Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 14:02   #221
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
No za mene imati curu gamericu je samo plus, pošto mi je daleko bitnije kakva je ona osoba i kak se prema meni ponaša, te kakva je inače u non-gamerskom životu . Da sam u vezi s curom koja nije gamer, jedino što bih volio da ona prihvaća mene ko takvog i da joj je ok što se ja i dalje igram na kompu. Tražiti isključivo gamericu, nema mi puno smisla, niti ih ima na bacanje.
Tako i ja razmišljam
Naći nekoga kompatibilnog nije baš lako, meni osobno je blesavo fokusirati se na nešto toliko neodređeno kao potencijalno "gejmanje". Jer to što osoba iskazuje određeni interes za video igre ne govori baš ništa o tome kakva je to osoba a pogotovo kakva je to osoba za vezu.
Ja sam natukla jako puno sati u igranju ali ja igram isključivo singleplayer i volim igrat sama, igranje u dvoje me ne privlači baš previše Plus mi je ako se dečko interesira za igre zato jer nam to daje mnogo zajedničkih tema za razgovor, ali u principu puno mi je bitnije da ima razumijevanja za to da ja imam hobi (u ovom slučaju video igre) kojem se volim posvetit na sat-dva-tri dnevno ili ponekad pola dana i tak
Moj nije "gejmer", iako je kao mlađi igrao sve i svašta i upućen je do neke mjere u igre, pa možemo o tom razgovarat, ali on pak ima svoje vrijeme kad se bavi nekim svojim hobijem (čitanjem, gledanjem serija i slično) i onda tako možemo funkcionirati bez da se itko osjeća zakinuto.
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:46   #222
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Nemoj zastranit ko ja, pa skupit na Doti nešto više od 5000 sati igranja

Vidiš, ja o igrama raspravljam uglavnom s frendovima, o tim patchevima i sve, no s curom je drugačije, komentiramo igre, kak su napravljene i kakva je priča, pogotovo ako zajedno igramo, pa onda komentiramo sve.
No za mene imati curu gamericu je samo plus, pošto mi je daleko bitnije kakva je ona osoba i kak se prema meni ponaša, te kakva je inače u non-gamerskom životu . Da sam u vezi s curom koja nije gamer, jedino što bih volio da ona prihvaća mene ko takvog i da joj je ok što se ja i dalje igram na kompu. Tražiti isključivo gamericu, nema mi puno smisla, niti ih ima na bacanje.
Na razini jedne godine, to bi bilo 15 sati dnevno. Kad to razvučeš na 5 godina, to je cca 3 sata svaki dan, samo jedna igrica(edit: igra. Izdresirao me bivši šef )



I onda su mene nazivali noliferom zbog 10-20k postova svojevremeno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:16   #223
Quote:
Candy Factory kaže: Pogledaj post

A mogu zamislit "k/d ispod 2 neka me zaobiđu!!"
Točno to
"ak imAš win rate ispod 50%, odjeb!"
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Tako i ja razmišljam : )
Naći nekoga kompatibilnog nije baš lako, meni osobno je blesavo fokusirati se na nešto toliko neodređeno kao potencijalno "gejmanje". Jer to što osoba iskazuje određeni interes za video igre ne govori baš ništa o tome kakva je to osoba a pogotovo kakva je to osoba za vezu.
Ja sam natukla jako puno sati u igranju ali ja igram isključivo singleplayer i volim igrat sama, igranje u dvoje me ne privlači baš previše : D Plus mi je ako se dečko interesira za igre zato jer nam to daje mnogo zajedničkih tema za razgovor, ali u principu puno mi je bitnije da ima razumijevanja za to da ja imam hobi (u ovom slučaju video igre) kojem se volim posvetit na sat-dva-tri dnevno ili ponekad pola dana i tak : D
Moj nije "gejmer", iako je kao mlađi igrao sve i svašta i upućen je do neke mjere u igre, pa možemo o tom razgovarat, ali on pak ima svoje vrijeme kad se bavi nekim svojim hobijem (čitanjem, gledanjem serija i slično) i onda tako možemo funkcionirati bez da se itko osjeća zakinuto.
Pa točno to, fokusirati se samo na to da cura gejma, neće puno ploda donijeti. Čak i da ne gejma, a recimo u svim drugim aspektima života i suživota mi paše i ok joj je da se ja recimo igram u svoje slobodno vrijeme, ta bi mi cura pasala. Gaming je samo dobar plus, meni je uvijek bio, pa eto, sada sam u vezi s osobom koja gejma svašta nešto, uglavnom blesave igre, ali zanimljve.
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Na razini jedne godine, to bi bilo 15 sati dnevno. Kad to razvučeš na 5 godina, to je cca 3 sata svaki dan, samo jedna igrica(edit: igra. Izdresirao me bivši šef : o ) : :

I onda su mene nazivali noliferom zbog 10-20k postova svojevremeno : durica
Eto, matematika je jasna
Ali ne žalim niti jedne minute!

A ovo za no-lifer, da, mene na drugim dijelovima foruma znaju prozivati i tako kada se argumentirano raspravljamo, pa eto, nemam nikakvog života kad imam toliko postova. Jbt, kak sam uspio sve napraviti ako sam no-lifer
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:38   #224
PITANJE

Eto da se i ja priključim raspravi kao "gamer". ^^

Pitanje: koliko bi vam bilo "drago" da je vašem dečku/curi gaming "posao"?

Naime, upustio sam se u nešto, pa zasad imam jako dobre šanse da se to pretvori u pravi posao. No .. kad tad ću doći u dilemu: odj**at sve to i naći pravi posao, ili se 100% dati u to. ^^

So .. gaming kao posao? Your turn.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:53   #225
Joj, ne možeš tako nešto pitati bez da veliš kolika lova je u pitanju
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:58   #226
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ako si se ti zabavila u tome, nemaš se razloga kaj sramiti.
Naravno, to se vrijeme moglo iskoristiti i u neke druge svrhe, ali ne žalim. Meni je pomoglo što me opuštalo, iako sam se dosta puno naživcirao zbog blesavih ljudi.

A s vremenom vjerojatno bude sve više i više gamerskih parova, u to ne sumnjam, dolaze nove internet generacije, vjerojatno za kojih 10-ak godina s bude raspravljalo o tome tko što igra, pa će umjesto današnjih kriterija tipa "slušam rock, pa bih volio nekoga tko sluša isto, a ne cajke", biti kriteriji "tražim nekoga tko igra isključivo MMORPG, RTS me ne zanima!!!111 xoxoxo"


Skini CoD, pa ga igraj na serverima, CoD2 i CoD4 su i dalje aktivni, barem oni piratizirani.

da znas da i hocu
i to cim prije
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:10   #227
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Joj, ne možeš tako nešto pitati bez da veliš kolika lova je u pitanju
Pa za sad je dovoljna za kavu i biljar, ali još nisam poradio na marketingu, jer mi se ne isplati reklamirati ako imam malo sadržaja.

Jedan moj bliži prijatelj koji me nagovorio na ovo ima cca 400€ mjesečno čistog profita, a gledanost mu je nikakva. Tako da vjerujem da to mogu nadmašiti.

Ali teoretski, da mogu jednog dana živjeti od toga.. koliko bi to ljudima bilo čudno? ^^

PS. asocijacija je bio jedan post na LJESu gdje je autorica napisala da joj "dečko" zarađuje cca 7500kn čisto preko "nekih stranica".
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:14   #228
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Eto da se i ja priključim raspravi kao "gamer". ^^

Pitanje: koliko bi vam bilo "drago" da je vašem dečku/curi gaming "posao"?

Naime, upustio sam se u nešto, pa zasad imam jako dobre šanse da se to pretvori u pravi posao. No .. kad tad ću doći u dilemu: odj**at sve to i naći pravi posao, ili se 100% dati u to. ^^

So .. gaming kao posao? Your turn.
Meni ne bi bio problem. I ja tražim posao kao gejmer

Pa mora netko raditi sve one silne igrice... što bi igrali inače
Zelena Tikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:34   #229
Quote:
Zelena Tikvica kaže: Pogledaj post
Meni ne bi bio problem. I ja tražim posao kao gejmer

Pa mora netko raditi sve one silne igrice... što bi igrali inače
Ali da ti je posao igrati igrice 8-10-12 sati dnevno, i nakon toga ideš doma djeci i ženi? Meni bi to bilo full čudno, ali ok.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:06   #230
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Pa za sad je dovoljna za kavu i biljar, ali još nisam poradio na marketingu, jer mi se ne isplati reklamirati ako imam malo sadržaja.

Jedan moj bliži prijatelj koji me nagovorio na ovo ima cca 400€ mjesečno čistog profita, a gledanost mu je nikakva. Tako da vjerujem da to mogu nadmašiti.

Ali teoretski, da mogu jednog dana živjeti od toga.. koliko bi to ljudima bilo čudno? ^^

PS. asocijacija je bio jedan post na LJESu gdje je autorica napisala da joj "dečko" zarađuje cca 7500kn čisto preko "nekih stranica".
Aha, pa to onda nije profesionalni gamer u smislu lika koji ide po turnirima, ima sponzore, zaradjuje jer je odlican gamer, to je referral marketing, u biti nema veze s gamingom jer mozes staviti bilo sto u te videe, zar ne? Inace ovo drugo mi je ok, iako zna biti mutan posao vise nego ne, a ovo prvo mi je odbojno jer se vecinom radi o otuznim kompleksasima kojima se sve vrti oko "posla" i koji misle da su strasno impresivni. Nula bodova.

Quote:
Zelena Tikvica kaže: Pogledaj post
Meni ne bi bio problem. I ja tražim posao kao gejmer

Pa mora netko raditi sve one silne igrice... što bi igrali inače
Gamer kao profesija nema veze s pravljenjem igara, to rade game designeri (umjetnici, programeri, audio inzenjeri etc.) i to je sasvim legitiman posao.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 16:15   #231
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Aha, pa to onda nije profesionalni gamer u smislu lika koji ide po turnirima, ima sponzore, zaradjuje jer je odlican gamer, to je referral marketing, u biti nema veze s gamingom jer mozes staviti bilo sto u te videe, zar ne? Inace ovo drugo mi je ok, iako zna biti mutan posao vise nego ne, a ovo prvo mi je odbojno jer se vecinom radi o otuznim kompleksasima kojima se sve vrti oko "posla" i koji misle da su strasno impresivni. Nula bodova.
Gaming na YouTubeu/Twitchu je (zasad) u pitanju, ako je bitna informacija. ^^ Nemam još sponzora, jer niti nisam tražio iste .. Ali neke jako dobre kuće su pokazale interes za moj kanal (fullscreen, damnlag, freedom, zoomin tv ... and so on). Ali zasad je na tome da stavljam videe na net.

Ali pitanje ostaje isto: upoznaš nekog, i koliko ti je neugodno objasniti da zarađuješ preko youtubea? xD "Joj znaš.. ja ti igram igrice za novce.".
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:24   #232
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Gaming na YouTubeu/Twitchu je (zasad) u pitanju, ako je bitna informacija. ^^ Nemam još sponzora, jer niti nisam tražio iste .. Ali neke jako dobre kuće su pokazale interes za moj kanal (fullscreen, damnlag, freedom, zoomin tv ... and so on). Ali zasad je na tome da stavljam videe na net.

Ali pitanje ostaje isto: upoznaš nekog, i koliko ti je neugodno objasniti da zarađuješ preko youtubea? xD "Joj znaš.. ja ti igram igrice za novce.".
Mislila sam na pro igrace tipa CS pro fps igraci.

Ti mislis biti twitch partner/streamer? Pa to je poprilicno popularno i isplativo vani, iako ne sumnjam da bi te u RH i danas blijedo gledali da im to kazes. Ali sve ovisi i kako to predstavis "joj ja ti igram igrice za novce" zvuci debilno kako god da okrenes. Ako kazes ja sam ti profesionalni streamer to nekome moze cak biti i impresivno. Zavisi na koga naletis. Osobno streamere ne volim (skoro svi "poznatiji" su ko na baterije, uzas, alergicna sam na njih) i ne pratim, ali su trenutno uberpopularni, pa ne vidim mjesto sramu, nemoj potpasti pod balkanski peer pressure i sam se sebi rugati u startu, onda te def. nitko nece dozivjeti ozbiljno.

Ako me kuzis.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:37   #233
Ako ima neka žena koja voli skrolajuće horizontalne space shootere nek mi se javi na PM, častim pićem.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:39   #234
Ja bi volio raditi recenzije starih igara kao ovaj frajer: https://www.youtube.com/watch?v=QH2aDpjBSso

Skupljaš stari hardver, uživaš u svojoj strasti i još zarađuješ lovu.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:23   #235
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Mislila sam na pro igrace tipa CS pro fps igraci.

Ti mislis biti twitch partner/streamer? Pa to je poprilicno popularno i isplativo vani, iako ne sumnjam da bi te u RH i danas blijedo gledali da im to kazes. Ali sve ovisi i kako to predstavis "joj ja ti igram igrice za novce" zvuci debilno kako god da okrenes. Ako kazes ja sam ti profesionalni streamer to nekome moze cak biti i impresivno. Zavisi na koga naletis. Osobno streamere ne volim (skoro svi "poznatiji" su ko na baterije, uzas, alergicna sam na njih) i ne pratim, ali su trenutno uberpopularni, pa ne vidim mjesto sramu, nemoj potpasti pod balkanski peer pressure i sam se sebi rugati u startu, onda te def. nitko nece dozivjeti ozbiljno.

Ako me kuzis.
Ako dođem do određenog broja ljudi na YTu, onda ću se prebaciti na twitch. Trenutačno nemam dovoljno jak PC za twitch, ali svakako planiram jednog dana. YT zasad. Bio sam na YTu partner s jednom kućom, pa je ispalo to pranje love.. pa sam ih odje**o i prije 6-7 mjeseci počeo od nule sa drugim "partnerom". Za twitch treba puno gledaoca da bi uopće dobio mogućnost da dobiš bilo kakve novce. Ali jako bi volio da mi to bude stalni posao, pošto dan danas provodim 6-7-8 sati za kamerom dok snimam, pa 2-3 sata dok editiram klip, pa još toliko dok završi na netu. Zbilja sam si dao truda u to. Neki će reći da sam lud kad toliko to radim. Duga priča oko moje karijere i zarade na netu.. prešao sam i one MLM programe i kliktanje za cente (neobux, clixsense, paidverts) i neke scam stranice (liberta gia i white pins). I zaključio sam da je YT najbolje raditi.

EDIT:

Da neidem više u offtopic.

Twitch/YouTube kao posao? Pros and cons.

Moje iskustvo do sad: pola pola. Prijatelji redovito rade sprdnju iz toga. A par cura mi je reklo da idem za tim ako to baš toliko jako volim. I da neće imati problema s tim ako novci i plaća budu ok.

Zadnje uređivanje Mantel : 11.02.2017. at 21:15.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:31   #236
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ako dođem do određenog broja ljudi na YTu, onda ću se prebaciti na twitch. Trenutačno nemam dovoljno jak PC za twitch, ali svakako planiram jednog dana. YT zasad. Bio sam na YTu partner s jednom kućom, pa je ispalo to pranje love.. pa sam ih odje**o i prije 6-7 mjeseci počeo od nule sa drugim "partnerom". Za twitch treba puno gledaoca da bi uopće dobio mogućnost da dobiš bilo kakve novce. Ali jako bi volio da mi to bude stalni posao, pošto dan danas provodim 6-7-8 sati za kamerom dok snimam, pa 2-3 sata dok editiram klip, pa još toliko dok završi na netu. Zbilja sam si dao truda u to. Neki će reći da sam lud kad toliko to radim. Duga priča oko moje karijere i zarade na netu.. prešao sam i one MLM programe i kliktanje za cente (neobux, clixsense, paidverts) i neke scam stranice (liberta gia i white pins). I zaključio sam da je YT najbolje raditi.

EDIT:

Da neidem više u offtopic.

Twitch/YouTube kao posao? Pros and cons.

Moje iskustvo do sad: pola pola. Prijatelji redovito rade sprdnju iz toga. A par cura mi je reklo da idem za tim ako to baš toliko jako volim. I da neće imati problema s tim ako novci i plaća budu ok.
Nema smisla raditi sprdnju, visim na Twitchu redovito i ima ljudi koji gore zarađuju više nego menađerčići u Hrvatistanu. Ako možeš postati partner i budeš imao dobar community da imaš 100+ viewsa minimalno svaki dan dadu se solidni novci zaraditi. Man Vs Game i sl. se ne žale, lik kupi auto od views-a prije koji mjesec, sad ga od neki dan Corsair sponzorira itd. Jasno ekipa koja vuče korjenje još s Justin.tv-a je ipak svijet za sebe. No zašto ne, ne dogodi se rijetko da netko bubne u donation bin koji stotinu eura ako mu se tvoj stream sviđa. No ako počinješ iz ničega bude teško, i trebaš imati love za početak jer nećeš drukčije moći se iz Twitcha isfinancirati. No ako imaš pozadinu, samo naprijed.

Da usput komentiram temu, gamer girls plus u svakom slučaju, coop-anje u Borderlandsima s bivšima su bila odlična iskustva. Nije presudno no neki zajednički hobi je hebena stvar, ak već dio slobodnog vremena provodim na steamu, provesti ga usput s curom u nekoj coop igri, mislim kaj se ima tu ne voljeti. Još dok mi uleti pa boosta ačivmente samnom, ma ženim ju odma, Kojime mi.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 22:29   #237
Da i ja komentiram gamer girl.

Oženit ću onu koja me razvali u Travianu, pošto sam na jednom serveru bio u 10 najboljih, od tada 12 000 igrača.

Bilo je puno cura na travianu, sjećam se jedne koja mi je bila simpa, iako je nikad nisam upoznao .. Martina iz MIOCa u ZG. I dan danas kad dođem na Skype vidim pun kufer ljudi s Traviana.

Tako da, ako ste prije 10ak godina igrali Travian, mogli ste naći puno cura. ^^
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 00:50   #238
Najbolje mi je kad se istakne kao "gamer girl" a onda skuzis da joj je vrhunac gejminga svake prijestupne godine nabacit pet minuta Candy Crush Sage, Angry Birds i Plants vs Zombies.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:38   #239
Gamerice su zakon, samo do sad nisam još nijednu pravu upoznao. Bila je jedna što je igrala World of Tanks, ali mi nije ni najmanje bila interesantna.
__________________
The other day, I stubbed my toe and took it out on the dog. And two weeks ago, I ran out of vanilla ice cream and struck my wife. Then I find out my wife's been dead for six years. Who the hell did I hit?
Nameless One is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger