Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2014., 09:00   #3301
treba mi jako dobar okulist u splitu, trogiru ili okolici. ali zaista da je temeljit i dobro opremljene ordinacije. treba mi i pregled vidnog polja i zaista jedan temeljit pregled koji će uključivati više od pukog određivanja dioptrije.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 17:08   #3302
dr.barišić

molim vas da li netko ima informaciju gdje privatno radi dr. Barišić, ginekolog iz Petrove. radio je prije u Suncu ali više nije tamo. hvala puno
inform is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 00:34   #3303
Unhappy gastroenterolog--hematolog

dali netko zna dobre doktore koji mi mogu ispostaviti dijagnozu na upunicu hzzo ili privatno,neznam koloko košta pregled.zagreb ili split.molim vas ako znate.hitno je.hvala
zmajić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 22:00   #3304
Zna li netko dobrog ženskog ginekologa na području Dubrave (ili cijelog Zagreba), a da ima ugovor sa HZZO i da prima nove pacijente? Postavila sam pitanje na drugu temu, ali rijetko tko tamo zalazi.

Za uzvrat ima preporuku za zubara - dr. Hrvoje Blažić (Dom Zdravlja MUP-a) i jednu nikako ne preporuku: Arianna Pervan - dermatolog u KB Dubrava, izbjegavati ako možete.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:14   #3305
Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Zna li netko dobrog ženskog ginekologa na području Dubrave (ili cijelog Zagreba), a da ima ugovor sa HZZO i da prima nove pacijente? Postavila sam pitanje na drugu temu, ali rijetko tko tamo zalazi.

Za uzvrat ima preporuku za zubara - dr. Hrvoje Blažić (Dom Zdravlja MUP-a) i jednu nikako ne preporuku: Arianna Pervan - dermatolog u KB Dubrava, izbjegavati ako možete.
Oprosti, zašto ne Pervan? ja sam bila kod nje prošli tjedan na pregledu madeža, dosta mi je rekla da bi ih vadila, iako, koliko sam shvatila, ništa joj se ne čini hitnim, pa pitam...
Babhosinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 14:10   #3306
Quote:
Babhosinho kaže: Pogledaj post
Oprosti, zašto ne Pervan? ja sam bila kod nje prošli tjedan na pregledu madeža, dosta mi je rekla da bi ih vadila, iako, koliko sam shvatila, ništa joj se ne čini hitnim, pa pitam...
Radi pogrešnog liječenja. Dragi mi je imao urtikrariju (izgledao je kao da je opao u koprive), i ona je to tek prepoznala pred kraj (još je morala pozvati tehičara da vidi, a mislim, urtikarija je ipak nešto svakodnevno u dermatologiji, meni se taj prvi put činila kao da uopće nema iskustva), a ja sam guglajući odmah skužila u čemu je riječ. Tada mu je, naravno, prepisivala razne kreme od kojih je to još više buknulo, pa krivi lijekovi. Možda se nekom to čini trivijalno, no ne daj bože da je doživio anafilaktički šok No dobro, za to ne bi krivila doktoricu. Uglavnom, ne blatim ju - da ne bi netko mislio, samo pišem iskustvo. Na šalati su užasno bezobrazni (dermatologija).
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 14:49   #3307
Question

Quote:
pčelica88 kaže: Pogledaj post
Radi pogrešnog liječenja. Dragi mi je imao urtikrariju (izgledao je kao da je opao u koprive), i ona je to tek prepoznala pred kraj (još je morala pozvati tehičara da vidi, a mislim, urtikarija je ipak nešto svakodnevno u dermatologiji, meni se taj prvi put činila kao da uopće nema iskustva), a ja sam guglajući odmah skužila u čemu je riječ. Tada mu je, naravno, prepisivala razne kreme od kojih je to još više buknulo, pa krivi lijekovi. Možda se nekom to čini trivijalno, no ne daj bože da je doživio anafilaktički šok No dobro, za to ne bi krivila doktoricu. Uglavnom, ne blatim ju - da ne bi netko mislio, samo pišem iskustvo. Na šalati su užasno bezobrazni (dermatologija).
ajme, katastrofa
hvala ti!
Babhosinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:30   #3308
Quote:
Babhosinho kaže: Pogledaj post
ajme, katastrofa
hvala ti!
Možda će u tvom slučaju biti sve ok (nadam se), ali liječnik koji jednom zajebe, u njega više nemam povjerenja. Uvijek treba tražiti drugo mišljenje!

Primjer: nevjenčana svekrva (nisam udana za njenog sina) je išla na magnetnu i na slici joj našli ugruške u toj nekoj veni koja vodi do mozga, i da je mogućnost moždanog udara jako velika te da mora na operaciju. Otišla je po drugo mišljenje (privatno, a magnetna nije jeftina) i tamo su joj rekli da je sve ok, te da dok god pije tablete za razrjeđivanje krvi su šanse za moždani jako male. Išla je još mislim dvaput privatno i svi su joj rekli isto. A ovako bi bezveze išla na operaciju

Ljudi, informirajte se, uvijek provjerite dvaput, vaše zdravlje nema cijenu!
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:19   #3309
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
okulist u zagrebu? hitno mi je jer me užasno boli glava od čitanja, a nedavno se doselila u zg i tražim negdje gdje ću najbrže doći na red. Inače, maturantica sam i imam jako puno obveza koje je gotovo nemoguće izvršavati ako ti slova doslovno plešu po papiru.
Ako si maturantica onda vjerojatno još 'prolaziš' pod dječju oftalmološku što znači da sve ide brže. Probaj kod Dr. Mirjana Bjeloš Rončević na Sv. Duhu, odlična je.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 15:53   #3310
Molim preporuku za privatnog okulista, dakle jako je važno zna što radi, odgovori na sva pitanja i detaljno pregleda oči jer mi pregledi od 5 minuta ne znače ništa, a izađem s još više pitanja nego što sam ušla. Hvala.
Bromi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:21   #3311
Pozdrav svima.

Tražim preporuku za dobrog onkologa na području Zagreba.

Hvala.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 17:55   #3312
Internista kardiolog

Zna li itko nekog ali stvarno dobroga dobrog internistu - kardiologa , sve u jednom , ako to može uopće biti sve u jednom , bilo privatna poliklinika ili u bolnici .
Ne zanima me koliko košta , ali želim stvarno pravi pregled i savjet .
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 21:57   #3313
Pozdrav,trebala bi preporuku gdje u Zagrebu mogu obaviti kompletan pregled dojki (uvz,citološku analizu iscjetka i galaktografiju).Hvala
Anita4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:14   #3314
Neurolog -Split

Molim pomoć. Trebala bih se naručiti neurologu bog sumnje na multiplu sklerozu u St. Ne volim baš poliklinike pa sam mislila nešto intimnije privatne ordinacije. Našla sam na dva neurologa pa me zanima imate li iskustva s njima i preporučujete li nekoga od njih. Radi se o dr. Petru Kuliću i dr. Dragutinu Šunjari. Hvala svima unaprijed na odgovorima.

Zadnje uređivanje Anapas : 22.10.2014. at 12:20.
Anapas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:17   #3315
Jel ima ko za preporučit liječnika opće prakse u Zagrebu, Sigečica, Peščenica, Trnje...? A da prima nove pacijente i da je relativno dobar. Hvala unaprijed.
_xyz_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:24   #3316
Quote:
anitapor kaže: Pogledaj post
Evo jedne pacijentice koja ima riječi pohvale za odjel farmakologije u bolnici Sveti duh. Naime, tamo radi anđeo pod imenom dr. Jasna Čerkez Habek, doktorica koja je predana svom poslu, a uz to i divna žena koja nađe vremena za pacijenta.

Ovo nije tzv. zahvala po narudžbi, nego uistinu riječi koje osjećam za tu doktoricu nakon višemjesečnog mijenjanja odjela i sreću što sam dospjela u njene ruke. Ovo je zahvala jedne obične pacijentice koja nema mogućnosti na drugi način iskazati svoje poštovanje i divljenje doktorici Habek osim ovim putem.

Hvala!

Pacijentica Anita Porzižek

P.S. Zahvaljujem i kirurzima koji su me operirali doktorici Marton i doktoru Habeku!
Ma ja bi samo bio sretan kada bi me netko uputio i pomogao mi da dođem u kontakt sa dr. Jasna Čerkez Habek - čuo sam mnogo o njoj kao izvrsnoj internistici i divnom čovjeku , pokušao način da stupim sa njom u kontakt , ali ni striček Google mi nije uspio pomoći nakon puno surfanja i telefoniranja .
Molim bilo koga ako zna način na koji se k njoj može doći na pregled , trebam za najdražeg i najbližeg člana obitelji da mi javi na mail [email protected] i biti ću mu do smrti zahvalan .
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:54   #3317
Dobar doktor opće medicine

zna netko dobrog doktora op. med. da prima nove pacijente i radi u Dz u Trnju,može i Runjaninova/Ninskog 3
mssperfect17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:23   #3318
Quote:
Molim preporuku za privatnog okulista, dakle jako je važno zna što radi, odgovori na sva pitanja i detaljno pregleda oči jer mi pregledi od 5 minuta ne znače ništa, a izađem s još više pitanja nego što sam ušla. Hvala.
Klinika "Svjetlost" Zagreb , prof. dr. sc. Iva Dekaris

http://svjetlost.hr/

Zadnje uređivanje zubagonivincenta : 22.10.2014. at 21:24. Reason: tipfeler
zubagonivincenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:59   #3319
Nedavno sam se preselila u Zagreb i trebam naći doktora tu, ima tko za preporučiti nekoga na području Vrapća, Gajnica ili Španskog?
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:00   #3320
Dali netko zna dobrog privat neurologa u istri,hvala
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.