Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2024., 15:55   #1
Problem pristupa unutrašnjoj memoriji mobitela

Moj novi kompjuter na kojem je instaliran Windows 11 na engleskom ne želi mi nikako prikazati unutrašnju memoriju moga smartphona kada pokrenem windows explorer, a to mi je prijeko potrebno kako bi kopirao slike na kompjuter jer mi je google račun skoro pretrpan, pa ne mogu fotke s moba kopirat na google. SD karticu uredno prikaže, ali jao slike nisu na SD kartici nego u unutrašnjoj memoriji telefona. Windows su 64-bitni na engleskom. Sedmica mi uopće nije pravila taj problem.

Sad kad želim instalirati neki fajl menađer da vidim mogu li slike kopirati na SD karticu pa sa SD kartice u kompjuter ne mogu niti to, jer mi kompolikacije pravi i Android. Pita me za došušđtenje korištenja tog nekog file managera, ja kolikogod puta tapnem dopusti, mobitel ne miće taj okvir dijaloga, ali kad stisnem tipku da se sve aplikacije maknu s ekrana na ekranu vidim ikonu file managera kojeg sam upravo instalirao, ali ga ne mogu koristiti jer ne reagira kad hoću tapnut na dopusti.

Smartphone lagano trokirabaterija mu je skroz oslabila, vrijeme je za kupit novi i šteta bi bila da mi sa starim mobom odu stare slike.

Smartphon je Xiaomi Mi A1 sa čistim Androidom 9 PIE na hrvatskom jeziku.

Jednom mi je Android predložio da maknem originalnu Androidovu aplikaciju upravljanje datotekama koja je tada imala 600 megabajta jer ju nisam koristio i ja bio lud pa izbrisao. Da li možda zbog toga imam nevolje sa instalacijom drugih upravitelja datoteka? Kad želim instalirati bilo koju drugu aplikaciju koja nije upravitelj datoteka / file manager smartphon uredno reagira kad tapnem riječ dopusti.

Što da radim???
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.