Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 11:50   #261
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Daj shvati da ljudi uglavnom gledaju i sute kad se dogadaju lose stvari, bez obzira na seksualnu orijentaciju.

A i odnosi u paru su isti i kod homo i hetero parova.
Daj ne diskriminiraj. Zvucis kao crnac kojem su dosadni bjelacki filmovi i misli da crnci imaju neke dublje i drugacije odnose.
Svi smo na istom planetu i s istim emotivnim potrebama i reagriranjima.
Nemate neku cudovisnu tajnu, niti ste u opasnosti. Ispada da je nekima najvece dostignuce u zivotu to otkiriti okolini, onak ko hetero zene kad misle da su potpune tek kad postanu majke. Sve je to samo pretjerana zaokupljenost vlastitim bicem i nedovoljno percipiranje drugih, razlicitih ljudi.
Daj malo prosiri vidike.
shvaćam činjenicu da su ljudi pretežito statični i idu linijom manjeg otpora bez obzira o čemu se radi.
shvati ti mene da kod ovog primjera izbora filmova uopće nije bilo usmjereno na način da smatram da su hetero manje vrijedne ljubavi u odnosu na homo nego se ne mogu poistovjetiti s takvim filmomovima, ne mogu ući u radnju, ne volim ono teško stereotipiziranje koje se može vidjeti u takvim filmovima i nemam volje gubiti vrijeme na nešto što mi nije interesantno.

nekako imam dojam da sve vučeš u neke ekstreme, crno bijelo, je nije.
ne smatram da je biti gej neka čudovišna tajna, ali treba biti oprezan pri iznošenju svoje seksualnosti. evo netko je gore naveo da radi s djecom ali nitko na poslu ne zna da je gej. zašto? iz očitih razloga što bi ista dobila kad tad otkaz i bila bi etiketirana. oke to ju nije spriječilo da kaže roditeljima i prijateljima.
moje nadam se skorašnje outanje nekom će za mene biti velika stvar, nije to zaokupljenost svojim bićem niti ću to smatrati najvećim postignućem koje će mi se dogoditi ali bit će jedna prijelomna točka.
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
U Zagrebu vas ima puno i puno njih se ne skriva, samo ne hodaju sa ''I'm gay'' natpisom oko vrata. Neće ti nitko pri rukovanju reći - Bok, ja sam *ime* i lezba sam.
Ne smatram to nečim tako bitnim, mene moja seksualnost ne razlikuje od ostalih. Čovjek sam, živim, volim, radim i trudim se živjeti po nekim moralnim vrijednostima. To koga ja volim nije nešto što bi nekoga trebalo smetati, a kome smeta - široko mu polje.
Ja sam se počela outati s 15 godina kad još nisam bila čista sama sa sobom, mislila sam dugo da sam možda samo biseksualac.
Shvatila sam da ipak nisam, kad sam rekla društvu da sam ipak lezba, reakcije su bile - dobro da si shvatila napokon. Ljudima oko mene je to bilo jasnije prije nego meni.

Nemam problem s tim, ako mislim da bi netko trebao znati kažem, ako netko sam pita, ja priznam. A nije mi bed ni s curom u Zagrebu hodati držeći se za ruke. Znalo je biti simpatičnih komentara, slatkih pogleda, a bilo je i onih koji su ubijali pogledom, ali to već nije moj problem. Neka gledaju, šta ću im ja.

Većim dijelom se slažem s Venerom, nema potrebe da diskriminiramo i sami sebe.
pa znam da se ne skrivaju, možda je krivi izbor riječi, više u smislu da nisam aktivno tražila. neki ljudi su naišli kroz upoznavanje novih ljudi i ekipa i nekoga tko je gej. meni se dosad to nije dogodilo. ili naprosto moj radar još nije uštiman ili sam prepasivna, ali bilo bi mi čudno nekog pitati takva pitanja. mislim ja ljude ne ispitujem kad ih upoznam o tome da li imaju dečka ili curu jer naprosto mi to nije bitno. to nekada dođe na temu razgovora ukoliko druga osoba spomene sama od sebe.

super je što ste ti i cura tako otvoreni i ignorirate što ljudi misle ako su negativni komentari.
nadam se da ću i ja uskoro tako.
do spoznaje o svojim preferencijama došla sam relativno nedavno i sve mi je to nekako svježe i čini mi se da još uvijek učim kako plivati u tome svemu.


btw sad sam dobila ideju da možda ipak ljude pitam o tome da li imaju curu ili dečka. tako čovjek možda skužiti njihovo mišljenje o gej ljudima a uz to i trenutni status
to mi nije nikada palo na pamet
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:57   #262
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Nije nemoguće. Jesi mi posjetila profil prije 16min?
S obzirom kad je ovo pisano i kad sam ja odgovorila, reci cu da jesam - jucer. I ti moj nedugo nakon toga.

Quote:
Ed: Ako ćemo po tvom nicku i ako je on sličan kao na haeru, onda ne bi rekla da sam ja ta iz tvoje osnovne.
Ajd onda nemojmo po nickovima, jer razlicitiji ne mogu bit. Mali je nas grad

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
samo da ne postane zakonita...
gdje si chee kučo stara!jel´ljubiš tu fatalnu?
Nazalost vise ne, slomila me. Soliram :'(

Quote:
neće ti se nitko javiti bez slije,tj. male su šanse.
ja sam kratko imala na gay.hr sliju,kad sam vidjela da je samo jedna jedina udana iz moje županije registrirana,tuga me golema ufatila
Nemam sliku pa mi se javljaju, ukljucujuci bivsu. Nije nemoguce, ne daj da te ista obeshrabri. Napravi profil, pa sta bude.
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:00   #263
joooooj, i ja bih pisala, ali nisam u mogucnosti trenutno, ugl nemojte da tema opet zasuti kroz narednih tjedan dana.

I che drago mi je vidit da si back, htjela sam ti napisat da se tema malo digla da se vratis, ali ti i sama dodes provjeriti. kiss
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:42   #264
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
pa znam da se ne skrivaju, možda je krivi izbor riječi, više u smislu da nisam aktivno tražila. neki ljudi su naišli kroz upoznavanje novih ljudi i ekipa i nekoga tko je gej. meni se dosad to nije dogodilo. ili naprosto moj radar još nije uštiman ili sam prepasivna, ali bilo bi mi čudno nekog pitati takva pitanja. mislim ja ljude ne ispitujem kad ih upoznam o tome da li imaju dečka ili curu jer naprosto mi to nije bitno. to nekada dođe na temu razgovora ukoliko druga osoba spomene sama od sebe.

super je što ste ti i cura tako otvoreni i ignorirate što ljudi misle ako su negativni komentari.
nadam se da ću i ja uskoro tako.
do spoznaje o svojim preferencijama došla sam relativno nedavno i sve mi je to nekako svježe i čini mi se da još uvijek učim kako plivati u tome svemu.


btw sad sam dobila ideju da možda ipak ljude pitam o tome da li imaju curu ili dečka. tako čovjek možda skužiti njihovo mišljenje o gej ljudima a uz to i trenutni status
to mi nije nikada palo na pamet
Ma nova si, čekaj da radar proradi pa će sve bit gej, i oni koji jesu i neki koji nisu. Prošla sam to.
Nisam ni ja nikad pitala nikoga, svi su mi sami rekli. Mada su mene ljudi znali pitati dosta. ''Ovaj je rekao da je ovaj rekao jer je njemu netko rekao....'' i onda odugovlače sa 12 besmislenih rečenica iako bi odgovor dobili i na prvoj.
I ne mislim na ljude koji si mu tek upoznali, nego na one koje već poznam neko vrijeme, ali nismo došli do te razine.

Ne moraš žuriti, nitko te ne tjera na ništa, većina je dugo bila u ormaru. Ti si to tek shvatila, pa ono...kad budeš spremna. Samo ti želim reći da bi ti bilo puno lakše i jednostavnije da kažeš bar jednoj osobi s kojom si bliska. Nije to neki bauk.
Znam da nije lako reći, ja kad sam nekim bliskim ljudima outala, bila sam toliko nervozna da sam samu sebe htjela pojesti. Bila sam na kavi s kolegicom i odlučila joj reći, skoro sam šalice porazbijala po stolu koliko su mi se ruke tresle, a ona je umirala od smijeha kad sam joj rekla jer nije mogla pojmiti da ja mogu biti takva, jer sam inače obično opuštena i nenormalna sama po sebi. Mislila je da umirem ili tako nešto, a ne da sam lezba.

Prije nego sam mami rekla sam lovila zraka i plakala, nikako izgovoriti, a njena reakcija je bila svjetska, još je sve na šalu okrenula i sve je super prošlo.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:51   #265
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
S obzirom kad je ovo pisano i kad sam ja odgovorila, reci cu da jesam - jucer. I ti moj nedugo nakon toga.

Ajd onda nemojmo po nickovima, jer razlicitiji ne mogu bit. Mali je nas grad
Pa nema gdje te nema. Kud ja dođem, evo i tebe. Mislim da se i na fejsu imamo.
Krenula sam pisati da dobro da mi u stanu nisi, ali sam se sjetila jedne situacije... mogla si bar pozdravit.

I je, mali je... No baš osobno ih znam nekoliko, a dosta njih ne poznam osobno, ali znam za njih preko ovih što ih znam. (ovo super zvuči)
Preporučila bi ti nešto (i ovo super zvuči)... Mada, mislim da nijedna nema profil na Haeru, a i sve su sretno zauzete po 5-6-8 godina.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:56   #266
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
Nazalost vise ne, slomila me. Soliram :'(
onda baš i nije bilo sretno,žao mi je,najčešće te fatalne znaju najslađe slamati bit´će bolje........
i ja soliram....
Quote:
Nemam sliku pa mi se javljaju, ukljucujuci bivsu. Nije nemoguce, ne daj da te ista obeshrabri. Napravi profil, pa sta bude.
znam da nije nemoguće,imam profil na gay.hr i iz mog iskustva nije mi se nitko javljao dok nisam sliju stavila.
i žao mi je što nemam nikoga bliže,meni recimo nije problem otići u Os,Vk pa čak i u Zg na partije,u konačnici bi to možda bile sve veze na daljinu što mi zapravo nije cilj.
veze na daljinu pate,i uvijek se na kraju krajeva netko mora više žrtvovati za ljubav,a ja to ne želim.
svi mi imamo već izgrađene živote tu gdje jesmo i teško je to sve napustiti i otići u nepoznato.

Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Prije nego sam mami rekla sam lovila zraka i plakala, nikako izgovoriti, a njena reakcija je bila svjetska, još je sve na šalu okrenula i sve je super prošlo.
blago tebi,imaš razumnu mamu.
ja mojoj kad sam rekla ona je prvo mislila da ju zajebavam,pa kad je shvatila da sam ozbiljna rekla mi je : da je to moja stvar i da ja njoj ne govorim ništa u vezi toga.
rekla sam joj to unatoč tome što sam znala da je blagi homofob,jebiga stari zadrti kov.
i nije ona jedina koja ima takav tijek misli,žalosno al´istinito mene takva okolina okružuje,tak´da ja nemam pravo glasa.
jedino se na netu kao anonimus među ˝istima˝ mogu u potpunosti izraziti i da mi bude bar malo lakše u toj samoći.
i ne osuđujem ja moju mami što je ona mene prihvatila kao osobu,a nije prihvatila jedan dio mene,znam jedno i sigurno da ja prema njoj nikad ne bi takva bila.
mislim seksualnost je intimnost dvoje i naravno da nikoga tko
ne pripada toj priči ne bi trebalo zanimati tko s kim spava.
i koliko god čovjek bio prije svega samostalan i zadovoljan sam sa sobom,to ne znači da mu ne trebaju drugi ljudi.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:33   #267
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
btw ne znam da li je tko primjetio ali imam averziju prema riječi lezbijka ili lezba i slično. naprosto za mene riječ ima neku negativnu konotaciju i ne mogu saživjeti s njom. ima li još netko taj problem ili je problem u meni ?
Ja nemam averziju prema toj riječi, ona sama po sebi nema negativnu konotaciju niti je pogrdna (kao npr. riječ peder)


Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ima puno vise normalnih ljudi nego primitivca, samo su primitivci uglavnom glasniji.
Bilo bi divno kada bi to bilo točno, no daleko je to od realne slike. Stvaraš sliku o čitavom društvu prema svom uskom socijalnom krugu, pa misliš da su svi takvi, ili bar večina. U krivu si. To nije prosijek, tvoj socijalni krug nije realna slika hrvatskog društva. Puno je više zadrtosti, mržnje i netolerancije nego što ti se čini, samo što ti živiš u svojem socijalnom balonu od sapunice pa nisi ni svijesna kakva je šira slika. Puno više ljudi podržava Markićku nego što bi rekla.


Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Neki puta mi se cini da su homo osobe previse naostrene na drustvo i svugdje traze neprijatelje.
Krivo ti se čini.

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A i odnosi u paru su isti i kod homo i hetero parova.
Daj ne diskriminiraj. Zvucis kao crnac kojem su dosadni bjelacki filmovi i misli da crnci imaju neke dublje i drugacije odnose.
Rađe se zapitaj zašto si tako nabrijana i zašto vidiš diskriminaciju tamo gdje je nema. Sasvim je normalno da ljudi vole gledati filmove koji su im bliski po tematici, sa kojim se mogu poistovjetiti. To je najnormalnije i nema veze sa diskriminacijom.

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Svi smo na istom planetu i s istim emotivnim potrebama i reagriranjima.
Nemate neku cudovisnu tajnu, niti ste u opasnosti. Ispada da je nekima najvece dostignuce u zivotu to otkiriti okolini, onak ko hetero zene kad misle da su potpune tek kad postanu majke. Sve je to samo pretjerana zaokupljenost vlastitim bicem i nedovoljno percipiranje drugih, razlicitih ljudi.
Daj malo prosiri vidike.
Ima ona jedna lijepa izreka - lako tuđim kurcem po gloginjama mlatiti. Da, svi mi ljudi smo sazdani od istog materijala, ali ne živimo svi u jednakim životnim okolnostima, nemamo ista iskustva, nemamo iste životne priče. Ti nemaš pojma npr. kako je to biti djevojčica u nekoj afričkoj zabiti koju su obrezali i zašili kada je imala 9 godina ili žena u Afganistanu koja ne smije bez muža izaći na ulicu i mora biti prekirivena od glave do pete ili lezba u Splitu na koju će bacati kamenje za vrijeme prajda. Emocionalne potrebe su jednake, to je točno, no emocionalne reakcije kod različitih ljudi su jako različite.
Zato nemoj soliti ljudima pamet i nemoj projicirati neke svoje vlastite predrasude na druge ljude koje niti ne poznaješ.
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:42   #268
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
joooooj, i ja bih pisala, ali nisam u mogucnosti trenutno, ugl nemojte da tema opet zasuti kroz narednih tjedan dana.
free uploader

Quote:
I che drago mi je vidit da si back, htjela sam ti napisat da se tema malo digla da se vratis, ali ti i sama dodes provjeriti. kiss
Ma znas ti mene, ak imam sto ucit za kakav ispit, mozes bit sigurna da cu pol tog vremena provest na internetu

Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Pa nema gdje te nema. Kud ja dođem, evo i tebe. Mislim da se i na fejsu imamo.
Krenula sam pisati da dobro da mi u stanu nisi, ali sam se sjetila jedne situacije... mogla si bar pozdravit.
U moju obranu, (s forumom ne, ali) na ovoj temi sam te preduhitrila
A za stan...promijenila si se od osnovne, a ja sam uzasna s prepoznavanjem lica :'( I bila sam ufurana u posao nisam nist skuzila. Kasnije kolega pita jel se mi znamo i kaze pozdravila te je, a ti nista...A ja zacuđena, vrtim film u glavi i nemam pojma o cemu on prica. Kill me, I'm clueless -.-'

Quote:
Preporučila bi ti nešto (i ovo super zvuči)... Mada, mislim da nijedna nema profil na Haeru, a i sve  su sretno zauzete po 5-6-8 godina.
Lijepo od tebe ali nisam za swinganje. Samo neka one budu i dalje zajedno, ne trebam im  ja
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:07   #269
A da vi svi ljepo,kao pjesmicu nekad davno u skoli,naucite rec.........JA NISAM RODEN TAKAV,NEGO JE TO MOJ IZBOR.

Znam puno gay osoba i muskih i zenskih,i svi su super ljudi i nitko od njih se nije takav rodio.

Doduse vecinu koja mi je o tom pricala,je u nekom trenutku sjebao suprotni spol,pa se opredjelila za ove druge.
Evolution28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 18:20   #270
Quote:
Evolution28 kaže: Pogledaj post
A da vi svi ljepo,kao pjesmicu nekad davno u skoli,naucite rec.........JA NISAM RODEN TAKAV,NEGO JE TO MOJ IZBOR.

Znam puno gay osoba i muskih i zenskih,i svi su super ljudi i nitko od njih se nije takav rodio.

Doduse vecinu koja mi je o tom pricala,je u nekom trenutku sjebao suprotni spol,pa se opredjelila za ove druge.
kako bi ti mogao znati da se nitko nije mogao takav roditi ?
misliš da se ne rađaju dvospolci ?
misliš da žene ne mogu lučiti po prirodi jače testosteron,pa im zbog toga počnu rasti brkovi i brada ?
misliš da se žena od najranije svoje dobi ne osjeća kao muškarac ?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:18   #271
Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
U moju obranu, (s forumom ne, ali) na ovoj temi sam te preduhitrila
A za stan...promijenila si se od osnovne, a ja sam uzasna s prepoznavanjem lica :'( I bila sam ufurana u posao nisam nist skuzila. Kasnije kolega pita jel se mi znamo i kaze pozdravila te je, a ti nista...A ja zacuđena, vrtim film u glavi i nemam pojma o cemu on prica. Kill me, I'm clueless -.-'
Jesi, priznam! ^^
Ma sve 5, skužila sam i prije da me ne prepoznaješ. Ili me samo ne želiš vidjeti?
Zezam se, promijenila sam se jako. Dosta ljudi iz osnovne me ne prepoznaje, promijenila sam se kako sam bila bolesna, i to ne samo izgledom.

Quote:
Lijepo od tebe ali nisam za swinganje. Samo neka one budu i dalje zajedno, ne trebam im  ja
Ajme, ne! Nisam mislila na to. Htjela sam reći da bi ti možda rekla za nekoga da nisu zauzete. xD
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:26   #272
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
blago tebi,imaš razumnu mamu.
ja mojoj kad sam rekla ona je prvo mislila da ju zajebavam,pa kad je shvatila da sam ozbiljna rekla mi je : da je to moja stvar i da ja njoj ne govorim ništa u vezi toga.
rekla sam joj to unatoč tome što sam znala da je blagi homofob,jebiga stari zadrti kov.
i nije ona jedina koja ima takav tijek misli,žalosno al´istinito mene takva okolina okružuje,tak´da ja nemam pravo glasa.
jedino se na netu kao anonimus među ˝istima˝ mogu u potpunosti izraziti i da mi bude bar malo lakše u toj samoći.
i ne osuđujem ja moju mami što je ona mene prihvatila kao osobu,a nije prihvatila jedan dio mene,znam jedno i sigurno da ja prema njoj nikad ne bi takva bila.
mislim seksualnost je intimnost dvoje i naravno da nikoga tko
ne pripada toj priči ne bi trebalo zanimati tko s kim spava.
i koliko god čovjek bio prije svega samostalan i zadovoljan sam sa sobom,to ne znači da mu ne trebaju drugi ljudi.
Prokomentirala je kako je prošla svašta sa mnom, pa joj je samo drago da sam sad zdrava i sretna. I onda me kasnije sprdala za moje ''bivše prijateljice'' i kako su joj neke stvari malo jasnije sad. Jebiga.

A i puno ljudi je takvo, za mamu sam se bojala, ali sam znala da mi neće raditi neke probleme oko toga. Mislila sam da će reagirati kao tvoja, ali je ispalo bolje. No, za tatu je i sama rekla da bolje da ništa ne zna još uvijek.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 12:42   #273
kad smo već spomenuli pojam udruženih gej ljudi protiv okrutnog hetero svijeta, koliko je omjer homo/hetero prijatelja koje imate i s kojima se družite?
čitajući strane forume, socijalne mreže i gledajući ytb nekako sam dobila dojam da gej ljudi ipak imaju više gej prijatelja. iako je biti homo samo seksualnost i samo jedan dio nas ali opet nekako prevlada . zanima je da li je to tako i ovdje u Hrv?
kakav je bio onaj prvi poljubac kada ste pomislili hvala bogu ( ) da sam gej? kada se dogodio? da li ste doživili prosvjetljenje?
Koliko je vas religiozno? odnosno koliko vas je zaista vjernik, a koliko je samo na papiru?

eto par pitanja pa da tema opet postane aktivna. a možda se i pokoji stalker odluči pojaviti
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:55   #274
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
kad smo već spomenuli pojam udruženih gej ljudi protiv okrutnog hetero svijeta, koliko je omjer homo/hetero prijatelja koje imate i s kojima se družite?
Imam jednu gej prijateljicu s kojom sam si dobra već puno godina, a svi ostali su heteroseksualci. Ne biram si prijatelje na osnovu seksualnosti ili bilo čega drugoga. Dok si ti čovjek, drag i dobar prema meni, budi što god želiš.

Quote:
kakav je bio onaj prvi poljubac kada ste pomislili hvala bogu ( ) da sam gej? kada se dogodio? da li ste doživili prosvjetljenje?
Prvi takav je bio s 14, bilo je sve dobro s tom curom i poslije. No, svejedno nakon svega toga sam i dalje mislila da to ne smijem raditi i onda miješala kruške i jabuke.
Prosvjetljenje sam definitivno doživjela nakon veze s dečkom, prije pola godine. Bilo je ono - jebote, muško stvarno nije za tebe. Šta si ti radila glupačo? Nisi bi, lezba si i budi sretna s tim. Nakon toga sam to objavila bliskim ljudima i sretna sam napokon s tim potpuno.

Quote:
Koliko je vas religiozno? odnosno koliko vas je zaista vjernik, a koliko je samo na papiru?
Imam sve sakramente, ali nisam vjernik uopće.


Nema na čemu. Ima li još pitanja?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 17:56   #275
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Dok si ti čovjek, drag i dobar prema meni, budi što god želiš.
ja sam nekako magnet za histerične luđakinje,da prostiš na izrazu,jednostavno ne znam kako da izrazim ogorčenje.
nemam sreće s ženama,koliko god se trudila biti bolji čovjek.
što se ja jače trudila biti bolja, one bile sve gore i luđe.
gubile smo vrijeme na prepucavanja,svađe i opravdavanja, a mogle smo se lijepo za to vrijeme seksati
onda dođem do spoznaje da se više ne osuđujemo tko je tu prav,a tko kriv,odustanem od svega.
ne težim više vezi,dovoljno je da si fizički kliknemo samo za seks...

iskreno lijepo je sresti nekog poput tebe,pa makar i na ovaj način,djeluješ kao ok i pozitivna osoba.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 18:39   #276
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
ja sam nekako magnet za histerične luđakinje,da prostiš na izrazu,jednostavno ne znam kako da izrazim ogorčenje.
nemam sreće s ženama,koliko god se trudila biti bolji čovjek.
što se ja jače trudila biti bolja, one bile sve gore i luđe.
gubile smo vrijeme na prepucavanja,svađe i opravdavanja, a mogle smo se lijepo za to vrijeme seksati
onda dođem do spoznaje da se više ne osuđujemo tko je tu prav,a tko kriv,odustanem od svega.
ne težim više vezi,dovoljno je da si fizički kliknemo samo za seks...

iskreno lijepo je sresti nekog poput tebe,pa makar i na ovaj način,djeluješ kao ok i pozitivna osoba.
U bilo kakvom odnosu gdje se samo ti trudiš i crpiš energiju, takve osobe treba maknuti od sebe što prije. Mislim, čemu gubiti živce, davati sve od sebe, a redovito ostaneš posrana.

Bila sam poprilično s*ebana (ne mogu naći bolji izraz za opisati stanje), sama, usamljena, ali kad tad dođe netko vrijedan svega i onda ono što je bilo prije nekako nije bitno. I ne govorim samo o ljubavnim vezama, nego općenito. Iako vrijedi i pojedinačno. (nemojte mi seliti post na psihologiju )

I hvala ti. Splet životnih okolnosti me naučio da samo pozitivom mogu hendlati neke stvari.


I kad smo već kod seksa, nisam nikad mogla s nekim to obaviti samo na fizičkoj razini. Meni treba neka emocionalna povezanost s obje strane da bi do seksa uopće moglo doći.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 21:15   #277
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
U bilo kakvom odnosu gdje se samo ti trudiš i crpiš energiju, takve osobe treba maknuti od sebe što prije. Mislim, čemu gubiti živce, davati sve od sebe, a redovito ostaneš posrana.
nemaš pojma koliko si u pravu.
a´ ja se nekako uvijek nadala bit će bolje,al´ništa od toga.
Quote:
Bila sam poprilično s*ebana (ne mogu naći bolji izraz za opisati stanje), sama, usamljena, ali kad tad dođe netko vrijedan svega i onda ono što je bilo prije nekako nije bitno. I ne govorim samo o ljubavnim vezama, nego općenito. Iako vrijedi i pojedinačno. (nemojte mi seliti post na psihologiju )
ja sam izgubila vjeru da će mi se desiti netko vrijedan svega.
ma samo da mi se desi netko jednostavan,smiren...
ne sanjam više o tome.
al´lijepo je znati da se drugima događaju dobre stvari..
ljubavne stvari...
Quote:
I hvala ti. Splet životnih okolnosti me naučio da samo pozitivom mogu hendlati neke stvari.
zakon si!
to i ja kažem...
Quote:
I kad smo već kod seksa, nisam nikad mogla s nekim to obaviti samo na fizičkoj razini. Meni treba neka emocionalna povezanost s obje strane da bi do seksa uopće moglo doći.
lijepo je što tako razmišljaš,nemoj nikad odustati od emocionalne povezanosti.
ja sam s godinama otupjela,pomirila sam se s činjenicom da ne mogu dobiti ono što želim,bolje mi je na kraju krajeva se samo površno seksualno zadovoljiti,
( bar´malo sreće ) nego da netko pati.

Zadnje uređivanje LaPerLa Tagetes : 26.02.2017. at 21:26.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 02:06   #278
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
nemaš pojma koliko si u pravu.
a´ ja se nekako uvijek nadala bit će bolje,al´ništa od toga.
Treba znat procijenit kad je nada kurva, a kad umire posljednja.

Quote:
ja sam izgubila vjeru da će mi se desiti netko vrijedan svega.
ma samo da mi se desi netko jednostavan,smiren...
ne sanjam više o tome.
al´lijepo je znati da se drugima događaju dobre stvari..
ljubavne stvari...
Kad ovo netko napiše, imam osjećaj da je napisala bakica od 70 godina koja je odustala od života.
Treba uvijek vjerovati i ne odustajati.

Quote:
lijepo je što tako razmišljaš,nemoj nikad odustati od emocionalne povezanosti.
ja sam s godinama otupjela,pomirila sam se s činjenicom da ne mogu dobiti ono što želim,bolje mi je na kraju krajeva se samo površno seksualno zadovoljiti,
( bar´malo sreće ) nego da netko pati.
Ima netko možda informaciju, jel se bakice od 70 godina seksualno zadovoljavaju?
Šalu na stranu, to je nešto s čim se ne smiješ pomiriti niti je još vrijeme za to. Ne znam koliko imaš godina, ali sam nekako sigurna da nisi bakica.


~


Putovati ću 6,5h (s presjedanjima) da bi bila s njom 5h. Ljubav
Živio HŽ i ukidanje veza da ovo putovanje učini dužim i uzbudljivijim.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:36   #279
Quote:
Alexiss kaže: Pogledaj post
Treba znat procijenit kad je nada kurva, a kad umire posljednja.
dobra.
treba znati kada treba stati.
ja sam ti blagi mazohist i unatoč procijeni,dopuštala sam da me gaze,da vidim dokle seže ljudska zloća...
Quote:
Kad ovo netko napiše, imam osjećaj da je napisala bakica od 70 godina koja je odustala od života.
Treba uvijek vjerovati i ne odustajati.
tako je curo! vjeruj i ne odustaj!
podsjećaš me malo na mene kad sam bila tvoji godina...
na pola puta s godinama sam ti od bakice...
Quote:
Ima netko možda informaciju, jel se bakice od 70 godina seksualno zadovoljavaju?
Šalu na stranu, to je nešto s čim se ne smiješ pomiriti niti je još vrijeme za to. Ne znam koliko imaš godina, ali sam nekako sigurna da nisi bakica.


~


Putovati ću 6,5h (s presjedanjima) da bi bila s njom 5h. Ljubav
Živio HŽ i ukidanje veza da ovo putovanje učini dužim i uzbudljivijim.
curo legenda si! vraćaš vjeru u ljudskost i ljubav
svaka ti čast,mislit ću na tebe kad odem opet u daleki svijet raditi....
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:57   #280
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
dobra.
treba znati kada treba stati.
ja sam ti blagi mazohist i unatoč procijeni,dopuštala sam da me gaze,da vidim dokle seže ljudska zloća...
Ljudska zloća seže u nedogled. Svaki put kad misliš da ne može gore - ipak može. Nemoj pokušavati.

Quote:
tako je curo! vjeruj i ne odustaj!
podsjećaš me malo na mene kad sam bila tvoji godina...
na pola puta s godinama sam ti od bakice...
Nema više odustajanja.
Nemoj da i tebi dovedu svećenika da ti pomast da, pa se tek onda odlučiš trgnut. Život je lijep i treba iskoristit njegove ljepote.
Podsjeti i samu sebe da tih još pola puta do bakice treba i živjet, a ne samo preživit.

Quote:
curo legenda si! vraćaš vjeru u ljudskost i ljubav : )
svaka ti čast,mislit ću na tebe kad odem opet u daleki svijet raditi....
Nadam se da će popušiti priču o tome kako dolazim na sastanak i da se ja neću izgubiti u tom gradu. Poslala sam si 8 verzija puta na mail, spremila neke lokacije u google maps i prelazim grad na google street uzduž i poprijeko. Molit ću vas da mi za 2 dana držite fige da se ne izgubim.

Kud ćeš ti u svijet? Jel u Irsku?
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger