Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2006., 03:55   #21
ja volim lo-fi
ako je stereo - nevalja
__________________
ALL HAIL!
g.jeremija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 14:34   #22
ako se sramis rec da slusas nirvanu i da ti je cobain jedan od najdrazih ljudi onda bolje da je ne slusas
n.m.t.b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 18:41   #23
Quote:
n.m.t.b. kaže:
ako se sramis rec da slusas nirvanu i da ti je cobain jedan od najdrazih ljudi onda bolje da je ne slusas
WATAFAK???ko je reko da se sramim...samo me zanimalo jel ima jos zivucih grungera u lijepoj nasoj koji ne slusaju samo jam vec i nirvanu....ovo je sve krenulo u krivom smjeru....nevermind
__________________
i don't know just where i'm going......
nebo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 18:57   #24
prosti.i ja mislin da ima vise ljudi sta slusaju nirvanu nego pearl jam
__________________
where do bad folks goin when they die
they don t go to heaven where the angels fly
n.m.t.b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:06   #25
Quote:
n.m.t.b. kaže:
prosti.i ja mislin da ima vise ljudi sta slusaju nirvanu nego pearl jam
u hrvatskoj i ostalim glazbeno zaostalim zemljama...

nirvana je kul jer se kurt prosvirao, da se frajer nije ubio vjerojatno bi išao svima na jetre ko i britni spirs
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:16   #26
svaka cast pearl jamu da ih nije bilo grunge nikad ne bia ono sta je ali nevermind u izboru rock kriticara oznacen kao najveci grunge album a nirvana kao naj grunge grupa.i to u vrijeme dok su bili zivi.
__________________
where do bad folks goin when they die
they don t go to heaven where the angels fly
n.m.t.b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:35   #27
Quote:
C2V3N kaže:
...
ma imaš virtualnu pivu za ovo!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:40   #28
Quote:
C2V3N kaže:
u hrvatskoj i ostalim glazbeno zaostalim zemljama...

nirvana je kul jer se kurt prosvirao, da se frajer nije ubio vjerojatno bi išao svima na jetre ko i britni spirs
Jasna mi je tvoja ljubav prema Pearl Jamu, ali sasvim mi je bezveze kako diskreditras Nirvanu. To me podsjeca na ona prepucavanja nekad izmedju fanova Pearl Jama i Nirvane, mislim da to nema smisla. Respect, ali, grunge ja zasjao koliko ja znam u kasnim osamdesetim i ranim devedesetim, tj. Nevermind je izasao 1991. a ti si tad imao 7 godina i cisto sumnjam da si uspio shvatiti sve kaj je tad grunge znacio tj. kaj je Nirvana napravila. Hrvatska mozda je zaostala, ali kaj ti to znaci biti glazbeno zaostao? Mislis da je tamo neka africka zemlja u kojoj jos domoroci lupkaju tribal zaostala - hm, bas ne bih rekla. Samo hocu reci, obozavam muziku devedesetih, po meni to su bile najproduktivnije godine za muziku koja meni odgovara, po meni i Nirvana i PJ, i STN i AiC su jedni od najboljih bendova ever, samo ovisi o osobnom ukusu kako si ih poslozis od 1-10. a tu nema mjesta za (b)ritni!
Toolanisotropy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:08   #29
Quote:
Toolanisotropy kaže:
grunge ja zasjao...
jebote što je zasjo, još me oći peku!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:21   #30
Quote:
paučko kaže:
jebote što je zasjo, još me oći peku!
zasjao, ne zasjo...ja mislim da je stvarno bilo zakon biti tinejdžer u devedesetima. kaj danas mnogi klinici puse? - mahom lose kopije dobrih bendova! Danas si rijetko kad slusam Nirvanu jer sam je apsorbirala, ali kad je cujem negdje vani, zapeku me oci!
Toolanisotropy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 22:08   #31
istina
Ivory is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 00:11   #32
Quote:
Toolanisotropy kaže:
Jasna mi je tvoja ljubav prema Pearl Jamu, ali sasvim mi je bezveze kako diskreditras Nirvanu. To me podsjeca na ona prepucavanja nekad izmedju fanova Pearl Jama i Nirvane, mislim da to nema smisla. Respect, ali, grunge ja zasjao koliko ja znam u kasnim osamdesetim i ranim devedesetim, tj. Nevermind je izasao 1991. a ti si tad imao 7 godina i cisto sumnjam da si uspio shvatiti sve kaj je tad grunge znacio tj. kaj je Nirvana napravila. Hrvatska mozda je zaostala, ali kaj ti to znaci biti glazbeno zaostao? Mislis da je tamo neka africka zemlja u kojoj jos domoroci lupkaju tribal zaostala - hm, bas ne bih rekla. Samo hocu reci, obozavam muziku devedesetih, po meni to su bile najproduktivnije godine za muziku koja meni odgovara, po meni i Nirvana i PJ, i STN i AiC su jedni od najboljih bendova ever, samo ovisi o osobnom ukusu kako si ih poslozis od 1-10. a tu nema mjesta za (b)ritni!
ma nema nikakvog prepucavanja frende...

al mislim da moje godine u ovom slucaju nisu bitne, sestra je slushala sve te bendove dok sam ja imao sedam, a par godina kasnije sam i ja zavolio tu glazbu, a poceo sam se i baviti glazbom, dobro sam znao kad je kurt umro i bio sam s*eban ko i svi fanovi, naravno, makar sam imao tek 10 godina..
cital sam i svakojakve knjige o njemu i dan danas znam poslushat pokoji pjesmuljak

al ocu ti rec da se i dan danas i hrvatskoj slusha vecinom ono sto im se ponudi na pladnju... dodem u dancing bear i vidim frajeri imaju sve albume od nirvane, od PJa samo prvi album... hmm, bacim oko na croatia records gdje promoviraju nirvanin BOX od 700 milijardi superduper tisuća kuna ko da je skrinja sa blagom, pitam zenu jel ide prodaja toga... veli ona ide ko luda?! pa sta je ljudima... kada sam pricao ljudima u skoli (uh kad je to bilo ) o chainsima i pju i mudhoneyu ljudi su me bljedo gledali.. "sta ti je to, to nekaj novog..?", a uredno su rokali po nirvani i govorili kako je grunge najbolja glazba... a da ne govorim kada su se poceli javljati sa spikama "ovi iz pja su pokupili sve od Creeda i Nicklbeka.." (hhihi ima i takvih )

al boze moj necemo sada stvarati prepucavanja od toga

ali ruku na srce, nirvana je usrala stvar jer se prodala i c. love je napravila sranja od nje... kladim se da bi je dan danas slushao da konce u rukama nirvanine sudbine nije držala c. love, a i onaj d. grohl sta mu je trebao onaj picolovski bend fufajters... uhh

koma.. aj uzivajte

paucko fala na pivi :zuvo:

nhf ekipa
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 04:24   #33
Quote:
C2V3N kaže:
u hrvatskoj i ostalim glazbeno zaostalim zemljama...

nirvana je kul jer se kurt prosvirao, da se frajer nije ubio vjerojatno bi išao svima na jetre ko i britni spirs
je, al on se bar ubio...
__________________
ALL HAIL!
g.jeremija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 04:47   #34
Quote:
C2V3N kaže:
ma nema nikakvog prepucavanja frende...
Naravno da nema, sve je ej-o-kej!
Ma tvoje godine nisu uopce bitne...cekaj pa netko je zato i poceo temu? ...Uopce ne gledam na Nirvanu kao na prije/poslije Kurtove smrti. S Kurtom je Nirvana prestala postojati i sve kaj su napravili bilo je genijalno, a ono kaj je Courtney prodaje od tad je čisto menagersko sranje a i zena 80% vremena nije ni prisebna. Nisam je ni prije dozivljavala kao nekog osobito vaznog oko cega bi se zivcirala.
Ali, just for the record, meni su FF dobar bend, apsolutno nisu vrhunac kvalitete ali kad se radi o takvim jednostavnim pjesmuljcima, mahom romanticnima...ipak ih slusam i imaju stvarno dobrih stvari, pala sam!

Quote:
C2V3N kaže:
...a da ne govorim kada su se poceli javljati sa spikama "ovi iz pja su pokupili sve od Creeda i Nicklbeka.." (hhihi ima i takvih )
Ima i takvih? autrejđs
Toolanisotropy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 04:56   #35
Quote:
nebo_ kaže:
jel postoji jos netko stariji od 20 god a da slusa nirvanu, ili je to toliko out da te treba biti sram sto ti je kurt cobain jedan od najdrazih ljudi....ja stvarno ne kuzim....
A čuj, debili će ti reći da nisu "IN"..to su oni isti kojima je Renata Sopek naj sexy hrvatica i Severina odlična pjevačica.
Jebeš ostale, slušaj što želiš slušati..
..i da, 24 mi je i još slušam nirvanu..i da, dao sam 600kn za box set..
..ako nekome se ne sviđa, može mi cuclati penis..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 14:49   #36
Quote:
Toolanisotropy kaže:
Samo hocu reci, obozavam muziku devedesetih, po meni to su bile najproduktivnije godine za muziku koja meni odgovara, po meni i Nirvana i PJ, i STN i AiC su jedni od najboljih bendova ever, samo ovisi o osobnom ukusu kako si ih poslozis od 1-10. a tu nema mjesta za (b)ritni!
i totally agree with u
__________________
i don't know just where i'm going......
nebo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 19:16   #37
Quote:
g.jeremija kaže:
je, al on se bar ubio...
i to kaj veliš...


ova sam rađa djecu i trpa masnoće


p.s. Toolanisotropy imaš virtualnu cugu od mene
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:53   #38
Quote:
C2V3N kaže:
p.s. Toolanisotropy imaš virtualnu cugu od mene
Hvala na cugi...it tastes good!
Toolanisotropy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 22:14   #39
Quote:
nebo_ kaže:
jel postoji jos netko stariji od 20 god a da slusa nirvanu, ili je to toliko out da te treba biti sram sto ti je kurt cobain jedan od najdrazih ljudi....ja stvarno ne kuzim....
Bilo bi bolje pitanje jel postoji netko normalan tko sluša Nirvanu! Ljudi (koje ja znam) koji ju slušaju su sve samo ne normalni.
P.S. pod ovim ne normalni mislim - narkići.
Naravno, Nirvana je najbolja, a to znaju svi koji razumiju te pjesme.
Ja nikako ne mogu naći alternativu Nirvani i mislim da ću i ja kad-tad postat ne normalan.

Oh well, whatever, nevermind.
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 22:26   #40
pokusaj s yo la tengom
nixon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.