Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 15:25   #81
trazi dalje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 17:41   #82
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nitko nije rekao da mora..
I u braku se ne mora sve trpit,a kamo u vezi.
Zato i kazem,mora sam razluciti koliko mu je to bitno.
Evo ti sve rekla forumašica ispod tebe,a ti meni o nekakvom bacanju kroz prozor ili čemu već.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:03   #83
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Boldano je brutalna istina.
Jedna s kojom sam hodao me u prvih par dejtova posjela i lijepo mi s visoka objasnila kako ona svoje zdravlje nije našla na cesti i ako mislim da će ona gutati pilule za kontracepciju i uništavati se, da se možemo odmah pozdraviti. Just for the record, meni pilule ni u peti nisu bile, jer nisam znao ni hoće li idućeg dejta biti.

Uglavnom, prekinuli nakon nekog vremena (ne iz tog razloga) i slučajno se sreli nekih 6-7 godina kasnije. Sjeli malo, popričali. Uglavnom, žalila se na zadnjeg koje je imala, neki poznati liječnik... ovakav je onakav, nije išlo i kao prestala sam piti tablete, jer on nije htio ni razgovarati ako nisam na tabletama. Uglavnom, za doktora je gutala tablete, pušila, gutala, primala u pak, you name it...
Sve se može kad se hoće.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 20:09   #84
Quote:
tarantul kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Možda je već bilo sličnih ili istih tema, ali ne pronalazim pa evo otvaram novu. Mislim da sam jednom naišao na post gdje korisnik navodi kako je dobivao oralno zadovoljstvo od svoje djevojke pa je to stalo nakon nekog vremena.

Naime...meni se dogodila ista stvar. U početku je bilo sve ok, i unazad 4 mjeseca niti da bi pokazala interes da ga bar malo lizne, ali svoju picu mi tura na nos svaki put...doslovce..

Imate li iskustva? Znate li razlog ili je individualan?

Molim malo komentare...Hvala
Razmisli malo. Bi li radije bio u vezi sa ženom koja ne puši kurac ili s muškarcem koji ti ga puši?
Ovisno o odgovoru zaključi što ćeš dalje. Sretno !
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:35   #85
kažeš da ti ga samo lizne...e drugi put kad ti ga lizne, primi ju za glavu i nabi joj ga do jaja...za drugo nije, jebo žensko koje neće kurac u ustima
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:00   #86
Ako ti ga popuši, onda ti ga je popušila i obično na tome stane. No, ako želi da je kvalitetno kresneš, onda normalno da ti ga neće popušiti u korist svoje štete. Kojeg bi to imalo smisla?

Zar takvo što zaista treba pitati?

Budi sretan da je tako, znači da cura misli da si dobar jebač, bez obzira šta se tebi ne da.
ZwYx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 01:22   #87
Vjerojatno nisi zaslužio. Mene dečko poljubi za laku noć i ako ne mogu zaspati, pita me da me liže, da lakše zaspim.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 08:26   #88
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nisi zaslužio. Mene dečko poljubi za laku noć i ako ne mogu zaspati, pita me da me liže, da lakše zaspim.
E to je pravi momak
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 08:34   #89
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nisi zaslužio. Mene dečko poljubi za laku noć i ako ne mogu zaspati, pita me da me liže, da lakše zaspim.
A kaj ako on ne moze zaspati?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 09:17   #90
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj ako on ne moze zaspati?
ko ga jebe, on je nebitan
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:24   #91
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Boldano je brutalna istina.
Jedna s kojom sam hodao me u prvih par dejtova posjela i lijepo mi s visoka objasnila kako ona svoje zdravlje nije našla na cesti i ako mislim da će ona gutati pilule za kontracepciju i uništavati se, da se možemo odmah pozdraviti. Just for the record, meni pilule ni u peti nisu bile, jer nisam znao ni hoće li idućeg dejta biti.

Uglavnom, prekinuli nakon nekog vremena (ne iz tog razloga) i slučajno se sreli nekih 6-7 godina kasnije. Sjeli malo, popričali. Uglavnom, žalila se na zadnjeg koje je imala, neki poznati liječnik... ovakav je onakav, nije išlo i kao prestala sam piti tablete, jer on nije htio ni razgovarati ako nisam na tabletama. Uglavnom, za doktora je gutala tablete, pušila, gutala, primala u pak, you name it...

hahahahah... nije to ništa stravično, samo ljudski. ona je to radila jer se ludo zaljubila u njega i mislila je da će je ovaj tako zavoljet, a vjerojatno joj se usput i više svidjelo. uglavnom, odmah na početku joj je dao do znanja ili je ona shvatila da ako ne pristane na njegove uvjete da bi je mogo odjebat. vole to žene. da si joj se ti postavio na početku ko doktor kad ti je krenula patronizirat i tebi bi možda, nebitno jesi poznati doktor, propali student il zemljoradnik, u tom je čarolija, sve je kako se postaviš, ako se postaviš da puno vrijediš žene će to popušit ko benston s mentolom.


i meni je nekim ženama bila milina izlizat pičku, a nekima ono aj...

isto sam imao slučaj s jednom s ff-icom, dok je još postojala mogućnost da ću se zaljubit u nju tj nije bio definiran odnos, sve sam mogao joj radit više manje, kad je to otpalo, opcije su smanjile tj kad se ona ohladila u tom smislu od mene. meni svejedno bilo, al smiješno je. najsmiješniji smo zapravo kad se trudimo da se neko zaljubi il da nas zavoli. pameti i logike tu nema. i ja sam nekad svašta radio u 20ima da bi se svidio nekom, valjda sam zato sad mrtvo puhalo u zavođenju i nemam ni želju za flertanjem. najrađe bi da me žene pozovu na jebačinu i otprave doma. ne trebaju ni ručak pravit, ješću u restoranu. hvala
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:41   #92
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
E to je pravi momak
Jest.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:57   #93
Operi si kolegu, njenom ćetkicom
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 04:24   #94
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
dobro pitanje...
ovo je sjebano doba u kojem živimo, muški svi neke pičkice, nema nekog da direktno pita žensku di je problem..
opčenito narod cijeli zadrti u to da razapnu pedere, svi jedva čekaju da zarate sa srbima, ja ne znam više koji kurac je cjelom svijetu došao
Dobro si to primjetio. Propast svijeta!

Prvo hoce, pa promijeni plocu. A ove fore o tome kako se postaviti, vise ne pale kod nijedne. Cast iznimkama, nadje ih se, ali sve teze. Pussy's power. Odzvonilo je muskom rodu. Gotovo je.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:19   #95
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Božesačuvaj, najgora postojeća poza, ako mene pitaš.
Kad sam predorgazmična ili orgazmična, ne kontroliram baš najbolje ni sebe ni svoje postupke, pa ti stavi nešto u moja usta u tom trenu ako imaš muda. Da vidimo kakvo će stanje s istima biti poslije.

Ma nije nego je baš ˝fer˝ poza
A ok je biti orgazmična uz trunkicu samokontrole da safalada ne bude skračena za glavu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:48   #96
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post

Ma nije nego je baš ˝fer˝ poza
A ok je biti orgazmična uz trunkicu samokontrole da safalada ne bude skračena za glavu
Pa nije poanta seksa da bude fer u svakom trenutku, nego da bude dobar.
A meni kod tog uzajamnog na kraju ni pružanje ni primanje ne bude "opušteno", više volim samostalno se posvetiti njemu, kao i uživati u njegovom posvećivanju meni.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 03:02   #97
Neko ti je vec napisao, ali i ja sam jedna od onih koji to ne vole.

Mislim, narocito ako muskarac inzistira na tome, onda mi se jos vise ogadi.

Ne znam sta mi se desilo, ranije dok sam bila mladja mi je to bilo ok, sad mi je "ispod casti" to raditi.
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:14   #98
Očito je da si to onda radila zbog njega, a ne zbog sebe Po meni, bilo tko kome je nešto ispod časti u seksu, pa makar bilo i vodanje na uzici potpuno golu, kroz centar grada, ne treba se seksati



Ne kažem da trebaš sve voljeti/željeti, ali "ispod časti" je nešto što mi ne štima, kada je seks u pitanju. Evo, legitimno bi mi bilo ne sviđa mi se. Ne volim to. Gadi mi se. Neugodno mi je.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 14:43   #99
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Očito je da si to onda radila zbog njega, a ne zbog sebe Po meni, bilo tko kome je nešto ispod časti u seksu, pa makar bilo i vodanje na uzici potpuno golu, kroz centar grada, ne treba se seksati



Ne kažem da trebaš sve voljeti/željeti, ali "ispod časti" je nešto što mi ne štima, kada je seks u pitanju. Evo, legitimno bi mi bilo ne sviđa mi se. Ne volim to. Gadi mi se. Neugodno mi je.
Slažem se.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 15:24   #100
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nisi zaslužio. Mene dečko poljubi za laku noć i ako ne mogu zaspati, pita me da me liže, da lakše zaspim.
Di si ga našla?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger