Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2013., 14:30   #81
Možeš napisati kako? Možda nekom pomogne ako će imati isti problem
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 16:09   #82
Vratile smo mob na tvorničke postavke i ponovno napravile račun za store. Nakon toga smo bez problema instalirale što smo htjele.

(Možda je moglo i bez vraćanja na tvorničke postavke, ali još je bilo svašta nešto što smo trebale rješavat pa je ovo bio najlakši način...)
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 22:23   #83
Kako da skinem viber za prestigio multiphone duo? Treba mi neki google play, pa kazu neki market...ja se stvarno ne kuzim..sta god probala ne podrzava.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 22:57   #84
Nemaš jedno od ovoga?
ili
Pa tamo uđeš i tražiš Viber.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 02:31   #85
Google Market ti je isto što i Google Play, samo je nedavno promjenio ime.

Što se Androida tiče, na tom mjestu se skidaju sve aplikacije.
Dobro, nije baš sve, ali to je službeno mjesto, ajmo reći sve.

Ikona za to ti je jedna od ove dvije iz prethodnog posta.
__________________
Toliko mi se svidio logo koji mi je napravila da je od srca preporučujem.
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 12:33   #86
Hvala ljudi, snasla sam se
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 16:11   #87
IvkaL- premješteno u temu o Vip Raceru 3 (pošto nije problem u aplikaciji)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 19:33   #88
kupih ja jučer lg l3. jutros instaliram viber. radi ok. no nešto zeznem i deinstaliram ga. e sad ponovno sam ga skinula i instalirala . upišem svoj broj moba kao da mi pošalju confirmatio code ali nema sms-a. probam utipkati confirmation code koji sad dobila kad sam ga instalirala prvi puta i kaže da je invalid confirmation cod. ima li tko kakvu ideju šta napraviti?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 20:30   #89
Quote:
pzulic kaže: Pogledaj post
kupih ja jučer lg l3. jutros instaliram viber. radi ok. no nešto zeznem i deinstaliram ga. e sad ponovno sam ga skinula i instalirala . upišem svoj broj moba kao da mi pošalju confirmatio code ali nema sms-a. probam utipkati confirmation code koji sad dobila kad sam ga instalirala prvi puta i kaže da je invalid confirmation cod. ima li tko kakvu ideju šta napraviti?
Upisi isti kod kai i prvi put. Kod vrjedi 12 ili 24 sata. Ako neide posalji im mail s svolim brojem mobitela i oni ce ti mailom poslati pin.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
hlatki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 01:41   #90
Auu, zezam se već dva dana s viberom. Nikako ga ne mogu instalirati. Naime, kupio sam nekidan rabljeni Samsung Galaxy S3, napravio factory reset i krenuo instalirati viber.
Instaliram ga i zapnem na dijelu gdje trebam primiti access code. Ne primam ga ni preko sms-a ni preko poziva. Obične sms-ove uredno primam i šaljem. Sve sam probao, čak sam i na jednom drugom mobitelu instalirao viber te upisao svoj broj koji koristim u SGS3 i za divno čudo, stigao mi je sms s access codom, ali kad sam ga utipkao, pisalo mi je invalid code.

Jel zna netko u čemu bi mogao biti problem? Da nema SGS3 negdje u postavkama opciju za blokiranje slanja i primanja inozemnih sms-ova i poziva? Da možda viber nije u sukobu s ChatON-om od samsunga?

Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 08:21   #91
Probaj ih kontaktirati mailom . Ja sam isti problem imao sa Kakao talk i poslali su mi kod preko maila.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Zadnje uređivanje assassin : 24.04.2013. at 09:29. Reason: Maknut nepotreban citat
hlatki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 19:13   #92
Je, to je pomoglo, odgovorili su mi da su resetirali moj account i sad mi sve radi.

Evo link gdje im se mogu obratiti svi s nekim nerješivim problemima:

http://helpme.viber.com/index.php?/T...t/RenderForm/1
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 18:01   #93
Bok svima, imam problem sa kontakt listom na Viberu pa možda je netko imao sličan problem i može mi pomoći.
Imam Samsung Galaxy 3 i pred 10-ak dana sam instalirala Viber. Kod instalacije mi se pojavilo 20-ak brojeva iz moje kontakt liste iz moba da imaju Viber i bili su izlistani u Viber kontaktima. Poslije sam mijenjala neka imena u kontakt listi moba i dosta brojeva mi je nestalo iz Viberove kontakt liste......mislim, brojevi su ostali isti, samo sam promijenila imena vlasnika tih brojeva i nakon toga su te osobe nestale sa Viberove kontakt liste..... Ne kužim u čemu je problem jer se na Viberu registrira pod brojem moba a ne pod imenom, pa koje god ime da upišem ako je isti broj trebao bi se vidjeti.....
Moji kontakti su iz nekoliko država i svi imaju pozivni broj tako da tu nije problem. Isto tako sam ih probala dodati manuelno u kontakte (preko Viberovog "add contacts"), i to pod nekim drugim imenom no i dalje nisu izlistani. Neke sam preko Vibera "pozvala" sms-om da se priključe Viberu (tako im piše na njihovoj stranici pod Troubleshooter), par njih mi je isto preko Vibera odgovorilo da ga već imaju instaliranog no poslije mi se njihovi brojevi isto ne prikazuju na listi pod Viber kontaktima. Ustvari, samo pod Messages mi se prikazuje samo broj pored kojeg je onaj Viberov znak (kao da je registriran), ali pod imenom piše Unknown - probala sam taj broj poslije dodati u Viberove kontakte no isto ništa...... Svoj mob isključujem svaku noć i već bi se ta lista trebala update puno puta, no svejedno ništa......
Još nisam probala deinstalirati Viber i ponovo ga instalirati, no vidim gore da je puno njih poslije imalo problem kod primanja access coda tako da me malo frka..... Isto neznam da li bi mi prilikom te deinstalizacije nestale poruke koje sada imam u mobu......
Ima li netko savjet šta još mogu napraviti da mi se ti moji kontakti pokažu u Viberovoj listi ako su registrirani na Viberu?
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 08:27   #94
Nemoze ti viber ucitati 2 razlicita imena s istim brojem. Mozes ga potpuno deinstalirati i ponovo instalirati ili mu izbrisati chache i ponovo ubaciti kontakte (refrersh, search). Na ta 2 nacina ces izbubiti i stare poruke, pozive itd, te morati opet registrirati viber.
Ono sto tebi treba je izbrisati kontakte koje nevidis u kontaktima . Dali su ti u kontaktima ostali brojevi pod imenom UNKNOWN u viberu?
Ako jesu probaj izbrisati jedan unknown i napravi refresh u kontaktima ( trebao bi se pojaviti ime sa tim brojem, prije brisanja za svaki slucaj napisi na papiric broj) ili probaj vratiti stara imena kontaktima na mobitelu.


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD
hlatki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 10:47   #95
Hvala što si se ponudio pomoći mi .
Izgleda da se nismo razumijeli ili ja nisam dobro objasnila glede tih brojeva. Npr. prije sam imala u svojim kontaktima par brojeva pod Marko, Ivana i sl. Nakon instalacije Vibera, ti moji brojevi kontakata koji isto imaju Viber su mi se odmah pokazali. Naknadno sam išla mijenjati imena u smislu da sam Marku dodala prezime pa je sada Horvat Marko ili Ivanković Ivana, i ti kontakti su mi se odjednom izbrisali sa Viberove liste. Znači, nemam jedan te isti broj pod 2 različita imena, nego sam istim brojevima promijenila imena nakon čega su ti brojevi nestali sa kontakata listanim pod Viberom. Išla sam i na refresh i na search i brisala sve brojeve iz kontakt liste u mobu (da, pisala ih po papirićima) i utipkavala opet pod nekim drugim imenima (kao, možda upali), no ništa.....
Najčudnija stvar je da sam baš jučer bila u prepisci preko Vibera sa jednim prijateljem koji ga isto ima instaliranog, izmijenili smo nekoliko poruka, njegov broj je uredno upisan u moje kontakte u mobu ali ga Viber uopće ne prepoznaje i daje mi samo njegov broj ali ne i ime (piše Unknown). Poslije sam taj njegov broj deletala iz svojih kontakata u mobu i probala ga opet dodati preko Viberove poruke (kao "add contacts"), slučajno baš onako kako ti savjetuješ, no uopće ne reagira i isto mi je kao i prije - znači, pod Viberom mi daje samo njegov broj bez imena. I takvih ih imam par komada što mi daje totalnu zbrku jer nema šanse da zapamtim tel.brojeve prijatelja i da su mi na Viberu listani bez imena......
Ne kužim zašto te brojeve ne mogu upisati pod imenima kada sam se već dopisivala sa tim ljudima preko Vibera koji ih kao ne prepoznaje tako da ih izlista u svojoj listi kontakata...? Pada mi na pamet koliko još možda drugih kontakata imam u mobu a da ih Viber ne prepoznaje iz tko-zna-kojeg razloga...
Sve sam uredno pregledala da svi brojevi imaju 'country code' kao +385 ili slično, te da nema razmaka između brojeva, no ništa ne mijenja na stvari......

Zadnje uređivanje assassin : 29.04.2013. at 13:47. Reason: Maknut nepotreban citat
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:13   #96
Evo, da se "pohvalim" da sam si sredila tu svoju kontakt-listu (hmmm, ako se uopće mogu i pohvaliti svojom glupošću ). Toliko me sram da bih se najrađe sakrila u mišju rupu, ali eto napisati ću što se dogodilo da drugi znaju što se (ne) treba napraviti.

Frendica ima isto Viber pa sam pogledala kako su ti njeni kontakti izlistani u mobu pa smo zaključile da sam ja propustila jednu vrlo važnu stvar, a to je pod 'settings'-ima označiti "show all contacts" ...... i, gle čuda, sad su mi izlistani svi moji kontakti koji imaju Viber bez obzira koje ime pisalo pored njih .
Eh, šta se to dogodilo, zašto to nisam i prije napravila? Zato valjda što me smotalo jer sam na Viberu imala neke kontakte već izlistane i bez te kvačice, pa sam mislila da je to to te da nitko drugi od mojih prijatelja/rodbine nema taj Viber nego samo nekolicina.... I dalje nemam pojma čemu služi taj prva lista (bez kvačice) i zašto uopće ima ta opcija da se mora posebno kliknuti na "show all contacts" da bude ON da se vide svi Viberovi kontakti, ali me to uopće više nije niti briga jer sad imam ono što sam tražila.
Hvala još jednom hlatki na pomoći!
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 02:25   #97
Tko o čemu, ja opet o kontaktima.....
Na sim-kartici su mi kontakti kao Ivana/mob, Ivana/kućni isl. jer nemam mogućnosti staviti više brojeva pod jednim imenom kao na mobu. To sam si na mobu sve sortirala, tj.stavila sve brojeve iste osobe pod jedno ime, ali na Viberovoj kontakt-listi vidljivi svi brojevi (i sa sim-kartice i sa moba) tako da mi je sve duplirano. Na mobu imam opciju "contacts to display" i mogu birati da li će mi biti izlistani ili oni sa kartice ili oni sa moba ili nešto treće - gdje mogu tako nešto naći na Viberu da mi nije sve duplirano?
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 16:51   #98
izvezi (export) sve kontakte (imenik) u google kontakte i sejvaj.
obriši na kartici i mobitelu sve kontakte.
ponovo uvezi (import) kontakte iz googla i ostat će ti samo ti, a viber će izlistat one koji imaju viber.

ako netko ima bolji prijedlog već će ti pomoći.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 21:27   #99
http://www.viber.com/

Odsada viber i za windowse
El_patron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 09:57   #100
Pokušavam ga instalirati na pc, ali ne ide..kad kliknem na toj stranici get viber otvori mi se open file-security warning i imam run ili cancel, kad kliknem run onda mi se pojavi prozorčić run as i ispod piše "You may not have the necessary permissions to use all the features of the program you are about to run. You may run this program as a different user or continue to run the program as the current user." I onda ima opciju da kliknem na current user ili run this programa as the following user: i onda me traži User name i password,.Pokušala sam kliknuti na current user i ništa se ne dogodi osim što se prozorčić zatvori isto tako sam pokušala na ovo drugo i ukucala neko ime i neku lozinku i opet se samo prozor zatvorio i ništa drugo se ne događa..U čemu je problem i kako da ga instaliram na pc???
lulucry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.