Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 21:59   #1
Čovjek u šumi

Pozdrav,

Neznam koga da pitam, živim u dosta zatvorenoj sredini (Lika, figure it yourself ) pa da to spomenem frendovima ili starcima poslali bi me u ludnicu.

Kao što sam prije spomenuo, živim u Lici, u jednom selu nadomak Otočca. Selo je dosta zabačeno ali svejedno se naša kuća nalazi u još zabačenijem dijelu sela (čitaj: šuma svud oko nas).
Često znam sam otići u šumu sa Hartiganom (moj pas - haski) slikati prirodu ili jednostavno kampirati. Inače svaki put kampiram sve dalje ali ovaj put sam otišao stvarno duboko u šumu prema Ponorima. Kao i obično slikavao sam šumu, krajolike, art and shit, predvečer sam našao mjesto za kamp, pojeo i otišao spavat, obično brzo zaspem, ali tu noć je nešto šuškalo, hodalo, tapkalo više nego obično, ali nisam se obazirao jer se naviknete ako često kampirate.

Jutro je bilo tmurno ali vidio sam čovjeka s repom! Ne nije mršavi medvjed i ne, nisam uzmao droge i da siguran sam da je to bio rep. Zdrav sam kao dren, vid također. Stajao je iza stabla i potrćao nekim čudnim trkom oko 30m lijevo od mene između stabla i čudno je to iako mislim da se preplašio išao je prema meni. Pas je luđački lajao i jedva sam ga držao za uzde, to se dogodilo prekjučer.

Kada bih ga morao opisati rekao bih da je imao oko 160 - 180, velika usta (neznam kako sam to primjetio), rep i čudne noge. glasao se nije ali čuo sam njegovo disanje, kao da netko vježba teške vježbe samo jako sporo...

Nisam se mogao micati kad sam ga ugledao, prestravljen sam bio, hodao sam kao po iglama do kuće i evo već dva dana ne izlazim. Pa ako netko zna možda je čuo nešto...

Hvala unaprijed
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 19.05.2012., 22:31   #2
Vjerujem ti jer sam jednom i sama imala neobično iskustvo......vjerujem da se i on preplašio tebe, to je još jedan dokaz da Prirodu treba čuvati, naše šume koje su naša pluća, a još uz to ona je i dom nekim fascinantnim bićima, što je fantastično i jedno takvo saznanje sigurno da daje drugačiju dimenziju i životu nas samih. filozofsko religijska koncepcija Taoizam vjeruje da je Priroda parabola Boga, odnosno dok postoji Priroda postoji i čovjek, bar onakav kakav ga mi danas poznajemo, stoga čuvajmo naše šume i prirodu. Tvoje iskustvo mi je uljepšalo dan budući da obožavam mitologiju i ta fascinantna stvorenja.
lorny is offline  
Old 19.05.2012., 23:02   #3
Quote:
lorny kaže: Pogledaj post
Vjerujem ti jer sam jednom i sama imala neobično iskustvo......vjerujem da se i on preplašio tebe, to je još jedan dokaz da Prirodu treba čuvati, naše šume koje su naša pluća, a još uz to ona je i dom nekim fascinantnim bićima, što je fantastično i jedno takvo saznanje sigurno da daje drugačiju dimenziju i životu nas samih. filozofsko religijska koncepcija Taoizam vjeruje da je Priroda parabola Boga, odnosno dok postoji Priroda postoji i čovjek, bar onakav kakav ga mi danas poznajemo, stoga čuvajmo naše šume i prirodu. Tvoje iskustvo mi je uljepšalo dan budući da obožavam mitologiju i ta fascinantna stvorenja.
neznam, ja sam se prepao, sad uopće ne idem u šumu, samo čekam da mi počnu predavanjaa u zg da se maknem odande, znam samo da idem u šumu 10 godina od svojih 20 i nikad nisam vidio ništa slično, znam da nije čovjek iako je izgledao poput jednoga...
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 19.05.2012., 23:10   #4
Jako zanimljivo! Jednom sam prolazio pored neke livade i nešto mi je iz trave viknulo "spasi me" onako slabo ali čujno!
deki00 is offline  
Old 19.05.2012., 23:36   #5
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Jako zanimljivo! Jednom sam prolazio pored neke livade i nešto mi je iz trave viknulo "spasi me" onako slabo ali čujno!
hmm, neznam, ovaj nije ništa rekao samo je čudno disao, a s druge strane možda je i rekao samo sam ja bio u šoku
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 19.05.2012., 23:55   #6
Možda si naletio na drekavca...
John Stooges is offline  
Old 20.05.2012., 00:25   #7
Quote:
John Stooges kaže: Pogledaj post
Možda si naletio na drekavca...
šta je to?
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 20.05.2012., 00:35   #8
http://www.javno.hr/zivot_i_stil/Zan...cki-brend.html

ima i ilustracija rep je tu, velika usta su tu...

Prema legendi, drekavci napadaju ljude koji se kasno u noći zateknu u blizini groblja ili šume, tako što im skoče na leđa i tjeraju ih da hodaju cijelu noć, do prvih pijetlova.
deki00 is offline  
Old 20.05.2012., 00:51   #9
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
http://www.javno.hr/zivot_i_stil/Zan...cki-brend.html

ima i ilustracija rep je tu, velika usta su tu...

Prema legendi, drekavci napadaju ljude koji se kasno u noći zateknu u blizini groblja ili šume, tako što im skoče na leđa i tjeraju ih da hodaju cijelu noć, do prvih pijetlova.
haha, nije ovaj je izgledao kao čovjek
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 20.05.2012., 06:34   #10
Ma ja mislin da ste vi svi duvali !
lupus_est is offline  
Old 20.05.2012., 07:46   #11
To je šumski trol. NEsretno ljudsko biće zarobljeno u materijalnom tijelu na planeti Zemlji do kraja vremena...
Može biti star i 2-3 tis. godina...
Ima ih dvije vrste-oni koji surađuju s demonima i zli su i drugi koji su u očaju shvativši što je prouzročilo stanje njihovo...mislim da je ovaj koga si sreo prpadnik druge skupine.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 20.05.2012., 15:12   #12
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
To je šumski trol. NEsretno ljudsko biće zarobljeno u materijalnom tijelu na planeti Zemlji do kraja vremena...
Može biti star i 2-3 tis. godina...
Ima ih dvije vrste-oni koji surađuju s demonima i zli su i drugi koji su u očaju shvativši što je prouzročilo stanje njihovo...mislim da je ovaj koga si sreo prpadnik druge skupine.
to je najsličnije do sada, kako ti znaš, jesi i ti vidio jednoga?
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 20.05.2012., 17:07   #13
Meni je otac pričao neke dogodovštine sa babama između dva rata. Vratila se neka baba, koja je bilo kod ovaca kući bolesna.
Otišla kod ovaca u 6 popodne i vratila se predvečer puna temperature i opće slabosti. Kažu babe jedna dugoj da ju je "stravanjalo" !!??
A to je navodno bolest kada se nagazi zdjela iz koje su jeli vragovi. Meni se to čini kao zgodna priča koju bi trebao malo ispitati C. G. Jung !



Inače ima jedna zanimljiva priča: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=5688

A ova također: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=4944

Obe su životinjski horori !!

Zadnje uređivanje krena : 20.05.2012. at 17:34.
krena is offline  
Old 20.05.2012., 18:13   #14
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
to je najsličnije do sada, kako ti znaš, jesi i ti vidio jednoga?
Nisam, ali znam dosta.
Rijetko se oni viđaju...jako....pogotovu u ova vremena kraja povijesti planeta Zemlje,
To što si ga vidio ravno je dobitku 7-ice na lotu..i idi dalje u šumu spokojno jer ga najvj. vidjeti više nećeš.
Ukratko: u drevna vremena postojali su slučajevi kažnjavanja ljudi(koji su bili izrazito zli) osuđenih na život vječni. Stoljećima tavoreći na Zemlji njihov se fizički izgled rapidno mijenjao-u fenotipu došla je do izričaja drako-genomska komponenta (koju ima svaka ljudska pasmina u manjem ili većem broju)-to ti je pojava repa, velika usta i općenito zastrašujuć i neprirodan izgled...neki nikada se nisu pokajali za svoje grjehe i u suradnji s demonima povremeno plaše ljude i nanose ima štetu dok ovi drugi nesretnici lutaju zemaljskim beskrajem u očaju čekajući kraj ovoga svijeta i svoje iskupljenje....
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 20.05.2012., 18:39   #15
ja mislim da se ćovijek pojebao sa ženskom životinjom, svršio u nju i tak je nastao čovjek sa repom
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Old 20.05.2012., 22:27   #16
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Nisam, ali znam dosta.
Rijetko se oni viđaju...jako....pogotovu u ova vremena kraja povijesti planeta Zemlje,
To što si ga vidio ravno je dobitku 7-ice na lotu..i idi dalje u šumu spokojno jer ga najvj. vidjeti više nećeš.
Ukratko: u drevna vremena postojali su slučajevi kažnjavanja ljudi(koji su bili izrazito zli) osuđenih na život vječni. Stoljećima tavoreći na Zemlji njihov se fizički izgled rapidno mijenjao-u fenotipu došla je do izričaja drako-genomska komponenta (koju ima svaka ljudska pasmina u manjem ili većem broju)-to ti je pojava repa, velika usta i općenito zastrašujuć i neprirodan izgled...neki nikada se nisu pokajali za svoje grjehe i u suradnji s demonima povremeno plaše ljude i nanose ima štetu dok ovi drugi nesretnici lutaju zemaljskim beskrajem u očaju čekajući kraj ovoga svijeta i svoje iskupljenje....
ma to je onda to, znači neće me i dalje pratiti i sl.? Jel me može napasti, ili čak ubiti?
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 20.05.2012., 22:29   #17
Quote:
GirlConverse kaže: Pogledaj post
ja mislim da se ćovijek pojebao sa ženskom životinjom, svršio u nju i tak je nastao čovjek sa repom
LOL
__________________
ž
Oogway is offline  
Old 20.05.2012., 22:34   #18
Oogway, jesi li čitao "The Great God Pan" Arthura Machena?
Begemotica is offline  
Old 20.05.2012., 22:43   #19
Quote:
Oogway kaže: Pogledaj post
ma to je onda to, znači neće me i dalje pratiti i sl.? Jel me može napasti, ili čak ubiti?
Ako te stvorenje nije napalo na spavanju a niti kada si ga ugledao onda ni neće. Ja bih na tvojem mjestu otišao ponovo na isto mjesto oboružan fotićem i kamerom i poveo psa ponovo jer izgleda da se boji psa.
Kerefek76 is offline  
Old 20.05.2012., 23:26   #20
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Ako te stvorenje nije napalo na spavanju a niti kada si ga ugledao onda ni neće. Ja bih na tvojem mjestu otišao ponovo na isto mjesto oboružan fotićem i kamerom i poveo psa ponovo jer izgleda da se boji psa.
a neznam, iskreno bojim se tog čovjeka/bića, možda odem za mjesec dana, sa puškom naravno
__________________
ž
Oogway is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.