Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2005., 01:25   #261
Zanimljiv link

http://www.snp-miletic.org.yu/module...p=getit&lid=48
 
Old 26.07.2005., 04:08   #262
zasto

rata

pa na pivo i cevape i podijeli posteno i mirna bosna i H....
shani is offline  
Old 26.07.2005., 05:18   #263
Muslimani unistavaju RS na druge nacine. Oruzje ne pije vise vode. Kasnije cemo pocet naseljavati bracu iz Pakistana i Irana...oko par miliona za pocetak na potezu Zenica-Tuzla...a posto se cigani slabo razmnozavaju....nastavak znate. Ipak nas je 1.3 milijarde i uskoro ce nas biti vise od Kineza a cigana je samop 5-6 miliona i krepaju polagano.
 
Old 26.07.2005., 05:19   #264
Kad Bin Laden sredi Zapad...ostavit ce cigane nama za meze. Mezit cemo polahko i sa mnogo salate.
 
Old 26.07.2005., 06:43   #265
Quote:
Alkas 2 kaže:
Kad Bin Laden sredi Zapad...ostavit ce cigane nama za meze. Mezit cemo polahko i sa mnogo salate.
Talibane nemoj puno srat
jer ćeš Amere natovarit na vrat!
Kad ti budu gaće pune
utvrdit će oni lako
čiji si ti brajko?
Dal si iz potaje prvokator D''ujo'',
il tek obično cvjeće Mujo
BGD is offline  
Old 26.07.2005., 07:08   #266
Quote:
BGD kaže:
Talibane nemoj puno srat
jer ćeš Amere natovarit na vrat!
Kad ti budu gaće pune
utvrdit će oni lako
čiji si ti brajko?
Dal si iz potaje prvokator D''ujo'',
il tek obično cvjeće Mujo
Strasno se bojimo svega i svakoga. Nego ciganine....suti i cekaj kad cu te udariti nogom u jaja. Vrijeme vasih ofanziva po nama je zauvjek proslo.
Sad suti i gledaj gdje cemo vas razvaliti i kad.
Sinko....sta mislis sta se prica po onim silnim dzamijama u BiH?
Nadrkavaju nas na Prijedor i Banja Luku...eto sta.
Sjedi i cekaj!
 
Old 09.04.2006., 12:16   #267
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Eh sad, pa cime su se neki dijelovi Bosne obranili nego tim oruzjem ogranicene korisnosti

Inkvi, ja mislim da bi doslo i vise od 50.000 dobrovoljaca iz Srbije. Istina je da nema vise Slobodana, cetnistvo je u Srbiji jace nego ikada, oni su nabrijani do daske. Ionako vole da ratuju


dobrovoljci? evo neshto i o njima :
od moje drugarice stric je bio Arkanov "dobrovoljac" tako shto su mu u pola nocji upali na gajbu sa mitraljezima i obavestili ga da je 'dobrovoljac'...
tako da pliz...glupe komentare zadrzi za sebe..
GospodjicaEn is offline  
Old 09.04.2006., 19:46   #268
Quote:
Dinko Metalac kaže:
"Beli orlovi" su gotovo pola godine terorisali Grbavicu. Moj bivsi susjed kaze da su imali stab u zgradi u kojoj je on stanovao. "Beli orlovi" su paravojna formacija iz Srbije.
Bio je i jedan orkestar u Vukovaru koji se zvao Beli orlovi. Svirao je narodnjake. Koji je to teror bio.
Nego… reci ti nama kako to da si se registrovao da nam svima kažeš to što si rekao nekoliko postova prije… a registrovao si se još maju prošle godine. Da nisi možda nečiji rezervni nick?
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Old 09.04.2006., 19:47   #269
Quote:
Dinko Metalac kaže:
Nauci ti da se naziv "Hrvat" u BIH koristi za KATOLIKE.....Zar to nije religijska pripadnost?
Ajde ti meni kao religijskog laika prosvijetli i reci kako to može biti hrvatska religija?
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Old 10.04.2006., 23:58   #270
Alkas a kada ste vi izmisljeni majke ti? jos ce mi poturica polovnjak pricati o naciji? I sta kazes nadrkavaju vas na Banja Luku? Pa kad cete da svrsite? Hehe smesan si. Pokri se po usima i priznaj- da najvise smo stradali. Da dobili smo po djani. Da necemo vise-jer dobicete ponovo genicilin iz srpske apoteke
 
Old 11.04.2006., 08:07   #271
Quote:
Inkvizitor kaže:
i plus uvijek 50 000 dobrovoljaca iz Srbije.
Prisutan.
Za dom spremni
Levak is offline  
Old 13.04.2006., 22:49   #272
Papci

vi ili ste glup ko kurcevi, ilnemate pojma o tome sta je rat...jebem vas glupe, vi retardi...

vi ste prvi koji hvataju maglu kada se narodi povampire...jer vi ste babini sinovi jebali vas oni...picka vam materina fasisticka....papci procitajte nesto drugo a ne samo ono sto sami pisete...
 
Old 13.04.2006., 23:00   #273
Quote:
GospodjicaEn kaže:
dobrovoljci? evo neshto i o njima :
od moje drugarice stric je bio Arkanov "dobrovoljac" tako shto su mu u pola nocji upali na gajbu sa mitraljezima i obavestili ga da je 'dobrovoljac'...
tako da pliz...glupe komentare zadrzi za sebe..
Ne lupaj En molim te,znas i sama da to nije istina!Kako Arkan nije dosao po mene?!
__________________
SAMO VAS GLEDAM
Milojkovic is offline  
Old 14.04.2006., 19:01   #274
samo polahko..bice ona unistena nemoj biti tako samouvjeren
AlBundy02 is offline  
Old 14.04.2006., 22:35   #275
Quote:
AlBundy02 kaže:
samo polahko..bice ona unistena nemoj biti tako samouvjeren
Samo se ti veseli.....
__________________
SAMO VAS GLEDAM
Milojkovic is offline  
Old 14.04.2006., 23:44   #276
Quote:
AlBundy02 kaže:
samo polahko..bice ona unistena nemoj biti tako samouvjeren
he he he
Da nisi ti malo samouvjeren?
Serbien is offline  
Old 14.04.2006., 23:56   #277
Quote:
Serbien kaže:
he he he
Da nisi ti malo samouvjeren?
jok ja..ti si
AlBundy02 is offline  
Old 16.04.2006., 16:10   #278
Quote:
Dinko Metalac kaže:
Pa nisu bili ni Hrvati, jer to je ista ona dinastija koju je poceo ban Kulin, nastavili Matej Ninoslav i Stjepan I i II. Zar ne znas da je 1202. godine umalo pokrenut krizarski rat na Bosnu i crkvu bosansku? A ja koliko znam Hrvati su katolici. Ne bi se valjda medjusobno poubijali. Da li znas da se nijedan bosanski franjevac ne izjasnjava kao Hrvat? Navrati do Fojnice i pitaj ih o tome...
otaj križarski rat su htijeli pokrenut mađari i bio im je izgovor da zaposjednu bosnu ponosnu! crkvu bosansku su lažno optuživali da je heretička kako bi je mogli uništit, a radilo se o krščanskoj crkvi koja nije priznaval ni vatikan ni carigrad, kao danas engleska crkva npr.; a danas te iste optužbe koriste radikalni muslimani kako bi dokazali da bosna nije bila krščanska! a sljedbenici crkve bosanske nazivali se sami krstjani! kasnije su, po dolasku franjevaca, u bosni prevladali katolici.
taj argument da oni nisu bili hrvati je smijesan! kako nisu kad isti jezik, čak isti dijalekt (ikavica,ijekavica), ista kultura, isto društveno uređenje, ista civilizacijska pripadnost...u bosni i hrvatskoj u srednjem vijeku? to je isto kao da kažeš da nisu bili slovenci u kranjskoj isti narod kao slovenci u štajerskoj ili koruškoj. hrvatska, slavonija, dalmacija, bosna, dubrovnik imali su u srednjem vijeku etnički srodno stanovništvo.
i fratri u fojnici su naravno, hrvati.
divizija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.