Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 10:07   #1
Hoce li mi pluca pocrniti?

Mozda cete misliti da je ovo debilno ali svejedno moram pitat. imam 15 god. i sveukupuno sam cigareta u zivotu uzela a ajde najvise 30-35. Nemam los zadah iz usta ni nikakve naslage,zubi su mi bijeli i to. Ali,zanima me,jesu li meni pluca vec pocrnila od katrana u dimu? Jesu li vec crna,ili ih treba uzet puno vise da bi takva postala.Zanima me jer sam odlucila dok je vrime skroz prestat s tim a ako su mi pluca vec crna onda joj
Bella Jones is offline  
Old 09.11.2012., 10:42   #2
Nisu,al su na dobrom putu da postanu,jer svi su tako krenuli sa prvom cigaretom pa njih tridesetak i tako godine prodjose,ti se navukla i pluca ko ugljen.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 09.11.2012., 11:48   #3
Ja imam 13 god i pusim vec 2... Svaki dan, svaki drugi, popusim 1-2... Ne kasljem, imam izvrsnu kondiciju, zubi su mi bijeli, ne znam kako ali kad su me starci isli testurati na nikotin bio je skoro pa negativan... Gle, ok je ako popusis 1-2 kada si vikendom vani... Al nije u redu ako pusis jednu za drugom svaki dan... Mozes i neplodna postati...
Svenos is offline  
Old 09.11.2012., 13:28   #4
Pa ako nastaviš pušiti sigurno će ti pocrniti. I počnite čitati ono što na kutijama piše, istina je, pušenje stvarno ubija.



I ključam ovu temu jer nema ni smisla ni svrhe, pretvorit će se u temu u kojoj se hvalite ko koliko popuši.


__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.