Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2008., 18:12   #1
Zaštitna ogradica na stepenicama

budući da imam dosta nezgodne stepenice (slobodne sa strana) u stanu (etažni), već me strah kako će bit kad beba prohoda. čula sam za zaštitne ogradice koje se montiraju na njih, ali nisam ih kod nikoga vidjela pa ne znam kako to funkcionira i kako izgleda. ima li koja od vas takvo nešto? koliko košta otprilike? merci
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 18:29   #2
ovaj tj. na akciji u lidlu za cca 150 kn.inače iste takve u tl za 599
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 20:50   #3
vjerojatno nisu baš iste, čim je tako velika razlika u cijeni..., morat ću malo prošvrljat po dućanima. imamo doduše još vremena, tek je počela sjedit, no nek bude spremno
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 21:36   #4
http://www.superbaby.org/forum/viewtopic.php?p=96171

http://www.chicco.hr/ProductDetails/...ty-gate.wshtml
Chicco ogradica brani pristup djeci određenim prostorijama unutar doma. Preporuča se postavljanje ogradice na vrata ili prema stepenicama.

Samo to sam nashla.....makar znam puno ljudova koji ih imaju! Mogu pitat ak ne nadjesh!

Zadnje uređivanje PiaLolla : 29.02.2008. at 22:22.
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 22:12   #5
Mi smo ogradu napravili sami. U kući su polukatovi, stepenica kao u priči. Izmjerio sam ( deda i ja ) tako da paše na sve stepenice, iskonstruirao, otišao u pevec i kupio drvenene letvice. Na poslu sam, sutra pošaljem slike. Problem su ti samo stepenice koje idu dolje. Na onima koje vode gore uhvatiš dijete na prvoj, drugoj stepenici
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 22:17   #6
evo ove u Lidlu
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 22:25   #7
i mi smo sami napravili i stavili ju na ulaz na galeriju,poslužila je svrsi a jednostavna za napraviti
meri79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 00:39   #8
u Bauhausu 160 kn...niš posebno al služi svrsi...slična ovoj iz Lidla al boje bukva i trešnja
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 00:39   #9
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
Mi smo ogradu napravili sami. U kući su polukatovi, stepenica kao u priči. Izmjerio sam ( deda i ja ) tako da paše na sve stepenice, iskonstruirao, otišao u pevec i kupio drvenene letvice. Na poslu sam, sutra pošaljem slike. Problem su ti samo stepenice koje idu dolje. Na onima koje vode gore uhvatiš dijete na prvoj, drugoj stepenici
, da za ove prema gore bih lako
nismo baš "sam svoj majstor ljudi" tako da je kupnja vjerojatnija opcija. ebvent. ako nađem dobrog majstora...
pošaljite slike ako imate, merci
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 12:59   #10
mji smo kupili prije 10 dana drvenu u IKei po b35 eura i vigrasice su fantasticne...5 puta bolje od ovioh koje se nude kid nas po katastrofalnim cijenama
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 14:29   #11
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
vjerojatno nisu baš iste, čim je tako velika razlika u cijeni..., morat ću malo prošvrljat po dućanima. imamo doduše još vremena, tek je počela sjedit, no nek bude spremno
ista marka, ista ogradica...
samo što TL bezobrazno dere kao i na mnogim drugim stvarima
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 00:17   #12
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 00:18   #13
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 00:19   #14
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 09:20   #15
A PROZORI?

kako ste zaštitili prozore?

kakvu improvizaciju napravit i zaštitit prozore?
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:33   #16
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
budući da imam dosta nezgodne stepenice (slobodne sa strana) u stanu (etažni), već me strah kako će bit kad beba prohoda. čula sam za zaštitne ogradice koje se montiraju na njih, ali nisam ih kod nikoga vidjela pa ne znam kako to funkcionira i kako izgleda. ima li koja od vas takvo nešto? koliko košta otprilike? merci
Mi smo je dali napraviti. Kostala nas je 150 kn, 100% je sigurna i bas ju je lijepo vidjeti. Napravljena je u stilu i boji sa ostalom stolarijom i bas je o.k. Sliknuti cu pa stavim da vidis.
amiha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:47   #17
hvala na fotkama, malo ćemo još prošvrljat pa ćemo nać valjda najbolje rješenje.
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 13:18   #18
Absoluta, na koji način mislis na zastitu prozora? Ja sam imala problem sa prozorima jer sam se bojala da ih sam ne otvori, ako na to mislis, imas u Bauhausu za kupiti kvake s kljucicem koje mozes staviti na svaki prozor. Koliko se sjecam, mislim da su nekih 50-60kn i meni je to savrsena stvar. To sam stavila na sve prozore i balkonska vrata na njihovim sobama.
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:06   #19
Quote:
Hello_Kitty kaže: Pogledaj post
Absoluta, na koji način mislis na zastitu prozora? Ja sam imala problem sa prozorima jer sam se bojala da ih sam ne otvori, ako na to mislis, imas u Bauhausu za kupiti kvake s kljucicem koje mozes staviti na svaki prozor. Koliko se sjecam, mislim da su nekih 50-60kn i meni je to savrsena stvar. To sam stavila na sve prozore i balkonska vrata na njihovim sobama.
O, Bože konačno netko

samo mi reci jel se to šarafi na prozore ili priljepi?
imam aluminijske prozore
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:03   #20
Napisala sam post pa mi je nestao
Ne znam za alu prozore ali mislim da nema problema jer isto imaju te "kvake" sa dva sarafica. Odsarafis postojecu i namontiras tu sa kljucicem. Uz svaku "kvaku" dobijes dva kljucica ali su u biti ti kljucici isti za sve bravice. Super stvar je sto mozes zaključati prozor i kada je odskrinut prema gore.
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.