Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2012., 12:07   #321
Quote:
Tatjana3333 kaže: Pogledaj post
Cure jeste koristile onaj novi proizvod za ravanjanje kose od Schwarzkopf play it straigt, navodno je kosa ravna i do 10 pranja?
Ovo i mene baš zanima!
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 23:29   #322
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
probala i ne preporucam NIKAKO!!
Evo i jedno negativno iskustvo.. Zašto, što je bilo?
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 13:32   #323
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Evo i jedno negativno iskustvo.. Zašto, što je bilo?
bezveze, tretman je agresivan, isusuje kosu, a rezultati su polovicni...po mojem se ne isplati. ja imam blago valovitu kosu i nakon toga je bila sve susa, pucala i nije bila ravna...nije neki efekt..eto..jednostavno ne preporucam!
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 16:04   #324
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
bezveze, tretman je agresivan, isusuje kosu, a rezultati su polovicni...po mojem se ne isplati. ja imam blago valovitu kosu i nakon toga je bila sve susa, pucala i nije bila ravna...nije neki efekt..eto..jednostavno ne preporucam!
Ja imam tanku i suhu kosu, također blago valovitu i zato sam i pitala koliko se to isplati curama koje nemaju neku jaku kovrčavu kosu. Stoga sam se i dvoumila...Ali eto sad si mi razjasnila
Hvala na upozorenju
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 23:03   #325
jel netko možda radio Keratin Complex tretman u Glamouru (Medvedgradska) ili nekom drugom ovlaštenom salonu u zg...

evo linka na tretman --> http://www.youtube.com/watch?v=BM7QU...eature=related
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 08:00   #326
http://www.ebay.com/itm/Brazilian-ke...04%26rk%3D3%26

sto mislite o ovome? jel netko probao?
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 10:14   #327
Trajno ravnanje kose

Dakle ne brazilsko feniranje keratinom, nego se ovo baš zove trajno ravnanje.
Ima li tko iskustva? U kojim salonima se može raditi i po kojoj cijeni u ZG?
Dosad sam samo našla u Nicole Nicole:
http://www.nicole-nicole.hr/trajno_ravnanje_kose.asp
i tu ima komentara o tome:
http://www.nicole-nicole.hr/faq.aspx
Al ne vjerujem baš tim komentarima, ipak su na njihovoj stranici.. Želim iskustva

Ono što je meni najbitnije je da mi kosa bude glađai da se manje petlja, ne mora biti skroz ravna. Inače je duga ispod ramena, gusta i blajham se, valovita i jako frizzy(suha i slamasta) i jako se petlja
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 21:44   #328
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Dakle ne brazilsko feniranje keratinom, nego se ovo baš zove trajno ravnanje.
Ima li tko iskustva? U kojim salonima se može raditi i po kojoj cijeni u ZG?
Dosad sam samo našla u Nicole Nicole:
http://www.nicole-nicole.hr/trajno_ravnanje_kose.asp
i tu ima komentara o tome:
http://www.nicole-nicole.hr/faq.aspx
Al ne vjerujem baš tim komentarima, ipak su na njihovoj stranici.. Želim iskustva

Ono što je meni najbitnije je da mi kosa bude glađai da se manje petlja, ne mora biti skroz ravna. Inače je duga ispod ramena, gusta i blajham se, valovita i jako frizzy(suha i slamasta) i jako se petlja
ne preporucam! isusuje kosu i uopce nije tako ravna kosa..bezveze skroz!
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:40   #329
Quote:
ninaw kaže: Pogledaj post
Možda nisam u toku,ali ne kužim što je to(krema,šampon..) i kako to radiš.
Da li bi bilo za dugu i kovrčavu kosu i izgleda li ravno ili metlasto?
Možeš malo više objasniti?
to je tip relaxera, smjesa se i nanosi kao krema po kosi. onda moras neutralizirati i isprati. slicno kao glatt sistem koje rade po salonima.
radila sam vise puta i glatt i relaxer i yuko i onaj garniwr sistem. nemam kovrcavu kosu nego neravnu sto znaci da mi se djelomicno uvija, ponegdje kovrca a vecina pramenova jednostavno ide cupavo. ako ju pustim na miru, izgledam kao da imam minival koji je netko razbacao na vjetru
iz mog iskustva, glatt traje krace nego relaxer, ali isusuje manje. od ovih par sgvari koje sam probala, yuko je najbolje. izgledas ko kreten prvih par dana, ali poslije je kosa krasna mjesecima.
ako nisi sigurna i nista nista prije radila s kosom i ne bi znala sama s relaxerom, ja bih ti savjetovala da odes u salon i napravis glatt, neces biti ravna kao metla, i razlicitim ljudima razlicito ispadne, ali kako znam, vecini ispadne dobro. s time da mislim da ne mozes sa skorz ravna od glatt. sa relaxerom mozes postati dosta ravna ali isusuje (cak i verzija za klince), s yuko si posve ravna i to izgleda puno bolje nego peglanje, barem u mom slucaju.

btw, ja sam se umorila od borbe za civiliziran izgled kose i oshishala sam se od proljeca do sad 4 puta: s pola ledja do ramena, pa do klavikule, pa pola vrata, pa do ispod uha i sad skroz na kratko mislim da ce ostati tako neko vrijeme....
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:44   #330
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
moze link i cijena pliz?
na amazonu samo ukucaj soft and beautiful relaxer. to je ime branda, ja sam kupovala verzije za djecu, inace se u usa toga nadje u cvs.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:50   #331
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Jel ovo ono Yuko ravnanje? tj. da je ful skroz ravna svaka kosa dok ne izraste?
nisam nista radila s keratinskim tretmanima ali nisam sigurna da je to isto kao yuko.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 02:55   #332
da nije tuzno, bilp bi smjesno- naime slike koje stavljaju na ovoj stranici za strukturu kose....
druga slika je neinformativna i netocna (jel to stvarno struktura keratina?) ali je barem peptid u pitanju. a prva slika je DNA molekula i to vrlo zalosna slika DNA molekule.
btw, ako su slike pod copyright onda ih ne bi smjeli ni koristiti bez dopustenja.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:18   #333
Nisam bila sigurna gdje da pitam,al probat ću tu
Jel mi može netko preporučit nekakav sprej ili nešto slično što se
stavlja na kosu nakon pranja? Treba mi nešto što će spriječit
kosu da se sva razleti,uvrne i promijeni oblik čim izađem van
Kad ju operem i osušim bude mi baš lijepa,mekana i ravna,al kad izađem
na otvoreno,odmah poprimi drukčiji oblik i više nije tak lijepa
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 16:06   #334
Evo ja kovrčava idem sljedeći tjedan na trajno ravnanje Loreal x tenso moisturiser proizvodima.. pa ako ima neka od vas cura da je radila nek napiše svoje iskustvo. Ja javim čim napravim
I zanima me kako to održavati, negdje piše da trebaju šamponi bez sulfata.. zašto to i gdje ih naći
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 10:56   #335
Question Glatt

Pozdrav;

ja sam iz Rijeke, a s obzirom da nemam saznanja da netko tu trajno ravna kosu nego svi sada rade samo to brazilsko, zanima me gdje je najbolje u Zg otići na taj Glatt? Jer vidim da to rade u salonu Nicole Nicole di bi za moju kosu došlo oko 600 kn a našla sam da to rade i u salonu In (Frizerski studio IN Maksimirska 96) gdje dođe najviše 300 kn, da li itko ima iskustva sa studiom IN sa tim Glatt postupkom s obzirom da je značajno jeftiniji? Bila bi jako zahvalna na odgovoru jer bi došla iz Ri samo zbog toga
shaders is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 22:00   #336
Quote:
shaders kaže: Pogledaj post
Pozdrav;

ja sam iz Rijeke, a s obzirom da nemam saznanja da netko tu trajno ravna kosu nego svi sada rade samo to brazilsko, zanima me gdje je najbolje u Zg otići na taj Glatt? Jer vidim da to rade u salonu Nicole Nicole di bi za moju kosu došlo oko 600 kn a našla sam da to rade i u salonu In (Frizerski studio IN Maksimirska 96) gdje dođe najviše 300 kn, da li itko ima iskustva sa studiom IN sa tim Glatt postupkom s obzirom da je značajno jeftiniji? Bila bi jako zahvalna na odgovoru jer bi došla iz Ri samo zbog toga
Mene ovo također zanima
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.