Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 23:01   #21
Mi smo na pampersicama aktiv baby. Onda sam jednom kupila Libero i drugi put Konzum K+. Te sam samo koristila po danu a pampers po noći. Nijedna mi nije promočila!!

Sad tražim najjeftinije koje bi koristila po danu, a pampers noć
Koje su najjeftinije mullerove??
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 23:45   #22
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
....... Od najočitijeg: ljubičaste su (a ove "naše" su zelene), one imaju likove iz Sesame streeta: Elmo, Cookie Monster (a "naše" neki životinje), one s unutarnje strane imaju neku mrežicu i nemaju onaj zeleni losion (a "naše" nemaju mrežicu i imaju losion). To bi reklo da za naše tržište proizvode jedno, a za zapadnoeuropsko drugo......
To ti je razlika između active baby i active fit.

Btw, ja kupila u dm-u active fit i na njima piše made in Germany.
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:44   #23
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Mi smo na pampersicama aktiv baby. Onda sam jednom kupila Libero i drugi put Konzum K+. Te sam samo koristila po danu a pampers po noći. Nijedna mi nije promočila!!

Sad tražim najjeftinije koje bi koristila po danu, a pampers noć
Koje su najjeftinije mullerove??
Mueller ti ima svoju marku Beauty baby, poprilično jeftine pelene, meni su OK.
Koristim ih i po noći, izdrže cijelu noć. Ne znam točno cijenu, ja sam do sada
koristila 5-9 kg, mislim da je 40 i nešto kom 40,50 kn, uglavnom jedna pelena košta oko 1 kn (manji broj koju lipu i manje). Osim njih koristim Baby love iz DM-a (isto dobre), i ponekad Pampers.

Izgleda da mnogima Muellerove pelene odgovaraju, jer su jeftine i OK, pa ljudi izlaze s po dva-tri-četiri paketa pelena iz dućana, da ne moraju stalno ići u šoping.
mel777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:47   #24
Quote:
Rosa kaže: Pogledaj post
To ti je razlika između active baby i active fit.

Btw, ja kupila u dm-u active fit i na njima piše made in Germany.
Onda slijedeći put kupujem "naške" active fit da se uvjerim
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:46   #25
Quote:
Rosa kaže: Pogledaj post
To ti je razlika između active baby i active fit.

Btw, ja kupila u dm-u active fit i na njima piše made in Germany.
Bas sam htjela rec

Active fit odgovaraju potpuno Ksenijinom opisu boljih Pampersica (i po cijeni, nazalost), osim onog s likovima Sezame street, al to sigurno ovisi o velicini.
Mi koristimo br. 5. i na nasima je onaj nilski konj
("...odjekuje pljesak Hitrom sred proplanka zelena,
to je zato sto me stiti fina Pampers pelena!" )
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 12:37   #26
Quote:
ina25 kaže: Pogledaj post
malo skrenula sa teme,ali nedavno gledala na tv,eko-pelene,ima li netko iskustva sa njima? i da li su doista isplativije...
Eko pelene su bambo natur i nešto su skuplje od ovih. Mi smo ih koristili, no onda sam iz raznih razloga prešla na platnene preko dana, a po noći još uvijek stavim hugguies. Sad imam pampers active fit sa likovima iz sesamy street i ta pelena meni užasno smrdi. Vama?
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 22:00   #27
Već treći klinac mi koristi PAmpersice, nikad nisam imala nikave zamjerke. Ovaj najmanji je sad u Active Fit - ono kaj nam odgovara jesu elastične trakice - prilagođavaju se buckastom trbušćiću bez žuljanja
RAzlika u cijeni između Active Fit i, recimo, Sleep&Play je znatna - no i u kvaliteti također.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.