Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2006., 03:07   #81
tarantino,

BOLESNOOOO,BOLESNO.
Citala sam svako slovo ovog posta i svaki dan me iznenadjuju svakakve price iz novina pa i sa foruma ko sto je ova.

E pa vidi: ta zena moze dobro zivit sa 3000 kuna i da iole misli na svoju djecu,iselila bi se iz te kuce i svi bi bili sretni.
Ali problem je sigurno to sto ta zena vjerovatno voli tog svog muza i ne zeli da ide iz kuce i trpice cak i novu ljubavnicu pa cak i izjave ljubavi prema tebi.
Ali ono znas ipak nije zdravo to sto on radi,nije zdravo ni to sto ona radi.A nije zdravo ni to sto ti vec tri godine svoje najljepse mladosti u tome svemu prezivljavas.Mislis da je to tvoja prava ljubav i ne zelis da ga napustis da ne bi zazalila.Al zar nisi vec zazalila te svoje najljepse godine bacene na taj nacin u vodu?????
Ja imam 25 i te godine zelim i nastojim da provedem najljepse sto mogu i trudim se i uspjevam kolko toliko.Imam vezu sa muskarcem koji je slobodan kao i ja i nemam nikakvih problema hvala Bogu dragom.Imali smo probleme prije i rijesili smo ih.Ali to nisu takvi veliki i bolesni problemi koje vas troje u trouglu vodite.
osjecajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:34   #82
Quote:
Dasha kaže:
Iz te price vidi se da je to muskarac odgovoran prema svojoj djecu ..Svaka mu cast .A zenu "Mora" trpit zbog zajednicke djece ... kad ce se nje rijesiti? Tek kad se djeca osamostale..do tad ..ili tu situaciju trpi ili ga napusti! Treceg nema.
Na žalost, i taj primjer s osamostaljivanjem djece je nedorečena priča. Znam tipa koji je 10 godina imao ljubavnicu, rastao se, dijete (17 godina) je ostalo s majkom a tip još uvijek nije smogao snage zaploviti u bračne vode s ovom što ga čekala 10 godina. Pa je ženi ipak došlo iz riti u glavu, a trajalo je doista dugo, i pronašla normalnijeg i SLOBODNOG tipa s kojim sad ima bebu i brak. A njen bivši skoro poludio kad je saznao da se ova ženi, naganjao joj frendicu ne bi li mu pomogla doći do desetgodišnje dragane...ali ga žene mudro otpilile. sad neka njupa svoju kašu...
Dorina-kutija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:49   #83
Quote:
Modesti kaže:
ok tarantino
bolje je plaćati stambeni nego podstanarstvo to je ok.A što on namjerava sa kućom.Istjerati iz nje bivšu i svoju djecu pa nek oni idu u podstanarstvo.Valjda ti je jasno da gdje idu djeca tamo ide i njihova majka.Kako vi uopće mislite riješiti taj problem.
nikad!!i nikako!!!
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 10:42   #84
Kad prepricavate price...

Ja znam dve djevojke koje se udale za ljubavnika. Sad.. nije bas lako, jer su tu bivse zene i dijeca iz prvih brkova, al niko i ne kaze da je lako.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:22   #85
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???
Treba naci rjesenje jer takva situacija je frustrirajuca i bit ce sve gore ako se tako nastavi. Mnogi ljudi stavljaju djecu kao razlog ne rjesavanja problema, ali mislim da nije ni zdravo da djeca zive u sredini gdje se roditelji ne vole i ne podnose. na kraju ce misliti da je takav zivot normalan i kad odrastu imat ce takve veze. bitno je imat dobar odnos s djecom i dati im do znanja da je ljubav prema njima neizmjerna i da se nista ne mijenja.
ako je s tobom u ozbiljnoj vezi, morao bi poceti rjesavati vase pitanje jer vasa veza pati.
uvijek ima izlaza, mi precesto gledamo na zatvorena vrata, samo nekad je potrebno uloziti vise truda.
vjerujem da mu ti dajes svu podrsku, a on bi trebao malo vise se potruditi.
Mariette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 19:09   #86
Quote:
LoveMeTender kaže:
Kad prepricavate price...

Ja znam dve djevojke koje se udale za ljubavnika. Sad.. nije bas lako, jer su tu bivse zene i dijeca iz prvih brkova, al niko i ne kaze da je lako.

na sekundu si me zbunila
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 12:08   #87
Quote:
studentica21 kaže:
na sekundu si me zbunila



kad mi je ruka brza od ociju
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:14   #88
Evo ovako: Jedna moja kolegica s posla, godinama nas je sve gnjavila sa svojom burnom ljubavnom pricom s jednim ozenjenim. On je u braku samo zbog djece, zena je vjestica, on s njom nema nista i blablabla. By the way, nadjite mi bar jednog ozenjenog koji plasira drugaciji scenarij svojoj ljubavnici?!
I svi smo mi sa njome prezivljavali tu love story, kritizirali je, bodrili, sve dok jednog dana tip nije odlucio ostavit zenu i zaprositi nasu kolegicu. Mi mislili: e, sad je stvar jasna; ko ceka, doceka, trud se isplatio! Kad ono, nasa Tina, ni pet ni sest: "Ma ne pada mi na pamet udavat se za njega!Nikad mi to ni nije bio cilj" Mi svi: "PAFFF! Kako?! Otkud?!"
A ona ce ti nama: "Pa nisam luda da ja sad budem ona koja mu pere gace i kosulje, dok on s nekom drugom jede skampe i pijucka pjenusac."
Da nije i tvoj slucaj ovog tipa?
fanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 21:40   #89
Quote:
Karmela kaže:
A zasto on ne doseli k tebi? Mislim i ti negdje zivis, ne?
Ovako kako je prica postavljena, cini mi se da ce ona (bivsa) biti zauvijek dijelom njegovog zivota, a ne samo dok djeca porastu, jer je ocito da nije sposobna sama sebe uzdrzavati. On ce uvijek imati grizu savjesti, a ona ce to uvijek iskoristavati.
Kaj ona nema roditelje, prijatelje, sestru, brata....? Rastajali su se ljudi prije njih, vjerujem i siromasniji i u losijim uvjetima.
Ne znam stvarno tko je tu na dobitku. Svi mi izgledate kao luzeri , a osobito djeca koja uce na primjerima svojih roditelja.

Malo mi je sve to bolesno. Da si rekla vec tri mjeseca....rekla bih ti djevojko nemoj trositi svoju mladost na "ljude s greskom", ali ti si tu vec tri godine....
Neka ti je Bog na pomoci.
ja živim s roditeljima tako da on ne može nikako doseliti k meni. niti bi to htio on, niti ja, a bome ni moji mama i tata.
ona ima r5oditelje, ali ta je priča još bolesnija jer ona svojim roditeljima još nije rekla ni da su se rastali.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 22:33   #90
a ja mislio da je meni teško
__________________
Što me snađe da se ovdje nađe
gremlin33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 01:01   #91
Quote:
tarantino kaže:
problem u podstanarstvu je slijedeći:
ja osobno smatram da je podstanarstvo bacanje novaca i želim kupiti stan pa otplačivati malo više novaca ali barem znam što plačam.
Ja osobno mislim da plaćanje svog duševnog mira nije bacanje novca.

Podstanar sam već oho-ho, i mogu ti reći da svaki puta kad caltam pare za stan u kojem imam komfor i privatnost ne osjećam neki bed.

Uskoro kupujemo i svoj stan, ali dotad nam je puno milije dati lovu za stan u kojem imamo svoj mir i svoje nekakvo gnjezdo nego brijat o nekim uštedama i živjet u stanu s mojim/njegovim roditeljima.

Iz navedenog do sada zaključujem da jedno 250 - 300 eura za podstnarstvo tvom dragom, a bogme i tebi skup s njim ne bi bio grande problem, a bogme mi se čini da je to odugovlačenje s iseljavanjem njegova ideja koju ti je fino prodo (kao - bacanje novca, kupit ćete jednom svoj stan) a ti to sad sama sebi mantraš i ponavljaš kako je to ispravna odluka.

Radije bih sa svojim dragim bila i u 28 kvadrata nego da smo odvojeni, pogotovo u takvoj bolesnoj, za ne reć patološkoj situaciji gdje on dijeli krov s drugom ženom.

Moja sućut na tvom mazohizmu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 15:22   #92
Quote:
te@ kaže:
Ja osobno mislim da plaćanje svog duševnog mira nije bacanje novca.

Podstanar sam već oho-ho, i mogu ti reći da svaki puta kad caltam pare za stan u kojem imam komfor i privatnost ne osjećam neki bed.

Uskoro kupujemo i svoj stan, ali dotad nam je puno milije dati lovu za stan u kojem imamo svoj mir i svoje nekakvo gnjezdo nego brijat o nekim uštedama i živjet u stanu s mojim/njegovim roditeljima.

Iz navedenog do sada zaključujem da jedno 250 - 300 eura za podstnarstvo tvom dragom, a bogme i tebi skup s njim ne bi bio grande problem, a bogme mi se čini da je to odugovlačenje s iseljavanjem njegova ideja koju ti je fino prodo (kao - bacanje novca, kupit ćete jednom svoj stan) a ti to sad sama sebi mantraš i ponavljaš kako je to ispravna odluka.

Radije bih sa svojim dragim bila i u 28 kvadrata nego da smo odvojeni, pogotovo u takvoj bolesnoj, za ne reć patološkoj situaciji gdje on dijeli krov s drugom ženom.

Moja sućut na tvom mazohizmu.
PA NE BIH REKLA DA SAM MAZOHIST. ONDA BIH UŽIVALA U OVOJ SITUACIJI. AKO TRAŽIM SAVJET, ONDA ZNAČI DA I NE UŽIVAM
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 00:45   #93
ako ona nije rekla to roditeljima,pa mozda je tu ustvari sustina problema.
Mozda su joj roditelji konzervativni i tko zna sta bi joj rekli da saznaju za to.Mozda bi ona tad bila mrtva za njih sto je krila to i plus vasu vezu.Ma kako god,nemoj ti da nosis taj sav teret.Previse je to za tebe.Uradi nesto i moras se trgnuti.Otjeraj tu njegovu bivsu kako znas.Neces ispast zla nego ces sebe rasteretiti i rjesit taj problem.Uradi to slobodno tarantino.Ko god te shvati nece te suditi a,i to je tvoj zivot i nema ko sta da te sudi.Dosta si vec pretrpila,uzmi sad stvari u svoje ruke i ucini nesto.Vjeruj mi,znam da ces uspjeti.
osjecajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 14:33   #94
Quote:
osjecajna kaže:
ako ona nije rekla to roditeljima,pa mozda je tu ustvari sustina problema.
Mozda su joj roditelji konzervativni i tko zna sta bi joj rekli da saznaju za to.Mozda bi ona tad bila mrtva za njih sto je krila to i plus vasu vezu.Ma kako god,nemoj ti da nosis taj sav teret.Previse je to za tebe.Uradi nesto i moras se trgnuti.Otjeraj tu njegovu bivsu kako znas.Neces ispast zla nego ces sebe rasteretiti i rjesit taj problem.Uradi to slobodno tarantino.Ko god te shvati nece te suditi a,i to je tvoj zivot i nema ko sta da te sudi.Dosta si vec pretrpila,uzmi sad stvari u svoje ruke i ucini nesto.Vjeruj mi,znam da ces uspjeti.
a zašto bi tarantino trebala misliti na osjećaje i odnose te ženske i njenih roditelja?! pa nije to njen problem? jer ona brine za nju?
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 15:28   #95
Quote:
tarantino kaže:
ja živim s roditeljima tako da on ne može nikako doseliti k meni. niti bi to htio on, niti ja, a bome ni moji mama i tata.
ona ima r5oditelje, ali ta je priča još bolesnija jer ona svojim roditeljima još nije rekla ni da su se rastali.
Ma u tvojoj prici nitko nema "Muda" za nista ...
Nitko nije poduzetna osoba..svi se svakoga bojite ..i na kraju svega..nitko ne zna sto zeli !
Ti ..ako zelis spasit svoj zivot ...ukloni se iz tog labirinta !
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 16:55   #96
Quote:
te@ kaže:
Ja osobno mislim da plaćanje svog duševnog mira nije bacanje novca.

Podstanar sam već oho-ho, i mogu ti reći da svaki puta kad caltam pare za stan u kojem imam komfor i privatnost ne osjećam neki bed.

Uskoro kupujemo i svoj stan, ali dotad nam je puno milije dati lovu za stan u kojem imamo svoj mir i svoje nekakvo gnjezdo nego brijat o nekim uštedama i živjet u stanu s mojim/njegovim roditeljima.

Iz navedenog do sada zaključujem da jedno 250 - 300 eura za podstnarstvo tvom dragom, a bogme i tebi skup s njim ne bi bio grande problem, a bogme mi se čini da je to odugovlačenje s iseljavanjem njegova ideja koju ti je fino prodo (kao - bacanje novca, kupit ćete jednom svoj stan) a ti to sad sama sebi mantraš i ponavljaš kako je to ispravna odluka.

Radije bih sa svojim dragim bila i u 28 kvadrata nego da smo odvojeni, pogotovo u takvoj bolesnoj, za ne reć patološkoj situaciji gdje on dijeli krov s drugom ženom.

Moja sućut na tvom mazohizmu.
Ma gle, nema tu trećeg izlaza. Da je on tip čovjeka koji je u stanju djecu izbacit na cestu, pitala bih se kakav je to čovjek. Mislim, ljudski bi bilo djeci i bivšoj ostaviti stan, a on bi trebao u podstanare sa sadašnjom, pa danas-sutra dići kredu za stan.
Uopće mi nije jasno koja tu može biti treća alternativa.
A žena očito smatra da još ima šanse, jer činjenica jest da on NE ODLAZI od nje.
Meni bi ovo bila užasna situacija, jer niti je klasična ljubavnička da znaš na čemu si, a niti je transparentna po bilo kojoj drugoj osnovi. Ne znam, barem meni riječi puno ne znače - samo djela. A njegova djela trenutno pokazuju jako malo. ispriku se uvijek da pronaći, ali činjenica jest da je njemu toolikkoooo loše kod kuće, da bi otišao. Da ima istinsku želju živjeti sa sadašnjom, opet bi otišao. Nije baš kaj god živjeti sa nekakvom "bivšom" a imaš sa strane osobu koju navodnu voliš. Ako zbog djece ostaje u braku jer se boji posljedica razvoda, neka to otvoreno kaže, a neka ne mulja s nekakvim "podstanarstvima". sve što on navodi kao razloge, meni djeluju kao isprike. jer svi ti razlozi koje on navodi upućuju na to da se situacija kakva je sada u biti ne može promijeniti.
Ne možeš imati i novce i ovce.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 19:45   #97
"Gdje ima volje, ima i nacina"...
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:35   #98
Quote:
A njegova djela trenutno pokazuju jako malo. ispriku se uvijek da pronaći, ali činjenica jest da je njemu toolikkoooo loše kod kuće, da bi otišao. Da ima istinsku želju živjeti sa sadašnjom, opet bi otišao.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 13:40   #99
vrijeme prolazi a frajer guzi
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 18:17   #100
Quote:
Dasha kaže:
Ma u tvojoj prici nitko nema "Muda" za nista ...
Nitko nije poduzetna osoba..svi se svakoga bojite ..i na kraju svega..nitko ne zna sto zeli !
Ti ..ako zelis spasit svoj zivot ...ukloni se iz tog labirinta !
Kako se meni čini, jedina je shema da naša patnica bivšoj ženi njenog "dečka" pred njim zalijepi jednu šamarčinu! Tu će se priča odvrtiti u roku pet minuta, iako mi se čini ne na stranu na koju se ona nada....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.