Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2013., 19:58   #1
Azijski dućan, Zagreb

Obzirom da nam uvijek manjka azijskih namirnica, mislim da bi bilo dobro imati otvorenu temu, da se ne pogubi po ostalima.
U Zg na Peščenici je otvoren Asian cash&carry, ima poprilično veliki izbor (bar se meni čini), po skroz ok cijenama. Usluga je super, ja nisam imala keša (što sam skužila tek kad sam otvorila novčanik ) i čovjek mi je dao rižin ocat da ga nosim i platim drugi puta kad dođem . Vlasnik je naš čovjek a žena mu je tajlanđanka, tako da pretpostavljam da imaju ok uporabljivu ponudu.
Adresa Ivanićgradska 33, na fejsu https://www.facebook.com/AsianCashAndCarry?fref=ts.

Bilo bi lijepo kad bi opstali, tako da, kome treba - navalite .
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 21:02   #2
bilo u jutarnjem, odlično!

treba podržati takve dućane kupovinom, da nam ne nestanu!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 00:20   #3
jel ima i svježih začina - trebam korijen galangala i limunsku travu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 00:36   #4
Ovo im je domena email adrese, pa pogledajte katalog:
http://www.eal.hr/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 01:29   #5
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel ima i svježih začina - trebam korijen galangala i limunsku travu...
probaj pitat na dani telefon.

nisam još bio al se isplati otić pogledat taman i ako ćemo samo kupit papadame i mango čatni koji u konzumu dođu 82 kune a tu 46.

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
https://www.facebook.com/media/set/?...8487879&type=1

Zadnje uređivanje ursamajor : 04.12.2013. at 01:50.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 01:51   #6
nije mi jasno zašto trgovine, restorani i sl. ne mogu otvoriti normalnu web stranicu, već imaju samo taj facebook, kojemu mogu pristupiti samo oni koji tamo imaju račun...nema smisla...kad i gdje je nestao normalni web
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 07:34   #7
Web treba napraviti i platiti. Sto i nije neki problem. Problem je odrzavanje stranice. Izmjene artikala i cijena. A za to treba znanja i vremena. Vjerujem da ce i na tome poraditi.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 09:27   #8
Mislim da nema svježe, već zamrznute limunske trave..
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 14:07   #9
uuuuh, ovo je odlican info
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 14:46   #10
bio danas i samo mogu reći

sve što sam trebao su imali i to stvari koje sam mislio da ziher neće imati!
cijene 30% jeftinije nego drugdje, izbor velik, ma sve super!

ima i lemongrassa zaleđenog i čak sam kupio listove limete kojih nigdje nema.

moj najdraži dućan od sad pa na dalje!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:25   #11
sad sam malo gledala ponudu na fejsu, sto im stoji pod fotkama...ako sve ovo imaju u ducanu, ovo je fenomenalno ....mora se organizirati posjet ducanu ovih dana :-)
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 19:01   #12
Bila u ducanu s prijateljicom...napokon dobra i siroka ponuda proizvoda za tu vrstu kuhinje, u usporedbi s onim sto smo imali do sada ... cijene su za neke artikle cak i nize 15-20% nego li stoji na fejsu, sto je bilo dodatno ugodno iznenadjenje.... kupile smo vise stvari i sad slijedi isprobavanje i uzivancija :-)

Placa se samo gotovinom, nadopunjavat ce ponudu.... moja preporuka za sve koje ovakav tip ducana zanima.
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 19:51   #13
bila sam i ja danas tamo....imaju stvarno široku ponudu...kupila kokos mlijeko i smrznute galangal, limunsku travu, lišće limete i chilli papricicu...što dosad nisam nigdje drugdje našla, uvijek samo sušeno ili u prahu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 22:35   #14
Bio večeras i kupio Seafood chilli sauce i još jedan umak... od šljiva
oboje ću ukombinirati u posudice i u njih dipati nešto riblje (ribu ili neke morske plodove) prvom prilikom kad za to ulovim vremena i volje
uzeo sam još i jedan oveći soja sos (svijetliji od... khm... tamnijeg)


rekao bih da nemaju puno kupaca (moj dojam), zato molim da oni koji podržavaju scenu i žele da dućan preživi dođu i kupe štogod (ima odličnih stvari, brdo razne riže od jasminove nadalje, odličan izbor, širi nego drugdje), a neke cijene (koje sam ulovio) proizvoda su itekako pristojne.
Nemojte čekati da propadne za koji mjesec kao što je propao onaj ruski u Staroj Vlaškoj i da onda bude kmekme
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 22:48   #15
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Bio večeras i kupio Seafood chilli sauce i još jedan umak... od šljiva
oboje ću ukombinirati u posudice i u njih dipati nešto riblje (ribu ili neke morske plodove) prvom prilikom kad za to ulovim vremena i volje
uzeo sam još i jedan oveći soja sos (svijetliji od... khm... tamnijeg)


rekao bih da nemaju puno kupaca (moj dojam), zato molim da oni koji podržavaju scenu i žele da dućan preživi dođu i kupe štogod (ima odličnih stvari, brdo razne riže od jasminove nadalje, odličan izbor, širi nego drugdje), a neke cijene (koje sam ulovio) proizvoda su itekako pristojne.
Nemojte čekati da propadne za koji mjesec kao što je propao onaj ruski u Staroj Vlaškoj i da onda bude kmekme
oni su već dugo na tržištu i do sad su radili samo veleprodaju, te su odlučili otvoriti i maloprodaju! rekli su mi da im ide dobro i da je veleprodaja porasla u zadnjih par godina. Mislim da se neće tako brzo zatvoriti, takvi dućani se poćinju isplačivati kroz par godina, možda im više služi kao reklama!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 23:13   #16
Ja sam kupila punu vreću stvari tamo. Za istaknuti su svježe zamrznute čili papričice drito s Tajlanda i jasmin rice, a kupila sam još i kurkumu, garam masalu i tako te stvari...
Pitala me teta želim li još nešto i da nek si malo pogledam, veli. Da, može po jedno od svega, rekoh.

Dobri su. Bum navratila opet. Moj je curry od sad stoput bolji!
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 14:38   #17
kad budem u zg obavezno prođem vidjeti.volim takve egzotične stvari
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 19:10   #18
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
uzeo sam još i jedan oveći soja sos (svijetliji od... khm... tamnijeg)
Ajme
Uzeo sam i ja neki dan isto taj tamni soja sos tamo. Staklena boca. Nadam se da to nisu one boce od 750ml od po 20ak kuna. Rekao sam ajde da probam, nije bilo skupo ali okus je presmrdljiv, kao da je sos zagorio. Sad ne znam što ću s njim, a ne da mi ga se bacati. I male količine promjene okus hrane Katastrofa.

Inače, miso pasta jeftina. Okus neloš no kvaliteta upitna.
Začini ok cijene i kvaliteta. Samo mali izbor. Već sam ih negdje vani bio kupovao (tu robnu marku), bili su jeftiniji.
Žena mi pokušala uvaliti lošu wok tavu...neki aluminij, lagana ko perce. Kome treba, cijena je oko 80kn što je ok, ali trebalo bi je isprobati pa da se ne kupuje jeftinjak koji će tavoriti sa strane.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 23:39   #19
dragi forunaši jel neko vrpao po zamrzivaču imade li smrznuta durijana?
fala lipa : smrdi : : smrdi : o kako smrdi
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 16:29   #20
Otišla sam i ja danas dati im podršku. Kupila sam nakakav Ketjap Kental soja sos (žena me uvjeravala da nema veze s kečapom )

Nisam još probala ali sad kad gledam bočicu, malo mi se smučilo od silnih E-ova (E150c, E407, E412, E466, E330, E211 ) Je li normalno da jedan umak sadržava toliko bojila, regulatora kiselosti i konzervansa? Meni se ipak čini da se radi o inferiornoj robi.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.