Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 22:12   #2621
kaj je pičke, prehladno za izlaske?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:17   #2622
Kada se prestanemo zaljubljivati u STR8 drugare?
__________________
" Ljudi koji ne mogu vladati svojim srcem, još manje mogu vladati svojim jezikom. "
Voip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:09   #2623
Quote:
Voip kaže: Pogledaj post
Kada se prestanemo zaljubljivati u STR8 drugare?
Onda kada se u potpunosti prihvatimo i pustimo nekakve ideje o tome kako je samo "muževni", alfa-mužjak tip partnera valjan Tada se to prestane događati.
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:11   #2624
pozzz svima.....
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:30   #2625
koliko na ovom podforumu u biti ima zanimljivih tema...kako dobro popušiti kurac....sex sa starijim muškarcima.... neznam da li mogu sudjelovati ?
koloplet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:52   #2626
Budući da sam tek skupio hrabrosti prihvatiti svoje osjećaje, zanima me gdje i kako u Zg pronaći nekoga? Jesam li osuđen na noćne izlaske, postoji li neki kafić gdje zalazi malo više gay populacije ? U 20ima sam i tražim nekoga svojih godina.
kyuss1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 17:03   #2627
Quote:
kyuss1 kaže: Pogledaj post
Budući da sam tek skupio hrabrosti prihvatiti svoje osjećaje, zanima me gdje i kako u Zg pronaći nekoga? Jesam li osuđen na noćne izlaske, postoji li neki kafić gdje zalazi malo više gay populacije ? U 20ima sam i tražim nekoga svojih godina.
I dalje se većina upoznaje preko aplikacija Grindr ili Planetromeo. A sad je sve popularniji instagram.
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 00:04   #2628
Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post
I dalje se većina upoznaje preko aplikacija Grindr ili Planetromeo. A sad je sve popularniji instagram.
nemam

na romeu se nema nitko muda naći
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 00:22   #2629
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
nemam

na romeu se nema nitko muda naći
Ma daj? Ja nisam imao takvih problema nikad. Uvijek su se svi htjeli naći samnom, a ja bih na kraju suzio izbor i upoznao ih 2 i izabrao 1, haha. Uvijek isto.

Grindr je s većim naglaskom na seks.

Instagram su kao najnormalniji dečki, ali nisam još iskušao.
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:08   #2630
Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post
Ma daj? Ja nisam imao takvih problema nikad. Uvijek su se svi htjeli naći samnom, a ja bih na kraju suzio izbor i upoznao ih 2 i izabrao 1, haha. Uvijek isto.

Grindr je s većim naglaskom na seks.

Instagram su kao najnormalniji dečki, ali nisam još iskušao.
ja ništa od toga
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:08   #2631
U Sloveniji je od petka na snazi zakon koji dopušta istospolnim parovima da pred matičarem sklope brak obredom kakav je zajamčen heterogenim parovima, a prvo istospolno vjenčanje najavljeno je za subotu u Mariboru.

Prvi istospolni brak prema novome zakonu u subotu će pred matičarem i u prisutnosti kumova sklopiti dvije žene, piše mariborski dnevni list "Večer". Slovenski zakon do sada je priznavao istospolnim parovima da svoju vezu registriraju kao partnersku zajednicu, ali je ustavni sud prije nekoliko godina donio pravorijek prema kojem su istospolni parovi i dalje diskriminirani u odnosu na hetereogene jer nisu imali pravo na obred vjenčanja niti socijalna prava za partnera.

Novim zakonom to se djelomice ispravlja, pa će od sada i u istospolnom braku biti moguće uzeti bolovanje zbog bolesti bračnog druga, naslijediti imovinu u slučaju partnerove smrti te primati tzv. udovičku mirovinu nakon smrti. LGBT udruge i aktivisti za prava takve populacije u Sloveniji zadovoljni su poboljšanjem koje novi zakon donosi, iako ne potpuno.

Zakon o partnerskoj vezi ne dopušta slovenskim lezbijskim parovima trudnoću medicinski potpomognutom oplodnjom niti im je zajamčeno pravo posvajanja djece. Slovenski mediji navode da je pravo registracije istospolne zajednice prema starom zakonu, kojim aktivisti i gay udruge nisu bili nimalo zadovoljni, godišnje koristilo samo dvadeset do trideset parova.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:16   #2632
Quote:
Digitalism kaže: Pogledaj post
Onda kada se u potpunosti prihvatimo i pustimo nekakve ideje o tome kako je samo "muževni", alfa-mužjak tip partnera valjan Tada se to prestane događati.
Misliš da ženstveni dečki (ili bilo tko) može kontrolirati kakva osoba ga ili ju seksualno privlači?
Najbitnije je ne predavati se takvim osjećajima brzopleto kao što nam životni stil danas nalaže, jer će te muškarci lako iskoristiti ako ih vide
Možda bi muškaste djevojke/žene mogla biti bolja zamjena
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 21:00   #2633
Smile

Gdje se u Rijeci okuplja gay ekipica?
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:48   #2634
Quote:
Digitalism kaže: Pogledaj post
Onda kada se u potpunosti prihvatimo i pustimo nekakve ideje o tome kako je samo "muževni", alfa-mužjak tip partnera valjan Tada se to prestane događati.
Da, ali implicira sputavati svoje srce u nekim stvarima..

Imam izuzetno veliki problem sa tim.. Volim najboljeg drugara već godinu dana..
__________________
" Ljudi koji ne mogu vladati svojim srcem, još manje mogu vladati svojim jezikom. "
Voip is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 17:24   #2635
Voip, je li bi, gay, hetero?

Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Gdje se u Rijeci okuplja gay ekipica?
Svugdje Ne, zbilja, na Istri i Kvarneru barem ne bi trebao biti problem naći nekoga.
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:18   #2636
Quote:
Digitalism kaže: Pogledaj post
Voip, je li bi, gay, hetero?

Hetero je.. Nije lako za objasniti. Recimo da sam dosta povučen i osetljiv, on suviše pazi kako se ponaša prema meni, brižan je i zaštitnički nastrojen.. A znam da se tako ponaša jer mi je prijatelj, ali mi sve to daje neku nadu da će se nešto promeniti..
__________________
" Ljudi koji ne mogu vladati svojim srcem, još manje mogu vladati svojim jezikom. "
Voip is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 17:09   #2637
Thumbs up

Quote:
Voip kaže: Pogledaj post
Hetero je.. Nije lako za objasniti. Recimo da sam dosta povučen i osetljiv, on suviše pazi kako se ponaša prema meni, brižan je i zaštitnički nastrojen.. A znam da se tako ponaša jer mi je prijatelj, ali mi sve to daje neku nadu da će se nešto promeniti..
Ko da slusam sam sebe, nece se nista promijenit vjeruj mi Ali to ne znaci da ti ne mozes nac za sebe nekoga tko bi s tobom bio presretan,glavu gore
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:53   #2638
Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post
Ma daj? Ja nisam imao takvih problema nikad. Uvijek su se svi htjeli naći samnom, a ja bih na kraju suzio izbor i upoznao ih 2 i izabrao 1, haha. Uvijek isto.

Grindr je s većim naglaskom na seks.

Instagram su kao najnormalniji dečki, ali nisam još iskušao.
ni tu se nemaju muda naći
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 06:53   #2639
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Ko da slusam sam sebe, nece se nista promijenit vjeruj mi Ali to ne znaci da ti ne mozes nac za sebe nekoga tko bi s tobom bio presretan,glavu gore
Nikada se ne zna. Sve se može kada dovoljno jako želimo.
__________________
" Ljudi koji ne mogu vladati svojim srcem, još manje mogu vladati svojim jezikom. "
Voip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:19   #2640
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Gdje se u Rijeci okuplja gay ekipica?
Kao i u svim drugim mjestima - u teretani :-).
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger