Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2017., 17:10   #41
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nece nista biti kad to prestane, izuzev sto ce ti nakon izvjesnog vremena spasti koprena s ociju.



Nece to ici, samo ces mu se ponovo izloziti kao meta. On je svoje zastore (uspjesan obiteljski covjek s djecom) gradio decenijama i razvio je kroz iste jake obrambene mehanizme. Tvoja 'osveta' bi bila davanje sanse da te jos jednom javno ili tajno ponizi. Ne radi to sebi. Osoba koja bi te u potpunosti razumjela je njegova supruga jer ona zna njegove demone, ali ti ne znam zna li i za njegove izlete, pa joj se ne priblizavaj da i nju dodatno ne povrijedis.

Moras naci hrabrosti da svoju homoseksualnost priznas onima koji te cijene, pa ces onda lako detektirati one koji te hoce izmanipulirati (umjesto da si osudjen na njih).



Ne treba ti ni to. Tebe mrznja ne bi oslobodila, ono sto ce te jednom osloboditi je ravnodusnost. Pusti ga da se nosi sa svojim demonima sto dalje od tebe. Moras se nauciti brinuti za sebe, Verdadera ti je na to vec ukazala. Iskrenu ljubav druge osobe ces upoznati kada zavolis samog sebe, upravo onakvog kakav si. Sve do tada si laka meta za potencijalne sadiste koji imaju jak detektor za tebi slicne osobe.



Eto, točno tako.
Autoru- pomislio si kako si baš ti taj koji će ga promijeniti. Tako isto pomišljaš kako si baš ti taj koji će ga srušiti. Ravnodušnost je osjećaj koji tražiš.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:11   #42
Ne ne zelim ja imati gay partnera i djecu s njime, ja sam kazem od saznanja da sam takav ljubomoran na hetero ljude, propitivanje zasto bas ja moram biti takav.
I eto pojavio se on, sve mi je na pocetku dao, obasipao me paznjom, ljubavlju.
Nikad ga nisam pitao o braku, sam je govorio koliko je htio, znao sam mozda da ako ga ista u vezi toga pitam da cu dirnuti u osinje gnijezdo.

On i njegova bivsa zena su odavno rastavljeni, mislim da ona cak i sumnja u njegovu biseksualnost, ali u to ne bih dirao.

On prica kako me voli, da bi dao i dalje zivot za mene, a nismo o problemu razgovarali skoro 3 mjeseca, vidjeli smo se par puta ali na moju inicijativu, i svaki put bi navalio samo na mene sexualno, sto bi odbio, jer ne planiram s njime imati vise takve odnose. To bi ga pogodilo, naljutio bi se i nikad ne bi uspjeli razgovarati.
Prica da me me zove k sebi jer kao nema novaca, da je usamljen, da je unisten, a vidim da je na stranicama za upoznavnje konstantno online. Poceo sam ga i tamo stalkati. I ne znam kako postati ravnodusan prema tome svemu i pustiti da ode u krasne.

Da moram se rjesiti nekako ljutnje i bijesa, najradije bi ga satrao, ali znam da time nista ne bi postigao.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:12   #43
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Verdadera, svaka cast na postu!
Hvala ti Nausikaja drago mi je da dijelimo mišljenje
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:22   #44
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Da moram se rjesiti nekako ljutnje i bijesa, najradije bi ga satrao, ali znam da time nista ne bi postigao.
stari moj, jebo si ježa u leđa....aj ti sad fino nađi curu za rebound čisto da te malo makne od svega toga....možda ti se svidi i to, a možda doživiš i sličnu stranu iz ženskog kuta pa shvatiš da je ovaj tvoj frajer još bio i mila majka spram onoga što ti žena može prirediti u životu
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:23   #45
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Ne ne zelim ja imati gay partnera i djecu s njime, ja sam kazem od saznanja da sam takav ljubomoran na hetero ljude, propitivanje zasto bas ja moram biti takav.
I eto pojavio se on, sve mi je na pocetku dao, obasipao me paznjom, ljubavlju.
Nikad ga nisam pitao o braku, sam je govorio koliko je htio, znao sam mozda da ako ga ista u vezi toga pitam da cu dirnuti u osinje gnijezdo.

On i njegova bivsa zena su odavno rastavljeni, mislim da ona cak i sumnja u njegovu biseksualnost, ali u to ne bih dirao.

On prica kako me voli, da bi dao i dalje zivot za mene, a nismo o problemu razgovarali skoro 3 mjeseca, vidjeli smo se par puta ali na moju inicijativu, i svaki put bi navalio samo na mene sexualno, sto bi odbio, jer ne planiram s njime imati vise takve odnose. To bi ga pogodilo, naljutio bi se i nikad ne bi uspjeli razgovarati.
Prica da me me zove k sebi jer kao nema novaca, da je usamljen, da je unisten, a vidim da je na stranicama za upoznavnje konstantno online. Poceo sam ga i tamo stalkati. I ne znam kako postati ravnodusan prema tome svemu i pustiti da ode u krasne.

Da moram se rjesiti nekako ljutnje i bijesa, najradije bi ga satrao, ali znam da time nista ne bi postigao.
Aha, onda sam krivo shvatila tvoje riječi kako si oduvijek želio obitelj.
Zašto moraš biti takav? Što je to loše u biti "takav"? Možeš li mi definirati? Jer očito je nešto loše kad si ljubomoran na hetero ljude (ili zajednice?)
Znači sad ti je jasno, zar ne? Skače po tebi samo seksualno, izbjegava razgovor, ljuti se čak što nema seksa (da pokušavam riješiti problem a mom muškarcu je samo do toga da me zaskoči i onda se naljuti kad ga odbijem...a uf uf. Ne bi prošlo dobro.). Stalno je na stranicama za upoznavanje. Riječima te ucjenjuje- njemu je loše. Zašto bi bila tvoja obaveza da njemu bude dobro?
Ti sebe kriviš i ne možeš pojmiti kako se on ponaša (ja mogu logički i psihološki objasniti sasvim dobro ali jednako tako ne mogu to pojmiti). Jer bi svim silama htio da je on ono što si želio da bude. Koliko on na tebe svaljuje svoje projekcije tako i ti u neku ruku radiš isto njemu.
Kako se riješiti bijesa? Prihvati svoju odgovornost u tome, ne da se kriviš nego da shvatiš samog sebe bolje.
Kratkoročno ja primjećujem da mi lupanje u neživi predmet koji ne osjeća bol pruža relativno olakšanje. I ne škodi nikome. Čak ni ne zamišljam onog na kojeg sam ljuta, samo ispucavam bijes.
A on se neće raspasti, puca na tvoj nježan dio spasitelja. Ne krivi se. On će kriviti sve i svakoga. Ti kriviš najviše sebe.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 17:34   #46
Nema nista lose u tome sto je netko gay, ne. Samo ja nisam sretan sto sam takav, i evo sad poslije njega sam osudjen da bilo koga slicnog sebi mogu upoznati samo preko takvih portala gdje je kao na trznici, teletina, govedina.

Ja sam sebi vjerojatno stvorio sliku da je on jedini muskarac na svijetu, da je idealan, da je najljepsi, najzgodniji, da ima najbolju alatku

Vjerojatno je jos sve svjeze, i trebat ce mi puno vremena da se vratim u normalu.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 18:59   #47
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Cure hvala vam puno. Bit ce mi jako tesko, najvise iz razloga sto sam navikao na nekoga, svako jutro me docekaju njegove poruke, navecer prije spavanja, u njemu sam imao prijatelja za sve, partnera, i najveci je taj strah sto ce biti kad to sve prestane.

Kako sam ja mogu rec osvetoljubiva osoba, koliko je pametno tjerati inat i ne znam poniziti njega, ne u smislu da nadjem drugoga sutra i da se presetavam s njim nego da ga pogodim nekim stvarima, da shvati da nisam glup toliko kako on misli? Da mu ukazem na njegove greske?
I koliko je pametno kopati po njegovoj proslosti? Jer opet zelim imati potpunu sliku o njemu, mozda se ova ljubav i u mrznju nakon svega toga pretvori. Pa bi mi mozda tako bilo lakse.
Nikome od mrznje nije bilo lakse.
Neces ga pobogu vjecno voljeti..daleko od iciju,daleko i od srca..
Nadam se da nisi dovoljno lud,da ides za onim:bolje s njim nego sam
U ovom tvom slucaju je definitivno bolje sam..
Gradi sebe ne postavljaj se tako da ne bi bio voljen i od nekog drugog..
Nitko nije nezamjenjiv,nitko..
Mislim da bi te ovaj covjek potpuno satro,popio,izmozdio..ko vampir
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 19:10   #48
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Nema nista lose u tome sto je netko gay, ne. Samo ja nisam sretan sto sam takav, i evo sad poslije njega sam osudjen da bilo koga slicnog sebi mogu upoznati samo preko takvih portala gdje je kao na trznici, teletina, govedina.

Ja sam sebi vjerojatno stvorio sliku da je on jedini muskarac na svijetu, da je idealan, da je najljepsi, najzgodniji, da ima najbolju alatku

Vjerojatno je jos sve svjeze, i trebat ce mi puno vremena da se vratim u normalu.
Ma nije to baš tako, vidjeti ćeš
Ali moraš prvo riješiti svoju internilizranu autohomofobiju. Dok to ne riješis, , tj dok ne postaneš zadovoljniji sa sobom, nećeš biti na miru, i vjerojatno ćeš imati puno problema u odnosima sa zajednicom, jer ili ćeš naletit na ljude koje će to smetati i neće htjeti trošiti vrijeme s tobom ili ćeš naletit na ovakve manijake, kao tvoj psihopat.

Udruga LORI Rijeka ima bazu gay friendly psihologa po HR i sigurni bi ti mogli preporučiti nekoga s kime mozes razgovarati.

Te udruge također organiziraju često i društvene večeri, igre, odlaske u kino i slično gdje možeš upoznati druge ljude, ne samo potencijalne seksualne partnere (kao što je moguće uglavnom na grindru, romeu i sličnim stranicama)

I kao što si već dobio savjet, makni se kompletno od njega.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________
// Evil needs candy too. \\
kronoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 19:14   #49
Znam da je ovo nepopravljiva situacija i da je najbolje da se maknem od svega. Ali ja sam toliko opcinjen tim covjekom da ne vidim nista drugo nego njega. Iako mi se javlja povremeno ja kao ludjak zgrabim taj telefon, a on popljuje svaku moju rijec, svaki dan zavrsi sa svadjom, a on ujutro opet pocne s pricom da me voli, da ne zeli i ne moze bez mene i tako u nedogled. Svaki dan isto.

Najvise se bojim samoce, i jednostavno bar za sada nemam volje upoznavati druge, nemam volje za nista, a ovaj mi vampir, demon tako fali
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 19:55   #50
Onda se ostani s njim i dobro.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 21:19   #51
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Nema nista lose u tome sto je netko gay, ne. Samo ja nisam sretan sto sam takav, i evo sad poslije njega sam osudjen da bilo koga slicnog sebi mogu upoznati samo preko takvih portala gdje je kao na trznici, teletina, govedina.

Ja sam sebi vjerojatno stvorio sliku da je on jedini muskarac na svijetu, da je idealan, da je najljepsi, najzgodniji, da ima najbolju alatku

Vjerojatno je jos sve svjeze, i trebat ce mi puno vremena da se vratim u normalu.
Koliko sam skuzila, prvi ti je, prvi za kojeg si se toliko emotivno vezao, pa te shodno tome vise i boli.

Al mislim, realno, nije najbolji, nije idealan (pogotovo nije ovo drugo), da je zgodan i kurat, e jbg, na tim stavkama mnogi rade pocetnicke greske

No da nije savrsen to ti moze reci svatko na forumu, tip je cisti narcisoidni jebivjetar, i takvi ljudi su iznimno toksicni, bili oni hetero ili gej.

Ti pak trazis nekakav dublji i kvalitetniji odnos i trenutno ti je malo zamagljena slika zbog projekcije koju gajis.
Ali onog trena kad skuzis da taj frajer realno nije ni blizu onome sto ti trazis, vec je to samo tvoja idealizirana slika, pocet ces se polako hladiti.
I da, manje ce te biti briga za njegove 'prijetnje'. Pitanje koliko jos ima takvih osim tebe, koje tretira na slican govnjiv nacin.

Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo nepopravljiva situacija i da je najbolje da se maknem od svega. Ali ja sam toliko opcinjen tim covjekom da ne vidim nista drugo nego njega. Iako mi se javlja povremeno ja kao ludjak zgrabim taj telefon, a on popljuje svaku moju rijec, svaki dan zavrsi sa svadjom, a on ujutro opet pocne s pricom da me voli, da ne zeli i ne moze bez mene i tako u nedogled. Svaki dan isto.

Najvise se bojim samoce, i jednostavno bar za sada nemam volje upoznavati druge, nemam volje za nista, a ovaj mi vampir, demon tako fali
A mislim, onda budi s njim i nek te isise do kraja, mislim sto da ti kazem

Ali jbt, jasno je ko dan da je lik teski manipulator. To je kao da ja u lavu vidim macku i na silu pokusavam zivjeti s njim u 55m2 jer je eto on meni macka
A to sto ce me prije ili kasnije ubiti, eh jebiga

Ne znam kako si uopce uspio zabrijati da je to imalo vjeran i pouzdan tip osobe

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ako znas engleski, daj malo proguglaj termin 'malignant narcissist and his/her victims.
Frajer se totalno po spranci ponasa.
Stvarno - guglaj, citaj, bit ces sokiran
Bas mi je ista stvar pala napamet.
Ima dobar kanal na YT - Understanding narcissists, super lik objasnjava dinamiku odnosa s takvim osobama i fakat to moze pomoci da covjek osvijesti u kakvoj se situaciji nalazi.

Zadnje uređivanje TincH : 25.02.2017. at 21:32.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 21:42   #52
Quote:
executive kaže: Pogledaj post

Ne mogu mu prestat pisat, pokusao sam 2 dana i napravio je on uzbunu, poceo mi je prijetiti da ce svi saznati da sam gay. Da sam nemocan i da je on jaci.
Smatram se vrlo tolerantnom osobom...ali ovo-OVO ti je znak da petama daš vjetra.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 22:37   #53
jebate jest ova ljubav cudna...
i pederi iste probleme imaju kao i ovi normalni
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.02.2017., 01:41   #54
Djeluje ko da opisujes neku opsjednutost njime..
Ili ovisnost o njemu..
Zato i moze od tebe činiti sta mu volja jer ima apsolutnu kontrolu nad tobom..
Kako si ljudi ovakvo sto dozvole pobogu?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 03:33   #55
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
d.

Sto je najgore od svega, poceo mi je prijetiti da necu spavati, da cu se kajati, da cu ga zapamtiti, da cw svi saznati, da sam ja kriv za njegov razvod, da sam kriv sto je on izmedju djece i mene odabrao mene. On mene optuzuje za stvari koje smo rjesili na pocetku.
Čuvaj se. Vidiš kak žene u hr završavaju...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 09:38   #56
Karma, karma, karma. Isto to je on radio svojoj ženi, dok si ti uživao u začecima vaše ljubavi. Isto tako ju je varao, lagao, manipulirao, vjerojatno ucjenjivao, samo tebi je to tada odgovaralo, a sada kad si ti u toj ulozi kmečiš i patešiš. Lik je govnar, bio i ostao. Govnar je bio prema ženi, sad je prema tebi i nastavit će takav biti i prema svim budućim ljubavnicima.
Drugi put kad budeš ulazio u vezu sa nekim tipom, pažljivo slušaj što i kako se ponašao prema bivšem (okani se starih, oženjenih prdonja zaboga), jer zapamti dobro, sve to isto tebe čeka. Što prije shvatiš da strast, zaljubljenost, pa čak i ljubav ne mijenjaju ljudski karakter, poštedit ćeš samog sebe daljih razočaranja.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 09:54   #57
Ja tu vidim opsjednutost. S obzirom da se igra s tobom, vjerojatno će se desiti da u nedostatku uzvračenih emocija progledaš i postaneš agresivan i asertivan.
Moj savijet ti je da malo sabereš tu žensku stranu svog karaktera, da ne kažem babsku!
Fali ti stila!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 11:53   #58
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Nema nista lose u tome sto je netko gay, ne. Samo ja nisam sretan sto sam takav, i evo sad poslije njega sam osudjen da bilo koga slicnog sebi mogu upoznati samo preko takvih portala gdje je kao na trznici, teletina, govedina.

Ja sam sebi vjerojatno stvorio sliku da je on jedini muskarac na svijetu, da je idealan, da je najljepsi, najzgodniji, da ima najbolju alatku

Vjerojatno je jos sve svjeze, i trebat ce mi puno vremena da se vratim u normalu.
Znači, nije ti drago što si gay jer smatraš da imaš "manje tržište"? Meni se čini da ti prije svjesno odlučuješ ostati u takvoj ulozi- osobe koja nema mnogo mogućnosti. Ali, da, možda je još sve svježe i treba ti vrijeme, koliko-onoliko koliko ti odrediš da je potrebno.

Mogućnosti za upoznati nekoga su tako široke da je sve što je potrebno izaći. Ako ostaneš "unutra" onda ćeš vrijeme provoditi ispred ekrana pa naravno da ćeš na taj način tražiti partnera samo online. Pa graditi svoju gorčinu i potvrđivati ono što želiš da je potvrđeno. A čak i tad-mislim da postoje gay forumi, dakle baš točno određeno mjesto za gay populaciju gdje naglasak nije na pronalasku partnera već na upoznavanju, razmjeni iskustva i mišljenja. Ako se uključiš u zajednicu kojoj osjećaš da pripadaš i pronađeš istomišljenike to ti olakšava prihvatiti sebe i srušiti vlastite predrasude.
Znam da je lakše živjeti u svom određenom svijetu, been there, ali...open your eyes.

Možda će on i biti najljepši, najzgodniji s najboljom alatkom....ako su to kvalitete koje tražiš na muškarcu. Jedini i idealan povezano s alatkom i fizikom? Hmmm..inače mi na temi i nisi toliko naivnim zvučao.
Executive (tako dominantan nick)...try to apply it on your own life.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 12:29   #59
cekaj, sve ove pizdaije zato sto se ti bojis da ces ostati sam?! probudi se i osvijesti, cim prije, tim bolje.

a ovo sto si napisao nije ljubav. u ovome ja ne vidim nista lijepo. bas nista. sto ce ti to u zivotu? zbog sigurnosti? koje tocno?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 13:47   #60
Da si ti siguran u sebe i stabilna licnost ne bi mu razbijao stvari po stanu. U ovoj konstelaciji snaga ne zna se koji je gori. Ne zato sto se gejevi nego s jedne strane je lazov i muljator, s druge nestabilni i psihoticnu mladic koji, usput budi receno, ne znam sta ima raditi s toliko starijim tipom.

Daj odrasti i kada se saberes srest' ces normalnog muskarca.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger