj. Zatvorimo i pečemo još 15 min.


Piletina s pršutom i sirom
Porcije: 4
Priprema: 30 min
Kuhanje: 25 min

Sastojci:
• 1 kg pilećih bataka
• 15 dag pršuta
• 10 dag sira
• soli po želji
• 1 žličica vegete
• 1 ActiFry žlice biljnog ulja

Priprema:
1. Pileće batake operemo, zgulimo im kožu i meso odvojimo od kosti u jednom komadu. Meso od bataka posolimo, na njega smjestimo jednu fetu sira, zarolamo i obavijemo fetom pršuta te sve zatvorimo čačkalicama.

2. Pripremljene zamotuljke rasporedimo u ActiFry fritezu, pospemo vegetom i zalijemo žlicom ulja. Pečemo 25 min.

3. Poslužimo toplo.
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:11   #60
Teleći kotleti

• 1 kg telećih kotleta
• 40 dag krumpira
• 10 dag crvenog luka
• 2 žlice vegete
• 1 grančica ružmarina
• soli po želji
• 1 mala žlica mažurana
• 1 dl biljnog ulja
• 1 ½ ActiFry žlice biljnog ulja
• senf

1.Teleće kotlete operite i odvojite kost od mesa. Posložite ih u posudu, posolite, pospite vegetom, popaprite i namažite senfom. Sve zalijte s 1 dl biljnog ulja. Pustite da se marinira 30 min. U međuvremenu krumpire očistite, operite i narežite na četvrtine te posolite. Crveni luk očistite i narežite na polumjesece.

2.Kotlete posložite u ActiFry fritezu i na njih ravnomjerno raspodijelite krumpire i luk, zalijte ih uljem, pospite mažuranom i stavite ružmarina te pecite 45 min.
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.