Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 13:50   #2561
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ali kako je povezano ako Zoki tada nije bio na poziciji izvršne vlasti niti je bilo indikacija da će ikada biti...
Pa nije ni Karamarko bio u poziciji izvrsne vlasti dok mu je zena radila za PR agenciju. Dapace cim se pokazalo da ce uci u izvrsnu vlast zena je prekinula poslovni odnos sa njima.


Situcija je zapravo identicna.
Karamarko postaje sef oporbe a zena mu na to dobija posao u PR agenciji koja radi za firmu koja je u pravnom sukobu sa RH.
Zoki postaje sef oporbe a brat mu dobija visemiljunske kredite od firme koja je u pravnom sukobu sa RH.


To je pocetno stanje....jedina je razlika to da kada je Zoki postao premijer svi su se pravili glupi a u slucaju Karamarka se napravila medijska hajka.
Gore sam naveo i odluku povjerenstva iz koje se dade iscitati da se sukob interesa uopce ne mora realizirati da bi postojao.
Dakle Zoki nije trebao napraviti apsolutno nista...dovoljno je da je ucestvovao u nekim odlukama oko LJB i on je vec u sukobu interesa.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 17.09.2016., 13:54   #2562
OK...ali brat nije žena ali nije problem žena...Karamarko je s Petrovićem blisko drugovao i bio poslovno povezan i prije ženinog deala s dotičnim

medijska hajka ne znači da ima i vatre...nije se povjerenstvo vodilo prema zaključcima iz medija...
MytByte is online now  
Old 17.09.2016., 14:03   #2563
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ovo je odluka...
Tražio sam primjer za Milanovića, imaš li ili ne?

Quote:
Sada..nevezano za Zokija..koji je politicki gotova prica i kojem povjerenstvo moze staviti soli na rep. Ova presuda Karamarku je presedan kojeg ce se jos godinama izvlaciti iz naftalina.
Jako žalim ali ne se uopće ne tiću tvoje suze gorke za Karamarkom. I nije to nikakav presedan.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 17.09.2016., 14:03   #2564
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Nekom logikom, ovako.

Milanovićeva Narodna koalicija nema šanse sastaviti vlast. Za to bi im trebao Most, a poučen lanjskim sranjima koje je Petrov izvodio, Milanović zna da nema tu šanse. Isplati li se četiri godine u oporbi tjerati vlast na pravi put? Pa, kako kome, on je procijenio da ne, da ide dalje.
Hoće li ga tko zbog toga nazvati kukavicom? Ne sumnjam; sirotinja s desnog medijsko-političkog spektra jedva je to dočekala kad je rekao da neće više na dvoboje s Plenkom.
Shvaćam ga, napunit će 50 godina, želi nove izazove. I drago mi je zbog toga, imao je 10 godina na političkoj sceni.
A da ćemo ga zazivati natrag, da, hoćemo.
Da!
Zoki je častan čovjek,nije nikad zaboravio čast i poštenje, unatoč tome što je vidio što drugi jesu.Razumio je da glad(moč) dođe i ode, ali dostojanstvo jednom izgubljeno ne može se vratiti.
Moje duboko poštovanje i zbog svih rana koje je trpijla njegova časrt i integritet od strane mediokriteta..To je bilo mučno gledati kako su se tužni glupani koalizirali u medijima ,a i posebno smiješne maškare od analitičara .
Gornji link sa interview-om glasača ADZ-ta zorno prikazuje što i koga je imao protiv sebe..
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!

Zadnje uređivanje Bark : 17.09.2016. at 14:19.
Bark is offline  
Old 17.09.2016., 14:05   #2565
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ali ima pravni spor vrijedan nekoliko stotina miljuna eura.
Da ne pricam da je u doba kada je Zokijev brat po duhu svetom dobijao te kredite.... Slovenija je radi slucaja LJB vrsila dipolmatske pritiske na Hrvatsku i koristila pristupne pregovore da si iskamci sto bolju poziciju.......bolje receno ucjenjivala nas.
I, je li Zoki podlegao ucjenama? U četiri godine obnašanja vlasti da li je davao izjave u korist slovencima? Je li išta napravio da bi se moglo tumačiti da pogoduje njima?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 17.09.2016., 14:10   #2566
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
OK...ali brat nije žena
Rijec je u uzoj rodbini.

Da je neki njegov daljnji rodjijak po materinom stricu dobija kredit...onda to nebi bilo sumnjivo. ( mada..ipak smo u Hrvatskoj ...i to je vec dovoljno za dizanje obrve )

Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
ali nije problem žena...Karamarko je s Petrovićem blisko drugovao i bio poslovno povezan i prije ženinog deala s dotičnim .
Sto je doista problem ja ni uz najbolju volju ne mogu skuziti. Cas mu je zena problem, cas nije...cas je javno trebao deklarirati poslovnu povezanost a cas je javno to i deklarirao.

Uzmimo ovu glupost koje je povjerenstvo izreklo.
'Posebno bi trebalo uzeti u obzir činjenicu da je dužnosnik više puta javno iznosio svoj osobni stav u vezi arbitraže ali koristio politički utjecaj na tijelu koje je osnovano radi usuglašavanja političkih strana bio u sukobu interesa. Nemoguće je odvojiti funkciju predsjednika stranke i potpredsjednika Vlade.'

Dakle, po njoma politicar nesmije imati nikakav stav niti ga javno iznositi.
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
medijska hajka ne znači da ima i vatre...nije se povjerenstvo vodilo prema zaključcima iz medija...
Pa s obzirom na nacin na koji je to konkretno povjerenstvo izabrano rekao bih da se vodilo prema uputama iz sredisnjice.

Ali ok, to je vec drugi par cipela.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 17.09.2016., 14:14   #2567
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
I, je li Zoki podlegao ucjenama? U četiri godine obnašanja vlasti da li je davao izjave u korist slovencima? Je li išta napravio da bi se moglo tumačiti da pogoduje njima?
Vec sa time sto ima tajne poslovne odnose preko uze rodbine sa njima po povjerenstvu se nalazi u potencijalnom sukobu interesa.

Za Karamarka su rekli sljedece:
Smatram da se dužnosnik nalazi u situaciji mogućeg sukoba interesa koji nije realiziran, jer nije donosio strateške odluke vezane uz INA-u niti je o njima službeno raspravljao



Roy ja samo koristim iste arshine koje su se koristili na Karamarku..

Stajaznam...jeli Zoki ikada rekao ista o tome kako bi se trebao rijesiti slucaj LJB?..jeli iznio neki stav u nekom odboru? Ili privatno? Ako jeste, a sumnjam da o tome nisu nijednom pricali u 4 godine vlasti nasao se u sukobu interesa.




ali hajde da ne spamamo vise temu ovim slucajem...dajem vam zavrsnu rijec.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 17.09.2016., 14:47   #2568
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Neznam dali si primjetio da su na tom videu nove tv intervjuirali samo 80 plus.

Sad...jeli to bilo slucajno ili namjerno jer znaju da njihovi retardirani gledatelji nece ni primjetiti da im se ispire mozak.
Intervjuirali su par 80-godišnjaka s tremom pred kamerama, kao da bi glasačica SDP-a od 80 godina u Grožnjanu odgovarala drukčije na njihova pitanja. Svejedno, oni barem imaju izgovor jer u vrijeme njihove mladosti nije toliko ljudi završavalo škole i fakultete kao danas, a koji je izgovor ekipe na Facebook grupi "Podrška Zoranu Milanoviću - premijeru RH" za "primitivizam, neobrazovanost, zadrtost i zatucanost", da citiram drugog diskutanta?
Zajedničar is offline  
Old 17.09.2016., 17:17   #2569
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
jebate led citan u novnami da oni konjoliki milanovic nece smiron da ode nego oce on da naredi ko ce ga minjati. pa kolki djon od obraza ima , koji kurac neode vise da se necuje nista onjemu
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
AFAIK kredit Ljubljanske Kreši Milanoviću nije sporan samo ljuditelji lika i djela Zorana Milanovića propuštaju jednu bitnu činjenicu, nitko nikad nije napisao kad i kako je to Zoki pogodovao Ljubljanskoj banci. Karamarko je drukao za MOL, kad je to Zoki nešto pogodovao slovencima?
Sporan je, jer ja želim vidjeti taj ugovor, iznos i sve ostalo - razlog odobrenja, način isplate...
Dosta mi je već ovog izmišljanja i laganja.

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ni Karamarko nije nicim konkretnim pogodovao MOL-u i to pise u odluci tog povjerenstva pa je svejedno dobio presudu da ga vec cinjenica da ima nekih veza sa Mol-om predstavlja sukob.
Nije Karamrako dobio nikakvu presudu

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ali ima pravni spor vrijedan nekoliko stotina miljuna eura.
Da ne pricam da je u doba kada je Zokijev brat po duhu svetom dobijao te kredite....
Protiv LjB se vode privatni sporovi, privatnih štediša i tvrditi da Milanović ima ikakvog utjecaja na to je žešća izmišljotina.

A te kredite za koje tvrdiš da je dobijao Milanovićev brat - imaš dokaz pretpostavljam?
Imaš kopiju ugovora bar jednog tog, od tih silnih, kako tvrdiš, kredita?
Da?

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Karamarko postaje sef oporbe a zena mu na to dobija posao u PR agenciji koja radi za firmu koja je u pravnom sukobu sa RH.
Nevjerovatno kolko si dugo u stanju lagati i praviti se blesav i ćorav svaki put kad te se ispravi... i nastaviti i dalje lagati.

Nije njemu žena dobila nikakav posao u nikakvoj agenciji, nego je ona osnovala agenciju koja je, gle čuda, samo 2 tjedna kasnije potpisala ugovor sa Ininim lobistom - nit je vlasnica agencije (Karamarkova žena) kvalificirana za ikakav rad s energentima, nit je imala zaposlene i koliko mi je poznato, nikada s nikim ni prije ni poslije nije radil.

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Rijec je u uzoj rodbini.
I to sam već objašnjavala, da ih bez obzira na to, zakon ne tretira jednako pri npr nasljeđivanju i da je žena prvi, a brat drugi nasljendi red, ali i u se pravimo blesavi.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 17.09.2016., 18:24   #2570
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Pa nije ni Karamarko bio u poziciji izvrsne vlasti dok mu je zena radila za PR agenciju. Dapace cim se pokazalo da ce uci u izvrsnu vlast zena je prekinula poslovni odnos sa njima.


Situcija je zapravo identicna.
Karamarko postaje sef oporbe a zena mu na to dobija posao u PR agenciji koja radi za firmu koja je u pravnom sukobu sa RH.
Zoki postaje sef oporbe a brat mu dobija visemiljunske kredite od firme koja je u pravnom sukobu sa RH.


To je pocetno stanje....jedina je razlika to da kada je Zoki postao premijer svi su se pravili glupi a u slucaju Karamarka se napravila medijska hajka.
Gore sam naveo i odluku povjerenstva iz koje se dade iscitati da se sukob interesa uopce ne mora realizirati da bi postojao.
Dakle Zoki nije trebao napraviti apsolutno nista...dovoljno je da je ucestvovao u nekim odlukama oko LJB i on je vec u sukobu interesa.
joj daj prestani izjednačavati Zokija i Karamarka, to su dvije vrste. Guglaj Soboli.
yamunche is offline  
Old 17.09.2016., 18:30   #2571
Quote:
yamunche kaže: Pogledaj post
joj daj prestani izjednačavati Zokija i Karamarka, to su dvije vrste. Guglaj Soboli.
Evo zguglao sam...ovo mi je izbacilo:

U dva predmeta vezanim uz tvrtku Soboli postupak se neće pokrenuti jer iz prikupljenih podataka ne proizlazi da je došlo do povrede Zakona o sprečavanju sukoba interesa, kazala je Orešković.
Odluka će do kraja tjedna bii objavljena na stranicama Povjerenstva kao i obrazloženje.


I ubuduce prvo provjeri cinjenice.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 17.09.2016., 18:49   #2572
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Evo zguglao sam...ovo mi je izbacilo:

U dva predmeta vezanim uz tvrtku Soboli postupak se neće pokrenuti jer iz prikupljenih podataka ne proizlazi da je došlo do povrede Zakona o sprečavanju sukoba interesa, kazala je Orešković.
Odluka će do kraja tjedna bii objavljena na stranicama Povjerenstva kao i obrazloženje.


I ubuduce prvo provjeri cinjenice.
hehe pa nisam mislila da si malo i površno proguglaš, na 2 minute. mislila sam da si uzmeš vremena, dan ili dva, sve što možeš naći,a možeš i cijelu njegovu karijeru, kako je taj soboli nastao i takoto.
samo zato te i molim da prestaneš uspoređivati gorespomenutu dvojicu.
yamunche is offline  
Old 17.09.2016., 19:09   #2573
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
To uopće nije bilo pjenjenje, nego moje mišljenje o glasačima HDZ-a. Da se ikad nađeš kraj mene kad sam najbolje volje i pijem i slavim, ponovila bi ti to sve isto i to vjerovatno naizust
Ja to jednostavno mislim o njima i od tog uvjerenja me ni bog ni vrag ne mogu odmaknuti.
Sorry onda.
Meni je izgledalo kao provala bijesa.
Čak se mogu s većinom napisanog složiti, ali ni vi niste ništa bolji.
Ne pišem često na politici i uvijek me fascinira kad netko gorljivo brani ili napada nešto što je samo po sebi jadno i degutantno.
Jednostavno si ne mogu predočiti da to piše netko neutralan.
Moraš biti zaposlenik/član/aktivist/nekikurac ili ja fakat ne kužim svemir.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 17.09.2016., 20:12   #2574
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Sorry onda.
Meni je izgledalo kao provala bijesa.
Čak se mogu s većinom napisanog složiti, ali ni vi niste ništa bolji.
Ne pišem često na politici i uvijek me fascinira kad netko gorljivo brani ili napada nešto što je samo po sebi jadno i degutantno.
Jednostavno si ne mogu predočiti da to piše netko neutralan.
Moraš biti zaposlenik/član/aktivist/nekikurac ili ja fakat ne kužim svemir.
Kad si gladan briga te ciji su ideali
srusi, zapali, svi su kriminalci, evo vam kriminali
sta su mi obecali, sta su oduzeli
ma ko vas jebe, svi ste mi u ocima pali

Otic' ce svi odavde, ostat ce samo Neretva da tece
i sjecanje na dane kad smo mogli biti nesto vece
nismo svi privilegirani, hinjavi i bezdusni
samo naucili smo plivat' da se ne ugusis

Pravda nije mrtva, ali nocas opet zaspat ce
i bit ce glave krvave kad bace kamen na kamen
kad bi ljudi znali svi sto je pjesma znala
imam dijagnoza par, ali nemam lijeka za nas
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 17.09.2016., 22:01   #2575
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Rijec je u uzoj rodbini.
Ovo s kreditom brata gospodina Zorana Milanović razvlači se
ko Panto pitu, jer je to jedino što kao možda ima neke veze, ali
nema, i svakako nema veze s cestom za Dugobabe. Koliko ono
bješe miliona? Nema veze meni drago zbog dragih ljudi iz
Dugobaba. Ima li to kakve veze s Mol-om ili Fimi-medijom
svejedno, ne zna se, tek će se znati. Strpljen spašen. Zna se.

Kad bi svi ovi HDZ-ovi remetilački faktori mogli
zdimit bicom u montanje. Aaaa gusta.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 17.09.2016., 22:05   #2576
Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Ovo s kreditom brata gospodina Zorana Milanović razvlači se
ko Panto pitu, jer je to jedino što kao možda ima neke veze, ali
nema, i svakako nema veze s cestom za Dugobabe. Koliko ono
bješe miliona? Nema veze meni drago zbog dragih ljudi iz
Dugobaba. Ima li to kakve veze s Mol-om ili Fimi-medijom
svejedno, ne zna se, tek će se znati. Strpljen spašen. Zna se.

Kad bi svi ovi HDZ-ovi remetilački faktori mogli
zdimit bicom u montanje. Aaaa gusta.
Daj malo toga
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 17.09.2016., 22:26   #2577
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Sorry onda.
Meni je izgledalo kao provala bijesa.
Čak se mogu s većinom napisanog složiti, ali ni vi niste ništa bolji.
Ne pišem često na politici i uvijek me fascinira kad netko gorljivo brani ili napada nešto što je samo po sebi jadno i degutantno.
Jednostavno si ne mogu predočiti da to piše netko neutralan.
Moraš biti zaposlenik/član/aktivist/nekikurac ili ja fakat ne kužim svemir.
Ne znam samo po čemu si zaključio da smo isti?
Nismo ni blizu.
Ja nisam jučer veličala Milanovića, a danas ga cipelarila, jer nije dobio izbore - kao što to "domoljubi" na ovom pdf-u rade.
Da si ikada pročitao ijedan moj post, šta točno mislim o njemu i SDP-u, ne bi ovako lupetao.
Nego i sam kažeš - ti uletio...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.09.2016., 12:34   #2578
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
link?
Nu linka http://http://www.poslovnjak.net/mil...ostojica-93716
Quote:
storm1995 kaže: Pogledaj post
molim domoljubno orijentirane forumase da ne "pakiraju previse" Milanovicu, jer kad se podvuce crta on i nije toliko lose odigrao svoju rolu uz tek ekscese u skladu sa svojim nekontrolabilnim karakterom (locirati, identificirati, hospitalizirati - )

a za "lijeve" pitanje: kako je to zaboga drcni drug i voda, borben do suicidalnosti odustao od borbe u roku od manje od 6 sati (od ponude u vidu naslova u mainstream medijima: "danas milanovic najavljuje odlazak s vrha sdp-a" pa do njegove inacice: " ja sam svoju dionicu odradio. hvala i dovidenja.")? koja je to nevidljiva ruka usutila tako drcnog druga i kako?
ja san rvacki orijentiran nisan ni livo ni desno. milanovic je kreten i unistija je sdp za dugo vrimena. ja mu zamiran sta je smijenija komadinu kad je komadina bija zamijenik ministra prometa..., kad je bez odobrenja milanovica da zeleno svitlo za nastavak dionice zuta lokva - rijeka. konjina od milanovica se uvridija, sve stopira i smijenija komadinu. sa sviman se posvadja i unistija je stranku.srica je sa druge strane bija jos veci kreten karamarko i kreteni koji su ga stavili tamo.sasu dobili izbore sta su prominili samo 1 covika !!!
superkrkan is offline  
Old 18.09.2016., 15:50   #2579
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post


ja san rvacki orijentiran nisan ni livo ni desno. milanovic je kreten i unistija je sdp za dugo vrimena. ja mu zamiran sta je smijenija komadinu kad je komadina bija zamijenik ministra prometa..., kad je bez odobrenja milanovica da zeleno svitlo za nastavak dionice zuta lokva - rijeka. konjina od milanovica se uvridija, sve stopira i smijenija komadinu. sa sviman se posvadja i unistija je stranku.srica je sa druge strane bija jos veci kreten karamarko i kreteni koji su ga stavili tamo.sasu dobili izbore sta su prominili samo 1 covika !!!
Ti si nešto pobrkao.

Komadina je sam otišao s mjesta ministra prometa zbog fantomskih problema sa zdravljem zbog kojih ne možeš obavljati posao ministra ali možeš biti župan.

http://www.glas-slavonije.hr/163921/...a-sa-zdravljem
ViktorViktorija is offline  
Old 18.09.2016., 15:58   #2580
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
Nu linka http://http://www.poslovnjak.net/mil...ostojica-93716

---------------
....ja mu zamiran sta je smijenija komadinu kad je komadina bija zamijenik ministra prometa...
A kad je Komadina bija tamo?

I ne valja ti link
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.