Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2013., 12:00   #2281
koliko uopce kosta bikini zona jedan tretman, ne znam sad koja vrsta lasera ili vec cega...ugl di sam se raspitala, jedan tretman je 550kn, ne samo bikini nego kao od majke rođena look. je li to preskupo?
goldfinch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 00:26   #2282
jel ima smisla ici na 3 tretmana LPLom sada prije ljeta, pa nastavit nakon ljeta, ili zimi? ili je bolje sve rjesit do kraja, a ovako bi bilo uzaludno?
casody is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 01:34   #2283
ne možeš ih prije ljeta tri napraviti jer nakon prvog moraš čekat mjesec dana do sljedećeg tretmana i onda tri mjeseca do trećeg,postoje vremenski razmaci između kojih se radi svaki sljedeći tretman
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 09:50   #2284
hm meni je receno da se tretman radi svaka dva tjedna?
casody is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 13:34   #2285
Quote:
casody kaže: Pogledaj post
jel ima smisla ici na 3 tretmana LPLom sada prije ljeta, pa nastavit nakon ljeta, ili zimi? ili je bolje sve rjesit do kraja, a ovako bi bilo uzaludno?
sad nemoj do jeseni vise ici

Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
ne možeš ih prije ljeta tri napraviti jer nakon prvog moraš čekat mjesec dana do sljedećeg tretmana i onda tri mjeseca do trećeg,postoje vremenski razmaci između kojih se radi svaki sljedeći tretman
nemoj pricat u globalu jer nisu svi aparat isti, sve ovisi o aparatu ali i o brzini rasta dlacica kao i o mjestu depilacije
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 15:59   #2286
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
sad nemoj do jeseni vise ici



nemoj pricat u globalu jer nisu svi aparat isti, sve ovisi o aparatu ali i o brzini rasta dlacica kao i o mjestu depilacije
aha, okej tako znaci, hvala na info
casody is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 20:13   #2287
u mojem salonu rade s Ariane i Adena uređajima i za njih postoji vremensko razdoblje koje nikako ne skraćuju bez obzira na tretirani dio tijela pa eto za njih ti mogu reć sa sigurnošću.Nakon prvog tretmana čekaš mjesec dana,nakon trećeg tri mjeseca a nakon drugog mislim mjesec i pol dana al nemoj me držat za riječ
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:42   #2288
ja sam danas bila na prvom tretmanu sa Soprano XL laserom. Navodno postize puno bolje rezultate nego IPL. vidit cemo za 15 dana...
casabianca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 20:03   #2289
Quote:
casabianca00 kaže: Pogledaj post
ja sam danas bila na prvom tretmanu sa Soprano XL laserom. Navodno postize puno bolje rezultate nego IPL. vidit cemo za 15 dana...
boli li i taj?
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:58   #2290
nije me bolilo, vise sam osjecala toplinu i malo peckanja na odredenim mjestima ali nista strasno. moze se smanjiti jacina lasera za osjetljiva podrucja tako da nema problema. a i hladni gel pomaze
casabianca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 07:27   #2291
boli li više od voska? jer po ovome što čitam ovdje dobila sam dojam da je vosak u usporedbi s tim praktički bezbolan
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 09:49   #2292
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
boli li više od voska? jer po ovome što čitam ovdje dobila sam dojam da je vosak u usporedbi s tim praktički bezbolan
to ti je tesko za rec jer sve ti ovisi od osobe do osobe - ustvari i lasei i IPL ustvari pece te taj impuls zna bit neugodan al ako se jacina aparata smanjuje tako se smanjuje i snaga bljeska a ujedno i ucinkovitost. Mene osobno i laser i IPl fakat peku na licu i najgore je to sto se radi po vise bljeskova po istom mjestu a kad depiliras potegnes i to je to tako da to ne mozes mjerit.
- a gle nadaj se da te nece boljet, uplati odmah par tretmana unaprijed pa ces pregrmit sve za ljepotu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 18:16   #2293
Pozdrav, danas sam bila kod dernatologice s namjerom uklanjanja dlacica laserom. Procitala sam na vise mjesta da se dlacice trebaju skratiti prije odlaska na uklanjanje kako bi dosle u onu neku odgovarajucu fazu rasta kada ih je najbolje ukloniti i kada je to najuspjesnije, medutim dermatologica me poslala kuci i rekla je da nisu dovoljno duge za tretman i da nema smisla nista raditi da se vratim kad mi narastu. Vidjela sam da na uredaju pise SpaTouch, pa me zanima ako se netko razumije je li to doista laser ili onaj ipl?
dopo001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 19:37   #2294
Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
u mojem salonu rade s Ariane i Adena uređajima i za njih postoji vremensko razdoblje koje nikako ne skraćuju bez obzira na tretirani dio tijela pa eto za njih ti mogu reć sa sigurnošću.Nakon prvog tretmana čekaš mjesec dana,nakon trećeg tri mjeseca a nakon drugog mislim mjesec i pol dana al nemoj me držat za riječ
jesi li trebala obrijati ili samo skratiti dlačice prije prvog tretmana? nakon koliko vremena počnu ispadati? je li koža crvena poslije tretmana? razmišljam krenuti u taj salon pa pitam!
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 23:28   #2295
Quote:
dopo001 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, danas sam bila kod dernatologice s namjerom uklanjanja dlacica laserom. Procitala sam na vise mjesta da se dlacice trebaju skratiti prije odlaska na uklanjanje kako bi dosle u onu neku odgovarajucu fazu rasta kada ih je najbolje ukloniti i kada je to najuspjesnije, medutim dermatologica me poslala kuci i rekla je da nisu dovoljno duge za tretman i da nema smisla nista raditi da se vratim kad mi narastu. Vidjela sam da na uredaju pise SpaTouch, pa me zanima ako se netko razumije je li to doista laser ili onaj ipl?
mislim da ti je taj IPL
casabianca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 23:23   #2296
Ovak, bila sam do sada na 3 tretmana brade IPL-om i sad sam odlučila da neću ići jer je sunce stvarno jako. Dio dlaka se smanjio, ali ih je dosta ostalo. Inače bradu čupkam pincetom pa me zanimalo, mogu li sada nakon zadnjeg tretmana ove koje su ostale odmah počupati ili da pričekam koja 2 tjedna da one koje bi eventualno otpale jer ih je uređaj uništio, otpadnu. znam da je pitanje glupo, meni osobno to ni nema smisla, al reko, ajde da pitam, nije baš da imam neko zavdino znanje o tome kak sve to funkcionira. tražila sam po netu, ali nema ničeg jer se svugdje valjda pretpostavlja da nakon tretmana neće biti potrebe za uklanjanjem..
Zvjezdica_zgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 09:04   #2297
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
to ti je tesko za rec jer sve ti ovisi od osobe do osobe - ustvari i lasei i IPL ustvari pece te taj impuls zna bit neugodan al ako se jacina aparata smanjuje tako se smanjuje i snaga bljeska a ujedno i ucinkovitost. Mene osobno i laser i IPl fakat peku na licu i najgore je to sto se radi po vise bljeskova po istom mjestu a kad depiliras potegnes i to je to tako da to ne mozes mjerit.
- a gle nadaj se da te nece boljet, uplati odmah par tretmana unaprijed pa ces pregrmit sve za ljepotu
ma posvijetlit će mi sad po ljeti :klap:
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 11:41   #2298
Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
jesi li trebala obrijati ili samo skratiti dlačice prije prvog tretmana? nakon koliko vremena počnu ispadati? je li koža crvena poslije tretmana? razmišljam krenuti u taj salon pa pitam!
Moraš obrijat prije svakog tretrmana,počele su mi ispadat nakon drugog tretmana kad sam radila prvi put,a sad kad sam opet napravila drugi tretman ne ispadaju još nego su se užasno prorijedile,inače stranica prije i sve ti piše već,možda čak i detaljnije
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 22:27   #2299
evo na popustu su remington epilatori (20%) u elipsa, pa ako koga zanimaju njihovi IPLovi, sada ih se isplati uzeti.
ja se razmisljam o kupnji, ali vidim da je sada kod nas dosla philips lumea, pa se razmisljam izmedju remington ipl6000 i philips lumea. ima li kakvih povratnih informacija koja je ucinkovitija?
amėlie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 22:50   #2300
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
boli li više od voska? jer po ovome što čitam ovdje dobila sam dojam da je vosak u usporedbi s tim praktički bezbolan
evo mog iskustva (ne znam je li jos nekima tako, mislim da su mi radili s laserom): przi ka svi vrazi ! meni je brazilka prema laseru bog bogova, a nju bi jedva prezivila. ovo mi je ocaj. preznojim se, dozivim (elektro)sokove , a sljedeci put kad budem isla, razmisljam o tome da popijem normabel od 5 mg . a kad sam pitala je li boli (znaju moj 'prag' boli tj prag kao takav ne postoji, zero pain tolerance ) rekle su da malo prvi put pecka ali posli je lakse...tribale su radit u vladi. sad mi je kasno i steta odustat .
goldfinch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.