Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2012., 14:57   #41
Tele2fon -Viber eho

Imam Tele2fon i instaliran Viber aplikaciju ali imam problem što kad uspostavim poziv zvuk se čuje kao da svemirci pričaju tj. mislim da se stvara mikrofonija iz ne znam vanjskog zvučnika a ne znam ga isključiti ili je nešta drugo u pitanju.
Molim pomoć...
Hvalasvima unaprijed
zorzi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 10:25   #42
to ti je "pod normalno" za viber
__________________
For Those About To Rock ( We Salute You )
t.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 12:20   #43
Quote:
t.d. kaže: Pogledaj post
to ti je "pod normalno" za viber
da ali kod ostala dva telefona lg i Samsung sasvim ok čak sam ga instalirao i na laptop i sve radi savršeno
zorzi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 22:28   #44
Meni radi sasvim normalno
pin23hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 18:03   #45
sta se dogodi ako dekativiram viber? kao add/remove program na kompu ili?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 20:16   #46
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
sta se dogodi ako dekativiram viber? kao add/remove program na kompu ili?
Kad ga samo izbrišeš svim kontaktima ostaješ aktivan, samo njihove poruke i pozivi tebi nikad neće doć jer nemaju na šta doć pošto nemaš aplikaciju. Kad ga deaktiviraš radiš istu stvar kao kad otkažeš broj mobitela npr, briše se tvoj broj iz vibera i više nikome nisi dostupan preko njega...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 20:35   #47
Thx... A jel se viber veze na mob kao aparat ili na sim karticu? Naime primjer imam viber na 098 broju, u isti mob stavim 091 broj ali sam ljudima i dalje prikazala kao da sam na viberu sa 098
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 08:12   #48
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Thx... A jel se viber veze na mob kao aparat ili na sim karticu? Naime primjer imam viber na 098 broju, u isti mob stavim 091 broj ali sam ljudima i dalje prikazala kao da sam na viberu sa 098
Kad si se registrirala na Viber prvi podatak koji si tribala dati je tvoj telefonski broj, znači da se Viber veže na tvoj telefonski broj a ne na smartphone. Nakon šta si aplikaciji dopustila pristup tvojim kontaktima ona pregleda sve telefonske brojeve u tvojim kontaktima i u posebnu grupu (u aplikaciji) izdvoji telefonske brojeve, tvojih kontakata, koji su registrirani kod Viber servera.
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 12:46   #49
Zasto onda i kad promjenim karticu u mob viber prijateljima ostajem dostupna pod starim brojem?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 19:01   #50
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Zasto onda i kad promjenim karticu u mob viber prijateljima ostajem dostupna pod starim brojem?
Zato jer si se prijavila s tim starim brojem a nisi se odjavila, odnosno deaktivirala, s tim brojem s Viber servera. Dok god taj stari broj ne odjaviš a frendovi ti imaju u kontaktima tvoj stari broj do tada će tvoj stari broj bit aktivan u Viber aplikaciji. Aktiviraj novi broj u Viberu i ako više ne želiš koristiti stari broj onda ga deaktiviraj s Vibera.
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 17:44   #51
pozz ekipa...zanima me da li se moze Viber instalirati na komp....??? znaci..ja sa kompa zovem nekoga na mob..ili posaljem sms...i obrnuto....???
leon23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 18:27   #52
Ne.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 18:42   #53
Postoji način- sad, koliko ti je to jednostavnije od instalacije Skypea ili nekog chat programa koji i inače postoji za obe platforme...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:15   #54
dali netko zna na kojim sve mobitelima se moze koristiti viber..osim iphone..posto mi treba vise mobitela..da je neka ok cijena i dali funkcionira na tim mobitelima normalno..hitno mi je..hvala
croli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:41   #55
Pa, kad odeš na Viber.com, lijepo piše:

- iOS
- Android
- Windows Phone
- Blackberry
- Nokia (Java)
- Bada
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 18:34   #56
Radi sve!!!
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:07   #57
Imam samsung galaxy mini 2 skinuo sam skype i viber radili su prefektno,međutim javio se problem ja cujem druge sve ok međutim oni mene ne cuju isti problem na obje aplikacije. Da li je neko imao isti problem i kako to riješiti???
Taha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 00:38   #58
Kveščn: WhatsApp ili Viber? Može i detaljnije obrazloženje zašto 1. ili 2. Pitam zato što Viber u zadnjih par dana grozno šteka i šalje poruke s delayem od 5-20 minuta. Ne, nije do moje wifi mreže ili nečeg petog. Nisam jedina s tim problemom.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:34   #59
Meni su obje podjednako dobre i nisam primijetila štekanje i delay. Ako ti trebaju i pozivi, onda Viber, ali ako misliš samo slati poruke, gledaj koju aplikaciju ti koristi više prijatelja.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 20:28   #60
Danas radi normalno. Viber je smeće za pozive i Skype je tu apsolutni pobjednik što se kvalitete poziva tiče. My 2 cents.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.