Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2011., 16:12   #121
1. u setings modema ukloni zaporku sa WiFi,
2. spoji se sa svojim iPad2, na svoju mrežu,
3. u postavkama modema vrati natrag zaporku,
4. ponovno se sa iPad2 spoji preko WiFi - upisati zaporku...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 20:51   #122
probao, nista

maknuo pass, spojio se na wifi, opet stavio pass, trazilo me u settings kad sam kliknuo na mrezu da ga upisem i nema promjene - cannot open the page ebcause it is not connected to internet
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 21:02   #123
...dakle, shvatio si da namaš problem sa iPad2, nego sa ruterom...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 23:42   #124
znam da je mozda glupo pitanje ali dali se mediji(pjesme i filmovi) mogu prebacivati sa PC-a na ipad 2 ili se sve mora kupiti direktno sa itunesa?
-Domagoj- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 09:16   #125
Pozdrav svima, molim pomoc... Neke stranice je nemoguce otvoriti jer nemam instaliran npr. Adobe flash player...
A kad sam ga pokusala skinuti, kaze da nije za ipad2 .... Sto skinuti i kako umjesto adoba?!
Hvala
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 09:45   #126
Pozdrav svima!

Uskoro bih trebao dobiti iPad2 16Gb, ne znam tocno jel sa 3G ili bez, ali ja nemam pojma za sto koristiti to cudo.

Jel se isplati to imati, za sto koristite? Ili mi je mozda najbolje da ga frknem? (prodam op.a.)
__________________
Uvijek sam dobre volje... Osim kad nisam...
Noghri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 21:36   #127
Meni je to savršen uređaj i ja nebi mogao bez njega. Iako radim na Macu, ne prođe dan da ne radim i na iPadu, nosim ga sa sobom, koristim ga za čitanje na kavi, za stripove, internet, mailove, igranje, knjige (čitaj: časopise), uglavnom za sve. Čak sam i kupio Fruity Loops program i na njemu radim glazbu.

Čudo od uređaja, ja ga nebi mijenjao za ništa osim za iPad 3. Što će i 99% biti tako
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 22:17   #128
ipad 2

moje pitanje je dali se ne ipad 2 mogu obavljati pozivi znači dali se u njega ubacuje sim kartica ili ima nekaj drugo
hajdukovac 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 22:27   #129
Pozivi mogu samo ako je jailbreakan i ako je 3G model (zbog modema).
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:20   #130
Kupih iPad 2 pa sada gledam sto kupiti da ga zastitim od klinaca kojima ce sigurno pasti 67747puta. Kaj predlazete i gdje kupiti?

Hvala
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 18:38   #131
Ako ce klincima doista padati onda neko od robusnih kucista koja nisu nimalo jeftina, ali nema druge jeftinije solucije.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 13:26   #132
da li je netko probao jailbreak na 4.3.5? vidim na netu da postoji ali nije 100% siguran, tj. da postoji mogucnost da ne radi sve kako treba..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 18:35   #133
@digitall- 4.3.5 ti ima problem sa bootom za sada
@powerplay pa kupi onda htc
D.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 12:09   #134
jel neko zna kako na ovom smecu od ipada skidati torente?!
jucer sam poludio, satima sam isprobavao sve sa cydie, pola uopce ne radi, neki se pokrenu pa stanu, probao nekoliko pluginova na safari, jedan od njih je i kao htio krenuti ali je odma javio neki error..
i tak..

na androidu, sybianu, windowsmo i svim ostalima normalno instaliras neki torrnet klijent i gotovo.. a s ovim za svaku sitnicu neke komplikacije..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 14:36   #135
Nisam imao pojma da je to uopće moguće. A i zašto skidati na iPadu? Zar nije bolje na komu?
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 14:42   #136
pa zato sto mi ne treba pc zujati pored uha cijelu noc, on je necujan, ima dovoljno mjesta za skidanje i baterija izdrazi cijelu noc.. zasto ne skidati na njega? da barem bude od neke koristi..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 16:25   #137
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
jel neko zna kako na ovom smecu od ipada skidati torente?!
...a zašto si onda napisao kako je iPad smeće..?
...nemam iPad da te mogu uputiti na koji češ način rješiti svoj problem, ali znam da se to može...
...dakle, sa Cydia-e si najvrloVjerovatnije instalirao pogrešan tweak sa krivog Source-a...
...bilo bi dobro da imaš uvid na portale i forume koji su specijalicirani za iUređaje,
pa tamo na miru i skoncentrirano pročitati sve na temama o torrentima...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 08:45   #138
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...a zašto si onda napisao kako je iPad smeće..?
...nemam iPad da te mogu uputiti na koji češ način rješiti svoj problem, ali znam da se to može...
...dakle, sa Cydia-e si najvrloVjerovatnije instalirao pogrešan tweak sa krivog Source-a...
...bilo bi dobro da imaš uvid na portale i forume koji su specijalicirani za iUređaje,
pa tamo na miru i skoncentrirano pročitati sve na temama o torrentima...
a dobro krivo sam se izrazio, mislio sam reci da iOs smece (sad cu sigurno od dezurnih jabucara dobit predavanja kako je ios savrsenstvo i sl. iako ja na njemu ne vidim niti jednu prednost, samo nedostatke..) zbog svih tih silnih ogranicenja koje te vracaju u 17. stoljece, na svim drugim platformama normalno instaliras sta ti padne napamet da ti taj uredaj moze i posluziti za nesto a ovdje jaibreak, pa proucavanje 3 dana, pa pokusavanje 3 dana jer pola tweakova ne radi s novijim firmwareom, pa gubljenja zivaca tjedan dana.. i onda kad sve fino nastimas, onda izade novi firmware i ajmo sve ponovo..

a portala i foruma neznam ni koliko sam procitao i sve sto sam pronasao je uglavnom radilo do nekog firmwarea, ili radi na iphone a na ipadu ne.. cak mi je i proradilo s jednim downloaderom ali je dosao je jednog dijela i stao..
sami ipad je ok komad hardvera s losom rezolucijom ekrana (slika je zrnata) i to je to..
vjerojatno ide na prodaju ili poklon
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 11:06   #139
i da ne bude samo da govorim lose, evo i par pozitivnih stvari a to su opcenito brzina rada i veliki izbor kvalitetnih aplikacija..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 13:16   #140
Ako ti doista treba par tjedana (kako tvrdis) da polovis sve konce oko krajnje trivijalnog JB na iPadu2, onda definitivno nije problem u njemu.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.