Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2014., 17:41   #1561
Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
Ja ću si Juvederm stavljat ako ću stavljat uopće, želim da mi drži barem pola godine da bude vidljiva razlika
varaš se ako misliš da će ti se zadržati pola godine, tj. osjetit ćeš da ga ima u usnama, ali će ti usne dosta izgubiti na volumenu...

Moj sada već dobar prijatelj kirurg mi je otvoreno rekao da je živa navlakuša to što kirurzi tvrde da će se zadržati čak i do godine dana... ipak je to privremeni filer koji se razgrađuje.
3-4 mjeseca sigurno, ali duže ne, barem kod prvih nekoliko stavljanja, međutim s vremenom i čestom upotrebom mu produžuje se trajanje.

Ja ga koristim sad već jaaako dugo, nemam pojma koliko puta sam ga već stavljala. U početku sam stavljala češće i više, a sada stavljam svega 0,5 ml svakih možda 6 mjeseci, čisto da malo osvježim.

Uglavnom, jako sam zadovoljna i u usne ne bi stavila ništa drugo.

Ista stvar je za botox, bez obzira što pišu kirurzi, on traje maksimalno 2,5 do 3 mjeseca, a češćom upotrebom se trajanje produžuje.
Međutim, sigurno ne do 8 mjeseci kako sam često puta znala pročitati... :-)

Ovo gore pišem isključivo na temelju vlastitog iskustva, možda druge cure imaju bolja/gora iskustva sa ovim preparatima...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 29.10.2014. at 18:12.
Andrijana1312 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:05   #1562
Quote:
anna87 kaže: Pogledaj post
Andrijana 1312, razmisljam o "peglnju" bora(ona izmedju korjena nosa na celu zbog koje djeluje da se mrstim, nazolabijalne i eventualno oko ociju). Citajuci tebe, a cinis mi se kao netko tko ne srlja bez prethodnog objektivnog sagledavanja stvari u vezi estetskih popravaka, htjela bih jos jednom cuti/procitati tvoje misljenje da li je najbolja ova solucija: botox u celo, juvaderm filer u nazolabijalnu?

Koliko juvaderm drzi u nazolabijalnim, a koliko u usnama?

Posto razmisljam i o biopolimeru u nazolabijalne( aquamid imas jel?) jer se juvaderm pokazao kao skupa varijanta zbog ceste potrebe za ponavljanjem kako ste mnoge zakljucile, zanima me koliko si zadovoljna i NAJVAZNIJE da li postoji mogucnost pomicanja tog biopolimera i da li s vremenom, kako tonus lica pada i nazolabijalne se produbljuju, postoji mogucnost da polimer ostane ma mjestu, a prava bora "padne niže" pa dobijemo neki neprirodan i cudan izgled? Mozda glupo zvuci, ali htjela bi razmotriti sve moguce nezeljene poslijedice
Što se Juvederma u usnama tiče, kao što sam već pisala, u početku ne drži predugo, možda 3-4 mjeseca, ali s vremenom je meni počeo držati duže, jednostavno se stari ne stigne razgraditi, a ja već idem s novim... Sad stavljam svega kojih 0,5 ml (nekad i malo manje) svakih možda 6 mjeseci radi održavanja i usne su mi taman kako trebaju biti...
U nazolabijalne sam ga stavljala nekoliko puta u početku (restylane i juvederm), ali to je rupa bez dna, barem meni... Moje su bile baš dosta izražene i 1 ml mi ih taman lijepo ublaži, međutim puno brže se razgradi nego u usnama, zato sam se i odlučila na trajnije riješenje.

E sad, što se biopolimera tiče... prije nego što sam se odlučila na aquamid, razgovarala sam sa 5-6 različitih kirurga u Hr. Pitala sam i za biopolimer i SVI su mi rekli isto - da nijedan ozbiljan kirurg to neće ubrizgati! Jedan ga je čak usporedio sa otopljenom autogumom A tek kad sam vidjela slike sa nuspojavama, rekla sam NEMA ŠANSE! Vidim da u Srbiji to ubrizgavaju nemilice, ali kod nas hvala bogu ne.
Na kraju sam stavila aquamid, 1 ml mi je bio dovoljan za obje strane. Prošlo je godinu i pol od tada, stvarno je sve ok i jako sam zadovoljna. Na dodir se ne osjeti ništa, ful prirodno izgleda i zapravo sam skroz zaboravila da ga imam, sjetim se kad ovdje pročitam.
Znači, nazolabijalne bore naravno i dalje imam i nije mi bio cilj ih ispeglati (to izgleda ful neprirodno), nego su taman popunjene i crte lica odmah izgledaju blaže...

Vjerujem da mogućnost nuspojave nije velika, ali je svakako moguća i mislim da treba dobro odvagati prije konačne odluke, jer je ovo ipak trajnije rješenje i vjerujem da popravci nisu baš šala mala...

Sretno
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 29.10.2014. at 18:13.
Andrijana1312 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:06   #1563
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Što se Juvederma u usnama tiče, kao što sam već pisala, u početku ne drži predugo, možda 3-4 mjeseca, ali s vremenom je meni počeo držati duže, jednostavno se stari ne stigne razgraditi, a ja već idem s novim... Sad stavljam svega kojih 0,5 ml (nekad i malo manje) svakih možda 6 mjeseci radi održavanja i usne su mi taman kako trebaju biti...
U nazolabijalne sam ga stavljala nekoliko puta u početku (restylane i juvederm), ali to je rupa bez dna, barem meni... Moje su bile baš dosta izražene i 1 ml mi ih taman lijepo ublaži, međutim puno brže se razgradi nego u usnama, zato sam se i odlučila na trajnije riješenje.

E sad, što se biopolimera tiče... prije nego što sam se odlučila na aquamid, razgovarala sam sa 5-6 različitih kirurga u Hr. Pitala sam i za biopolimer i SVI su mi rekli isto - da nijedan ozbiljan kirurg to neće ubrizgati! Jedan ga je čak usporedio sa otopljenom autogumom A tek kad sam vidjela slike sa nuspojavama, rekla sam NEMA ŠANSE! Vidim da u Srbiji to ubrizgavaju nemilice, ali kod nas hvala bogu ne.
Na kraju sam stavila aquamid, 1 ml mi je bio dovoljan za obje strane. Prošlo je godinu i pol od tada, stvarno je sve ok i jako sam zadovoljna. Na dodir se ne osjeti ništa, ful prirodno izgleda i zapravo sam skroz zaboravila da ga imam, sjetim se kad ovdje pročitam.
Znači, nazolabijalne bore naravno i dalje imam i nije mi bio cilj ih ispeglati (to izgleda ful neprirodno), nego su taman popunjene i crte lica odmah izgledaju blaže...

Vjerujem da mogućnost nuspojave nije velika, ali je svakako moguća i mislim da treba dobro odvagati prije konačne odluke, jer je ovo ipak trajnije rješenje i vjerujem da popravci nisu baš šala mala...

Sretno

gdje stavljas juvederm?
anaira32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:36   #1564
Quote:
anaira32 kaže: Pogledaj post
gdje stavljas juvederm?
pa napisala ti je , stavlja u usne
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:42   #1565
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Što se Juvederma u usnama tiče, kao što sam već pisala, u početku ne drži predugo, možda 3-4 mjeseca, ali s vremenom je meni počeo držati duže, jednostavno se stari ne stigne razgraditi, a ja već idem s novim... Sad stavljam svega kojih 0,5 ml (nekad i malo manje) svakih možda 6 mjeseci radi održavanja i usne su mi taman kako trebaju biti...
U nazolabijalne sam ga stavljala nekoliko puta u početku (restylane i juvederm), ali to je rupa bez dna, barem meni... Moje su bile baš dosta izražene i 1 ml mi ih taman lijepo ublaži, međutim puno brže se razgradi nego u usnama, zato sam se i odlučila na trajnije riješenje.

E sad, što se biopolimera tiče... prije nego što sam se odlučila na aquamid, razgovarala sam sa 5-6 različitih kirurga u Hr. Pitala sam i za biopolimer i SVI su mi rekli isto - da nijedan ozbiljan kirurg to neće ubrizgati! Jedan ga je čak usporedio sa otopljenom autogumom A tek kad sam vidjela slike sa nuspojavama, rekla sam NEMA ŠANSE! Vidim da u Srbiji to ubrizgavaju nemilice, ali kod nas hvala bogu ne.
Na kraju sam stavila aquamid, 1 ml mi je bio dovoljan za obje strane. Prošlo je godinu i pol od tada, stvarno je sve ok i jako sam zadovoljna. Na dodir se ne osjeti ništa, ful prirodno izgleda i zapravo sam skroz zaboravila da ga imam, sjetim se kad ovdje pročitam.
Znači, nazolabijalne bore naravno i dalje imam i nije mi bio cilj ih ispeglati (to izgleda ful neprirodno), nego su taman popunjene i crte lica odmah izgledaju blaže...

Vjerujem da mogućnost nuspojave nije velika, ali je svakako moguća i mislim da treba dobro odvagati prije konačne odluke, jer je ovo ipak trajnije rješenje i vjerujem da popravci nisu baš šala mala...

Sretno
Hvala na odgovoru mozes li mi jos samo reci da li je aquamid trajno rijesenje ili se s vremenom ipak, ma koliko trajao duze od hijaluronskih filera, razgradi? Nekako bi voljela da je ipak razgradiv jer me kopka to moguce pomicanje, neznam uopce jel to u nekom gel obliku, kako on stoji na mjestu bore, sto kad tonus lica pocne padat? Pretpostavljam da tebi kao ozbiljnom klijentu kirurzi iskreno pricaju o nezeljenim ucincima ili kasnijim poslijedicama, dok bi nama starterima sve uljepšali
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:22   #1566
Quote:
anna87 kaže: Pogledaj post
pa napisala ti je , stavlja u usne
Krivo sam se izrazila,mislila sam kod koga?
anaira32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:32   #1567
Pozdrav svima!
Čitala sam ovaj forum kada sam razmišljala o tretmanima pomlađivanja pa da sada napišem i svoja iskustva.
Moj definitivni izbor i, ujedno, preporuka je Poliklinika Bagatin. Topli, srdačni, stručni i daju si truda razgovarati s klijentima, točno shvatiti njihove želje i na temelju toga preporučiti odgovarajući tretman.
Osobno sam stavljala dermalne filere Juvederm kod doktorice Kanižaj-Rajković i imam samo pozitivna iskustva. Tretman nije bio nimalo neugodan, a poslije njega nisam imala nikakve nuspojave na licu (crvenilo, natečenost ili bilo što slično). Doktorica je iznimno simpatična i prilagodila je područje ubrizgavanja filera na osnovu mojih želja, ali i oblika lica.
U Bagatinu sam također bila nekoliko puta na tretmanu Dermapen-om prvenstveno zbog manjih ožiljaka od prišteva na licu. Učinak super, ali je tretman dosta neugodan.
Probala sam i Med Visage. Moram priznati da njegov učinak nisam primijetila, jedino bolji tonus kože.
Standardnu mikrodermoabraziju bi svakako preporučila jer...pretpostavljam da ne moram objašnjavati...malo jači piling kože...
Čitanje tuđih iskustava na ovom forumu pomoglo mi je u odluci o filerima, tj. uklonilo lagani strah koji sam imala oko toga. Pa, eto, ako postoji još netko sa sličnim upitnikom nad glavom, nema straha niti problema! :-)

Zadnje uređivanje Ergeg : 13.11.2014. at 11:07.
Ergeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 13:38   #1568
molim vas preporuku doktora/klinike za korekciju nosa i podočnjaka filerima
9crimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 01:24   #1569
pozdrav... planiram uskoro ici na korekciju nosa i devijacije kod dr. Šoš u Osijeku pa me zanimaju iskustva kod njega ako tko ima...( nasao sam samo na jedan pozitivan post na forumu)... brine me disanje dok se ne izvade tamponi, posebno spavanje.. kako se to sve "prezivi "?
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 13:13   #1570
Postoji li na riječkom području dobar maksilofacijalni kirurg koji radi blefaroplastiku? Ako netko ima iskustva, može mi se javiti i preko privatnih poruka. Može i ovdje. Išla bih svakako operirati gornje vjeđe, samo ne znam kod koga.
astronautkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 03:44   #1571
Ima li tko više iskustva s filerima za podočnjake? Tj. onu usjeklinu kad dođe do pomanjkanja volumena u podočnjacima? Kod mene još nije ništa strašno, ali budući da sam zašla u 30-e moglo bi uskoro postati strašno. Pročitala sam jedno 20 posljednjih stranica ovdje i nisam još čula ništa pozitivno o tom dijelu lica. Svi hvale svoje usnice i nazolabijalne bore, to me ne zanima toliko. Dvije su korisnice jedine direktno pisale o podočnjacima, jedna da izgleda kao da ju je Kličko pretukao, a druga je dobila duple podočnjake. Pa eto, ako itko ima svoje ili tuđe iskustvo, cijenila bih neku preporuku. Koliko traje tretman, koliko boli, koliko dugo efekt traje kasnije? Kod koga ići? MM ima sad neki popust na filere do kraja siječnja, ali nisam ziher koliko su oni stručni u tome. I Bagatin navodno ima i neku anestetsku kremu koju nanosi prije uboda, ima li to i MM? Za početak bi bilo kakva informacija o tom predjelu lica i filerima bila super.
Zleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 03:05   #1572
ima li itko ovsje ovdje iskustva s liposukcijom vrata, treba mi preporuka kirurga/poliklinike.
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 18:51   #1573
Je li možda netko od vas stavljao filere u usne u splitu? Ako jeste kod koga? Kakva su vam iskustva?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 19:07   #1574
cure, jel mi može netko dati neki opće informacije o skraćivanju vrška nosa, ja ne mogu naći nikakve konkretne informacije što se tiče cijene,oporavka itd.

i preporuke za zagreb molim
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 05:06   #1575
Jel tko od vas operirao nos kod Bagatina? Kakva su iskustva?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:41   #1576
Molila bih vas za pomoć.. imam male i tanke usne i htjela bih juvederm stavljati, može li mi netko reći da li neki doktor u Osijeku dobro radi i koja je cijena? Samo bih ih malo više istaknula, posebno gornju, ali ne baš previše..Hvala puno
starke1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 22:20   #1577
Pozdra, kojeg kirurga biste preporucili za liposukciju i face lifting.

Na netu sam naletjela na milojevica i on kakti radi s aparatom vaser lipo i ne ides skroz pod anesteziju vec si budan i nakon toga desetim aparatom zateze kozu.

Zvuci super, rezultati na slikama su super ali uvijek postoji ali..
Ako ima netko neku info neka slobodno podijeli
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 23:55   #1578
Zar nitko?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 10:13   #1579
Ergeg i meni je ista doktorica nedavno preporučila Dermapen nakon radiofrekvencije koja će se raditi u zimi zbog moje preosjetljivosti na sunce. Čitala sam malo o tom postupku pa me zanima kolika je okvirna cijena onih kremica koje se koriste nakon tretmana. Cijenu postupka sam našla na njihovim stranicama , ali ovo nisam
NikitaBT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:33   #1580
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Pozdra, kojeg kirurga biste preporucili za liposukciju i face lifting.

Na netu sam naletjela na milojevica i on kakti radi s aparatom vaser lipo i ne ides skroz pod anesteziju vec si budan i nakon toga desetim aparatom zateze kozu.

Zvuci super, rezultati na slikama su super ali uvijek postoji ali..
Ako ima netko neku info neka slobodno podijeli
ja sam bila na lipo 28.4. kod glumicica sve super proslo ( ostala sam preko noci kod njih ) ali sam zadovoljna sa osobljem i svemu. tako da ga preporucam ako razmisljas gdje
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.